Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Górniczych i Budowlanych Bud Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usług Górniczych i Budowlanych Bud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usług Górniczych i Budowlanych Bud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usług Górniczych i Budowlanych Bud Sp. z o.o. w Częstochowa

Roy_Rigatoni Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Witam, nazywam się Sławomir Ziembicki. Jestem byłym pracownikiem firmy PUGiB, który był zatrudniony na szybie SW1, tak zwany Sierpol. Przepracowałem niecałe dwa lata (brakuje mi trzech miesięcy aby osiągnąć dwa lata stażu). Zostałem zwolniony z powodów dyscyplinarnych w dniu 25/04/24, i cytuję "bez wypowiedzenia, z powodu ciężkiego naruszenia przez pracownika podstawkowych obowiązków pracowniczych (art. 30 § 1 pkt 3 w związku z art. 52 § 1 pkt 1 k.p.". Powodem zwolnienia była "próba wyniesienia mienia firmy na bramkach szybu SW-1". Prawda jest taka że przyzwyczaiłem siebie i członków brygady do tego, że to ja się zajmowałem wszystkimi narzędziami - gdzy coś było potrzebne do wykonania poleceń to ja chodziłem do biura zamawiać potrzebne elementy i to ja zwoziłem te sztuki na nasz skład narzędzi koło komórki GW. Niestety rutyna chciała żebym jednego dnia się zapomniał - przyzwyczaiłem się do wagi torby która codziennie ze mną zjeżdżała i zapomniałem zostawić 12 sztuk tarcz do szlifierki kątowej na składzie. Przy wyjściu z zakładu tarcze były nadal w mojej torbie. Na bramkach, podczas kontroli bezpieczeństwa poprzez ochroniarzy, te tarcze zostały zauważone i zostali wezwani moi przełożeni aby podjąć decyzję dotyczące postępowania wobec mojej osoby. Ten, kto był przez prawie dwa lata moim byłym kierownikiem i obecnym nadsztygarem, również osobą z najwyższym stanowiskiem pomiędzy obecnych, rzekł firmie Impel zajmującą się bezpieczeństwem: " Z panem Ziembickim nie było nigdy absolutnie żadnych problemów; ale nie dam sobie ręki uciąć". Obecnie, z zaufanych źródeł, wiem że w firmie po moim zwolnieniu wszyscy są świadomi tego, że to było zwykłe zapomnienie i nawet moi przełożeni mają tą świadomość; aczkolwiek każdy w chwili okazania się tej całej sytuacji umył sobie ręce i odwrócił się do mnie plecami. Zakańczając temat: jestem zadowolony z przebiegłej pracy w firmie ponieważ większość starszych współpracowników jest naprawdę porządnymi ludźmi, dużym problemem jest młodsze kierownictwo w zakresie średniego i wyższego dozoru. Osobom chcącym aplikować do PUGiBu polecam pilnować się pod każdym względem żeby nie znaleźć się w sytuacji która mnie spotkała. Postanowiłem opisać tę całą sytuację ponieważ z mojej strony nie istniał żaden plan kradzieży (z resztą bądźmy obiektywni - jak tu się wzbogacić poprzez 12 sztuk najtańszych tarcz na rynku?! I to nie posiadając żadnych elektronarzędzi w mieszkaniu...) i szczerze sądzę że nie mam czego się wstydzić opisując wiernie to co mnie spotkało. Pomimo niesprawiedliwości której byłem ofiarą, po kilkukrotnej poradzie adwokackiej postanowiłem nie odwołać się do Rejonowego Sądu Pracy ponieważ mecenasi uświadomili mi że prawdopodobieństwo jakiegokolwiek osiągnięcia jest minimalne w stosunku do wkładu finansowego aby uruchomić cały proces sądowy. Mam nadzieję że taki wgląd w realia firmy otworzy komuś oczy i czujność. Pozdrawiam, Sławomir "Mariano" Ziembicki.

Administrator Nowy wpis

Firma Przedsiębiorstwo Usług Górniczych i Budowlanych Bud Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Inżynier mechanik. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Cześć. Chcę zapytać o wasze doświadczenie w kwestii szczegółów pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usług Górniczych i Budowlanych Bud Sp. z o.o.. Czy dobrze jest podjąć się zatrudnienia w tej firmie? Dziękuje serdecznie za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Górniczych i Budowlanych Bud Sp. z o.o. - Częstochowa

Firma Przedsiębiorstwo Usług Górniczych i Budowlanych Bud Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Inżynier mechanik, Lubin - Maj 2024

Czy pracujesz w firmie Przedsiębiorstwo Usług Górniczych i Budowlanych Bud Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Górniczych i Budowlanych Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Górniczych i Budowlanych Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Usług Górniczych i Budowlanych Bud Sp. z o.o.
  • Skłodowskiej-Curie 27 lok. 20
    42-217 Częstochowa

Przedsiębiorstwo Usług Górniczych i Budowlanych Bud Sp. z o.o.