Opinie o Rekano Sp. z o.o. w Janki-warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rekano Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rekano Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rekano Sp. z o.o. w Janki-warszawa

FIlip

Kupiłem od chłopaków x5 pol roku temu wszystko ok

@FIlip

Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że wszystko jest narazie wporządku. Pozdrawiamy

Daniel

Zakupiłem Subaru forester 2.0 D samochód jak nowy ze strony komisu wszystko jak najbardziej ok lecz niestety 2 dni pózniej miałem dzwona naszczęscie nie z mojej winy ,a szukałem tekiej sztuki prawie rok bd dzwonił może uda się dostać taka sztuke jeszcze raz pozdrawiam i dziękuje i ma nadzieje do zobaczenia

@Daniel

Bardzo ubolewamy. Mam Pana Panie Danielu na uwadze. Jak tylko będę miał coś godnego polecenia odezwę się. Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy

Maciek

Polecam kupilem Mercedesa w211 2.7 jak najbardziej samochod zgodny z opisem zonie kupilem miniacza rowniez smiga bez zadnych problemow

@Maciek

Super. Jak to mówią bez gwiazdy nie ma jazdy.HAHA. Dziękujemy Panie Macieju za pozytywną opinię. Pozdrawiamy

Romek

Wszystko jak najbardziej na wysokim poziomie przepraszam za moje nie zdecydowanie przy wyborze auta dziękuję za pomoc Roman od whisky

@Romek

Haha. Jest wszystko wporządku Panie Romanie. Dziękujemy za pozytywną opinię. Zapraszamy jak najszybciej

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rekano Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Bożena od Ibizy

Bardzo miła obsługa pan Mariusz zawsze uśmiechnięty cierpliwy po 3 msc mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z mojej ibizy polecam z czystym sumieniem

@Bożena od Ibizy

Dziękujemy Pani Bożeno za pozytywną opinie. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona. Pozdrawiamy

pawllo

Kupiłem auto !!! Jestem pod wrażeniem profesjonalnego podejścia do sprzedaży. Na wszystkie pytania otrzymałem pełna odpowiedź. Kiedy byłem zdecydowany poprosiłem o możliwość sprawdzenia auta pod kątem technicznym na stacji diagnostycznej- po umówieniu terminu sprawdziłem auta - wszystko zgodne z opisem bez żadnych ukrytych wad. Jestem na tą chwilę bardzo zadowolony !!! Szukałem samochodu około 3 miesięcy po całej Polsce. Okazało się że było pod nosem Polecam !!! :)

@pawllo

Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinie. Robimy wszystko, żeby Państwo byli zadowoleni z zakupu i jeszcze do nas wrócili po nie jedno auto. Pozdrawiamy

Michal

Opis w ogloszeniu pokrywal sie ze stanem faktycznym ,Toyota jest naprawde w bdb stanie i nie wyszla zadzna niespodzianka przez 5 miesiecy eksploatacji

@Michal

Dziękujemy za pozytywną opinię. Mamy nadzieję, że auto będzie służyć o wiele wiele więcej bez żadnych przykrych niespodzianek. Pozdrawiamy

Audi s3

Kupiłem audi s3 5tys km zrobiłem silnik padł 23 tysiące zapłaciłem masakra kretacz(usunięte przez administratora)nie polecam !! Auta na gwarancji cały komis oblepiony dzwonię to mówi że nie ma żadnej gwarancji.

@Audi s3

Witam. Proszę zobaczyć na umowie kupna-sprzedaży od kogo Pan kupił Audi S3. Kto był właścicielem tego auta. Firma Rekano była firmą pośredniczącą w sprzedaży między Panem a pełnoprawnymi właścicielami auta. Tak oczywiście w komisie jest możliwość uzyskania gwarancji technicznej na rok czasu, za którą kupujący może dopłacić do ceny auta lub po ustaleniu dostać w cenie auta z ogłoszenia. Taka gwarancja startuje w dniu zakupu przez nowego właściciela, a nie po jakimś czasie. Rozumiem rozżalenie i przelewanie na nas swoich złych emocji, ale proszę postawić się na naszym miejscu. Nie jesteśmy winni zaistniałej sytuacji jaka miała miejsce. Mamy czyste sumienie ponieważ od razu poinformowaliśmy sprzedającego o tej sytuacji.

S3

Kupilem auto audi s3 od tego Pana nie caly rok mija 23tysiace zaplacilem 17 tysiecy juz wlozylem. Jestem załamany nie polecam masakra..

S3
@S3

Okazalo sie zmeczone mechanicznie ze to szoook

@S3

Witam. Wielka serdeczna prośba. Proszę zobaczyć na umowie kupna sprzedaży od kogo Pan kupił to auto. Auto stało w komisie i z tym nie ma nawet najmniejszej dyskusji. Komis nie był właścicielem auta, które Pan kupił. Kupił Pan auto od pełnoprawnych właścicieli tego auta na umowę kupna-sprzedaży. Rozumiem, że może Pan być rozżalony. Proszę nie mieć do mnie pretensji. Byłem osobą, która pośredniczyła przy zakupie a nie właścicielem od którego kupił Pan to auto. Dlaczego nie zwrócił się Pan do właścicieli z problemem? Z tego co pamiętam właściciele z całą dokumentacją przekazali też fakturę, którą otrzymali z serwisu z mercedesa z przeglądu, który zrobili w niedługim czasie przed sprzedażą.

Rafał Serlikowski

Nie polecam komisu. Audi a6 c5 allroad okazało się z wyciagnietym kompresorem klimy i obciętymi przewodami i dziurawą chłodnica. Sprzedający twierdził że klima działa a okazał się oszustem!! Pisałem mu jaki jest problem, to odpisał mi żebym sobie sprężarke kupił na allegro i potem już nie odpisywał!! Wydawał się uczciwy, ale pomyliłem się. Nie polecam!!

Zostaw merytoryczną opinię o Rekano Sp. z o.o. - Janki-warszawa

• Jak się pracuje w Rekano Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rekano Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rekano Sp. z o.o.