Opinie o HR Motives Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HR Motives Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie HR Motives Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Motives Sp. z o.o. w Warszawa

Mali Nowy wpis

Hejka. W ogłoszeniu sprzed paru miesięcy widziałam, że Koordynator pracowników może zarobić do około 7 tys. W tym roku zarobki jakkolwiek podrosły czy raczej utrzymują się na stałym poziomie? mam już doświadczenie i zastanawiam się czy jest sens pytać jeszcze o pracę

Koordynator Nowy wpis

Jak w każdej dobrej firmie , za leżenie tu nie płacą , ale jak pracujesz wykonując swoje zadania napewno nie jest się tylko numerkiem , jak w większości korporacji . Silny młody zespuł , dzięki któremu dużo łatwiej i przyjemniej można dopiąć plan jaki mamy do wykonania i w odpowiedni sposób jest to doceniane przez pracodawcę

pracuś Nowy wpis

Pracowałem z Motives dwa lata i nie spotkałem sie z sytuacjami opisanymi w negatywnych komentarzach a wręcz przeciwnie. Kadra jak i ekipa była bardzo pomocna a atmoswera była świetna. polecam zdecydowanie firmę Hr Motives

MR Nowy wpis

Jakość obsługi klienta na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia!)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HR Motives Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Gabriela

na forum padło zapytanie o proces rekrutacyjny, pytanie tylko w jakim kontekście, jako usługa czy bezpośrednio do firmy? w tym drugim kontekście to kiedy ostatnio kogoś przyjęto? jestem ciekawa warunków zatrudnienia od środka, czy występują prowizje dla osób koordynujących?

Polecam, bardzo fajny zespół i atmosfera w pracy, mega pomocni współpracownicy w biurze :)

PRACOWNIK BIUROWY

Zintegrowany , pomocny i wspierający zespół! Przyjazna atmosfera w pracy :)

Piękna :)

Bardzo polecam, świetna atmosfera, cudowni i pomocni ludzie. Wyrozumiała szefowa.

Izabelalalala

Świetna atmosfera w pracy, sami pozytywni i pomocni współpracownicy. Polecam!

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie HR Motives Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 22 sierpnia kilka ogłoszeń.

Pracownik biurowy

Warunki pracy bardzo dobre, płatności na czas zgodne z umową o pracę. O zatrudnionych pracowników dbają koordynatorzy, którzy dokładnie wypełniają swoje zadania.

Byly pracownik

Przestrzegam, dawno nie miałam okazji pracować w środowisku takiego lekceważenia i ignorowania pracownika.Ogolnym bałaganie nieprzychylnej atmosfery, braku wsparcia i wykorzystywania pracownika. Firma prowadzi politykę zatrudniania na 3 m-czny okres próbny i kolejna zmiana, bardzo niskie wynagrodzenie vs odpowiedzialności brak jakichkolwiek nawet podstawowych benefitow. Jeśli ktoś zostanie zmamiony pięknymi obietnicami rozwoju na rozmowie kwalifikacyjnej to zderzenie z rzeczywistością będzie bardzo bolesne. Szczrrze nie polecam tego pracodawcy.

@Byly pracownik

ja ciekawa jestem przy tym opisie, kiedy konkretnie odbyła się na twoja rozmowa i jak wyglądała, że taki rozczarowany jesteś. dasz znać jaki przebieg i o jakie informacje tak naprawdę chodzi?

Zberzek

Odradzam szukać pracy za ich pośrednictwem, stawki się nie zgadzają a prowizja jest za wysoko, przekręt

Teresa
@Zberzek

To na umowie są inne stawki niż w rzeczywistości? Na podstawie jakiej umowy się tutaj pracuje?

Jan

Omijać omijać i jeszcze raz omijać nie jest to porządna firma

Bartoboto

Szajka oszukańcza co żeruje na imigrantach którzy przyjeżdzają do kraju w celu znalezienia uczciwej pracy omijać szerokim łukiem

Dramer

To jest prawda ze (usunięte przez administratora) pracowników z innych krajów skoro że nie znają przepisów to dostają w kopertach i to nie calość

Teresa
@Dramer

Ale mają jakąś umowę? Czy pracują bez?

Nałęczowianka

Firma bardzo dba o swoich pracowników, atmosfera jest wspaniała, ludzie w zespole bardzo pomocni.

Rycho

Nie tylko przewala ją ludzi z Afryki Indonezji Filipin ale i swoich Nie wypłacają pieniędzy wypłacają w kopertach przeważają wszystko co możliwe z daleka od tej firmy Ludzie trzymajcie się z daleka od tej firmy

@Rycho

W jakim kontekście przewalają? Skoro są koperty to nie ma żadnych umów? Doprecyzujesz to wszystko, bo dość chaotycznie zostało ujęte.

JJana

Totalny brak profesjonalizmu. Zachowanie pracowników żenujące i chamskie przekracza wszelkie granice.

You Know Who

Treating asians like they are slaves. telling us to work even tho some of us is sick. Trully dissapointing. Don't know how to take responsibility, They throw those responsibility to each other.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Motives Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w HR Motives Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HR Motives Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Motives Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Motives Sp. z o.o.
  • Płocka 5A