Opinie o Meble Stolrus Sp. z o.o. w Krotoszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meble Stolrus Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Meble Stolrus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Stolrus Sp. z o.o. w Krotoszyn

Kandydatka Nowy wpis

„ Nie znaleziono propozycji pracy” oj to na operatora maszyn nie przyjmują? A byłabym chętna o ile firma na takich pozycjach chętnie zatrudnia kobiety, chociaż mam nadzieję, że nie robią problemu. Jak to jest tam?

Widzę że część osób tu za przełożonymi chyba nie przepada sądząc po wpisach? Ciekawe, czy innymi pracowniami chociaż można mieć dobre stosunki czy to zależy wszystko od zespołu też. Monter mebli z kim pracuje, da się dogadać? Ogłoszenia były w tamtym roku we wrześniu widziałem, ciekawe czy nadal można się przyjąć

Kotlet schabowy Nowy wpis

Natomiast drugi brygadzista Pan A.D. jest bardzo miły, porządny, wyrozumiały, nie zajmuje się głupotami i plotkami, nie krzyczy, bardzo rzadko się denerwuje. :)

Lal lol

Niewiem czy nadal tam pracuje brygadzista R.R..ale szczerze nie polecam ..tylko biega do biura donosić . dwulicowy człowiek..

Ryba bez wody Nowy wpis
@Lal lol

Zwykły ********* człowiek bez zasad i honoru wiadomo stanowisko zobowiązuje do pewnych rzeczy do pewnego stopnia donosicielstwa ale ten człowiek niedługo będzie spowiadał się pod biurkiem z tego ze ktoś za często oddycha . Nie pozdrawiam chama

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Meble Stolrus Sp. z o.o. na stanowisko OPERATOR MASZYN? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Klaudia

Chciałam nawiązać do wpisu Pana Dyro. To racja na Durzynie samowolka należało by panów zmienić.!!!!

Honorata
@Klaudia

Czemu zmienić? O jakiej samowolce mówisz? Możesz rozwinąć?

Klaudia
@Honorata

Lubię łyka duże tłuste parówy zapraszam na darmowe opierdzielanie kiełbacha hihihi jestem blondynką

Romeoo
@Klaudia

Panów ? Czy może nie oficjalną Panią Kierownik . Pen piesek co wykonuje wszystkie rozkazy to tylko marionetka (trochę jak w rządzie :D ) ale najgorsze jest to ze ktoś taki to najwieksza aferzystka i plotkara

Albedo
@Romeoo

Bardzo mądre słowa . Zgadzam się w 100% heh

Maria
@Albedo

a wyjaśnisz czemu "nieoficjalną"? to kto ostatecznie jest kierownikiem w takim razie jak nie ta pani? wiadomo jakie warunki są na tym stanowisku?

Romero
@Maria

Źle Pani zrozumiała komentarz nie oficjalna w sensie jest przed nią na pokaz marionetka niby ktoś inny dowodzi ale prawda jest taka ze ktoś inny macza swoje obrzydłe ohydne odrażające pazury w tym bagnie

Jaki jest wkład kierownictwa Meble Stolrus Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

PanIWładca

Po pierwsze ze by była atmosfera to pracownicy tez musza tego chcieć a nie tylko w koło obgadywanie się nawzajem kto co robi itp (niektórzy musza mieć naprawdę smutne życie. ) a po dwa tez trochę głowy w pracy bo nawet jak kierownik chodzi w nienajlepszym nastroju to wcale nie ma co się dziwić mieć na zmianie 20-30 ludzi z czego większa połowa to skończeni imbecyle są nawet takie rodzinki co pracują kilka lat i do dziś zachowują się jak pierwszy dzień w pracy

Mulan
@PanIWładca

Dobrze jest

Sylwia

Szukam info o pracy jako Pracownik Utrzymania Czystości - Sprzątaczka? Jaką pensję dają na początek? I czy to praca zmianowa?

Obserwator

Maci rację pisząc ale czy zadaliście sobie pytanie Czy jest ktoś kompetentny aby coś z tym zrobił? Myślę że nie ma! Pozostaje wam tylko Silentium est aureum.. Sa tacy słyszałem i to prawda! Że wyszli z wiochy ale wiocha z nich nie wyszła.

Obserwator

Witam jakby to ująć w zakładzie produkcyjnym powinni pracować normalni ludzie a nie upośledzeń jak Pan P. B. Zekomo po dwuch udarach mózgu co daje się odczuć i jedna władna ręka tak twierdzi że ma. Więc jak on pracuje po 16 g czy ktoś za niego to robi? Lub lekarz się pomylił i zus dając mu rente. A on myśli że wszystkich (usunięte przez administratora) trzeba zadbać o jego bezpieczeństwo bo jak coś mu sie stanie to będzie problem.

Obserwator 1
@Obserwator

Ale jadu masz w sobie człowieku. Chcąc wypowiadać się publicznie warto wziasc w ręce słownik ortograficzny.

Ona
@Obserwator

Jezu człowieku po jakiej ty szkole jesteś byk na byku. Od kiedy człowiek po udarze jest upośledzony? Ja bym powiedziała że pisząc coś takiego sam jesteś upośledzony i to umysłowo. Oby Ciebie nie spotkało takie nieszczęście. Masz komuś coś do powiedzenia powiedz w twarz a nie smarujesz mu d..e na forum, pamiętaj nie jesteś anonimowy tutaj. Nie pozdrawiam

Maria
@Ona

To na pewno jest jakiś klient? Bo skąd mógłby wiedzieć takie rzeczy? Jak tu się ludzie tak właściwie wzajemnie traktują?

Jak to jest z wpisywaniem sobie godzin bo pewna pani pracująca na durzynie jest w pracy w piatek ale na ten dzień wypelnia sobie kartkę urlopowa natomiast w sobotę nie przychodzi do pracy ale wpisuje sobie osiem godz i tym sposobem (usunięte przez administratora) szefostwo bo musi jej zaplacic za dwa dni

Obserwator

Sory ale ten portal nie jest od wyjaśniania takich spraw Panie A....... Takie sprawy raczej załatwia się osobiście. Szef raczej nie czyta bezsensownych komentarzy nie mających nic wspólnego z założeniami portalu.

Maja

Obserwuje profil pracodawcy od jakiegoś czasu, i co mogę wywnioskować? Z komentarzy wynika że zakład jest podzielony na dwa oddziały tzw durzyn i północną. Pracownicy z oddziału durzyn mają chyba trochę niepokolei w ... Mając jakieś żale wylewają nas w necie zamiast rozwiązać ich w realu. Zaśmiecając w ten sposób portal. Banda dzieci z przedszkola. Hahahaha

L...
@Obserwator

A bo tu tylko wpisuje się pozytywne opinie tak, innych nie wolno?

Mag
@Maja

Ciekawe to może jeżeli szefostwo nie zareaguje na skargi to może ty będziesz wysłuchiwać mądralo

@Mag

Jak komuś będzie lżej chętnie wysłucham waszych problemów. Nie rozumiem jednego, skoro twierdzicie że ludzie kombinuja z godzinami to dlaczego nie zglosicie tego do biura, do odpowiedniego działu czy coś.

@L...

Tu nie chodzi o pozytywne opinie. Większość komentarzy dotyczy pracowników a nie samego pracodawcy. Jeśli nie umiecie rozwiązać między sobą sporów a wręcz za plecami obgadywać to macie problem funkcjonowania w społeczeństwie. Chciałam jeszcze wam nadmienić, że portal na pewnych warunkach może udostępnić pracodawcy nr IP urządzenia z którego zostały wystawione komentarze. Nikt nie jest anonimowy. I podejrzewam, że pracodawca może być już w posiadaniu takiego czegoś, ja bynajmniej bym tak postąpiła.

Robert
@Obserwator

Ale za to pracownicy i pewnie też kandydaci obserwują :D A czemu komentarze są bezsensowne? Które? Te o atmosferze czy wynagrodzeniu?

@Robert

Te o wiecznych zdradach i patrzenia komis za kołnierz. Niech każdy patrzy na siebie. To że ktoś z kimś ma lepszy kontakt oznacza zdradę? Złą atmosferę budują zakompleksieni współpracownicy, którzy nie mają nic ciekawego do powiedzenia i do wniesienia w społeczeństwo.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Meble Stolrus Sp. z o.o.?

Obserwator

Tak, po rozmowie telefonicznej szefostwo zaprasza na rozmowę w biurze na Północnej

Justyna
@Obserwator

Czy rozmowa telefoniczna jest taka ogólna w celu zaproszenia na rozmowę w biurze? Czy może i na niej trzeba spodziewać się jakichś pytań odnośnie naszych umiejętności itp.? I jak dalej przebiega rekrutacja w Stolrusie? Czy kończy się ona na rozmowie stacjonarnej czy jest parę etapów i dostaje się jakieś zadania do wykonania? Opiszesz?

Ptk

Czyżby się troche uspokoiło?

M..... a
@Ptk

Może poprostu nic się nie zmieniło i dalej jest (usunięte przez administratora) na zakładzie

@M..... a

Haha ze niby co jest? Śmieszni jesteście!

Br
@M..... a

Kazdy tak pisze a dowodów brak?

Mkt

Jak się komuś nie chce pracować to w żadnym zakładzie się nie utrzyma a zbędne komentarze niech do siebie zostawi oczernianie kogoś publicznie jest karalne nieroby jedne żal mi was i tyle

@Mkt

No przepraszam jeju afera za jakieś słowa !

@Mkt

Powiem grzecznie żeby nie było P. Kierowniku za prawdę się nie kara ale za mobbing na pracownikach, pijaństwo w miejscu pracy, ćpanie owszem kara się. Proszę nie wyzywać ludzi od nierobów bo za chwilę ludzie napiszą co dokładnie się tam dzieje i będzie wstyd. Pan niech się zajmie rodziną a nie Panią na wiertarce

@M...... B

No niech piszą sobie....

No było by śmiesznie

@Mkt

Ha ha wy lubicie pracować na takie Marlenki

@Mkt

No i dobrze będzie się przepracowywać hi hi

Nie prawda. Na północnej również się cyrki dzieją. Jedne zdrady

Maja

Co masz na myśli? Sugerujesz, że w firmie Meble Stolrus dzieją się jakieś niepokojące rzeczy, ale nie wyjaśniasz, o co tak naprawdę chodzi, a taka uzasadniona opinia byłaby bardziej pomocna. Co takiego się dzieje w tym miejscu?

G

Od kilku lat pracuje na Północnej, nie ma tu obijania i nie ma (usunięte przez administratora) Ludzie są normalni i miło się chodzi do pracy.

Anakonda

A ja słyszałam ze kierownik dobry człowiek

Nie wiem czego by tu zazdrościć. Chyba głupoty ze można takie rzeczy robić!!!

Anakonda

To tylko pomówienia brak dowodów ktoś zazdrości

Czy jest możliwość pracy w Meble Stolrus Sp. z o.o. na część etatu?

Harpun

Jednym slowem mobing przez kierownictwo i starych pracownikow nad nowymi obgafywanke na kazdym kroku i odradzam mlodym kobietom pracy tam gdyz szanowny pan kierownik slini sie na kazdy,, nowy towar" jedna z pracownic za przeproszeniem pukal pare miesiecy a gdy chciala z nim skonczyc stracila prace a do tego pijanstwo na kazdym kroku dziwne ze ten zaklad jeszcze nie zostal zamkniety. Szefostwo mile na rozmowie o prace potem (usunięte przez administratora) jakiego nie spotka sie nigdzie indziej a zarobki.... Hah nie obrazajac nikogo zlomiarz w tydzien wiecej zarobi niz tam w miesiac

@Harpun

Opisywane przypadki występują tylko na Durzynie, wylęgarnia (usunięte przez administratora) i patologii. Na drugim zakładzie jest zupełnie inaczej, całkiem inna cywilizacja.

@Obserwator

No raczej nie tylko. Na północnej się różne rzeczy również dzieją a ludzie gadają. Same zdrady.Porażka.

Za dużo było napisane?? (usunięte przez administratora) Bo ludzie zaczynają mówić? Widzimy w pracy co się dzieje! Pan kierownik najpierw miał Pania A teraz ma Pania M i się ją w każdej wolnej chwili bierze w obroty. Ale mówią że karma wraca i ludzie zaczną bardziej i głośniej mówić a nie po kątach. A po za tym to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Pan kierownik. Drze ryja aby o byle co.

......

Żal mi was

Obserwator

Nie rozumiem was. Macie pewne zastrzeżenia odnośnie pracy i kierowników. Jest coś takiego jak nr do biura lub szefa. Wszystko idzie załatwić, a wy wylewacie takie rzeczy w necie. Żal mi was

@......

Żartujesz sobie chyba już za dużo osób zgłaszało szefowi tego typu problemy i jakoś do tej pory zero reakcji z jego strony. Ludzie są sami z tymi problemami w tym zakładzie i muszą to znosić

Stan

Taki spokój zapanował na forum mam nadzieję, że to objaw zadowolenia z pracy? Mam zamiar aplikować.

Jozef

Te informacje są wyssane z palca, jestem pewien że to nie prawda. Agnieszka G. którą straciła tam pracę za stwarzanie złej atmosfery, jesteś zazdrosna czy co? Czy może M.M. twoja koleżanka też jest zazdrosna. Pozdrawiam ????

Aaa

Lekkich obyczajów to Ty jesteś, prostaku

@Aaa

Ty jesteś (usunięte przez administratora) skoro uważasz że osoba która pomagała stważała złą atmosferę jesteś jednym z lizusów kierownika poprostu

Jozef

Ty nie zrezygnowałaś, tylko zostałaś zwolniona, w czym ty pomagałaś, chyba w knuciu intryg i obgadywaniu innych. Pracuje w tej firmie trochę dłużej od Ciebie i wiem coś na ten temat. Byłaś przerzucana po zmianach chyba 3 lub 4 razy i zawsze coś Ci nie pasowało. Na temat szkoły i praktyki to proszę spojrzeć w swoje papiery. Napisz jeszcze swój numer telefonu i adres, sprzedałaś się, tak właśnie myślą ludzie którzy mają "4 litery" zamiast głowy. Zajmij się lepiej swoimi sprawami.

Aga
@Jozef

To są informacje (usunięte przez administratora)z palca, gdyż sama podjęłam decyzję o odejściu z tego zakładu pracy. Atmosfera oraz fałszywi ludzie uświadomili mi, że nie chce przebywać w otoczeniu toksyczności, które mnie tylko wyniszczało.. Wolę walczyć z lizustwem niż wisieć u pańskiej klamki. Nawet nie odważysz się ujawnić swojej tożsamości, tylko rzucasz inicjałami laiku. Czyli ilość przepracowanych lat sprawia, że jesteś osobą wszechwiedzącą ?... W ten właśnie sposób pokazałeś/pokazałaś strach przed prawdą, którą ewidentnie próbujesz zatuszować. Prędzej czy później karma was dopadnie, bądźcie tego świadomi. Nie będę marnować czasu i zdrowia na ludzi nic nie wartych ???? Nie pozdrawiam.

Jaro
@Jozef

Jakby tu się rozpisać o sprzedawaniu i całej reszcie to niezła powieść by z tego wyszła. 3/4 to fałszywi sprzedający się ludzie dla pracy bo napewno nie dla zasad życiowych. Szkoda ale taka prawda

Memo
@Jozef

Agnieszka jak wiele innych osób odeszła sama przez zła atmosferę,ktora do dziś udziela się ludziom na Durzynie. Pijaństwo, (usunięte przez administratora) a na to byli świadkowie i nic z tym nie zrobiono mimo skarg.Radziłbym nie oczerniać niewinnych osób bo znajdą się świadkowie na pewne przewinienia

Jaro

Pewnie nie bo kierownika się boją ????????????

P....
@Jozef

No tak zamiast głową i rękoma{jak się jeszcze rozum i ręce używa} to można i czterema literami jak ta Pani M. Sz przynajmniej przyjemność z pożytecznym, no i wypłata i to za cooo????????????????????

........
@Jozef

Jak dla ciebie ohap to lepsza szkoła niż liceum to żal mi cię. Ale zabłysłeś P. Kierowniku ????

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Stolrus Sp. z o.o. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Meble Stolrus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meble Stolrus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meble Stolrus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meble Stolrus Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Agrestowa 3
    63-700 Krotoszyn