Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o.

Opinie o Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o.

Górnik Nowy wpis

Na umowie dają najniższą, reszta jest premią uznaniową czyli mogą ci to zabrać bo tak i nie ma dyskusji bo i o czym? pamiętam jak wypłatę za listopad dostałem 1800zł mimo że poprzednia była np 4tys i chodnika zbudowane więcej niż w poprzednim miesiącu. kierownictwo sobie premie wypłaciło z pracowników i tyle w temacie. średnio rocznie 3.5tys na rękę mi wychodziło, nie ważne czy w ostrym zapierdolu z obudową czy zgrzewaniu rurociągu gdzie się gra w karty i patrzy jak rura stygnie.

Czy zarobki w firmie Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

jrjrheds

Na początku spoko z każdym miesiącem więcej . Po paru miesiącach zaczęło być słabo z kasą

Danuta
@jrjrheds

To ile na początku się zarabiało? A ile teraz?

Krzychu

Na tą chwilę UDG jest chyba najsłabiej płacącą firmą na kopalni. Skutek jest taki, że mają niedobory kadrowe zarówno wśród pracowników jak i osób dozoru. Do tego ich bony za dniówki zjazdowe są śmiesznie niskie, UDG: 3zł/dzień, konkurencja 29zł/dzień. Jestem operatorem wozu. U nich zarabiałem 4500. Przeszedłem do innej firmy i mam około 8 tysięcy.

Małgorzata
@Krzychu

Tam przy tej trójce to cyferki z przodu przypadkiem nie zjadłeś? Bo wygląda to teraz naprawdę przejmująco

Scinawa Nowy wpis
@Krzychu

A w ktorej tak placa ???

Małgorzata Nowy wpis
@Scinawa

Myślisz, że Ci zdradzi? Po co konkurencję ma sobie robić? ;p Czyli tu faktycznie te 4,5 jest?

dozór Nowy wpis
@Scinawa

Np.PBSz

Ooo

Nigdy nie wiadomo jaka będzie wypłata, to czy zrobisz kilka świątecznych nie ma znaczenia. Czasem z 3 czy 4 dniowkami świątecznymi dostaniesz mniej niż z 1. NIE POLECAM

Danuta
@Ooo

To nie ma w umowie wpisanej wysokości pensji albo stawki na godzinę, by sobie pozniej móc to przeliczyć ?

Ooo
@Danuta

Stawka na umowie to 19,70zl czyli pensja minimalna, reszta wypłaty to "nagroda pieniężna", która jest wg uznania kierownika czy nie wiadomo kogo. Tak samo jest z sobotami czy świętami, tak na dobrą sprawę człowiek nie jest w się doliczyć ile dostał za te dni.

Małgorzata
@Ooo

A kto inny niby jeszcze mógłby tutaj pracownika uznać jak nie kierownik? Ogólnie to przychylny chociaż?

AAAAA

Jak wyglądają zarobki w UDG, Ile realnie można zarobić pracując jako górnik na oddziale?

@AAAAA

Około 2900-3200. Zależy jak żyjesz z dozorem no i co sobą reprezentujesz. Generalnie UDG to jedna z największych firm na kopalni i niestety jest w czołówce jeśli chodzi o słabe zarobki. Robiłem u nich kilka lat i ostatecznie przeniosłem się do innej firmy gdzie z 3 tysiecy wypłata urosła na 4200. Bony za zjazdy urosły o... 500% :)

pan gornik
@AAAAA

Okolo 3 tysi mozna wyciagnac robiac na gorniczym. Te udg to w sumie bardziej sie traktuje jako praktyczna nauke zawodu a nie zaklad pracy ;) Kazdy jak juz cokolwiek umie to ucieka albo do zg albo pebeki.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku ŚLUSARZ - MECHANIK?
Alicja

Spółka Usługi Dla Górnictwa w KRS widnieje jako aktywna, a tutaj od prawie dwóch lat pracownicy jakby nabrali wody w usta. A przecież ważne jest, co o swojej pracy sądzą operatorzy na komorze maszyn ciężkich, jak i inni, z sekretariatem włącznie. Może ktoś zdecyduje się napisać, jak to w 2021 roku wygląda w UDG?

Jakie są zarobki na komorze z uprawnieniami na łyżki?

Dawid
@Zainteresowany

Około 2300-2400 na rękę. Na komorze się niestety nie zarabia. Pracując na oddziale możesz zarobić w tej firmie nawet i 3 tysiące.

Hanna
@Dawid

A jak jest z zarobkami w administracji? Ogólnie możecie polecić? Jeśli macie jakiekolwiek inne informacje o warunkach w Usługach Dla Górnictwa to też dajcie znać.

Gruby300tu

Jak to w firmach,Ale tu jest wporzadku swoje się robi i kasa jest za To,kto robi ten ma kto nie ten nie ma kierownictwo podchodzi indywidualnie do czynów pracownika takie realia????

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o.