Opinie o G.L. Pharma Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy G.L. Pharma Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie G.L. Pharma Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G.L. Pharma Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Pamiętajcie...to nie korporacja, maleństwo zatrudniające w biurze w W-wie kilka osób. Pytania podczas rekrutacji hmmm...sztampowe niby hr -korpo niech Was to nie zwiedzie ????. Poza tym..".wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia" cytat z ogłoszenia na pracuj.pl ???????????????? no i wszystko jasne. Można by dopisać szczerze: bierzemy tego kto zgodzi się na jak najmniej bo przecież każdemu można udowodnić, że czegoś nie potrafi ????. Brak słów. Zastanówcie się...jeśli jesteś studentem lub twoje ambicje nie należą do wygórowanych próbuj czemu nie ( nie obrażam, nie każdy szuka zatrudnienia na wyższych szczeblach) pytania podczas rekrutacji mój Panie...ufff sto lat za ...dawno, dawno temu w korpo za 7 górami i za siedmioma morzami ????????????tyle, że mój Panie to nie korpo????????????????. Dzieciaki próbujcie jak pojawi się ogłoszenie. Powodzenia

Kazio
@Karolina

Jak wygląda rozmowa rekturacyjna w Warszawie ? Al. JANA PAWŁA II 61/313

Interesuje mnie kariera na stanowisku Asystent / Asystentka. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie G.L. Pharma Poland Sp. z o.o.?

Damian
@@Małgorzata

O to sporo mniej. Nie można dorobić premią? Pisał ktoś o uznaniowej. Nie zapowiadają w tym roku jakichś podwyżek żeby wyrównać choć trochę tą różnicę?

Halina Nowy wpis

Pytanie co do ogłoszenia. Piszą w ofercie Asystentka ds. finansów i administracji że „ Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenie” ale mam nadzieję, że można mówić o jakiejś podstawie? Tzw. Zasadniczym wynagrodzeniu.

Chciałbym dopytać o 1 z komentarzy, który pojawił się w wątku, ktoś stwierdził, że w tej firmie "wyciskają jak cytrynę", rzeczywiście tak cisną? Czy jest to w jakikolwiek sposób rekompensowane premią albo dodatkami? Serio nie ma opcji awansu? Wolą brać osoby z zewnątrz?

Caroline D

Ta firma to pomyłka, premia kwartalna 3500 zł

Hania Nowy wpis

Sporo więcej czyli ile i za co, że tak wprost spytam? :D masz jakiś większy staż po prostu lub faktycznie o jakiś konkretny wynik chodzi? zdradzisz szczegóły? Trudno wyrobić? Sprawdzam czy jest sens w ogóle aplikować, może nie każdy da rade?

HH

Cenię sobie pracę w tej firmie. Zamordyzmu nie ma, komfort pracy na 100, przełożony nie wyskakuje o 8 rano z krzaków (są firmy które to praktykują) tylko z poszanowaniem do mojej pracy zapowiada sie tydzien wczesniej. Jestem doceniamy przez przełożonego, w biurze Dziewczyny robią co mogą żeby wszystko spinać ????. To moja 3 firma, zostaję tu jak najdłużej. Jeśli poprawia się zarobki od Stycznia to będzie super !!! Agata, rób swoje Dziewczyno ???? Ktoś ma pytania? Śmiało.

@HH

Cześć, ja mam pare pytań:P Na jakim stanowisku pracujesz, że tak chwalisz i praca ci się podoba? Z zarobków jesteś zadowolony, jak płacą? Umowa o pracę jest na start już? :) Można negocjować podwyżki? No i jak tu u was z rotacją? Są przyjęcia teraz? Mnie interesuje dział sprzedaży/finansów. Na stronie widzę tylko możliwość aplikacji ogólnej i nie wiem, czy to znaczy, że nic nie ma w firmie wolnego obecnie?

Dyrektor Nowy wpis

Zarobki dobre, godziwe podwyżki. Skoro nie ma ofert , cóż kadra zadowolona:)

Mam pytanie w związku z tym, że firma szuka osoby na stanowisko Asystentka działu marketingu. Ile osób liczy dział, skoro ktoś tutaj wspominał, że całe biuro stanowią raptem trzy osoby? Ile zarobię jako asystentka? Czytałam tu że pensje są 30-50 proc. poniżej rynkowych...

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w G.L. Pharma Poland Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Rozwoju Produktów, Efektywności Sprzedaży i Marketingu?
logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Czy firma G.L. Pharma Poland Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Kazio
@Karolina

Jak wygląda rozmowa rekturacyjna w Warszawie ? Al. JANA PAWŁA II 61/313

Pracujący

Nie polecam pracy w tej firmie .Brak szacunku ,(usunięte przez administratora), szantaż .Ciągle im mało, brak leków w hurtowniach a plany kosmiczne. Niskie zarobki i nikłe szansę na premie , które jeśli są wypłacono to na nic nie starczają . W biurze 2-3 osoby odpowiedzialne za wszystko więc jeśli chcesz o coś zapytać to reagują agresją . Uciekać od nich jak najdalej .

Grażyna
@Pracujący

No to rzeczywiście mało osób w biurze, pewnie masę obowiązków mają codziennie...a poza tymi osobami z biura, które są prawdopodobnie sfrustrowane to jak atmosfera pomiędzy pozostałymi pracownikami? Skoro są niskie szansę na premie, to co ile udaje się ja wyrobić i w jakiej ona kwocie przysługuje?

W tej firmie nie robi się kariery. Wyciskają cię jak cytrynę, zawsze mało, pracują tam spadki z innych firm, którzy nie mogli znaleźć pracy w pożarnej firmie. W biurze kilka osób, biuro w bloku. Brak możliwości awansu i marne płace.

@Małgorzata

30-50% poniżej rynkowych płac.

Damian
@@Małgorzata

Mr.

Kto jest szefem tej firmy??? Może ktoś wie bo nikt z branży nie kojarzy .

@Mr.

Chyba ta firma nie ma szefa :) też sprawdzałam wymieniają nazwisko osoby decyzyjnej inne niż w KRS. Jakiś pan DS podobno dobry w tym co robi, zwiększył sprzedaż i dostępność produktów. Nazywają go w hurcie Ciężki Kaliber. O szefie dyrektorze nic nikt nie wie?!

Sylwia
@Kasia

To nikt go nie widuje w firmie? Jak to możliwe? Możesz jeszcze dać znać czy ten tajemniczy szef dużo wymaga od pracowników?

A w jakich krajach są jeszcze oddziały ?

Maciek Pakulski

w 50

Viki
@Marek

Wschód 9 oddziałów biodota, która się pręży jedyny lek Neurovit, reszta 50 odpowiednik.

Dominika
@Viki

I ogólnie jak współpraca z nimi wygląda? Można swobodnie się stąd przenieść?

WorW
@Marek

Czy to prawda, że tą firmą zarządza starsza pani ( emerytka), która wcześniej miała doświadczenie w składzie węgla???

Radek

Firma średnia. Próbuje walczyć z WP. Tępy tacy sobie. Zarobki niskie. Kierownik na Wawelu nowy. Śmieszny bo 100ml pod attis em pija a potem jedzie z Reper. Nie polecam. Chyba ze na przeczekanie

Michu
@Radek

O czym i o kim piszesz? Jakiś bełkot nie wypowiedz.

PM
@Radek

Firma ma trzy linie : POZ, CNS, Ból. Wśród neurologów znana od 20 lat, konkurencja do WP również, ale w portfolio ma dużo dobrych leków rx. Jeżeli chodzi o prace: każda linia ma swój specyficzny tryb. Wynagrodzenie - zależy jakie wynegocjujesz, plany raczej realne, duże możliwości współpracy z Klientami. Praca u lekarzy i w aptekach, geolokalizacja. Piszesz przeczekanie ? Tu ludzie pracują po 15 lat, dziewczyny rodzą dzieci i wracają. Firma się rozrasta i dlatego zatrudnia. Jak się dostaniesz- mała szansa, że Cię zwolnią. W aspekcie tego co się dzieje w innych firmach - tutaj masz nazwisko a nie numerek i każdy Cię zna z imienia i nazwiska. Jak nie wiesz- nie pisz, nie oczerniaj

Kamil
@PM

Totalna porażka - biuro w bloku, które wyglada jak za (usunięte przez administratora) kilka osób w biurze. Zatrudniają ludzi robią poczęstunek sushi lub pizza na stojąco bo nie maja miejsca do zjedzenia( stołu brak, kuchnia 1,5m na 1m- brak stołu) Zrezygnowałem po kilku miesiącach.

Dominika
@Kamil

Dali ci pizzę i sushi a ty zrezygnowałeś? :( a o samej w sobie pracy coś napiszesz? czym się zajmowałeś i z jakim efektem?

Kamil
@Dominika

@Dominika Pracowałem jako PM pizza na stojąco bo ludzie nie maja w biurze miejsca do zjedzenia posiłku. Ala kuchnia mini z toaleta w połączeniu. Z tego co mówią ludzie tam pracujący to nastąpiła dobra zmiana premie uznaniowe WB zmieniła z netto na brutto :) miska ry.u. Wszyscy się śmieją z MP co komplementy sądzi WB (starszej Pani) i jest bajkopisarzem. Cyrk… 90 procent ludzi szuka pracy

Mini
@PM

Kto jest szefem tej firmy? Nikt nie wie w hurtowniach nikt nie zna GM, znany jest jedynie człowiek od hurtu. Podobno człowiek od hurtu trzyma ta firmę bo nikt nie ma tam pojęcia obitym biznesie. Co to jest o co chodzi??? Chciałem się dostać do tej firmy ale chyba rezygnuje

Monia

Witam, poszukuję rzetelnych opinii o firmie: - zarobki, - atmosfera, - dodatki, -bonusy, -kadra zarządzająca, Będę wdzięczna za prawdziwe informacje

Maciek Pakulski
@Monia

Zapraszam do kontaktu na LinkedIn, jestem Koordynatorem Krajowym i odpowiadam za FF.

@Monia

zarobki - marne poniżej średniej i to dużo atmosfera - grobowa, nie można rozmawiać w biurze ze współpracownikami dodatki - firma dopłaca do ubezpieczenia zdrowotnego - to wszystko bonusy - premia uznaniowa uzależniona od humoru WB zwanej sefowo. Kadra zarządzająca - przyd.pasy z łapanki, jak słodzi szefowej to pracuje Biuro w bloku - wczesny (usunięte przez administratora) w biurze 6 osób na cała firmę każdy obrabia po 3 etaty za (usunięte przez administratora)

Wojtek
@Maciek Pakulski

@ (usunięte przez administratora) Pakulski, chyba za w-maile, które PM kopiują, żeby mieć dowody… za co zwalniacie ludzi ile spraw w sądzie?

Jestem zainteresowana pracą w linii POZ, możecie coś napisać więcej - zarobki, przełożony, plany itp?

Zofia

Jakoś całkowicie przestaliście prowadzić dyskusję o firmie G.L. Pharma GMBH, co mnie trochę dziwi. Tak czy inaczej - mam nadzieję, że któryś z pracowników firmy zechce podzielić się tu informacją na temat tamtejszych warunków finansowych. Można na Was liczyć?

Kinia

O kim mowa???

Renata

@Max, skoro jesteś z firmy konkurencyjnej do Pharma GMBH z Warszawy to pamiętaj, iż forum to przeznaczone jest dla pracowników tej firmy i odczuć jakie posiadają względem warunków jakie tam panują. Będę wdzięczna, jeśli razem z użytkownikiem @Magda, nie uczynicie tego forum plotkarskim. Zwracam się więc do pracowników Pharma o dodawanie opinii na temat tego pracodawcy.

Max

Pracuje u nich taki śmieszny (usunięte przez administratora) który jest RKS EM. Nie wiem. Nie znam się cytuje tylko słowa lekarzy jako wasza główna konkurencja. Pilnuj cie opinii jak chcecie rosnąć bo z takimi asami co referencje mają po znajomości a brak merytoryki to skandal u RKSa. Bidulek nawet nie wie co to jest Tiamina. Zresztą która by mu się przydała jak każdemu alkoholikowi. Nie pozdrawiam

Magda
@Max

Chodzi Ci o tego trenera bylego? Pilkarza?

Zostaw merytoryczną opinię o G.L. Pharma Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w G.L. Pharma Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy G.L. Pharma Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G.L. Pharma Poland Sp. z o.o.?

G.L. Pharma Poland Sp. z o.o.
  • Al. Jana Pawła II 61
    01-031 Warszawa

G.L. Pharma Poland Sp. z o.o.