Opinie o Filip Tecław X Gym & Fitness w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Filip Tecław X Gym & Fitness. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Filip Tecław X Gym & Fitness o rekrutacji.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Filip Tecław X Gym & Fitness w Warszawa

Urszula

Jak wygląda tutaj praca na recepcji? Jaki jest zakres obowiązków? Bo ktoś wcześniej wspomniał, że recepcjonisci sprzątają toalety, serio tak jest? Jest jakiś okres próbny, dostaje się od razu umowę? I jak z grafikiem, podchodzą do tego elastycznie?

:) Nowy wpis
@Urszula

Umowy nie dostaniesz, bo nie. Ja mimo wielu próśb jej nie dostałam. Szefostwo to jakieś (usunięte przez administratora), bo mają zero kultury. Postawisz się, zaraz zostajesz zmieszny z (usunięte przez administratora).

@:)

Nawet na zlecenie nie można liczyć? Wszyscy pracownicy tak bez umowy pracują? A co z wynagrodzeniami? Są teraz na czas? Bo wcześniej widzę tu w opiniach, że były jakieś opóźnienia często

Umowy nie dostałam mimo wielu próśb - co jest śmieszne. Z wynagrodzeniem czekasz do 20 dnia miesiąca.

Kalina Nowy wpis

To czekajcie, bo tak czytam te opinie o jakimś przeniesieniu czy tez przejęciu i zastanawiam się teraz, gdzie w tym wszystkim pracownicy? Czy większość została z nowym Pracodawcą czy w tym przypadku po tym wspomnianym zakupieniu cały zespół się zmienił? Ciekawi mnie ewentualna rozbieżność miedzy tym jak pracowało się kiedyś a jak jest teraz

anonimowy28

Bardzo nie polecam tego pracodawcy. Mialem tam nieprzyjemnosc pracowac. Umowy nie dostalem mimo wielu prosb. Ciagle bylem zapewniany, ze mamy umowe slowna a mimo to w zusie nie widnialem. Wyplaty nigdy nie byly na czas. Za kazdym razem prosilem sie o wynagrodzenie dniami i tygodniami. Procz pracy na recepcji wykonuje sie rowniez wiele innych zadan jak na przyklad sprzatanie lazienek. Wszyscy pracownicy mieli problem z terminowa platnoscia. Szefostwo jest pozbawione jakiej kolwiek kultury. Ciagle wyzwiska zarowno do siebie jak i na bylych pracownikow.

@anonimowy28

Takie bzdury pisane przez mitomanów lub konkurencję tą oczywiście pisane zawsze jako anonim. Takie sytuacje nie mają miejsca.

@anonimowy28

Jeśli jesteś studentem to nie widniejesz w zusie. Umowa ustna jest umowa pod kątem prawnym.

Magdalena
@Ewa

Tak ogólnie to dlaczego oni się w końcu przenieśli? Widziałam tego typu doniesienia w googlach i zastanawiam się czy z tego powodu część pracowników nie zmieniła sobie pracy żeby nie dojeżdżać. jakiś konkretny socjal tu jest? i stawiają tu na studentów skoro wspominasz o nich? studiujesz?

Też anonimowy :)

Byłem świadkiem jak właściciel i jego żona czy dziewczyna okropnie krzyczeli na pracownice recepcji. Sytuacje takie zdarzały się wiele razy. Na szczęście po tej parze zostało tylko niemile wspomnienie, a obecna siłownia i podejście do klienta to 10/10. Dobrze, ze ktoś inny to przejął i jak widać po inwestycji ma pojęcie co robi. Kolosalna zmiana na plus. Xgym nie polecam. Polecam natomiast odwiedzić nowa siłownie przy wolskiej 19/25. Otwarta prawdziwie 24h, a nie jak w Xgym napisane 24 h, a o 22 trzeba było się zbierać. Obecnie ogromna sala walki i powiększona o setki metrów strefa do treningu siłowego + dostęp 24 h to dla mnie super opcja.

Klient
@Magdalena

W tym miejscu jest nowa siłownia o ogromnej powierzchni i świetnym sprzęcie.jak pisałem wcześniej, na szczęście ktoś to przejął co ma pojęcie o siłowni. Xgym nigdzie się nie przeniósł tylko został kupiony i zmieniony na coś dużo lepszego otwartego 24h.

Ola

Fajne miejsce , elastyny grafik. Dostałam premie nawet. Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Filip Tecław X Gym & Fitness.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Filip Tecław X Gym & Fitness - Warszawa

• Jak się pracuje w Filip Tecław X Gym & Fitness?

Zobacz opinie na temat firmy Filip Tecław X Gym & Fitness tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Filip Tecław X Gym & Fitness
  • Wolska 19/25