Opinie o Tomasz Tafliński Specjalistyczny Gabinet Lekarski Tafmed w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tomasz Tafliński Specjalistyczny Gabinet Lekarski Tafmed. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tomasz Tafliński Specjalistyczny Gabinet Lekarski Tafmed o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Tafliński Specjalistyczny Gabinet Lekarski Tafmed w Warszawa

Anna Nowy wpis

Doktor jest zawieszony w prawie wykonywania zawodu i nie może już pomagać

@Anna

A trakcie pracy były tu zatrudnione jakieś osoby ? Bo jeśli tak to zastanawiam się co dalej z ich losem. Będą czekać, aż doktor wróci do zawodu czy może już zostały zwolnione?

Wanda Nowy wpis
@Anna

A co z dokumentacją pacjentów, których prowadził dr Taflinski?

Anka Nowy wpis
@Wanda

Też jestem ciekawa co dalej z gabinetem, bo chciałam aplikować jako rejestratorka. Jeśli jest jakaś szansa na wznowienie działalności, to mogę wysłać cv, tak w ciemno i gabinet odezwie się w razie wolnego wakatu?

Zaneta

Czy wiadomo kiedy dr znowu zacznie przyjmować pacjentów? Bardzo zależy mi na wizycie właśnie u Dr

@Zaneta

Też niestety czekam na jakieś wieści. Dla mnie najlepszy specjalista :(

Fryderyk Pirwitz

Chodziłem do Doktora Tomasza Taflińskiego prywatnie przez wiele lat.I nagle zamilkł i cisza nie powiadomił pacjentów że juz nie przyjmuje prywatnie.I mam żal do pana doktora że tak mnie olał chociaż ja próbowałem się dowiedzieć co się dzieje no niestety pan doktor był nieosiągalny. daj treść twojego wpisu

teresa siniukow
@Fryderyk Pirwitz

pan tomasz nie zyje

Magdalena
@teresa siniukow

Pani Teresa, czy to pewna informacja ? Pan Tomasz nie przyjmował z powodów administracyjnych ale jeszcze pół roku temu miałam z nim kontakt. Proszę o wiadomość.

Magdalena
@teresa siniukow

Szanowna Pani, proszę nie pisać tak daleko idących niepotwierdzonych "wieści". Pan Tomasz jak najbardziej żyje.

Anka

Słyszeliście czy w gabinecie są zatrudnieni pracownicy czy tez to jednoosobowa działalność?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tomasz Tafliński Specjalistyczny Gabinet Lekarski Tafmed, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Liv

Bardzo dobry lekarz, diagnosta, współczujący człowiek. Znam go prawie 20 lat. Można polecać wszystkim z czystym sumieniem.

Kate
@Liv

Czy moge prosic o pomoc w jakis sposob mozna sie skontaktowac z Panem doktorem Taflinskim. Sprawa bardzo pilna.

@Liv

A czy Pan doktor już przyjmuje? ja tez uważam ze to świetny specjalista i dobry człowiek

Est
@Liv

Czy mogę prosić o kontakt do tego lekarza? Próbuje się skontaktować telefonicznie ale nie odbiera

Fryderyk Pirwitz
@Est

Nie odbiera bo ma w (usunięte przez administratora) pacjentów.tak jak mnie olał.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Tafliński Specjalistyczny Gabinet Lekarski Tafmed - Warszawa

• Jak się pracuje w Tomasz Tafliński Specjalistyczny Gabinet Lekarski Tafmed?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Tafliński Specjalistyczny Gabinet Lekarski Tafmed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tomasz Tafliński Specjalistyczny Gabinet Lekarski Tafmed
  • Franciszka Marii Lanciego 19 lok. 134