Double Respect Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Double Respect Sp. z o.o.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Krystyna Maior

Pracownik firmy - Założycielka firmy

15.12.2023 12:12

Czym zajmuje się Państwa firma?

Krystyna Maiorikona wywiad

Oferujemy szeroki zakres usług, w tym: pośrednictwo pracy tymczasowej, rekrutację i selekcję kandydatów, tworzenie i publikowanie ogłoszeń o pracę, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, ocenę umiejętności i kompetencji kandydatów, doradztwo personalne, tworzenie i aktualizację baz danych kandydatów. Organizujemy również szkolenia i warsztaty. Wspieramy proces adaptacji nowych pracowników oraz monitorujemy poziom satysfakcji pracowników i pracodawców. Pomagamy organizacjom w rozwiązywaniu konfliktów i negocjacjach płacowych. Nasza agencja pracy działa w różnych sektorach i branżach, między innymi: IT, sprzedaż, produkcja, logistyka, opieka zdrowotna i wiele innych.

W jakich miastach Państwo działacie?

Krystyna Maiorikona wywiad

Działamy na terenie Polski, Niemiec i Grecji. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie, mamy również oddział w Nowym Dworze Mazowieckim.

Jak duża jest Państwa firma?

Krystyna Maiorikona wywiad

Na ten moment zatrudniamy dwunastu pracowników biurowych. Jako agencja pracy tymczasowej zatrudniamy ponad 600 osób.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Krystyna Maiorikona wywiad

Specyfika firmy polega na tym, że działamy jako pośrednik między pracodawcami a pracownikami. Naszym głównym celem jest znalezienia odpowiednich kandydatów dla kontrahentów oraz znalezienie odpowiednich ofert pracy dla osób poszukujących zatrudnienia. Konkurencja w branży jest dość spora, ponieważ istnieje wiele firm o podobnym profilu. To, co pozwala nam utrzymać pozycję na konkurencyjnym rynku, to jakość obsługi klienta, wysoka skuteczność w znalezieniu kandydatów do pracy oraz dbanie o atrakcyjne warunki pracy i odpowiednie wynagrodzenie. Nieustannie zdobywamy wiedzę o rynku pracy i jesteśmy elastyczni w odpowiedzi na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Krystyna Maiorikona wywiad

Możemy wyodrębnić cztery główne działy w firmie. Dział HR/Rekrutacji odpowiada za proces pozyskiwania i selekcji pracowników. Do zadań naszych rekruterów należy między innymi planowanie rekrutacji, tworzenie ogłoszeń o pracy, sourcing kandydatów, przesiewanie aplikacji od kandydatów, analiza CV i portfolio, przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych. Dział ten ściśle współpracuje z Działem Handlowym oraz koordynatorami projektu. Dział Handlowy odpowiada za relacje z klientem. Mamy też Dział Prawny / Legalizacja pracy i pobytu cudzoziemców. Do zadań pracowników tego sektora należy tłumaczenie przysięgłe dokumentów, załatwienie cofnięcia deportacji oraz wsparcie w uzyskaniu wszelkich niezbędnych dokumentów, na przykład wizy, obywatelstwa polskiego, karty stałego/czasowego pobytu. Ostatni, choć równie ważny, to Dział Kadrowy.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Krystyna Maiorikona wywiad

Rekrutujemy zdalnie i stacjonarnie. Rozmowy rekrutacyjne odbywają się w jednym z naszych dwóch biur, online lub bezpośrednio u przyszłego pracodawcy. Proces rekrutacji składa się z kilku etapów. Pierwszy etap to planowanie rekrutacji. Kolejny krok to pozyskiwanie aktywnych i pasywnych kandydatów. Następnie analizujemy CV i podejmujemy pierwszy kontakt telefoniczny lub mailowy z wybranymi osobami. Ustalamy termin spotkania rekrutacyjnego, podczas którego rekruter ocenia kwalifikacje, doświadczenie, umiejętności kandydata oraz weryfikuje dokumenty i referencje. W zależności od rodzaju stanowiska, możemy również w ramach procesu rekrutacyjnego przeprowadzić testy kompetencyjne. Ostatni etap to obustronne podjęcie decyzji o zatrudnieniu.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Krystyna Maiorikona wywiad

Nowa osoba otrzymuje od nas niezbędne narzędzia, odzież roboczą i konieczne dokumenty do wypełnienia. Ma też zapewnione wsparcie bezpośredniego przełożonego. Organizujemy również szkolenia i warsztaty dla nowych pracowników w celu podniesienie kwalifikacji zawodowej czy zdobycia nowych umiejętności i wiedzy.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

Krystyna Maiorikona wywiad

Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska: Handlowiec/Opiekun klienta, Specjalista ds. sprzedaży do Działu Legalizacji oraz Koordynator pracowników tymczasowych. U kandydatów najbardziej cenimy szczerość, odpowiedzialność i chęć do rozwoju. Umożliwiamy swoim pracownikom elastyczność wykonywania obowiązków. Przewidujemy też nagrody w ramach programu motywacyjnego. Co do rekrutacji zewnętrznej, najczęściej poszukujemy pracowników do prac prostych (konfekcja), pracowników produkcji, magazynierów, operatorów maszyn produkcyjnych oraz opiekunek osób starszych. W przypadku tej ostatniej oferty, gwarantujemy siedmiodniowe szkolenie, przygotowujące kandydatów do pracy z osobami starszymi.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Krystyna Maiorikona wywiad

Planujemy dalej wspierać cele rozwojowe naszych klientów, zatrudniając najlepszych kandydatów do pracy. Poza tym cały czas aktywnie pozyskujemy na lokalnym rynku nowych kontrahentów do współpracy.

Zuzia Nowy wpis

Hej, zbyt świeżych komentarzy tu nie widzę a była jakiś czas temu dodawana ofertą dla specjalisty ds. handlu. Mam już doświadczenie w sprzedaży usług HR, więc interesuje mnie ocena współpracy a przede wszystkim zarobków z jej nawiązania. Mógłby ktoś ocenić i określić przedziały placowe?

T Nowy wpis

(usunięte przez administratora)ludzie to normalne?????

Kasia Nowy wpis

@Ivan a jak można skontaktować się z tą agencją ?

Marian

Polecam ????????

Marian Nowy wpis
@Marian

Polecam

Firma Double Respect Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Kierownik działu rekrutacji. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Ivan

Pracuję przez tą agencje pracy i jestem zadowolony. Wynagrodzenie płatne zawszy w terminie.

Li

Jest bardzo fajna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Double Respect Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Double Respect Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Double Respect Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Double Respect Sp. z o.o.