Inflandia Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

NIP: 5252577718 REGON: 147049943 KRS: 0000505529

Adres: Al. Solidarności 115 lok. 2, 00-140 Warszawa

Opinie o Inflandia Sp. z o.o.

Siemka, byliście może na tym magazynie gdzie od polowy miesiąca szukają ludzi do kompletacji zamówień? tak wstępnie myślę czy się jeszcze nie zgłosić, bo oferta wisi. Są tu jakieś wysokie normy? Piszą, że trzeba rozkładać jakieś namioty lub bramy przed wysyłką i nie wiem czy ogarnę

Pracownik Nowy wpis

Fajni ludzie i dobra atmosfera. Wypłaty ok (zwłaszcza w sezonie)

Zuzanna Nowy wpis

Napiszesz coś więcej o tej ergonomii? Jakby nie patrzeć to chyba ważna sprawa, bo wpływa na zdrowie i efektywność. Jakie wady w tym zakresie widzisz? Nie podajesz szczegółów to pytam

Jaki jest okres rozliczeniowy w Inflandia Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Iza

I zawsze na czas płacą? Czy są jakieś problemy? Wolę się upewnić na starcie w takich kwestiach, dlatego pytam.

Zuzanna

serio przerasta? to jak oni budżetowo stoją i co tu największym problemem w tym zakresie mogłoby być? zawsze tak było z tą kondycją czy z jakiejś konkretnej przyczyny mogło się pogorszyć?

Czy po rozmowie w Inflandia Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Jaki jest wkład kierownictwa Inflandia Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Była pracownica

Taki wkład w dobrą atmosferę, ze jak pójdziesz po kilka zł podwyżki co kilka lat to się dowiesz od szefunia „średniego wzrostu”, ze zabierasz chleb jego dzieciom i i tak firma jedzie na granicy bankructwa. A szefunie kilka razy w roku na wakacjach, na które ciebie nigdy nie będzie stać. Śmiało się zatrudniaj.

Irena
@Była pracownica

Serio aż tak źle? Miałam aplikować, bo widzę że mają ofertę pracy. Ale po tej opinii nie wiem co zrobić... Z resztą nie tylko Twoja jest negatywna. To jakie pieniądze się tam zarabia, bo chyba bardzo małe?

Pracownicy
@Irena

Takie, że najniższą krajową dostaniesz na konto, resztę pod biureczkiem, a jak chcesz zarabiać więcej to masz do wyboru 3/4 albo pół etatu, wtedy wiadomo. Ciepło się ubierz, bo ogrzewania niemal nie ma.

@Pracownicy

Prawda

@Pracownicy

A jak wtedy proporcjonalnie się to ma podczas brania mniejszego etatu plus pod stołem, opłaca się bardziej już na całym siedzieć czy równomiernie to idzie?

@Zuzanna

Co idzie równomiernie? Chcesz każdego dnia zaczynać od nowa? Karmić złodziei ponad to, co musisz oddać?

Zuzanna

Nie taką intencję miałam. Po prostu zastanawiałam się, która opcja jak już byłaby bardziej "opłacalna". Zastanawiam się czy aktualnie wobec tych warunków były może jakieś rotacje?

@Była pracownica

PREZES R ma złą... PASSĘ ....

@Print

złą passę? ale to się na całej firmie nie dobija ostatecznie jak już? jak kiedyś tutaj finansowo stali tak właściwie? tu też kryzys gospodarczy na to wszystko wpływa?

@Zuzanna

..jak finansowo stali ? Bez rewelacji ..po kosztach

Łukasz
@Print

To czemu jeszcze w październiku szukali grafika komputerowego, oferując od 4000 do 5000 zł brutto? Trochę to dla mnie niezrozumiałe. Wiadomo czy idzie to w stronę braku podwyżek przez jakiś czas, czy bardziej zwolnień?

@Łukasz

... idzie wszystko do góry ,czy to są zarobki na te czasy przy tej inflacji ? ludzie na produkcji mają większą stawkę już teraz ... Znam drukarnie gdzie drukarze zaczynają od 5000 brutto

(usunięte przez administratora) Ich sprawa zgłoszona do PIP i Urzędu skarbowego.

Zuzanna

Jest jakaś informacja zwrotna?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Inflandia Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Była pracownica....

Daj sobie spokój ! siedziba jest w Warszawie ... firma jest na Śląsku ... wszystko robione byle jak tanim kosztem ... pokazać dobrze.. Szefo (usunięte przez administratora) wielce straszenie.. , zwolnić! cwaniaczek ..prywatna firma jak wiele ... drugi R.. gdyby umiał dał by (usunięte przez administratora) dał ... po kosztach wszystko ...

Elen

Bardzo dobra firma! Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Inflandia Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Inflandia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inflandia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inflandia Sp. z o.o.?

Inflandia Sp. z o.o.