Opinie o Rekano Sp. z o.o. w Janki-warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rekano Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rekano Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rekano Sp. z o.o. w Janki-warszawa

Jagna Nowy wpis

Czesc. Wydaje mi się że ten pan to działalność jednoosobowa no ale może przyjmie mi syna na praktyki ? Technik mechanik, w szkole mówili że autokomisy również mogą być bo może pomagać przy oględzinach. Ktoś wie czy ten Pan w jakiś sposób zapewnia możliwość zdobycia doświadczenia ?

V.B. Nowy wpis

Witam. Rok na początku 2022r. kupiłem Volvo V70. Auto jest warte pieniędzy zapłaconych. Były drobne naprawy które zauważyłem pod czas zakupu auta + wymiana silnika wycieraczek. Po za tym wszystko ok. Rada dla wszystkich kupujących w przyszłości " Kupując używany samochód dobrze się przyglądaj i się nie śpiesz, nikt w szyję nie goni..." Z pewnością polecam.

Marcin Rz

Odradzam. Bardzo odradzam. Pan wydaje się miły i ma podejście do kupującego. Pokazuje zdjęcia ze Szwajcarji i pięknie opowiada że wszystko jest w porządku. Cieszysz się zakupem myślisz że w porządku i niespodziewasz się niczego bo przecież na stronie pisało że samochód w 100% sprawny bez wkładu finansowego itd. I to samo słyszysz na placu oglądając samochód. I nagle po 300km coś jest nie tak więc jedziesz do mechanika żeby sprawdził co tam się dzieje. A on Ci mówi ....kto podbił przegląd....koszty około 15 tys naprawy samochodu za 20 tyś. Uszkodzone połośka prawy przód, główna arteria chłodzenia silnika dziurawa, chłodnica cieczy dziurawa, chłodnica klimatyzacji dziurawa, sprężarka klimatyzacji upalona cewka elektromagnesu, myślisz że gorzej nie będzie to się mylisz. Okazuje się że napęd na tył nie działa...co się okazało..zmielona przekładnia kątowa, uszkodzony sterownik tylnego napędu, spalona pompka ciśnienia wstępnego sprzęgła tylnego napędu, spalony elektrozawór tylnego napędu. Koniec?? NIE. uszkodzone sprzęgło Haldex wysypane łożyska więc cały most do wymiany, uszkodzona prawa półoś tylna prawa a przy demontażu tylnych sanek sprężyny wypadają z osłon w kilku częściach. Nie wiem czy wymie iłem wszystko co musiałem robić zeby używać bezpiecznie samochodu I żeby był sprawny tak jak mi to pięknie gwarantowano. Pierwszy telefon po 3 tygodniach używania samochodu I rozmowa że sprzedającym bardzo miła a druga rozmowa w kwestii kosztów napraw zakończona słowami cytuje...mam to w (usunięte przez administratora) I nie poczuwa się do odpowiedzialności....I było po rozmowie. Zero jakiegokolwiek poczucia się próby jakiegoś rozwiązania sprawy I pokrycia choć części kosztów bo tu nie chodziło o wymianę oleju, klocków hamulcowych czy rozrządu z czym się liczyłem. Posiadam faktury na wszystkie części i wszystkie naprawy a sprzedający został z nimi zapoznany ponieważ sprawa otarła się o prawnika. Niestety nie stać mnie juz po tych naprawach było na wniesienie sprawy do sądu, expertyzy sądowe i tak dalej. Wiec sprzedający został z uśmiechem na zakłamanej twarzy i pieniędzmi w kieszeni a ja z problemami i nerwami których po pięknych słowach i opisie od sprzedającego nigdy bym się nie spodziewał. Nie życzę nikomu kontaktu z tym komisem. A dla sprzedającego żeby wiedział o jakim samochodzie mowa chodź już powinien się domyślić. Chodzi o VOLVO V50 AWD T5. A i żeby nie zostać pomówionym o kłamstwo to muszę powiedzieć że padła propozycja zwrotu samochodu jeżeli mi się nie podoba oczywiście w stanie w jakim go zakupiłem a sprzedający wiedział jiz bardzo dobrze ze założyłem instalacje gazową zrobiłem rozrząd i założyłem nowe felgi z nowymi oponami bo te na których wyjechałem z komisu nie nadawały się do jazdy. To tak w nawiasie żeby nie zarzucono mi zaraz że taka propozycja była ale samochód sobie zostawiłem. No ciężko wrócić coś w co się już zainwestowało i to nie małe pieniądze w stanie sprzed 3 tygodni wcześniej. Jeżeli ktoś nie wierzy w to co czyta to nie mam najmniejszego problemu aby pokazać faktury za wszystkie części I naprawy dokonane w przeciągu 8 lub 9 miesięcy od zakupu. I ponownie podkreślam że NIE POLECAM TEGO KOMISU I SPRZEDAJĄCEGO.

Xzt Nowy wpis
@Marcin Rz

Miałem ta sama sytuacje z tym Panem, miły itp.. Przejechałem 200 km i wyskoczyło ze oleju brak…

Dorota Nowy wpis
@Xzt

A czy tam pracuje sam właściciel czy można trafić na pracownika, bo wiesz może trafiłeś na inną osobę i nie sprawdziła dobrze wszystkiego.

mat

Zdecydowanie negatyw !!! dzwonie jako klient z chęcią zakupu auta ,,sympatyczny Pan,, opryskliwym tonem ze on to nie ma teraz czasu ze mną rozmawiać !!!!! Nikt nie oddzwonił ogólnie macie klientów w (usunięte przez administratora) . I też opis ze jesteście profesjonalna firmą z super obsługą. Poziom Radomskich komisów !

Kris
@mat

Czego wy chcecie??? Tak działa 99% Autokomisów w Polsce. Gdzie nie pojadę to kicha, opryskliwość, (usunięte przez administratora) itd. inaczej niż na zdjęciach auta, masakra. Ktoś powinien się za nich wziąć ogólnie. Bałwany dorwały się do tej branży i na pewno nie elita uczciwych ,intelektualistów. (usunięte przez administratora) aż wkurzenie bierze. Sami się zaorają niedługo. VIN nie bo licznik 2 razy obrócony itd. Potwierdzenie przebiegu auta pisemnie nie bo wiadomo itd. To taki światek w Polsce. Każdy orze jak ludzie pozwalają. Niestety lepiej dopłacić i wziąć auto z 1 ręki z zagranicy, bo można potem 2 razy tyle włożyć w naprawę. Wygrają ci co sprzedadzą Polkom prawdę. Ja zapraszam w razie czego zgłaszać się do radców prawnych ,wtedy odzyskacie pieniądze i umowne kary za (usunięte przez administratora) To im się odechce oszustwa jeżeli takie wystąpią.

@mat

Witam. Jeżeli taka sytuacja o której Pan pisze faktycznie miała miejsce i skoro powiedziałem Panu, że nie mogę z Panem rozmawiać to widocznie nie mogłem. Nie wiem czy w tym czasie ktoś był na placu i z kimś rozmawiałem na temat auta czy po prostu byłem w wydziale komunikacji lub może jeszcze w innym miejscu. Mogę gdybać. To chyba nic złego prawda? Kilka razy mogę Pana przeprosić. Nie mam z tym problemu. Niestety nie wiem w jakich okolicznościach Pan dzwonił. A odnośnie oddzwonienia to zawsze proszę o telefon gdybym nie oddzwaniał w celu przypomnienia się, albo proszę o sms z zapytaniem tak, abym mógł później oddzwonić, albo bezpośrednio od razu oddzwaniam. Mam kilkadziesiąt telefonów w ciągu dnia. Proszę zrozumieć. Chyba logiczne, że zależy mi na rozmowie z Panem jeżeli chce sprzedać auto. I chyba każdy jest w stanie to zrozumieć. Niestety nie mam jednego auta a kilkadziesiąt. A takie wylewanie żalu w postaci takiego komentarza gdzie administrator musi jakieś słowo usunąć. Jest to potrzebne? Nie mógł się Pan po prostu przypomnieć? Jest sens się obrażać? Pozdrawiam serdecznie

@Kris

Witam. Nie wiem jak działa te 99% autokomisów i czy pracują bałwany czy nie? Szczerze? Naprawdę mnie to nie interesuje.Nie jestem ogółem. Jeżeli chodzi o moją skromną osobę to jeżeli jest Pan zainteresowany to mogę bez najmniejszego problemu przedstawić dyplom studiów wyższych i tytuł jakim mogę się posługiwać. Zapraszam na plac, proszę zapoznać się z naszą ofertą. Pod każdym przebiegiem mogę się podpisać. Posiadam zdjęcia zrobione zaraz po zakupie auta za granicą, które oczywiście są do wglądu dla kupującego. Po to są właściwie robione te zdjęcia. Jeżeli chodzi o kupienie z pierwszej ręki to pewnie przecież każdy może to zrobić. Pytanie tylko czy każdemu się chce, czy ma w sobie tyle determinacji, zdolności komunikowania się i oczywiście czasu na szukanie auta za granicą. Ludzie zarzucają w komentarzach niski poziom sprzedających a pisząc je robią to tak, że to w ich komentarzach administrator musi coś usuwać. Pozdrawiam serdecznie

Pan x
@Kris

Ale masz rok czasu na zwrucenie auta do komisu. Prawa rękojmi, wady ukryte.

@Pan x

Witam. Serdeczna prośba o wyjaśnienie czego konkretnie dotyczy ten Pana komentarz. Bo wydaje się, że nie ma nic wspólnego z moją firmą i jakimkolwiek komentarzem pod który Pan się podłączył i się wypowiedział. Pozdrawiam serdecznie.

Pan nikt
@mat

Zgadzam się "mat " Też kupiłem samochód nawet roku nie wytrzymał padł silnik a tak zapewniał tam nie ma się co psuć teraz parę tys muszę wydać

@Pan nikt

Szanowny Panie nikt. Mam rozumieć, że u mnie Pan kupił samochód, który padł tak? Ale już więcej szczegółów Pan nie napisał. Szkoda że nie wiemy dlaczego? A może nie miało miejsca takie zdarzenie. Myślę, że jeżeli miałbym ja osobiście takie zdarzenie to przedewszystkim przedstawiłbym się z imienia i nazwiska i szczegółowo bym to napisał. I wtedy nikt by nie mógł mi zarzucić pisania nie prawdy. A w Pana przypadku jest tu szereg wątpliwości co do rzetelności opinii.

Jolanta
@Rekano

Korzystając z faktu, że odpowiada Pan opiniującym, czy wolno zapytać o pracę sprzedawcy w Pana komisie? Jeśli dobrze wnioskuję, że brak ogłoszeń oznacza, że jej nie ma, to rozumiem. Ale wolę zapytać u źródła :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rekano Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Nabywca z Warszawy

Szanowni Państwo, Zakupiłem auto VW Passata 3,2 w wymienionym komisie, Pan sprzedawca jest konkretny, słowny i czytając Państwa komentarze, Wnioskuję, że to konkurencja robi czarny pijar, Często bywam w tym komisie i nigdy nie widziałem tam tzw: aut zaniedbanych. POPROSTU STAN FAKTYCZNY JEST INNY. AUTA SĄ ZADBANE, CZYŚCIUTKIE I PACHNĄCE. PS.PRZEJECHAŁEM POLSKĘ W SZERZ I W ZDŁUŻ I SZCZERZE POLECAM TEN KOMIS. POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA.

@Nabywca z Warszawy

Dziękuję Panu za opinie. Tym bardziej że Pan tego nie musiał robić a jednak z nie przymuszonej woli Pan to zrobił. Staramy się jak najlepiej prowadzić ten biznes tak żeby każdy znalazł coś dla siebie. Niestety cały czas są to tylko auta używane w lepszym, słabszym stanie wizualnym, ale technicznie w pełni sprawne. Dziękuję bardzo raz jeszcze. Pozdrawiam

Magnus
@Nabywca z Warszawy

Zadbane? Przygotowane do sprzedaży i to tylko tyle, wszystkie samochody są powypadkowe a dzwoniąc i pytając sprzedawcę czy był malowany nie nie był. Na miejscu mówi ze był ale nie przez niego tylko Szwajcarów

@Magnus

Szanowny Panie Magnus proszę o rzetelną opinie i może to być nawet negatywna ma Pan takie prawo. I będę wstanie przeprosić i posypać głowę popiołem, jeżeli będzie to rzetelnie i zgodnie z prawdą. Śmiem wątpić, żeby sprawdził Pan wszystkie auta i teraz na podstawie czego Pan to stwierdził, że są powypadkowe? To po pierwsze a po drugie podczas rozmowy telefonicznej mówię że jeżeli było coś robione to co, a jeżeli nie to było robione w Szwajcarii a na dowód posiadam zdjęcia każdego samochodu jaki sprowadziłem. Powtarzam każdego samochodu. Proszę przestać pisać głupoty. Tam też jeżdżą tacy sami ludzie normalni jak w Polsce. Jeżeli mają jakąś szkodę parkingową to ją naprawiają i jeżdżą dalej takim autem. Przecież nie wyrzucą na śmietnik takie auto. Przecież to u Nas ludzie oczekują auta nowego idealnego w cenie używanego kilka a nawet kilkanastoletniego. Niestety trzeba zejść na ziemię. Auta są niestety używane i lata świetności mają za sobą. Najlepsze chyba rozwiązanie to pojechanie do salonu kupienie Nowego auta i cieszenie się z zakupu. No i nie trzeba będzie mieć żalu, pretensji i zmarnowanego czasu na pisanie komentarzy, chyba że to taki sposób na zajęcie swojego czasu to przepraszam. A teraz najlepsze. To ja powiem do jakiego i tylko jednego auta powinien Pan nawiązać. Do Alfy Mito, która to dawno została sprzedana. Klient, który kupił dodał komentarz na google jakiś czas po tym jak i Pan to zrobił. Niebywałe zupełnie o 180 stopni komentarz. Wiem jakie to było auto dlatego nie będę przymykał oczy na stek bzdur i kłamstw jakie Pan raczył opisać. Tak jak pisałem na google proszę się troszeczkę podszkolić jak się sprawdza auto przed zakupem, a już ocena że tabliczka znamionowa, która jest nieoryginalna bo jest przymocowana na nity to już hit. To świadczy o Pana rzetelności.

Dwa tygodnie temu zakupiłem BMW X3. Zadowolenie, to mało powiedziane. Auto jest super. To moje 10 auto w życiu. (usunięte przez administratora) głupot. Sprzedawca jest super!! Tak, Nie, Nie wiem. Uśmiech, humor i przede wszystkim wiedza. Staję moim 120 kg ciałem za Nim. Hejterzy piszący głupoty niech jadą do Grójca i kopią w opony. Za 3 lata jadę tylko tam po nowe auto. Viva Rekano Marcin

@Marcin

Super. Dziękuję bardzo za opinie. Panie Marcinie jak to piszą " jeszcze się nikt nie urodził żeby wszystkim dogodził". Cieszę się, że jest Pan zadowolony. Przy następnym zakupie myślę że będzie Pan jeszcze bardziej zadowolony. Pozdrawiam i życzę sukcesów zawodowych o których rozmawialiśmy.

Krzysztof

Kupiłem golfa plusa 3 tygodnie temu ,jestem zadowolony po wizycie w serwisie i sprawdzeniu wyszły małe usterki ale auto ma 14 lat.Pozdrawiam

@Krzysztof

Dziękuję bardzo za opinie. Życzę żeby spisywał się jak najdłużej. Pozdrawiam serdecznie

Niedoszły klient

Przed oględzinami dzwoniłem, wypytywałem, sprzedający odpowiadał że jak najbardziej wszystko w należytym porządku, auto ładne, zadbane. Przejechałem pół Polski aby zobaczyć tak pięknie zadbanego ULEPA. Auto w rzeczywistości posiadało duże odpryski, wgniecenia i porysowania lakieru. Fotel kierowcy jak na podany przebieg był zaskakująco zużyty (Zszywany boczek) . Zdjęcia były zrobione umiejętnie, aby poukrywać wszystkie mankamenty pojazdu. Miernik lakieru w pewnych miejscach wskazał 300-1700 mikronów, komentarz sprzedającego był dosyć dziwny "no był tutaj TYLKO lakierowany". Po ukazaniu sprzedającemu wad i mankamentów pojazdu, sprzedający odpowiedział "Co ja Ci poradzę"..... Dla świętego spokoju i niepotrzebnie straconego czasu polecam omijać komis jak najdalej się tylko da. Opisywany samochód: (usunięte przez administratora)

@Niedoszły klient

Witam. Prośba serdeczna. Gdyby Pan napisał o konkretnie o jakie auto chodzi to byłbym wdzięczny. Troszeczkę nie mogę skojarzyć, że taka sytuacja miała miejsce. Chciałbym zweryfikować Pańską opinię. Jeżeli Pan pozwoli i mnie naprowadzi to będę wdzięczny. Zawsze wolę żeby ktoś zaskoczył się mile niż przeciwnie. Dlatego coś mi tu nie pasuje w tej opinii. Pozdrawiam

Niedoszły klient

Prawie każdy sprzedający swoje lub czyjeś auto robi wszystko,by je sprzedać.Najczęściej "prywatni uczciwi" nie wspominają o wadach auta,ale zapytani przez kupującego mówią prawdę (najczęściej). Natomiast handlujący autami (żyjący z tego) nie potrafią powiedzieć prawdy (najczęściej) nawet wtedy, kiedy nie ma to związku z transakcją.To właśnie dotyczy pana z komisu Rekano. Uwagę zwracają nie tylko użyte przez niego słowa,forma, ale również nieszczera uprzejmość wypowiedzi. Jeśli zaś chodzi o opinie niezadowolonych klientów,to są one najczęściej "z serca płynące". Zadowolony klient raczej nie szuka strony w internecie,żeby po jakimś czasie od zakupu auta dziękować za "super auto" i "miłą" obsługę.Niewiarygodne.

@Niedoszły klient

Witam. Szkoda że napisał Pan ogólnikowo nie używając konkretów w nawiązujac do pierwszych zdań komentarza. Jeżeli chodzi dalszą część Pana komentarza to bardzo chciałbym, żeby Pan uświadomił się w tym jak naprawdę Pan się myli w swojej analizie. Nie wszyscy ludzie są niezadowoleni. Niestety muszę Pana zasmucić i trochę zachwiać tą Pana analizą już u samych fundamentów. Niestety nie wszyscy ludzie tak postępują jak Pan pisze. Nie którzy potrafią pozostawić również pozytywny komentarz. Te Pańskie domniemania są tak niestety nie trafione i w razie potrzeby można tak prosto i szybko je zweryfikować. Pozdrawiam chociaż i tak Pan uzna to jako nie szczere.

klient

Byłem zainteresowany 2 autami. W obu przypadkach Pan ktory odbierał tel. ( ciagle ten ssam ) wiecznie czyms zajety, niczego szczegolnego nie wie o autach, ogolnikowe super stan. Pojechalem ponad 250 km, i oczywiscie wtopa. Ulepek, zaniedbany z rdzą. Zdjecia aut są poprawiane i sprytnie robione. Nie polecam.

@klient

Witam. Tak naprawdę ciężko mi się odnieść do tego co Pan napisał a bardzo bym chciał odnieść się bo niestety nie które opinie nie mają nic wspólnego z prawdą. Bardzo ogólnikowo napisane. Byłbym bardzo wdzięczny skoro Pan pisze, że taka wielka wtopa, które auto jest tak autem zaniedbanym z rdzą tzw. ULEPEK. Mam rozumieć, że to drugie auto, którym Pan był równie zainteresowany również było autem zaniedbanym z rdzą tak? Prośba serdeczna skoro Pan się już pofatygował i napisał opinie nieważne czy negatywną czy pozytywną to prosze pisać rzetelnie.

Klient
@klient

Spodziewałem się takiej własnie Pana odpowiedzi. Jak zwykle Pan nie wie, jak ma sie odnieśc itp. To z reszta nieważne, przynajmniej dla mnie , czy sie Pan do tego odniesie, czy tez nie. Ja juz wyrobiłem sobie opinię i nic jej nie zmieni bo po prostu zetknałem się z konkretnym stanem faktycznym i żadne tłumaczenie, którego z reszta nie wymagam, nie zmieni. Podobnie jest z Pana wiedzą o oferowanych pojazdach. Oczywiscie zdaje sobie sprawe, że jest ich wiele, ale posiadanie przynajmniej podstawowej wiedzy o stanie technicznym jakiegos auta lub przygotowanie tej wiedzy na prośbe potencjalnego klienta jest w dobrym tonie osob trudniacych sie sprzedażą aut. A moja opinia dotyczy Forda Maverica. W opini nie napisałem, że dwa auta były z rdzą, wyrazilem opinie w liczbie pojedynczej. Pozdrawiam.

@Klient

Witam. Niestety nie mogę się z Panem zgodzić, że to auto jest ulepkiem bo jest to nieprawdą. Posiadam zdjęcia tego auta sprowadzonego w dokładnie w takim stanie jak się teraz auto prezentuje. Auto przyjechało całe ze Szwajcarii!!!! Absolutnie nie malowałem w nim żadnego elementu!!! Pomiar czujnikiem lakieru również niestety nie potwierdza tej Pańskiej opinii. Oczywiście wyniki pomiaru też mogą być do wglądu!!! Zdjęcia auta oczywiście są do wglądu jak wszystkie zdjęcia każdego samochodu, który posiadam. Żadna to jest tajemnica. Bardzo mi przykro z tego powodu, że auto 15 letnie ma rdzę. Pretensję można również mieć do producenta samochodu, dlaczego tak słabo zabezpieczają auta. Rzecz ogólnie znana, że samochody amerykańskie oraz japońskie są słabiej zabezpieczane i o korozję u nich łatwiej. Dlaczego Pan nie poprosił zdjęć podwozia przed przyjazdem? Bez problemu bym Panu wysłał. Myślę, że troszeczkę trzeba zweryfikować swoje wymagania i głośno mówić czego się oczekuję i potem na pewno nie będzie miał nikt do nikogo żalu. Z tego chyba co pamiętam to pytałem dlaczego Pan nie poprosił o zdjęcia podwozia. No cóż w obecnej chwili pozostaje nam wylewanie nawzajem żali. Naprawdę mi przykro z tego powodu, że nie zajmujemy się pożyteczniejszymi sprawami. Pozdrawiam serdecznie.

Jest Dobrze

Auto które nabyłem sprawuje się całkiem spoko, więc brakuje zastrzeżeń. Dzięki za polecenie zupełnie innego auta niż to po które przyjechałem Panie Mariuszu.???? Było warto....tylko niech już Pan się nie upiera że ma Pan tylko Polskie korzenie????????????

Samuel

To jest forum pracownicze więc nie wiem jaki związek ma ten wpis z opinia o pracy?

Auta odpicowane na fotkach. W rzeczywistości to same ulepy. Malowane pędzlem gdzie sprayem nie doszedł lakiernik. Brak elementów wyposażenia. Ogólnie to strata czasu i pieniędzy żeby tam jechać 400km.Nie polecam.

EBOF

Zapraszam do kontaktu podmioty, które nie otrzymały płatności od tej firmy za faktury. Europejskie Biuro Ochrony Finansów

Bartłomiej

Bardzo polecam!!! Profesjonalne podejście do zainteresowanego wszystko wytłumaczone szczegółowo dla danego auta, byłem z samego rana kawa na życzenie do tego pyszny Pączek ????kupiłem od Pana Audi s8 d2 98 auto na swoje lata sprawuje się Doskonale i jest w naprawdę super Stanie, nie spodziewałem się ????naprawdę polecam znajomym tylko od Pana bo Warto ????

Dawid

W jakich godzinach pracuje firma?

Alfa159

W 2018 kupiłem tu swoją czarną strzałę i jedyne do czego mogę się przyczepić , to że mi się już znudzła ...???? Obsługa ok,autko jak najbardziej też.Polecam.

@Alfa159

Dziękujemy bardzo za ocenę. Cieszymy się bardzo, że Alfa się sprawuje. Pozdrawiamy

Wojciech

Panowie teraz już z czystym sumieniem mogę Was polecić. Audi S4 naprawdę petarda. Dziękuję

Jolanta
@Wojciech

@Wojciech miło widzieć zadowolonego klienta. Jaki kolor ma Twoja rakieta? Swoją drogą, brakuje tu wpisów pracowników. Czy pan Mariusz zatrudnia sprzedawców?

@Wojciech

Dziękujemy Panie Wojciechu za pozytywną opinię. Pozdrawiamy

Artur

Po umówieniu się na konkretna godzinę, na obejrzenie i przejazd autem, po przyjeździe gość mówi że nie ma teraz czasu. Wyższy poziom profesjonalizmu mieli chyba na kasie w GSie. Nie można polegać na tym komisie.

@Artur

Witam. Szanowny Panie Arturze. Proszę przypomnieć, kiedy miała miejsce taka sytuacja bo nie jestem w stanie sobie przypomnieć, żeby taka sytuacja wogóle miała miejsce. Szkoda, że nie opisał Pan to bardziej szczegółowo tak, żebym mógł się do tego odnieść. Nie chcę polemizować bez konkretów, ale taka sytuacja jak Pan opisuje nie miała miejsca. Pozdrawiam serdecznie

Dariusz

Bmw E46 2.8 b dziękuje za samochód przebieg prawdziwy ! sprawdzone kompem w sterownikach samochód ze Szwajcari jak nowy

@Dariusz

Dziękujemy za opinie. Pozdrawiamy

@Dariusz

Dziękujemy pięknie za pozytywną opinię. Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Rekano Sp. z o.o. - Janki-warszawa

• Jak się pracuje w Rekano Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rekano Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rekano Sp. z o.o.