Opinie o Smartino Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Smartino Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Smartino Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smartino Sp. z o.o. w Warszawa

ex Nowy wpis

Firma wykorzystuje dotacje z UE do finansowania działań które są poza zakresem dotacji. Powinno ich się prześwietlić. Ogólnie nie polecam.

Lilka Nowy wpis

Nie chcę sugerować się opiniami sprzed 3 lat zresztą i tak nie widzę informacji. Specjalista ds. Social Media ma aktualnie możliwość pracy z domu czy nie ma takiej opcji oferowanej przez pracodawcę? Bardzo by mi to pasowało mam nadzieję że jest coś takiego

Ja Nowy wpis

Nie wiem po co tyle jadu. Może i na początku są mniejsze pieniądze ale są podwyżki i awanse też. Uważam, że ludzie są traktowani jednakowo. Mi się dobrze pracuje, a nie pracuję od wczoraj.

Nie Nowy wpis

Nie polecam! Kiepskie pieniądze, towarzystwo fałszywe i mało wyrozumiałe dla nowych pracowników. Nie zostałem przeszkolony, wszystko musiałem ogarnąć sam. Niektórzy są bardzo faworyzowani przez kierowników, którzy (według mnie) mie nadają się na to stanowisko Nie marnujcie swojego czasu bo ja zmarnowałem swój czas parę miesięcy temu.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno

Poszukują aktualnie na kompletacje zamówień i kontrol jakości w Piasecznie. Jeśli chcecie iść na rozmowę powiem jedno - szkoda waszego czasu. Stawka jest komiczna, już więcej proponują na kasie w Biedronce albo na jakiejś zwykłej produkcji. Jestem w szoku, że taka marka premium daje tak śmieszne pieniądze pracownikom na tak odpowiedzialnym stanowisku jak kontroler jakości....

Maja
@Anonim

A możesz podać jakieś konkrety? Jaką stawkę niby masz na myśli, że lepiej iść na kasę pracować? Poza tym, nie mówili nic o premiach, dodatkach?

@Maja

Premiach? ???? Dodatkach? ???? Wyplata to trochę ponad 2600zl na reke i to wszystko. Ja pracuje teraz na zwykłej produkcji gdzie jest naprawdę przyjemna praca, zarabiam powyzej 3500zl na reke. Na kontroli jakości też pracowalam kilka miesięcy w innej firmie i zarabiałam 4000zl na reke, dlatego jestem w szoku, że tutaj taka stawka, myślałam, że się przewróce jak to usłyszałam, wstyd proponować ludziom taką stawkę w tych czasach.

Bożena
@Anonim

2600? A firma proponuje chociaz umowe o pracę? Pamiętasz może jaka tam była rotacja pracowników? Nie wyobrażam sobie, żeby ludzie zgadzali się na pracę za tyle...

Anonimowy

Praca w tym magazynie to poniżenie, słabe pieniądze i brak podwyżek oraz mydlenie oczu pracownikom by tylko nie przychodzili co chwile z pretensjami, że za mało zarabiają, nie polecam!

Innocenty

Zastanawiam się czy jest jakiś powód takiego spokoju na forum? Dobrze się pracuje i warto aplikować?

Malalejde
@Innocenty

Spokój jest, atmosfera w miarę przyjazna. Raczej nie cisną z robotą, robisz swoje i tyle. Nie ma mobbingu ani nic z tych rzeczy. Na hajs nie oszukują. Generalnie to polecam

Beata
@Malalejde

@Malalejde z tego co piszesz to miejsce pracy wydaje się być idealne. Zawsze chętniej pracuje się bez presji i w dobrej atmosferze. Brak ofert pracy chyba świadczy o tym. Powiedz, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Bartek

Zastanawiam się czy w takim razie są szanse na pracę w firmie? Jak przebiega rekrutacja może ktoś coś??

Mts

Zdecydowanie nie polecam pracodawcy. Brak jakiejkolwiek organizacji w firmie, z pensją trzeba się zaprzyjaźnić od początku bo podwyżki jeżeli wchodzą w grę to są bardzo niskie. Pracodawca wykorzystuje pracowników przykład inwentaryzacja (2 dni od rana do wieczora ciężkiej pracy ficzycznej) płatne mniej niż wyszłoby z nadgodzin. Szefostwo bardzo miłe, nastomiast zupełnie nieprofesjonalne i niezorganizowane. Od początku w firmie brak wdrożenia - trzeba sobie samemu radzić, co za tym idzie obiecany rozwój ogranicza się do przekazania zakresu obowiązków. Atmosfera w poszczególnych działach jest w porządku, natomiast w całej firmie co chwilę są jakieś konflikty.

Martyna

@Długi to kurcze chyba faktycznie bez sensu cv składać, jeśli jest tak jak mówisz...co myślisz?

Długi

Nie polecam - Zero rozwoju - brak podwyżek i premii - niegodne warunki pracy - pracownicy donosiciele Kierownicy którzy pokazują ze, są w porządku tak naprawdę są fałszywi i robią wszytko że by się podlizać całemu zarządowi Odradzam tego miejsca każdemu Chyba że się nie ma perspektyw na lepsze życie

Zigi

Odradzam pracę w tej firmie. Ściemnia z umową (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Smartino Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Smartino Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smartino Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smartino Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Smartino Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Smartino Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Smartino Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ruczaj 89
    02-997 Warszawa