Opinie o Vesuvius CSD Sp. z o.o. w Kraków Prądnicka 4

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Vesuvius CSD Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vesuvius CSD Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vesuvius CSD Sp. z o.o. w Kraków Prądnicka 4

Kris

Witam czy firma Versevius w Skawinie tylko jest. Bo mieszkam na Bronowicach I czy czasami nie MA blizej innej placowki. Prosze o odp. Dziekuje

mirko
@Kris

Nie, w Skawinie jest zakład produkcyjny. W Krakowie na Jasnogórskiej jest centrum usług wspólnych.

anonim 2021

Dzień dobry, Niestety odradzam Vesuvius jako pracodawcę. Brak procesów, chaos, nadmiar pracy wynikający z bałaganu. Bardzo złe podejście account managerów. Zmuszanie pracowników do nadgodzin , ponieważ nikt w normalnym czasie nie jest w stanie wykonać swojej pracy. Totalny brak zrozumienia sytuacji w Customer Service u osób z wyższych stanowisk. Pozdrawiam.

Lolo
@anonim 2021

Do tego brak doceniania ludzi na poziomie i z doświadczeniem a przymykanie oczu na niedouczonych i pewnych siebie obcokrajowców

Xyz

Co to za usuwanie opinii?!

kandydat

Jak jest kultura pracy? co z atmosferą? widzę ogłoszenie na Concur Super User, warto?

Brałeś udział w rekrutacji do Vesuvius CSD Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy w firmie Vesuvius CSD Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Csd

Nie ma w ogóle szkolen

Głos sumienia

Awansowała na lidera osoba która potrafiła dwa miesiące nie widzieć ze ma zamówienie na skrzynce mailowej - to chyba wystarczy za całość kontekstu obiektywnego traktowania pracownika.

Tola

@Nowy a to jakie np benefity dają? I jakiego doświadczenia wymagają?

@Kandydat ale to zadzwonili w końcu z jakąkolwiek informacją czy nie?

Lord Vader

Gdzie mieści się Vesuvius service centre? Przy Jasnogórskiej czy w Skawinie? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Przykro mi stwierdzić że po umówieniu wstępnego terminu 1 etapu rekrutacji, rekruter nie fatygował wykonać się nawet połączenia.Czekajac ponad dwie godziny na połączenie, otrzymałam kolokwialnie rzecz ujmując strzał w pysk. Żadnej informacji na temat tego czy oferta jest aktualna czy też brak jakiegokolwiek krótkiego wyjaśnienia dlaczego mnie pominięto skoro wcześniej data i godzina była potwierdzona. Nasuwa się stwierdzenie "brak profesjonalizmu" . Troszkę to rozczarowujące biorąc pod uwagę fakt że w korporacjach z reguły podstawa jest terminowosc wykonywanych zadań.

Kandydat.

Dzień dobry, nie polecam stosunku pracy w tej firmie gdyż trudno ja rozpatrywać jako organizacja. Kultura pracy rodem z Pgru Bardzo nie dojrzał. Większość tematów jest Bosowana. Brak możliwości rozwoju, firma nie stawia na rozwój pracowników. Traktując ich jak tabelki w Excelu. Nie polecam współpracy.

Fff
@Kandydat.

Było kiedyś dobrze, ale chyba się skończyło..nowi szefowie, nowe zasady. Naszczescie nie brakuje imnych firm w tym mieście.

Jeśli chodzi o benefity i dodatki, nie ma premii rocznej, oficjalnym powodem jest świadczenie urlopowe, które jest oferowane w zamian (Kwota dużo nizsza niż średnia premia w innych firmach). Brak Multisporta. Benefit wart wspomnienia to Sodexo lunch pass, który ładowany jest miesięcznie. Brak polityki, jeśli chodzi o prace z domu. W praktyce oznacza to, ze wszystko zależy od Twojego przełożonego - niektórzy mogą pracować zdalnie przez większość czasu, inni nie mogą w ogóle. Atmosfera dosyć sztywna. Duża rotacja pracowników, porównując z moim poprzednim doświadczeniem. Moją sugestią byłoby skupienie sie bardziej na onboardingu i dopilnowaniu, aby nowe osoby byly bardziej zaoopiekowane, a nie pozostawione same sobie. Brak Induction. W praktyce wygląda to tak, ze zaczynasz prace i nie masz pojęcia, czym firma sie zajmuje. Brakuje też szkoleń, nie ma nawet platformy szkoleniowej. Procesy są niepoukładane. Generalnie muszę powiedzieć, że nie polecam.

pytanie

świadczenie urlopowe, czy chodzi o system tzw. wakacji pod gruszą czy to faktyczny dodatek 1 raz w roku niezależny od wybieranych wakacji?

wakacje
@pytanie

jeśli się nie zmieniło, to wakacje pod gruszą wg zasady min. 14 dni wolnych pod rząd i liczona średni przychód na osobę w rodzinie i dodatek ważony wg średniej... w części produkcyjnej Vesuviusa były premie na koniec roku, w zależności od wyniku, jeśli nic się nie zmieniło... i na ten moment miały się oddziały połączyć Vesuvius service centre i główny ze Skawiny..

Renata
@wakacje

Dzięki za informację o tym, jak wygląda kwestia wczasów pod gruszą w Vesuvius. A powiedz, jaki system pracy jest w tej firmie? Są zmiany?

Poszukujący pracy

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko P2P. Nie zauważyłam braku szacunku co do nowego pracownika. Nie było pytań psychologicznych czy takich, na których mogłaby Ci się podwinac noga,a każda odpowiedź zaliczalaby się do negatywnego feadbacku. Każdy denerwuje się na rozmowie kwalifikacyjnej. w końcu od tego zależy nasza przyszłość Muszę jednak przyznać, że Team leader był tak empatyczny, że to była czysta przyjemność tam być. Jeżeli HR dobierają właśnie takich pracownikow to praca będzie przyjemna i na dłużej:)

Czesław
@Poszukujący pracy

Bardzo dziękuję za ten wpis, bo interesuje mnie właśnie kwestia rozmowy kwalifikacyjnej i zastanawiałem się czy warto składać swoje CV. Jakie pytania Ci zadawali i czego dowiedziałeś się o warunkach (stawka/umowa)? Będę wdzięczny za doprecyzowanie.

@Poszukujący pracy

Od dostania się lub nie dostania do Vesuviusa nie zależy nikogo przyszłość. Prosze mi wierzyć można tylko odpocząć psychicznie bo Vesuvius nie szanuje pracy nikogo. Jesteś potrzebny - zostajesz, nie - wylatujesz. NIEWAŻNE JAK PRACUJESZ. Kolesiostwo i donoszenie - te „wartości” powinny zostać dodane do core values:D pozdrawiam!

Zdegustowany

Przed kilkoma godzinami zakończyłem moją niespełna 3 tygodniową współpracę z Firmą Vesuvius. Szkoda, że nie zapoznałem się z treścią wpisów przed podjęciem tego nowego wyzwania, ale jak mówią mądry Polak po szkodzie. Być może za kilka dni, jak tylko opadną emocje, zdecyduję się na na opublikowanie moich szerszych przemyśleń na ten temat.

@Zdegustowany

Możesz powiedzieć coś więcej? Czemu 3 tygodnie?

Pracownik Hr

podobno ludzie odchodzą na potęgę i rotacja zamiast zmaleć wzrosła dwukrotnie - ciekawe kogo to zasługa. 50 % pracownikow dzień rozpoczyna od logowania się na pracuj. Nie pomogą karteczki z podziękowaniami dla pracowników - dalej szczurzasta atmosfera i układy pasują klimat... korporacja w najgorszym wydaniu.

Firma nie szanuje Pracowników, nie dba o to aby atmosfera była przyjazna, nie ma mowy o zasadach fair play. Niestety przedszkole, gdzie do "rządzenia" dopuszczono osoby, które nie rozumieją na czym powinna polegać pozycja lidera. Niestety być albo nie być w firmie zależy od względów osobistych. Nie polecam nikomu. Wielkie rozczarowanie i nauczka.

Fikumiku
@były pracownik

Niedobry Vesuviuszu, jesteś u pani!!!

Lola
@były pracownik

Nie moge sie zgodzic z powyzszym stwierdzeniem. Pracuje w Vesuvius juz prawie 2 lata i nigdy nie odczulam zeby firma nie szanowala pracownika, jest to bardzo ludzka firma gdzie szacunek do drugiego czlowieka jest na pierwszym miejscu. Jedna z nielicznych firm w Krakowie gdzie nei ma wyscigu szczurow atmosfera jest bardzo przyjazna i milo przychodzic do pracy

@Lola

Oczywiście każdy ma subiektywne odczucia - Po to jest to forum:) ja akurat pracowałam w dziale hr, wiec znam sytuacje „od środka”. Miałam styczność z wieloma kompromitującymi przypadkami braku szacunku wzgledem pracownikow i naprawdę „przedszkolnych zagrywek”. Ta firma pozostanie w moich oczach nieprofesjonalna a swoją opinie oczywiście buduje na doświadczeniach własnych.

Wojciech
@Lola

Fajnie, że jesteś zadowolona z zatrudnienia. Firma, która inwestuje w pracownika i motywuje go do pracy premiami i innymi gratyfikacjami tym samym inwestuje także w swój rozwój i przyszłe zyski. Dobra atmosfera, o której piszesz jest także czynnikiem motywującym. Napisz, czy pracodawca oferuje szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe i kursy dające nowe uprawnienia? To ważne dla ambitnych osób, które chcą się kształcić.

Obecny pracownik
@Wojciech

Popieram w 100% byłego pracownika, atmosfera kiepska, układy układziki, donosiki

Honorata
@Obecny pracownik

Szkoda zatem, że Ty również atmosferę w Vesuvius CSD postrzegasz aż tak źle. Trzeba bowiem pamiętać, iż przyjazna atmosfera w pracy sprawia, iż stajemy się bardziej efektywni w swoich działaniach. Ale oczywiście szanujemy Twoje zdanie. Może wobec tego powiesz coś odnośnie tamtejszych zarobków. Czy są one adekwatne do wykonywanych obowiązków?

Z uwagi na liczne pytania, pragnę doprecyzować mojego poprzedniego posta. Osoba dopuszczona do „rządzenia” to w moim mniemaniu taka, która: -oczekuje, że będę punktualnie przychodzić do pracy i efektywnie wkorzystywać swój czas... wrr... -wyznacza mi zadania i mnie z nich rozlicza... wrr... -chwali kiedy trzeba i upomina kiedy trzeba... wrr... -oczekuje, że będę się stosować do obowiązujących w firmie zasad... wrr... -i tak dalej i tym podobne... wrr... Podkreślam... wielkie rozczarowanie i nauczka...

Zniesmaczony
@były pracownik

Ależ proszę się nie oburzać ja oczywiście polecam firmę Vesuvius - po to aby przekonać się jak nie powinna wyglądać praca:) . Styl zarządzania rodem z PRL a zapędy „na światowego lidera” - wielki plus za ambicje.. . Pozostają jeszcze sprawy w sądzie byłych pracowników, które na pewno pomogą firmie w kreowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Zniesmaczony
@były pracownik

implojer brending ruszył pełną parą ;) serdecznie pozdrawiam !

Asia

Bardzo fajna firma z duzym potencjalem, sporo benefitow, super atmosfera i fajni ludzie. Malo korporacyjna firma co jest duzym plusem

Emilia
@Asia

Napisz proszę coś więcej o tych benefitach. Na jakie konkretnie dodatki mogą liczyć pracownicy Vesuvius CSD? Wiele osób zwraca na to uwagę przy wyborze miejsca, do którego planują wysłać CV. Póki co nikt w wątku nie podał takich informacji, zatem Twój wpis może być bardzo pomocny dla użytkowników zainteresowanych tym tematem.

@Emilia

W ramach benefitów jest karta lunchowa, dodatek urlopowy, elastyczne godziny pracy, bony w ramach nagród, owoce w biurze, prywatna opieka medyczna, możliwość pracy zdalnej. Z racji tego ze jest to nowa firma to szkolenia dopiero ruszają. Mam nadzieje ze mój wpis będzie pomocny :)

pytanie
@Asia

cześć, dodatek urlopowy - czy chodzi o tzw. wakacje pod gruszą (czyli dodatek zależny od średniej na osobę w rodzinie) przy urlopie od 14 dni pod rząd?

@pytanie

Chodzi o waakacje pod grusza przy urlopie 14 dni pod rzad

Zostaw merytoryczną opinię o Vesuvius CSD Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Vesuvius CSD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vesuvius CSD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vesuvius CSD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vesuvius CSD Sp. z o.o.

Vesuvius CSD Sp. z o.o.