Opinie o Pfeifer & Langen Polska S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pfeifer & Langen Polska S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pfeifer & Langen Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł cukrowniczy - produkcja cukru

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pfeifer & Langen Polska S.A. w Poznań

Mark

Jak lubisz być (usunięte przez administratora) na każdym kroku przez zarząd który wie wszystko lepiej od ciebie i obwiniany za wszystkie niepowodzenia to zapraszamy na stanowisko Supply Chain Manager:)

Aplikant
@Mark

Wysłałem CV na to stanowisko, bo znalazłem ofertę na pracuj.pl. Aż tak jest źle? Za co byłeś odpowiedzialny w firmie?

@Aplikant

rozwiałeś już może swoje wątpliwości odnośnie tego stanowiska? sama teraz byłabym ciekawa. tak właściwie czemu akurat na nie aplikowałeś? coś fajnego oferowali lub ktoś znajomy coś mówił już o pracy na nim?

Doświadczona
@Mark

Chwilę się zastanawiałam czy napisać kilka zdań czy też nie. No i piszę, w nadziei, że komuś mój wpis umożliwi podjęcie bardziej świadomej decyzji. Jeśli chcecie, aplikować i pracować w roli supply chain managera w Pfeifer. 1. Nie nastawiajcie się na długoletnią współpracę firmą, raczej na zdobycie dodatkowych doświadczeń i szukanie dalszego rozwoju gdzie indziej. 2. Prawdopodobnie, przyjdzie wam współpracować z Prezesem i Szefem Sprzedaży. I jeden i drugi to niezłe ziółka, „geniusze”, którzy potrafią uprzykrzyć życie. 3. Powiedzenie „Przychodzisz do firmy, rozstajesz się z Szefem” tutaj działa dobrze. Wiele osób nie jest wstanie pracować w takiej atmosferze i warunkach. Ostatnie 2-3 lata to około 20 takich rezygnacji z pracy (mowa o gronie osób pracujących blisko z Prezesem) 4. Jest to już któreś podejście firmy do tej roli. Żadna z poprzednich nie utrzymała się. W sumie dlaczego nie można obsadzić kogoś z wewnątrz? 5. Jeśli macie chęć, pomysły by zmieniać otoczenie, usprawniać musicie liczyć się z tym, iż nie dacie rady wiele zmienić (opór materii, polityka itp) 6. Od kolegów/ koleżanek z logistyki wiem, że to ciekawa materia, ta cała logistyka w Pfeifer ale z racji tego co powyżej, powinniście wycenić się na 30%-40% powyżej stawek rynkowych. W ten sposób lepiej będziecie znosić trudności o których powyżej. Dodam na koniec, iż współpracowałam kiedyś bezpośrednio z Prezesem. Z perspektywy czasu uważam, że to bardzo wartościowe doświadczenie, choć swoje musiałam odchorować. Nie mogę powiedzieć, że „dzięki Pfeifer nauczyłam się jak rzeczy robić”. Dowiedziałam się bardzo wiele na temat jak ich nie robić, itp. Piszę to bez cienia sarkazmu bo to również bardzo wartościowa wiedza, która dzisiaj dla mnie procentuje w obszarze zawodowym i prywatnym. Być może wyszedł z tego trochę negatywny wpis, ale nie taki był mój zamysł. Absolutnie nie żałuję czasu spędzonego w Pfeifer & Langen. Życzę świadomych decyzji!!!!

BOSS

Czy ktoś z was pracował jako Inżynier elektryk, jakie są główne obowiązki na tym stanowisku ? Czy warto startować na to stanowisko ? Z góry dziękuję za podpowiedź.

ZAINTERSOWANE

Na kogo wołają P i p o l

Arek

Ludzie z pakowni znowu zaczynacie jak kiedyś? Macie tak nudne życie, że wygłaszacie swoje "żale" na stronie tej stronie, niepoważni,zamiast iść komus w twarz powiedzieć co się sądzi to wypisujcie jak w gimnazjum ! A nawet gorzej,w głowie sie nie mieści jacy ludzie zacofani teraz są! Utwórzcie grupe i sb tam piszcie wylewajcie żale,wyzywajcie nawzajem. Ktos chciałby wejść i poczytać to maskara !

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pfeifer & Langen Polska S.A. kandydat na stanowisko Doradca Surowcowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Pipol

A w cukrowni Ukraińcy panoszą sie jak u siebie a kierownictwo na to pozwala ukraińska para nom stop jest na stołówce a na najgorsza to jest ta gruba od sławusia co gołą (usunięte przez administratora) sprzątała hale po kolanach

Mondry
@Pipol

A co żal Cię ściska zawsze i Ty kiedyś możesz podzielić ich losy

Przyjaciel
@Pipol

Szczury tesz ponoszom się po pakowani i tesz nic nie robiom z tym

Waldi
@Przyjaciel

Po laboratorióm tesz sie panoszom a alarmy porzarowe piszczom godzinamii bżydki przyjacielu

Naczelna
@Waldi

Naucz się wysławiać

Evil Pipi
@Naczelna

Chyba pisać. Wysławiać się, to raczej wyrażanie myśli słowami... Czy się mylę?

Andrew
@Pipol

Faceci z Ukrainy na pobycie czasowym, wrócą do kraju i dostają wyrok za dezercję 5 do 10 lat.

Prawda
@Pipol

A ty pipol zostałeś oderwany batem od puga i sam wylondowałeś w cukrowni

Śledczy

Bo PIpol ma kulki z w głowie te z młyna co porwał

Thx

Niestety, najbardziej toksyczna firma w jakiej mi się zdarzyło pracować. Jeśli masz szacunek do siebie i masz jakąś inną opcję to nawet nie zaczynaj. Zmarnujesz tylko czas. Dookoła cukrowni (wszystkich) jest pełno zakładów pracy. Na wyższych stopniach firmy znajdzie się jedna, może dwie osoby godne zaufania. Zespół przeciążony, optymalizacja polega na dorzuceniu obowiązków. Zarządzanie w większości polega na błądzeniu we mgle nie wyszkolonych managerów lub opr od prezesa. Chęci zmiany są; za 10 lat może coś się zmieni, ale nie teraz, teraz to strata czasu.

@Thx

Niestety muszę się zgodzić, firma z dużymi możliwościami. Niestety nikt nie próbuje nawet tych możliwości wykorzystać.

Bb
@Thx

To nie jest nawet zakład pracy chronionej tylko przedszkole...

@Bb

ciekawa bym tylko była na podstawie czego pada to stwierdzenie o tym całym nie wyszkoleniu? Odpowiednie kwalifikacje to mają? Jakie tak właściwie?

Niezdziwiony
@Thx

Czyli nic się nie zmieniło

@Niezdziwiony

Nabieramy prędkości na równi pochyłej, nikt mie wie gdzie jest hamulec, a nawet jak go znajdą to pewnie nie działa jak wiele instalacji na fabryce.

ktoś
@Thx

UWAGA OMIJAĆ TEN SY/F JAK NAJDALEJ . DYSKRYMINACJA I CHAMSTWO W TYM (usunięte przez administratora) SIĘGA SZCZYTÓW. POWTARZAM OLAĆ TĄ FIRMĘ .JAK NIE MASZ RODZINKI W TYM (usunięte przez administratora) TO MASZ PRZES...RANE!!

Mobik

Duży koncern. Ogromne zyski. Nowoczesna cukrownia ale...ale zapominają płacić edekwatnie ludziom za pracę. Jak to w Polsce. Wkoło Środy macie bezrobocie i płace minimalne. Dlatego tak się dzieje. Gdyby zakład był np. w pobliżu Warszawy...ale jest w Środzie. Pipidówkowo. Opłaca się pracpdawcy mieć skłóconą załogę. Łatwiej narzucać własne warunki. Skończcie sie gryźć pomiędzi sobą i skupcie się na przyszłości. Jak mówił ojciec: wszystko co jest przed ,,ale,, jest guzik warte.

Babol

Ale... świetnie napisane.

Babok
@Mobik

Łatwiej kierować skłóconą załogą, wspierać po cichu moberów. Jednego można przydepnąć i zdechnie. Jak się postawi połowa załogi, jest poważny problem i ogromna strata. Dla pracodawcy. Tylko.

porsche
@Mobik

od marca będzie lepiej pan Tomasz S odchodzi bo dostał propozycje powrotu do unilewera

@porsche

Wezmą ,,lepszego,, Spoko... Strajkujcie jak wam źle, w sezonie a nie jęczcie na gowork! Do roboty.

Pawel
@porsche

Wraca tam gdzie byl Pan Kierownik trochę to śmieszne !!zanim odejdzie niech ukaże osoby które mobinguja !!bo do tej pory tego nie zrobił ! A nie pomieszal zmiany ukarał wszystkich nie wiem poco i dlaczego !!!zamiast ukarac te osoby i zostawić każdego na swojej zmianie .Masa ludzi jest przez to ma l4 i produkcja spadła bardzo

@Pawel

Prawie jak strajk (włoski) Bravissimo!

Ala
@Mobik

Nic nie zrobią, to tchórze...każdy patrzy aby wlasną pupę chronić, a i tak oberwą po nich.

Kalafa
@Mobik

Ale...nikt doopki noe ruszy. Będą kwiczeli i dalej na nockę...

Płócinny
@Mobik

Jestem zadowolony z Cukrowni. Zarobiłem kupę hajsu. Można? Można...

Evil Pipi
@Płócinny

" Zarobiłem kupę hajsu" hyhy :) A ja nauczyłem się generować krąg Aard, opanowałem odbijanie strzał i osiągnąłem jasność umysłu... Normalnie Wiedźmin.:) P.S.To sypnij coś na WOŚP, albo jakieś schronisko, jak już jesteś taki majętny, Panie ;) Peace!

nowa
@porsche

skad takie informacje ze odchodzi , on sam jest innego zdania ....

Yul
@Babok

Stocznia Gdańska z elektrykiem na czele - postawiła się całemu Blokowi Wschodniemu z ZSRR. Środzianie boją się (usunięte przez administratora)i dają się upokarzać... no comment's.

Jędrek

Bogdan? :-D Odezwij się - dawno ciebie nie widzialem - masz komorke

Jędrek
@Evil Pipi

Na wysłodkach*

Ty buraku!
@Kalafa

Haha...dobrze to ująłeś :-D Na nockę, roboki!

nick
@Mobik

Ta pipidówa Środa jest bardziej rozwinięta Przemysłowo niż ta twoja lewacka Warszawa śmieciami zasypana.prawie 50tys mieszkańców ty nazywasz pipidówą ? Iloraz twojej inteligencji to (-0) ale w cukrowni raczej nie przyjmują ludzi mądrych.

@Mobik

O...o..o! Zamiast skakać sobie do gardeł...

@nick

Nie....no Środa to Nowy Jork Wielkopolski :)

Alf
@nick

Miasto ma 23 000 mieszkańców. Dwoi się tobie w głowie.

surowiec
@Płócinny

oj oj płó cienny już nie zarobisz ................ bo już nie będziesz miał z kim robić interesu

Pamiętliwy

Czapla Pamiętaj że na naszej zmianie W nocy nie śpimy przy maszynach Tylko pracujemy

TO JA

Totalny brak atmosfery w tej firmie jedna wielka korporacja

@TO JA

Po prostu mało kto ze sobą rozmawia czy w czym rzecz? I skoro piszesz, że korpo to pewnie fajne premie z okazji świąt wleciały? Każdy miał po równo czy inaczej jakoś dali?

@Maja

Fajne premie Ha Ha Ha - a co to jest premia ? Wszystko masz wykonać w zakresie obowiązków, i nie gadać. Dostają może (usunięte przez administratora) ale się nie chwalą.

@HA HA

no ale to w kontekście świąt po prostu było.. czyli tak na poważnie nie ma tu systemu premiowego przewidzianego? goła podstawa czy jednak przez cały rok coś dodatkowego się wynajdzie?

Czarny

Tak prawda

Pracownik.

Prośba do Pana prezesa Kubiaka. W dobie obecnego kryzysu ,dbałości o dobro pracowników można by było wręcz mile widciane by było wprowadzenie pewnych zmian, wręcz ogianiczeń co do firm zewnętrznych,jak i samych pracowników. Przebywają na terenie naszych zakładów firmy z zewnątrz , pytanie, czy w obecnej sytuacji są oni aż tak niezbędni by musieli przyjeżdżać do nas. Jak by dać im wolne do świąt to czy by to miało ngatywny wpływ na naszą firmę np.na M. Górkę i Gostyń. Po uspokojeniu się obecney sytuacji i przy elastycznym czasie pracy wszystko jest do nadrobienia oprócz - stanu zdrowia Pańskich pracowników. Naszych pracowników w obecnej sytuacji też wielu jest zbędnych na terenie zakładu np.dział surowcowy może kontynuować prace z domu. Pracownicy umysłowi wydający jedno lub dwa polecenia służbowe,póżniej przez reszte dnia wąłęsającj się po biurach. przykłady można by było mnożyć.Prośbo moja do Pana Prezesa polega na tym by stosunkowo wcześniej ograniczyć zbędne kontakty, zapobiegawczo ograniczając roznoszeniu koronowirusa.Po prostu dmuchajmy na zimno zanim zrobi się cąłkiem niebezpiecznie. Myślę że odwiedza Pan tą stronę, lub w inny sposób ta prośba do Pana dotrze.Dziękuje.

@Pracownik.

Naiwni! Uważacie że Prezes lub ktoś z zarządu to to czyta?

Kryży
@Haja

Na pewno nie maja czasu na takie bzdury... Zajęci budowaniem fabryki czwartej generacji....

@Kryży

Marzenia prezesów - fabryka bez oświetlenia -cel już prawie osiągnięty bo jedziemy po omacku. Cele jakie stawia sobie zarząd dla Środy , przed przebudową były osiągane - a teraz są one celem. Brawo

Ona

Czy warto startować w Poznaniu na stanowisko Specjalista ds obsługi klienta ? Jak się pracuje w biurze ?

Doradca
@Ona

To przypomina biuro tylko z nazwy. Warunki słabe, daleko do standardu współczesnych biur, te kręcone schody to chyba PIP powinien posprzątać. Szef działu to prażka, merytorycznie i moralnie. Pieniądze raczej słabe oraz nie nauczysz się wiele, za 20 lat będziesz na tym samym stanowisku.

Ona

Wie ktoś czy firma daje jakieś pieniądze na święta?

Alicja

Chce się zatrudnić w firmie w środzie wielkopolskiej i mam pytanie jak wygląda praca w święta? I na jakiej zasadzie są 4 brygady ile weekendów jest pracujących?

Dobry człowiek
@Alicja

System jest antyrodzinny....3 weekendy pracujące w miesiącu, święta pracujące.

@Dobry człowiek

Teraz w nowym grafiku niektóre zmiany będą miały po 4 week-endy pracujące w miesiącu

@HA HA

Cooo, niby jak?? I to w ogóle jest jakoś extra płatne jak siedzisz w weekend?

Rovema

Już pierwsi ludzie odchodzą

Wafel
@Rovema

Kto odszedł?

życzliwy
@Alicja

daj sobie spokój. Spróbuj gdzie indziej.....

Miły ,
@Alicja

Hey praca nie jest taka zła z tego co wiem to najlepsza zmiana to 3- ecia . Przewaga młodych widać było że fajnie się traktują spędzają czas ze sobą ... Praca 7 dni w tyg. Weekend raz w miesiącu wolny

Wredna
@Miły ,

3cia bo co?

@Wredna

Ja nie narzekałam jak pracowałam , wspaniała zmiana ...

Bibi
@Wredna

Będziemy się starali przejść na 3 zmianę , bo widzę czasami jak ludzie wychodzą z pracy uśmiechnięci fajnie się ze sobą dogadują

Haha
@Wredna

Zatkało tam panią że prawda wyszła na jaw , że ta 3-cia.zmiana jest lepsza ...

@Haha

Co to w ogóle za licytacje, która zmiana lepsza. Teraz ludzie z pozostałych mogą odczuwać lekki dyskomfort. :( A nie lepiej zrobić tak żeby było po równo i na każdej tak samo fajnie?

?

Kto pamięta panią inżynier z Wagi?

Gmail
@?

Tą wydekoltowaną grubaskę? Zniknęła z pięć lat temu i słuch po niej, zaginął.

Anka

Piszę pod pseudonimem. Procuje od pewnego czasu ok 2 lat. Opiszę co się dzieje ale nie z punktu widzenia "pracodawca" lecz stosunków miedzy pracownikami. Otóż cukrownia to wielki (usunięte przez administratora) dla zdradzających i przypadkowego seksu. Nie radzę kobietom podejmować tam pracy - zwłaszcza w Dziale Surowcowym i na pakowalni. Faceci sa namolni (zwlaszcza kierowcy wożący cukrówy). Pełno tu propozycji wprost dotyczacej seksu! Do obrzydzenia!!! Nigdy nie spotkalam takiej firmy gdzie tan nisko poważa sie kobiety! Od kierownictwa, po najniższy pion pracowników - wkoło sami "ruchacze". Przepraszam za zwroty, ale inaczej tego nazwać nie potrafię. ODRADZAM PRACĘ W CUKROWNI.

bar
@Anka

To prawda! Poza tym marna płaca...

Krysia
@Anka

Oburzające - zgłosić można, ale trzeba mieć dowody i poniżające sprawy w sądzie-lepiej odejść z takiej byle jakiej firmy w psi zdu...Jak ja.

A może Be
@Anka

Pracowałam na wadze kilka lat temu. Kierowcy z firm wożący cukrówy przesiadywali u nas chyba dlatego, że baby ich tak nauczyły kawę u nas pić, a czekać musieli długo. Nikt nie pomyślał o lokum dla nich.(usunięte przez administratora) Było kilku fajnych i normalnych facetów. Paru... Koleżanki niezbyt uczynne. Pamiętam że nowe pracownice traktuje się jak intruzów i nie szkoli należycie. Ktoś z kierownictwa (nie powiem kto) jarał nawet u nas a wadze blanty w godzinach pracy. Zatrudnij się. Będziesz zachwycona.

Bramowy
@Anka

O tak tak ściany cukrowni nie jedno widziały troszkę rodzin by się posypało gdyby umiały mówić

Jak
@Anka

Tak, znam temat kierowców, piszesz prawdę. Wstyd mi za tuch ludzi, sam wożę buraki i oglądam tych samcow w akcji. Zenada.

Atrakcyjna Wagowa

Jak

Nikomu tam nie dałaś?

Pipol
@Anka

A klata to prawie biurowy Grzywie (usunięte przez administratora)Wchodzi T Sz niema to komuś musi

Anka
@Jak

Dałam...podać nazwisko?

@Anka

A podaj bom ciekawy.... A znasz Olę?

Mat
@Anka

Wystarczy aby nagrać na wideo lub dyktafon takie zachowanie i zgłosić to jako molestowanie w pracy. Dostaniesz od typa odszkodowanie a typ dyscyplinarkę. Nie wolno się bać zgłaszać takich rzeczy.

Natalia
@Mat

A szefostwo jest na tyle spoko że zrobiłoby z taką rzeczą porządek?

@Atrakcyjna Wagowa

Żony nie czytają...????

@Jak

Kreeeetttyn?

Ferdek

Pozdrawiam lysego z gostynia Rob tak dalej (czyli nic)a moze emy doczekasz

Gazownik

Co to się wyrabia u was Środzie? Przyoszczędziliście na remontach? Gazem? Ludzi? https://gloswielkopolski.pl/ewakuacja-cukrowni-w-srodzie-wielkopolskiej-7-osob-trafilo-do-szpitala-wstrzymano-prace-zakladu-zdjecia-film/ar/c1-16827795

Gazik
@Gazownik

I do tego jeszcze ludzie są w szpitalu

@Gazownik

Na remontach w Cukrowni nikt nie oszczędza - oszczędza się na zarządzaniu i organizacji - menagerowie, szefowie, kierownicy nie mają pojęcia czym zarządzają i jak to robić dobrze, a przede wszystkim bezpiecznie.

Smutas
@Gazownik

i to jeszcze Niemiecki właściciel..... To żart oczywiście - bo gaz i niemiecka konglomerat kojarzy się:-( Mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało.

Paulina

Nie rozumiem, czemu go obrażasz? Wstawił link na temat realnego problemu. Czy w związku z tym, co się tutaj stało, będą jakieś zwolnienia?

@Paulina

Obawiam się, że nie. Wszystko zostanie delikatnie wyciszone. Prezes, dyrektorzy, szefowie, kierownicy nie mają świadomości czym zarządzają, doświadczeni pracownicy odchodzą na emerytury, a "młodzież" bez szkolenia i nadzoru stwarza zagrożenie.

Ktosiek

Witam, chciałbym wysłać cv na stanowisko laboranta z ogłoszenia. Czy ktoś się może orientu jak tam wyglada ze zmianami i jak z płacą?

@Ktosiek

Na laboratorium pakowni ludzie odchodzą więc sie domyśl sama odpowiedz.

4 brygadowka

XYZ
@Ania

Z wszystkich działów

Synteza
@Ktosiek

3200 na rękę i 4 zmiany. Święta zazwyczaj pracujące.

Natalia
@Synteza

Cooo? To normalna wypłata za to stanowisko? Nie znam się na branży ale wydaje mi się to strasznie mało jak na takie wymogi.

życzliwa
@Ktosiek

pogadaj z byłymi pracownikami. Raczej odchodzą po krótkim czasie.

Paulina
@życzliwa

po krótkim czasie to jaki to dla ciebie okres, rok, dwa, jak się doświadczenie zbierze czy raczej 3 miesiace?

Zostaw merytoryczną opinię o Pfeifer & Langen Polska S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Pfeifer & Langen Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pfeifer & Langen Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pfeifer & Langen Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 12 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pfeifer & Langen Polska S.A.
1.8/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Mickiewicza 35
    60-837 Poznań

Pfeifer & Langen Polska S.A.