Opinie o Kancelaria Adwokacka Sylwester Cekała w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Sylwester Cekała. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Sylwester Cekała na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Sylwester Cekała w Warszawa

Maria

Jestem klientką Mecenasa. Sprawa o zachowek. Mecenas doprowadził w apelacji, że zachowek został zmiarkowany o 70 %. Dwóch innych adwokatów twierdziło, że jest to niemożliwe. Dziękuję.

niesłusznie skazany

Polecam Pana Mecenasa. Pan Adwokat jest specjalistą od odraczania wykonania kary. Po jego wystąpieniu w sądzie, chyba każdy zostałby przekonany o słuszności argumentów i odroczeniu. Szacun. 10/10

Jaro Nowy wpis

Polecam raz jeszcze polecam. Skorzystałem z usług Mecenasa w sprawie karnej sprawa z recydywy, rok po wyjściu z zakładu, kolejna wpadka o to samo, areszt uchylony po dwóch tygodniach od stosowania. Nie wiem jak oni to zrobili, ale efekt jest. Teraz przygotowania do sprawy coś się dzieje cały czas. Idę do Mecenasa na stałe.

Wśród zadań czekających tu adwokata / radcę prawnego są prowadzenie spraw zleconych przez klientów kancelarii z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego i administracyjnego, sporządzanie wszelkich pism procesowych i umów, a także reprezentacja klientów kancelarii przed sądem. Czytając niżej, to co zamieszczono w zakładce kariera, docieram do słów o indywidualnie uzgadnianych warunkach współpracy oraz wynagrodzeniu adekwatnym do posiadanych umiejętności. Jak więc w praktyce przedstawia się system rozliczeń. Czy w grę wchodzi płatność od każdej podjętej sprawy oraz kontrakt b2b? Przecież wiemy, że sprawa sprawie nierówna. Będę wdzięczny za odpowiedź i czekam na szczegóły.

A.T. Klient Nowy wpis

Adwokat Sylwester Cekała rzetelnie poprowadził naszą sprawę. Dla mnie istotne było to że w otrzymaliśmy pomoc zarówno pod kątem sprawy cywilnej, karnej i podatkowo administracyjnej. Polecam

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Kancelaria Adwokacka Sylwester Cekała?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Kancelaria Adwokacka Sylwester Cekała? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
WINC

Konsultacja spełniła moje oczekiwania. Oceniam pozytywnie.

Asia

Jestem adwokatem i chętnie nawiązałabym współpracę z kancelarią. Spełniam wszystkie wymagania zawarte w ogłoszeniu. Chciałam się zorientować jak wyglądają opinie o miejscu pracy, ale widzę tylko opinie klientów. Może ktoś z pracowników mógłby coś napisać o atmosferze w kancelarii? Ile spraw można prowadzić równolegle?

Klientka

Dziękuję Panu Mecenasowi za pomoc w moich sprawach i zwłaszcza rzetelność. Zawsze mogę liczyć na Mecenasa i nie zostawił mnie z żadnym tematem, których przez lata się nazbierało. Polecam Kancealrię.

A da radę odbyć tu praktyki, bo jakoś niewiele opinii dotyczy tutaj pracy? Czy można się dogadać na praktyki płatne i jakie potem są szanse na zatrudnienie? W jakich godzinach pracują praktykanci? Po godzinach też zdarza się im zostawać?

Oliwia (klientka)

Polecam Kancelarię i będę polecała wszystkim znajomym. Skomplikowaną sprawę cywilną Mecenas załatwił na jednej rozprawie.

Czy kancelaria zatrudnia osoby do sprzątania biur? Mam doświadczenie w sprzątaniu biurowców i szukam dodatkowego zlecenia. W jakich godzinach można pracować, bardziej w godzinach popołudniowych czy wieczornych? Może zna ktoś orientacyjną stawkę?

A. B.

Zdecydowanie polecam. Bardzo przydatna i wszechstronna konsultacja. Mecenas temat analizuje bardzo szeroko. Jeżli zdecyduję się na sprawę sądową na pewno wrócę.

Też szukam pracy w tej firmie, widziałam to ogłoszenie dla tego Radcy. A ja jestem ciekawa, czy mają jakiś wakat obecnie dla recepcjonistki? Czy office managera? Gdzie szukać takiego ogłoszenia w sieci? Czy może trzeba przyjść z cv do siedziby firmy?

Jak szefostwo w Kancelaria Adwokacka Sylwester Cekała traktuje ludzi?

Włodek

Wszystko jak umówiliśmy. Terminy dość długie, ale skutecznie. Rekomenduje kancelarię.

Już kilka osób pytało o ofertę pracy na stanowisko adwokata/radcy prawnego. Jednak chciałabym zapytać jeszcze o jedną rzecz. Firma wymaga dyspozycyjności. Powiecie mi, w jakie dni i w jakich godzinach należy być w kancelarii? ;) Wiecie w ogóle, czy ta oferta jest nadal aktualna? Bo już jakiś czas temu o nią pytaliście...

Paula

Potwierdzam wpisy na temat Pana Mecenasa. Mecenas pomaga mi w moich sprawach i po raz kolejny mnie nie zawiódł. Wszystko zgodnie z tym co przewidzieliśmy i ustaliliśmy przed sprawą. Oczywiście polecam.

Karo

Uniewinnienie, sprawa dwa razy w apelacji. Dopiero jak zleciłem spraw e mecenasowi coś zaczęło się dziać a skutek pełne zwycięstwo. Polecam polecam polecam jako zadowolony klient. @klient.

@Karo

Moje gratulacje. A co z innymi prawnikami z kancelarii, są równie skuteczni? Bo nie chcę długo czekać na wolne terminy. Trudno w ogóle się do niego dodzwonić, czy ma kogoś od odbierania telefonów i obsługi biura w jakichś znośnych godzinach od poniedziałku do piątku?

Widzę, że kancelaria planuje zatrudnić adwokata, radcę prawnego. Warunki finansowe według tego co jest napisane uzgadniane są indywidualnie. Jest ktoś w stanie przedstawić przynajmniej widełki? Konkurencyjnie przedstawiają się sprawy finansowe na tle innych kancelarii?

stały klient

Mecenas prowadził mi klika spraw zarówno cywilnych, karnych jak i podatkowych i chyba też administracyjnych. Przez lata zawsze mogę na niego liczyć i doradza zawsze tak, żeby ponieść jak najmniejsze koszty lub sprawę po prostu wygrać. W kancelarii sprawę analizują nietuzinkowo i starannie. Nie owija w bawełne, nie naciąga klientów na przegrane sprawy sądowe, a obecnie to niestety częste u prawników. Polecam każdemu z moich znajomych.

Alicja

Kancelarię polecił mi członek rodziny, który korzystał z ich usług. Faktycznie po pierwszej rozmowie Mecenas zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i zleciłam sprawę. Potwierdzam, że Mecenas odbiera telefony i osobiście nadzoruje sprawy. Sprawa zakończyła się może nie pełnym sukcesem, ale dokładnie tak jak powiedział na samym początku Pan Adwokat. Jako klientka jestem zadowolona z usług Kancelari.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Sylwester Cekała - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Sylwester Cekała?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Sylwester Cekała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Sylwester Cekała?

Kancelaria Adwokacka Sylwester Cekała
  • Zamieniecka 62/64 lok. 47