Opinie o Footmedica Magdalena Korycka w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Footmedica Magdalena Korycka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Footmedica Magdalena Korycka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Footmedica Magdalena Korycka w Warszawa

Karolcia Nowy wpis

Rekrutacje pozytywnie tu oceniacie, ok ale co potem? czy kasa na nich ustalona jest zadowalająca i czy doceniają ludzi poprzez przyznawanie normalnych podwyżek? bez tego nawet się nie zgłaszam

Pavlina, podolog Nowy wpis

Największym plusem pracy w FootMedica są ludzie, którzy tworzą ten zespół. Panuje tu przyjazna atmosfera, pracownicy pomagają sobie nawzajem, a w razie trudnych przypadków można się wspólnie zastanowić i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Każdy gabinet zarówno podologiczny jak i fizjoterapeutyczny jest profesjonalnie wyposażony, niczego nie brakuje. Pracodawca daje specjalistom możliwość wprowadzania nowych produktów, narzędzi do oferty, a także zabiegów, jest otwarty na nowe pomysły i chętnie je wprowadza co daje szersze możliwości specjalistom. Do FootMedica zgłasza się bardzo wielu pacjentów- nie ma tu czasu na nudę :) Przypadki w gabinecie są zróżnicowane, dzięki czemu stale pogłębiamy swoją wiedzę oraz doświadczenie o nowe wyzwania. Jeżeli chcesz się rozwijać, aplikuj :)

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Footmedica Magdalena Korycka? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 11 czerwca kilka ogłoszeń.

Laura Nowy wpis

Rozmowy w moim przypadku były wieloetapowe, wszystkie odbywały się miłej atmosferze. Szczegółowo były opisane wszystkie aspekty związane z pracą, warunkami, zakresem obowiązków. Rozmowy nie należy się obawiać z mojego punktu widzenia, standardowa rozmowa kiedy pracodawca próbuje poznać kandydata i ocenić czy pasuje się do firmy i zespołu:) Był czas na moje pytania, otrzymałam również informację, że w razie potrzeby, gdybym chciała się dopytać o kwestie, które nie zostały poruszone lub po prostu chciałbym o coś dopytać to mogę dzwonić. Wszystkie zwrotne informacje i feedback otrzymałam w terminie wcześniej ustalonym. Omawiane kwestie i warunki pracy były jak najbardziej zgodne z tym co zostało zamieszczone w ogłoszeniu. Ze swojej strony jak najbardziej polecam. Próbuj:)

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Footmedica Magdalena Korycka? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Kierownik Recepcji?

Agnieszka

Byłam na rozmowie, jeszcze nie mam odpowiedzi. Cały proces przeprowadzony bardzo profesjonalnie: na początku telefon od kogos kto umówił mnie na spotkanie, potem sms z informacje gdzie, o której, z kim sie spotykam. Na spotkaniu z osoba zarządzająca gabinetem była bardzo przyjazna atmosfera, dostała informacje ja długo będzie trwać rozmowa i jak będzie przebiegać, a na końcu, kiedy mogę spodziewać sie odpowiedzi. Pytania dotyczyły moje wyksztalcenia, doświadczenia, pracy w zespole, motywacji. Dotychczasowy proces oceniam pozytywnie.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Footmedica Magdalena Korycka na stanowisko Koordynator?

Patrycja

Pytania o doświadczenie na podobnym stanowisku, o to co ważne dla mnie, jako pracownika, co mnie motywuje, w jaki sosob widze swoj rozwój, jakie zadania sprawiaja mi przyjemnosc, jakie trudnośc, pytania o rozne sytuacje i moje zachowania w tych sytuacjach itp.

Asia
@Patrycja

Dzięki

Aplikowaliście na stanowisko Koordynator w Footmedica Magdalena Korycka i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Gabriela

Ja zostałam zaproszona, rozmowa jak najbardziej przemiła i pełna entuzjazmu. Mam zastrzeżenie co do jednej kwestii mianowicie 2 etap rekrutacji odbywa się jako okres próbny w placówce do której się aplikowało. Ja niestety, jak byłam na rozmowie to mówiłam, że prawdopodobnie nie będę mogła w tym tygodniu odbyć dnia próbnego. Jak napisałam do Pani sms, że chciałabym w innym terminie przyjść na okres próbny, to niestety już kontaktu brak. Dziwna sytuacja.

@Gabriela

@Gabriela przykro nam, że nie doszło do dnia próbnego. Ciężko nam się odnieść do zaistniałej sytuacji, gdyż nie wiemy kiedy i na jakie stanowisko aplikowałaś. W FootMedica prowadzimy rejestr rozmów z kandydatami, a w ostatnich miesiącach nie mieliśmy na rozmowie nikogo o imieniu Gabriela, aby chociaż teraz odezwać się i wyjaśnić co w naszej komunikacji nie zadziałało. Gdybyś w przyszłości była zainteresowana pracą w FootMedica, to zapraszamy do kontaktu mailowego - najlepiej na oficjalny mail biuro@footmedica.pl, wtedy na pewno mail nie pozostanie bez odpowiedzi.

fizjoterapeuta

Szczerze nie polecam tego miejsca. Wyżej wspomniane procedury są sztywne,a pracownicy są traktowani jako maszynki do zarabiania pieniedzy. Nawet jesli pacjenci nie potrzebuja wkladek i tak masz je sprzedac. Umowy z fizjoterapeutami są opatrzone drakońskimi lojalnościowkami, jesli pracujesz krócej niz przewidywana lojalnościówka musisz zaplacic ogromne pieniadze za szkolenie. Prawa pracy osob z niepelnosprawonosciami sa lamane. Czesto fizjoterapeuci muszą byc rowniez recepcja, rozliczac pacjentow za wykonane uslugi. Widac ze pod wzgledem organizacji to zaściankowe miejsce, któremu wiele brakuje do innych placowek w Warszawie. Moza wiele pisać. Ostrzegam.

@fizjoterapeuta

@fizjoterapeuta postaramy się ustosunkować do poszczególnych punktów z powyższego komentarza. FootMedica specjalizuje się w leczeniu stopy i stawu skokowego i z takimi problemami trafia do nas gro pacjentów. Każdy pacjent przechodzi bardzo szczegółową diagnozę, której wynikiem jest plan terapii i dalszego postępowania. Jesteśmy ukierunkowani na pacjenta i na rozwiązanie jego problemu. W sytuacji, gdy widzimy zastosowanie indywidualnych wkładek ortopedycznych u pacjenta, to wówczas są one proponowane, jako jeden z elementów terapii. Wydaje się, że osoba pisząca ten komentarz nie do końca zrozumiała koncepcję i misję naszego działania. Szkolenia na rynku fizjoterapeutycznym są płatne, często jest to koszt sięgający kilku tysięcy za szkolenie. Fizjoterapeuci dołączający do FootMedica otrzymują bezpłatne kilkutygodniowe szkolenie z zakresu ortopodologii, wykonywania indywidualnych wkładek ortopedycznych. Szkolenie takie jest opatrzone klauzulą lojalnościową, co jest praktyką znaną na rynku, dającą pewnego rodzaju zabezpieczenie pracodawcy, że do zespołu nie będą dołączać osoby, które tylko chcą pozyskać bezpłatnie bardzo wartościową wiedzę. Oczywiście każda z osób dołączających do zespołu jest o tym otwarcie informowana i dobrowolnie akceptuje takie warunki szkolenia. W sytuacji niezaplanowanej nieobecności pracownika recepcji, fizjoterapeuci samodzielnie dokonują rozliczenia kosztu wizyty z pacjentem. Są to jednak sytuacje wyjątkowe, a ich działanie recepcyjne ogranicza się w więc tylko do przyjęcia płatności za wizytę, co nie oznacza, że przejmują oni pełne obowiązki Recepcji. Twierdzenie, że prawa pracy osób z niepełnosprawnościami są łamane jest nieprawdą. W trakcie pracy osób z niepełną sprawnością przywiązywaliśmy dużą staranność do przestrzegania praw przysługujących osobie niepełnosprawnej, jak i dodatkowo reagowaliśmy na wszystkie potrzeby związane z przeorganizowaniem i dostosowaniem miejsca pracy pod zgłaszane przez nich indywidualne wymagania, które miały pomóc im w pracy (np. zmiana monitora, oświetlenia, ustawienie sprzętów w gabinecie itd.) Niestety działając anonimowo można nadwyrężać budowany przez wizerunek firmy, w której od lat pracują znakomici specjaliści i kolejne zdolne osoby dołączają do naszego zespołu, doceniając atmosferę oraz nasze podejście do pacjentów. Nasza praca jest doceniana od lat przez Pacjentów, o czym świadczy ponad 2 tysiące pozytywnych opinii wystawionych właśnie przez naszych Pacjentów, którym pomogliśmy w ich problemach zdrowotnych. I to jest dla nas największy sukces!

FootMedica to miejsce prowadzone z wielką pasją. Pracowałam w tym miejscu na stanowisku fizjoterapeuty. Muszę przyznać, że w klinice każdy specjalista ma bardzo dużą swobodę działania. Jeśli masz jakieś pomysły, które chciałbyś zrealizować, pracodawca jest bardzo otwarty i chętny do podejmowania nowych wyzwań. Warto podkreślić to, że przede wszystkim każdy traktowany jest jako specjalista w swojej dziedzinie i tak przedstawiany. Dzięki temu na pewno możesz zyskać więcej pewności siebie- ja zyskałam. Duża uwaga skupiana jest wokół procedur, które zostały wypracowane przez lata. Klinika z klasą, dużą kulturą w stosunku do pracownika oraz pacjenta. Ogromną zaletą jest fakt, że fizjoterapeuci cały czas mają wsparcie merytoryczne ze strony Pani dr Joanny Stodolnej- Tukendorf- tak więc, kiedy masz wątpliwości do tego jak poprowadzić terapię zawsze można na nią liczyć. To daje ogromny komfort psychiczny w pracy, bo jak wszędzie i tu czasem pojawiają się trudności- tutaj nie zostaniesz z nimi sam. Kontakt z pracodawcą jest bardzo dobry. Pani Magda to kobieta, która ma mnóstwo pomysłów, ufa pracownikom i w związku z tym daje im szerokie pole działania. Atmosfera w klinice jest ciepła, przyjazna. FootMedica to klinika, która cały czas się rozwija, szuka nowych rozwiązań i stale wzbogaca swoje usługi. Jest to klinika pionierska w dziedzinie podologii/ ortopodologii więc jeśli interesuje Cię ten kierunek pracy, serdecznie polecam.

Halina
@Karolina

No opinia brzmi bardzo dobre, fajnie, że fizjo mogą się tak rozwijać skoro mają do tego odpowiednie warunki. Piszesz o rozwijającym się wachlarzu usług, więc podczas pracy, w których z nich mogłaś brać bezpośredni udział?

Joanna
@Halina

@Halina fizjoterapeuci w FootMedica specjalizują się w diagnostyce i leczeniu problemów stopy i stawu skokowego, oraz problemów związanych z hipermobilnością. To jest nasz główny obszar specjalizacji, co nie znaczy, ze ograniczamy się tylko do takich problemów. Wachlarz usług, o ktorym mowa, to terapia osób z hipermobilnością (to nasza specjalizacja) korekta zaburzeń mobilności kończyn dolnych fizjoterapia i fizykoterapia zaburzeń narządu ruchu profilaktyka oraz leczenie zmian chorobowych występujących na stopach profilaktyka i leczenie wad stóp z zastosowaniem wkładek ortopedycznych Capron profilaktyka stopy cukrzycowej oraz stopy ze zmianami reumatologicznymi przygotowanie do zabiegów operacyjnych rehabilitacja po operacjach ortopedycznych, neurochirurgicznych, przygotowanie do wysiłku sportowego np. sezonu narciarskiego, lub biegowego rehabilitacja po urazach rehabilitacja wad postawy u dzieci i dorosłych Wszyscy fizjoterapeuci w FootMedica przechodzą na początku pracy szkolenie 1-2 miesiące związane właśnie z ortopodologią, czyli tą nasza główną specjalizacją. W trakcie pracy z pacjentem postępujemy według wypracowanej przez dr. n. med Joannę Stodolną - Tukendorf metodologię wywiadu, badania pacjenta, planowania terapii, wykonywania indywidualnych wkładek ortopedycznych (gdy widzimy wskazania), potem mamy swobodę w wyborze metody terapeutycznej: terapia manualna i funkcjonalna, kinezyterapia, fizykoterapia, kinesiotaping. Stosujemy róznej metody terapii manulanej: terapie tkanek miękkich, terapie wg. Kaltenbirna i Evjath, terapie powięzi wg FDM, terapię punktów spustowych, Medczy trening terapuetyczny, pinoterpię itd. Czy odpowiedziałam na Twoje pytanie?

Halina
@Joanna

Tak! Nie spodziewałam się aż tak rozwiniętej odpowiedzi, bardzo dziękuję i pozdrawiam

Jakie są warunki zatrudnienia w Footmedica Magdalena Korycka?

Magda

Pytanie jest bardzo ogólne, więc mogę tylko ogólnie odpowiedzieć od czego zależą te warunki zatrudnienia. Warunki zatrudnienia zależą od: stanowiska, na jakie kandydat aplikuje wymiaru czasu pracy, dostępności kandydata (cały etat, część etatu, tylko wybrane godziny). Jeśli chodzi np. o lekarzy czy fizjoterapeutów to często sa to specjaliści, którzy pracuja w kilku miejscach, prowadzą własną działalność lokalizacji (mamy 4 lokalizacje w różnych miejscowościach) dotychczasowego doświadczenia Wieku kandydata (np. czy masz ukończone 26 lat) Umieszczając ogłoszenie o pracy podajemy informacje, na jakie stanowisko poszukujemy pracownika, w jakim wymiarze, do jakiej lokalizacji, jakie mamy wymagania co do wyksztalcenia i doświadczenia, jaki bezie zakres obowiązków, jakie warunki finansowe oferujemy. Jeśli interesuje Cię konkretne stanowisko, to zajrzyj do ogłoszenia, lub skontaktuj sie z nami pod adresem biuro(at)footmedica.pl

Kuba

Praca w FootMedica opiera się o niepowtarzalną i innowacyjną bazę merytoryczną stworzoną przez dr Joanne Stodolną-Tukendorf. Szeroki dostęp do ustandaryzowanej wiedzy daje możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji co przekłada się na efektywną i satysfakcjonującą pracę z pacjentem. Pracownik otrzymuje dużą swobodę w tworzeniu grafików pracy i stałe wsparcie ze strony pracowników rejestracji. Kierownictwo kliniki dostępne dla pracownika, przychylne, o wysokiej kulturze, tworzy serdeczną atmosferę w zespole. Jednym słowem polecam pracę w FootMedica, firmie rodzinnej, dającej ogromne możliwości i rozwijającej się na wielu płaszczyznach, z wielkimi aspiracjami.

Zainteresowana

Czy ktoś mógłby opowiedzieć o wrażeniach jakie odniósł pracując w tej placówce?

Zostaw merytoryczną opinię o Footmedica Magdalena Korycka - Warszawa

• Jak się pracuje w Footmedica Magdalena Korycka?

Zobacz opinie na temat firmy Footmedica Magdalena Korycka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Footmedica Magdalena Korycka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Footmedica Magdalena Korycka?

Kandydaci do pracy w Footmedica Magdalena Korycka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Footmedica Magdalena Korycka
  • Ogrodowa 58