Opinie o Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. w Warszawa

.z. Nowy wpis

Okropny pracowadca. Pani kierownik stosuje (usunięte przez administratora) względem pracowników. Miejsce nastawione tylko na zarabianie pieniędzy nie na pomoc osobom z niepełnosprawnymi.

Tak Nowy wpis

W końcu ktoś prawdę napisał, i do tego Pani kierownik jest nieprzyjemna , dlatego ludzie odchodza a jak nie sami to ona wymyślą różne bajki i zwalnia ludzi

Marta Nowy wpis

Tragedia, Panie które uważają się za super Menagerki , Pani Kierownik i Pani Kadrowa z Łomżynskiej w WCF Poznań,obrażają, wyśmiewają się i wprowadzają atmosferę strachu w pracy.Obrazaja takze wyzszych managerow.oczuwisci jak ich nie ma .Nie polecam pracodawcy.Jezeli Panie nie szanują pracowników to znaczy że firma nie potrafi zadbać o dobro pracowników .Przeszłam na inne stanowisko ale proceder cały czas ma miejsce.

Rejestracja medyczna

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko rejestratorki medycznej. Zostałam zaproszona na rozmowę, która była krótka i konkretna, a Pani rekruterka bardzo uprzejma. Dostałam informację, że jeśli się do mnie odezwą to zostane zaproszona na szkolenie, a od marca rozpoczne pracę na stanowisku. Rzeczywiście dostałam telefon na następny dzień i zostałam zaproszona na szkolenie. Okazało się, że to szkolenie to dalszy proces rekrutacji na którym są jeszcze 2 inne dziewczyny. Trwało to 3 dni po 3h dziennie, przedstawiono nam podstawowe informacje i uczyłyśmy się rozmawiać z pacjentami. Ostatniego dnia miałyśmy testową rozmowę z pacjentem przy 6 osobach na głośnomówiącym, po czym indywidualną 15 minutową rozmowę z Panią, która mnie rekrutowała. Zapytano mnie czy podobało mi się szkolenie, czy czuje się pewnie z wiedzą którą nabyłam, czy dobrze mi się współpracowało podczas szkolenia z Panią z którą bym pracowała (ta Pani prowadziła szkolenie przez te 3 dni). Dostałam informacje, że są ze mnie zadowolone i będą mnie rekomendowały na to stanowisko do szefostwa. Kilka dni później dostałam sms'a, że nie podejmą ze mną współpracy. Bez podania powodu. Gdy zadzwoniłam usłyszałam od Pani prowadzącej szkolenie, że nie wie jakie dostałam informacje, ale inna kandydatka została wybrana i jednomyślnie podjęły te decyzje (domyślam się, że Pani rekruterka i Pani prowadząca szkolenie). W tym czasie zostałam wprowadzona dwa razy w błąd i zdążyłam od początku całego procesu zrezygnować z innej pracy.

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.
  • Aleje Jerozolimskie 96
    00-807 Warszawa

Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o.