Opinie o SNK Investments Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SNK Investments Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SNK Investments Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SNK Investments Sp. z o.o. w Warszawa

Ostatnia płatność zawsze weryfikuje kontrahenta, w firmie SNK to jest jak w banku że będzie ucieta. 10 razy proponuję się zastanowić zanim podejmiesz współpracę z Robercikiem.

Nie potrzebujecie obecnie nikogo do teamu jako specjalista do spraw ofertowania w firmie? Wisi w internecie tylko jedno ogłoszenie w dodatku nieaktualne. Nie podane zostały w nim widełki zarobkowe, zresztą przez 2 lata na pewno wiele się zmieniło. Ciekaw jestem jak obecnie wygląda podstawa, czy jest jakaś motywacja do pracy w postaci premii uznaniowych? 6 z przodu wychodzi w 2024 roku?

xxx
@SNK INVESTMENTS SP. Z O.O.

To ja z chęcią wyślę swoje dokumenty. Te wyjazdy to są jakoś wcześniej ustalone, żeby pracownik znał ich terminy i mógł sobie zaplanować wszystko? Jeśli zdecydowałabym się na umowę o pracę, to początkowo na jaki czas mogłabym ją dostać?

SNK INVESTMENTS SP. Z O.O.

Dzień dobry! Obecnie trwa u nas rekrutacja na stanowisko Koordynator Projektów Budowlanych! Zachęcamy do aplikowania na stanowisko i wysłanie CV. Oferujemy pracę pełną wyzwań w młodym, energicznym zespole oraz zatrudnienie na umowę o pracę lub B2b wraz z pakietem benefitów. Zachęcamy do śledzenia naszych rekrutacji!

Kama Nowy wpis
@SNK INVESTMENTS SP. Z O.O.

Ja znalazłam to ogłoszenie na etat koordynatora, ale sprzed roku. Czy wszystkie kwestie z ogłoszenia są aktualne czy może coś się zmieniło? Liczę się z wyjazdami do Niemiec, ale ile w miesiącu zdarza się wyjazdów? Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale dajcie znać czy umowę można sobie samemu wybrać...

SNK INVESTMENTS SP. Z O.O. Nowy wpis
@Kama

Zapraszamy do aplikacji na stanowisko Koordynatora projektu poprzez wysłanie swojego CV na adres e-mailowy: biuro@snk-investments.pl. Rekrutacja jest w toku, zatem zapraszamy do wzięcia udziału. Wyjazdy do Niemiec są bardzo elastyczne: zdarzają się wyjazdy raz w miesiącu, zdarzają się 2 czy 3 razy. Zawsze jednak pracownicy wracają na weekendy do domu i mają zapewniony powrót do domu. Wszystko zależy od danego projektu. Jesteśmy elastyczni pod tym względem. Jeżeli chodzi o umowę - oferujemy umowę o pracę lub zatrudnienie B2B - w zależności od preferencji pracownika oraz stanowiska.

xxx Nowy wpis
@SNK INVESTMENTS SP. Z O.O.

Zdecydowałam się napisać tu po poczytaniu komentarzy, bo nie znalazłam zbytnio nic o interesującej mnie ofercie, chodzi o koordynatora projektów budowlanych. Te wyjazdy do Niemiec to w pojedynkę?

SNK INVESTMENTS SP. Z O.O. Nowy wpis

Dzień dobry, Wyjazdy do Niemiec są elastyczne - czasami potrzebna jest obecność koordynatora prac na miejscu przez 5 dni na miejscu, czasami przez 2 dni. Na weekendy nasi pracownicy zawsze wracają do domu - oczywiście transportem służbowym. Zaangażowanie na miejscu zależy od rodzaju prowadzonego projektu. Czasami wyjazdy wymagają zaangażowania dwóch osób, czasami jeden. Na początku na pewno nowy pracownik otrzyma od nas wsparcie na wyjazdach w postaci obecności naszego pracownika, bez obaw! :)

Wpadłem na ogłoszenie w sprawie pracy dla Specjalisty ds. Ofertowania. Oferta dodana 2 lata temu, z doświadczenia wiem, że czasem warto podesłać dokumenty i tak zrobię. Zespół podobny jest młody i zgrany. Ja za to po 40, wiek ma jakieś znaczenie w firmie? Atmosfera faktycznie należy do tych pozytywnych?

SNK INVESTMENTS SP. Z O.O.

Dzień dobry, Zachęcamy do aplikowania do naszego zespołu! Dla nas najważniejsze jest doświadczenie i osobowość. Pana/ Pani wiek to idealny wiek na zmianę pracy i poszukiwanie nowych wyzwań.. zatem zapraszamy do aplikowania do naszej firmy!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SNK Investments Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Koordynator projektów budowlanych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Józef

Stałą częścią programu jest okłamywanie podwykonawców oraz jednorazowe wykorzystanie celu uzyskania korzyści majątkowych. Stałą rotacja, osoby którym nie przeszkadza codzienne okłamywanie ludzi polecam.

Baśka
@Józef

Jeśli zarzucasz okłamywanie to może warto napisać czego to dokładnie dotyczy? Jakieś warunki obiecują, których potem nie ma czy o co chodzi? A kasa się zgadza z tym co na umowie?

Nie mam pojęcia skąd ludziom się biorą takie pomysły na wpisy jeśli mogę sprostować calom sytuacje w tej firmie to już bardzo długo współpracuje z ta firma i muszę przyznać że nigdy nie było z niczym problemu zawsze pomocni fachowa wiedza na każdym etapie prac szef tej firmy jest bardzo elastyczny można z nim wszystko załatwić mieszkania w dobrym standardzie praca oraz wykończenie na wysokim poziomie nigdy nie miałem problemów jeśli chodzi o finanse co ustalone to święte bardzo polecam firmę snk jeśli ma ktoś wiedzę na temat budów i ma własny sprzęt zachęcam każdego do podjęcia współpracy nie czytać opiń na temat bo to nie prawda mogę coś o tym powiedzieć bardzo długo współpracuje z firma snk investments pozdrawiam

@Marcin

Jak współpracujesz z firmą to pewnie wiesz czy mają stałą ekipę ludzi czy przyjmują kogoś sezonowo? Bo rozglądam się za taką dorywczą pracą. A jak mają taka dobrą opinie to dają dobre warunki pracy pewnie?

Tomasz
@Marcin

Moge coś napisać o firmie snk pracuje juz tam drugi miesiąc i nie moge narzekac na szefostwo jak i wynagrodzenie.Pieniażki płacone na czas.Szef firmy bardzo ugodowy i można sie z nim porozumiec.Pozdrawiam.

@Tomasz

No wiesz po drugim miesiącu fakt, że pieniążki wpłynęły na czas wcale nie jest chyba aż tak zaskakujący. ;p Czyli jeszcze nie wiesz czy jakieś premie tu lub ciekawe dodatki Cię czekają?

Mateusz
@Marcin

Hahah co to za lizus co podwyżka będzie za taki wpis proszę nie wprowadzać ludzi w błąd

@Mateusz

A która część to wspomniany błąd w końcu?xd

Hirkiszmirki
@Marcin

Nie zgadzam się z ani jednym slowem

Żbik

Witam, to że szef firmy nie płaci wszystkich faktur podwykonawcom to wiem na pewno z własnego doświadczenia ale czy to prawda że wisi kupę pieniędzy hydraulikowi i nawet za miód nie zapłacił ? Kolejne pytanie, czy to prawda że można zamówić u niego tanie meble i pomoże ogarnąć freistellung ?

@Żbik

Zastanawia mnie tylko na podstawie czego zostały zadane tego typu pytania? Jakieś plotki?

Lawer zbika
@Renata

Na podstawie zeznań pracowników !!!

@Lawer zbika

"Zeznań"? Ok to zabrzmiało poniekąd poważnie. Swoją drogą jeśli to prawda to czemu osoby tu zatrudnione tak o szefie plotkują? :(

Żbik
@Renata

Może dlatego że czują się oszukane a szef nie wywiązuje się z danych obietnic, tym samym staje się dla nich zwykłym (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) być może dlatego tak jest, a tym samym może to nie są plotki tylko czysta prawda, polecam to sprawdzić samemu i przyjść do pracy do firmy SNK ale ostrzegam i uprzedzam, że przed rozpoczęciem pracy z tą firmą spiszcie moi drodzy umowę, tak będzie lepiej w przypadku konieczności odebrania swoim pieniędzy droga prawną. Pozdrawiam Panią która odpisuje na komentarze i stara się przedstawić ta firmę w jakimś dobrym świetle, widząc podejście szefa jeszcze dużo pracy przed Panią. Pozdrawiam

Hirkiszmirki
@Żbik

Święte słowa, szef jest nieslownym człowiekiem

Szymex

Omijać z daleka Szef tej firmy jest mocno (usunięte przez administratora) ludzi traktuję jak niewolników.Odbijanie przerw warunki mieszkaniowe fatalne spanie na budowie bez łóżek kuchni wyposażenia pralki czy głupiej kuchenki . Jeśli chodzi o pracę to jeden Wielki chaos jebanie nawet w niedzielę za tą samą stawkę co w tyg oczywiście ciągle upierdalanie z wypłaty nie polecam ani firmom ani pracownikom omijajcie to (usunięte przez administratora) nie nadajecie się nawet do tarcia chrzanu!!!!

Helena
@Szymex

i pracownicy się na takie warunki zgadzają ? aż ciężko w to po prostu uwierzyć ?

Patryk

Nie polecam brak doświadczenia , zła atmosfera.

Rafał

Nie polecam tej firmy uważajcie podwykonawcy odbijanie godzin i cięcie faktur

Snk Investments
@Rafał

Dzień dobry! Dziękujemy za komentarz aczkolwiek nie możemy się z nim zgodzić. Jeżeli czuje się Pan nieusatysfakcjonowany ze współpracy z nami prosimy o kontakt oraz ujawnienie się. Z pewnością wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Zespół SNK Investments

Katarzyna

Z Snk Investments mam okazję współpracować kilka lat przy realizacji projektów na terenie całej Polski. Profesjonalny zespół służący pomocą na każdym etapie inwestycji. Rekomenduję firmą SNK INVESTMENTS jako partnera godnego zaufania z dużym doświadczeniem w branży.

Hubert

firma z małym doświadczeniem w branży, nie polecam

Fit out snk

Wszystko fajnie do momentu zakończenia inwestycji. Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o SNK Investments Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SNK Investments Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SNK Investments Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SNK Investments Sp. z o.o.?

SNK Investments Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Erazma Ciołka 12 lok. 401
    01-402 Warszawa

SNK Investments Sp. z o.o.