Yellow Cargo Express Sp. z o.o.

Opinie o Yellow Cargo Express Sp. z o.o.

@ja nie odezwali się? A jakie ci na rozmowie zadawali pytania?

Pedro

Zawsze można zmienić pracę po co tak się męczyć? Chyba, że komuś jest nie po drodze z pracą?

@Nick, a co możesz napisać o kwestii aktualnych postępów firmy Yellow Cargo Express? Firma w ostatnim czasie zatrudnia więcej pracowników? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie poznamy nowe informacje w tym wątku.

luk
@Michał

chłopie nie ośmieszaj się bardziej już się nie da :)

Norbi

Yellow Cargo Express to dobra firma ale dla dobrych i sumiennych pracowników!!

Mat
@Norbi

Nooo napewno... jesli opinie pisze ktos z biura.... zastanawia mnie tylko dla czego tak sami sie wybielacie??

luk
@Mat

wybielają bo co maja pisać ze kierowca jedzie no stop po 20 lub więcej godzin bez snu ze wypłatę próbują każdemu ojeb.....o parę stówek niech każdego skroją po 300 to miesięcznie maj parę groszy dla siebie generalnie nie polecam jazda na zapałki ,male pieniądze (usunięte przez administratora) atmosfera

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Yellow Cargo Express Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Spedytor międzynarodowy ze znajomością jęz. angielskiego?
Mat

Oszusty i zlodzieje co miesiąc nie zgadza sie wyplata... wyjazdy 4-7dni a pracujesz po 14... nie polecam tej firmy

Witam. Ma ktoś wiedzę czy ta forma płaci po "kółku" Czy miesiecznie? Chcę się do nich odezwać bo 5 lat 4/1 to trochę za długo.

@Adam

*firma

@Adam

Płatne 2x w miesiącu. Każdego 10tego i 20tego dnia miesiąca, odpowiednio pensja podstawowa i wypłata za delegacje.

Czy ktoś z Was posiada informacje o nowych rekrutacjach w firmie Yellow Cargo Express? A może któryś z obecnych pracowników tej firmy napisze coś w temacie aktualnych postępów tego pracodawcy? Z miłą chęcią poznamy wszelkie aktualności dotyczące pracy w tej firmie, nowe informacje będą tu bardzo pomocne dla innych użytkowników forum! @Adam, jeśli wiesz coś w temacie aktualnego rozwoju tego pracodawcy, to zapraszam Cię do podzielenia się z nami nowymi informacjami!

Henryk

Zastanawiam się jaki jest powód, że przestaliście pisać?

Były oracz
@Henryk

A co byś chciał jeszcze wiedzieć ?

marko

właśnie pojawiło się nowe ogłoszenie. pozdro600

vivi

Widzę że szukają kierowców, tylko że w ogłoszeniu po za prawo jazdy kat B żadnych innych informacji nie podali. Skoro nawet nie chce im się pokrótce opisywać pozycji którą oferują to ja dziękuje za taką firmę. Resztę można sobie dopowiedzieć.

witek

witam potrzebuje się z nimi skontaktowac czy ktos może mi pomóc i podac jakieś namiary na nich albo na szefostwo t.witorzenc@vp.pl

KRIS

Stronka firmy jest spoko tylko czemu nie ukazuje kto tymi autami jezdzi!! przecież szefostwo tego nie robi. To kierowcy robią dla firmy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Yellow Cargo Express Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Yellow Cargo Express Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yellow Cargo Express Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yellow Cargo Express Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Yellow Cargo Express Sp. z o.o.