Opinie o Wilhelm Rosebrock GMBH & Co. KG Sp.K. Oddział w Polsce w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wilhelm Rosebrock GMBH & Co. KG Sp.K. Oddział w Polsce. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wilhelm Rosebrock GMBH & Co. KG Sp.K. Oddział w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy przeprowadzkowe
Firmy przeprowadzkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wilhelm Rosebrock GMBH & Co. KG Sp.K. Oddział w Polsce w Warszawa

Pawel Nowy wpis

Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko koordynatora projektu. Czy jest możliwość pracy częściowo zdalnej? Widzę że firma oferuje auto służbowe. Czy ktoś się orientuje jakie to auto?

Administrator Nowy wpis

W Wilhelm Rosebrock GMBH & Co. KG Sp.K. Oddział w Polsce trwa rekrutacja na stanowisko Account Manager. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Michal Nowy wpis

Bardzo polecam tego pracodawcę. Celowo mogę napisać, że była to współpraca, bo gdy tylko zauważyli, że daje coś więcej od siebie niż tylko przesiedzenie 8 godzin przed komputerem (wiedza, nowe pomysły, wymiana doświadczeń) to byłem z tego tytułu doceniany. Pracodawca ma ludzkie i indywidualne podejście do każdego pracownika. Stara się, żeby w biurze panowała rodzinna, koleżeńska atmosfera. Praca sama w sobie jest stresująca, ale dzięki atmosferze i wsparciu kolegów/koleżanek jest on rozładowany. Biuro przestronne - z tego co pamiętam to oddane w maju 2022, sprzęt (laptop + telefon) nowy. Jeśli kogoś intersuje Home Office to w granicach rozsądku nigdy nie było problemów (ja nie jestem zwolennikiem, więc za często nie korzystałem). Jeżeli na siłę miałbym szukać minusów to dla mieszkańców północnej Warszawy dojazd może być uciążliwy. Podsumowując: gdyby to był "Mam Talent" firma dostałaby 3xTAK. Niestety z przyczyn prywatnych musiałem zrezygnować z pracy, ale z dobrymi wspomnieniami piszę ten post.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Wilhelm Rosebrock GMBH & Co. KG Sp.K. Oddział w Polsce?

YoloPozaKontrolo Nowy wpis

Rosebrock daje wszystkim umowy na stałe od pierwszego dnia.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Wilhelm Rosebrock GMBH & Co. KG Sp.K. Oddział w Polsce się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Wszystkie etapy odbyły się zgodnie z umówionymi terminami.Jasno postawione wymagania względem potencjalnego pracownika.Raczej celują w osoby,które chcą zostać w firmie na dłuższy czas.

Smart

Ponieważ nie znalazłem żadnej opinii na temat tej firmy, chciałbym się podzielić kilkoma spostrzeżeniami. Rozmowa kwalifikacyjna przebiega w formie zdalnej i jest według określonego schematu, tj 25 minut czas trwania oraz 14 pytań: część psychologicznych, część technicznych i branżowych oraz sprawdzenie też języka angielskiego poprzez rozszyfrowanie podanego skrótu. Oczywiście pytania czytane z kartki. Moim zdaniem rozmowa całkowicie ustawiona z góry wiadomym wynikiem. Jedyny plus i co muszę przyznać, że tak jak obiecano poinformowano mnie o wyniku rozmowy telefonicznie i smsowo we wskazanym terminie.

Wojciech
@Smart

Szanowny Panie, Bardzo mi przykro, że nie udało się Panu przejść do etapu spotkań "na żywo". Podczas spotkania on-line oceniało Pana trzech pracowników firmy niezależnie. Osoby z najwyższą średnią ocen, zaproszone zostały na spotkanie rekrutacyjne "na żywo". Otrzymaliśmy ponad 300 CV, odbyliśmy około 30 spotkań on-line i 12 spotkań " na żywo". Zatrudniliśmy dwie osoby. Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem a nie spółką skarbu Państwa. U nas nie "ustawiamy z góry" wyniku rekrutacji. Decyzję o przejściu kandydata do kolejnego etapu czy zatrudnieniu, podejmuję ja. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy!

Rafal
@Smart

Czyli przedstawiłeś system rekrutacji jako jasny i klarowny jednocześnie oceniłeś firmę najniższą możliwą oceną tylko dlatego,że nie przeszedłeś do kolejnego etapu. Czy to jest fair wg. Ciebie?

Zostaw merytoryczną opinię o Wilhelm Rosebrock GMBH & Co. KG Sp.K. Oddział w Polsce - Warszawa

• Jak się pracuje w Wilhelm Rosebrock GMBH & Co. KG Sp.K. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Wilhelm Rosebrock GMBH & Co. KG Sp.K. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wilhelm Rosebrock GMBH & Co. KG Sp.K. Oddział w Polsce?

Wilhelm Rosebrock GMBH & Co. KG Sp.K. Oddział w Polsce
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Płowiecka 3 lok. 12
    04-501 Warszawa