Hopi PL Poland Sp. z o.o.

Opinie o Hopi PL Poland Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry :)

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o firmie Hopi PL Poland Sp. z o.o.

Zależy nam, żebyście nas lepiej poznali, dlatego będziemy publikować tu informacje dotyczące naszej firmy. Znajdziecie tu wszystkie najważniejsze rzeczy o nas jako pracodawcy i inicjatyw, jakich się podejmujemy :)

Zachęcamy do merytorycznej dyskusji, tym samym prosimy o szanowanie siebie nawzajem, komentarze nie zgodne z regulaminem będą usuwane przez administratora.

Jeśli szukacie pracy, zapraszamy do naszej zakładki z aktualnymi rekrutacjami :

Pozdrawiamy
Hopi PL :)

Ona

Prace w Hopi określiłabym jako stabilna, paruje ponad pol roku, premie wypłacane co miesiąc, nadgodziny wypłacane, praca nie jest ciężka, wyrozumiałe kierownictwo i fajna atmosfera w zespole. Jak narazie na plus, nie żałuje.

Halina
@Ona

A jak płacone sa nadgodziny? :) Jakos ekstra czy po normalnej stawce? No i czy sporo sie ich zdarza w mieisącu?

P

Stabilne zatrudnienie, dobre zarobki fajne premie jak na realia Mszczonowa, kierownictwo z którym zawsze można się dogadać. Jestem zadowolony z pracy w firmie Hopi.

Belmindo
@P

A jak wypłata ? Na początku

Pozytywny

Ogólnie firma nie jest jakaś zła wiadomo są zawsze jakieś minusy ale pracowałem w innych dużych firmach logistycznych gdzie było bardzo słabo, ciężko było z urlopem i lepiej była traktowana Ukraina niż my Polacy a o premii można było zapomnieć.. tutaj przynajmniej miałem możliwość zrobienia kursu UDT który Hopi opłaciło, premie otrzymuje zawsze uzależniona jest od spełnionych norm, firma daje szanse na sprawdzenie się w innych zadaniach i załapanie doświadczenia, są osoby które przyszły np na kontrole jakości na magazyn a już udało im się wskoczyć do biura i zupełnie zmienić swoje stanowisko pensje pewnie tez, od marca mamy tez ubezpieczenie grupowe do którego Hopi dopłaca mało jest firm które chcą dopłacać.. jest ok

Zastanawiający sie
@Pozytywny

Skąd wiesz czy zmiana stanowiska nastąpiła również na umowie tej osoby? Skąd przekonanie że pensja się zmieniła? No chyba że zajmujesz się takimi rzeczami w firmie i wiesz to... Ja wiem że nie jeden osobie obiecywali zmianę umowy i nie doczekały się ...

Halyna

Miła praca. Zwłaszcza w ostatnich dniach firma wykazała się duzym wsparciem dla nas. Zostały zorganizowane zbiorki dla naszych rodakow z Ukrainy. W tych trudnych dla nas momentach kierownicy z wyrozumiałoscia podchodzili do naszych obowiązków. Dziekuje. Halyna

Ann
@Halyna

Fajna inicjatywa, sama dorzuciłam swoją cegiełkę, oby więcej takich akcji!

Izka Nowy wpis

Chłopak szuka pracy i trochę mu chce pomóc. Jakie są aktualnie wymogi na operatora wózka widłowego, bo nie chce się kierować starym ogłoszeniem, które Firma dodała już dwa lata temu. Wciąż chcą z doświadczeniem ludzi tylko? Można wiedzieć, jakie to musi być doświadczenie teraz, bardziej w latach czy rok np. wystarczy?

Nowy wpis

@Izka

Szanowni Państwo, Wszystkie zainteresowane osoby, które chciałyby aplikować do naszej Firmy proszone są o kontakt na adres e-mail: hr@hopipl.pl Pozdrawiamy HR HOPI

Niespodzianka

Krótko mówiąc katastrofa. Może kasa nie jest najgorszą ani praca ,ale ludzie porażka. Copacking ? Zero porozumienia , nie ma nikogo komeptentego na dane stanowisko . Atmosfera porażka, jeden drugiego za byle co by wygryzł za łyżkę zupy . Wzajemnie donoszenie na siebie oraz plotkowanie jeden na drugiego już nie wspomnę o tym ,że jak ktoś nie przypasuje to jeden drugiego buntuje wobec tej osoby i próbuje się jej jak najszybciej pozbyć. Przykro mi ,ale moja opinia nie jest pozytywna i nie względem pracy lecz ludzi .

Helena
@Niespodzianka

Ale opłaca się przezwyciężyć to, co się dzieje w tej firmie dla zarobków? Bo napisałeś/aś, że nie jest najgorzej, jeśli o to chodzi... Więc może warto?

@Niespodzianka

Widzę że ty jesteś najbardziej kompetentna osoba jaka pracowala na copakingu z brakiem jakiejkolwiek wiedzy i chęci przyswajania tej wiedzy . Ja nie mam tego problemu dogaduje się z ludźmi i szefostwem i dla mnie firma jest jak najbardziej na Tak

@pracownik

No a co z takimi rzeczami jak wynagrodzenie, niezależnymi od tego czy się dogadujesz czy nie? Ja bym chciała wiedzieć, co oferują wszystkim, a nie jak ty tylko się czujesz, bo masz dobry kontakt z ludźmi.

@Helena

Warto to dbać o zdrowie psychiczne. Bo co ci v pieniędzy, jak stracisz zdrowie. Atmosfera to podstawa. Trzeba być człowiekiem dla człowieka. A nie patrzeć na kasę. Powodzenia

@pracownik

Nie pracowałam/em na copackingu lecz pracuje dalej na innym dziale.. niestety prawda jest taka ,że wszędzie ściany mają uszy i cały magazyn huczy o tym co tam się dzieje . Jeżdżąc na wózku za siatki słychać czasami było kłótnie. Szkoda tylko tych ludzi z produkcji w jaki sposób są traktowani . A co do mojej chęci pochłaniania wiedzy to nic nie wiesz i może zajmij się swoimi chęciami do pracy i swoim rozwojem by mieć pozytywna opinie.

Doris Nowy wpis
@pracownik

Ton i sposób Twojej wypowiedzi najlepiej oddaje stan faktyczny. Ktoś wspomniał, że dobra pensja to rekompensuje. Może i tak- ale czy na pewno musisz, jak długo wytrzymasz i jakim kosztem. Dodatkowo warto spojrzeć nie tylko finalnie na kwotę wypłaty ale też na to co się na to składa i umieć zrozumieć i policzyć. Dla tych którzy uwikłani np w kredyty muszą- jeśli kiedyś przyjdzie Ci do głowy walczyć z tym, to tylko pozew cywilny przeciwko konkretnej osobie (Solidnie poparty dowodami, nagrania mimo że niby niezgodne z prawem sąd czasem dopuszcza.) Tutaj ciężar dowodowy leży po stronie przeciwnej.

Niki

Problemy zgłaszane są ignorowane. A jeśli jest coś wspomniane to liderzy i wms-i wiedzą kto co zgłosił i się później odgrywają na pracowniku. W firmie pracownik nie jest człowiekiem jest procentem, słupkiem, wynikiem. W firmie liderzy mają swoich pupili, którzy nie muszą nic robić a mają wydajność, premie, nagrody itp. są porobione grupki na każdej zmianie. Niestety ten kto nie przynależy do gruby pupili lidera ma najciężej. Podsumowując. Cieszę się że odszedłem.

@Niki

Dzień dobry. Jako firma nie jesteśmy obojętni na opisane przez Pana/Panią zachowania. Dbamy o to, aby każdy nasz Pracownik czuł się tak samo ważny. Bardzo prosimy o zgłaszanie konkretnych problemów/sytuacji do Działu HR, tylko wtedy możemy pomóc. Wierzymy, że każdą tego typu sytuację uda nam się rozwiązać w sposób zadowalający dla każdej ze stron. Pozdrawiamy, HOPI PL

xd
@Niki

Wcale że tak nie jest trzeba tylko umieć rozmawiać z tymi ludźmi. Doskonale wiem kto to napisał i ta osoba wcale się nie zwolniła - nadal pracuje. Powodzenia ????

Boguś
@xd

Czyli to nieprawda ze są równi i rówiejsi tylko wszyscy są tratowani tak samo? A jeśli chodzi o problemy to HR albo przełożony reaguje? Ty kiedyś coś zgłaszałeś i ci pomogli?

xd
@Boguś

Ja akurat nie mam dogadywania się z przełożonym bo wszystko jest dobrze. Nie przejmuję się co mówią osoby w koło po prostu spływa to po mojej osobie.

@Boguś

Kierowniczka zwolniła w grudniu moją koleżankę, bo była za bardzo miła dla kolegi :). Taka babska solidarność...

Nowy wpis

@Piotr

Szanowny Panie Piotrze, na podstawie art. 212 Kodeksu karnego w sprawie stale powtarzających się pomówień zamieszczanych z Pana numeru ID mających na celu poniżenie naszych Pracowników w opinii publicznej, jesteśmy zmuszeni zgłosić sprawę do odpowiednich organów ścigania.

Szukają w tej chwili spedytora krajowego i dyspozytora krajowego (ważne do 10.08), chciałem dopytać o tę 2-gą ofertę, tj. dyspozytor krajowy, w ogłoszeniu jest wzmianka o pracy 3-zmianowej, mógłby ktoś podać w jakich godzinach jest praca, tzn. od-do? Pracować zdalnie można tylko na zmianach nocnych czy są też wyjątki albo można się dogadać?

Czy kandydat na stanowisko Spedytor w firmie Hopi PL Poland Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Lala

Czy często trafiają się soboty pracujące w magazynie ( inwentaryzacje itp )? Czy to jest jakoś planowane?

Dawid

Witam. Zauważyłem, że młodszy księgowy poszukiwany jest do pracy w tej firmie. Cieszy mnie to, bo akurat jestem w poszukiwaniu takiej właśnie pracy. Nie napisano w ogłoszeniu, czy możliwy model pracy hybrydowy? Napisano tylko o umowie o pracę, atrakcyjnym systemie premiowania i to też chciałbym rozwinąć i dowiedzieć się, za co przyznawane są premie i co jest ich składnikiem? Bardzo będę wdzięczny

PRACOWNIK
@Dawid

Cześć. Serdecznie odradzam pracę w hopi - tym bardziej jak chcesz się czegoś nauczyć. Raz, że awanse, premie i podwyżki to kwestia znajomości a dwa, że firma ogólnie jest źle zorganizowana. Wózki się rozpadają, wydajność to mit który można rozwiązać kilkoma kliknięciami, programy bez licencji, spychologia Pracownicy magazynowi i produkcyjni są traktowani przez biurowych jak podludzie. Cwaniacy siedzą na papieroskach i wpychają się w pewną część ciała dyrektorowi i kierownikom (nowi często mają wspólną przeszłość z bossem ;) ). Benefity? Angielski czy Multisport? Jedna ściema wielka :) chyba, ze sobie opłacisz. Nie wypowiadam się na temat działu księgowości bo nie współpracuje z nimi. Co by nie pisały tu HRy to zastanówcie się, przecież nie mogą tutaj napisać niczego złego na temat HOPI.

@PRACOWNIK

Cześć. To nie ma żadnych dodatków, czy może firma tylko dofinansowuje do multi sporta? Ale nie to w sumie najważniejsze. Zmartwiło mnie to, co napisałeś o premiach i awansach, że tu bardziej kwestia znajomości. To jak jest pracownik, który się wykazuje i wyróżnia to co taki nie zostanie doceniony? I coś wspomniałeś o nowych kierownikach i od razu zapytam, czy jak potrzeba takiej osoby to wewnętrznych rekrutacji na takie stanowisko nie prowadzą?

@praca

Cześć, Czy są przyjęcia na dział Douglas? Jak atmosfera? Jak kierownicy i liderzy?

pani

Jak wygląda praca w dziale księgowości? Widziałam ogłoszenie i jestem ciekawa, jaka jest atmosfera w dziale, jak wyglądają widełki z wynagrodzeniem. No i czy warto składać cv?

@pani

Dzień dobry. Jeżeli jest Pan/i zainteresowany/a pracą w dziale księgowości - zapraszamy do złożenia CV. Na rozmowie odpowiemy na wszystkie pytania. :) Link do aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a34795e9f3a24e2089addccc1e205764 Pozdrawiamy. Dział HR HOPI PL

@Hopi PL Poland Sp. z o.o.

oczywiście, zgadzam się, że po wysłaniu cv otrzymam informację z Państwa strony. Natomiast zadałam pytanie do osób, które pracowały/pracują w tym dziale. Interesuje mnie atmosfera w zespole, benefity pozapłacowe itp.. Na rozmowie rekrutacyjnej nie wszystkiego można się dowiedzieć :)

Franciszek
@pani

Z benefitów to prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, nauka języków, ubezpieczenie grupowe. To wszystko jest w ogłoszeniu. Ja też widziałem że szukają księgowego i młodszego księgowego. Ty na które stanowisko chcesz aplikować?

@Franciszek

Rozmyślam nad złożeniem aplikacji na stanowisko księgowej. @Franciszek, masz wiedzę, jaka jest atmosfera w dziale? Jeżeli chodzi o benefity pozapłacowe, to bardziej chodziło mi o system premiowy, możliwość pracy zdalnej, elastyczny czas pracy :). To co Pan wymienił, doczytałam :)

Biurowy
@pani

Nie jest ciężko się domyśleć czemu któryś raz z rzędu jest szukany pracownik księgowości i dlaczego wciąż nie ma..

@Biurowy

Drodzy Państwo, serdecznie prosimy o niepowielanie nieprawdziwych informacji oraz spekulacji dotyczących firmy HOPI PL. W związku z bardzo szybkim rozwojem naszej Firmy prowadzimy rekrutacje do wielu działów w tym do działu Księgowości. Nasz zespół stale się rozrasta, co bardzo nas cieszy :) Pozdrawiamy, HOPI PL

Wózkowy

Jak dla mnie spoko. Wrażenia po pół roku pracy mam pozytywne. Wypłata przyzwoita, sprzęt wbrew opinii tutaj niektórych nie jest stary i zniszczony, zresztą typ od naprawy wózków jest praktycznie co tydzień i naprawia co tam nam się uszkodzi w trakcie pracy, ale to normalne. Mam porównanie do konkurencji w okolicy i sprzęt w Hopi naprawdę wypada dobrze. Jeszcze trzeba zwrócić uwagę że magazyn jest czysty w porównaniu do magazynów w okolicy. Atmosfera? Ogólnie dobrze, choć czasami jest co robić, na nudę się nie narzeka. Czasem trzeba sobie coś wyjaśni ale Kierowniczka jest spoko. Liderzy w sumie też. :) Trochę mały parking na auta i czasem trzeba poszukać miejsc. To chyba tyle. Wiadomo, ile ludzi tyle opinii, ale naprawdę nie jest źle.

@Wózkowy

Gdzie tak jest super? Z, chęcią podejmę pracę. Jaki dział?

Eryk
@Wózkowy

To prawda na magazynie jest bardzo czysto.

@Eryk

O to fajnie. A z resztą argumentów też się zgadzasz? Przede wszystkim nie ukrywam, że kasa jest dla mnie motywacją. Ile tu płacą? O tę czystość na magazynie to dbają pracownicy, czy inna grupa osób? Ja właśnie na magazyn bym się chętnie załapał.

Eryk
@Dawid

O czystość dba zewnętrzna firma sprzątająca jak i czasami również pracownicy hopi lub nasi koledzy z ukrainy. Jeśli chodzi o parking to kilka korków od magazynu znajduje sie dodatkowy wynajęty duży parking wiec niema problemu z parkowaniem. Rzeczą do której muszę się przyczepić to mała ilość toalet na magazynie czasami trzeba czekac. Kasa jest spoko premia za dobrą normę itd jak wszędzie z resztą...

Franciszek
@Eryk

Premia tylko jak się wyrobi normę? Cały magazyn na nią pracuje czy to zależy do pracownika i każdy indywidualnie pracuje na własną premie?

Ktosiek
@Eryk

To nie napisała osoba z magazynu. Owszem jest ekipa sprzątająca. Ale codziennie od rana sprzątają pracownicy Hopi i agencja pracy (Ukraina). Liderzy za czystość dostają premie, za pracę wózkowych i za ich wydajność też.

Halina

Dziewczyny ;-) Doszły mnie słuchy, że firma niedawno szukała Asystentki. Czy któraś z was była na rozmowie kwalifikacyjnej lub dostała pracę? :) Jak wrażenia? Pytali o coś konkretnego? Jest się czym stresować podejmując prace na tym stanowisku, czy nie bardzo? Pytam, bo w przyszłości (niestety jeszcze nie teraz) kusi mnie aby aplikować do firmy. Pozdrawiam!

@Halina

Dzień dobry. Prosimy się nie stresować - pracujemy w bardzo przyjaznej atmosferze. :) Jeżeli jest Pani zainteresowana podjęciem pracy w naszej firmie, serdecznie zapraszamy do skorzystania z linku: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2402be6c9e234dbf9ca6dd706ad0e888 Na naszej stronie internetowej można zapoznać się również z aktualnymi ogłoszeniami: www.hopipl.pl Pozdrawiamy. Dział HR HOPI PL

Jak można się skontaktować z Kierowniczą Beatą?

@Kandydat

Dzień dobry. Jeżeli jest Pan/i zainteresowany/a pracą w naszej firmie, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można zapoznać się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę: www.hopipl.pl. Istnieje również możliwość wysłania CV bezpośrednio do nas klikając w link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=2402be6c9e234dbf9ca6dd706ad0e888 Serdecznie zapraszamy. Dział HR HOPI PL

Praca była ok,ale co niektórzy liderzy i kierownictwo -porażka, zero odpowiedzialności za swoją pracę i przerzucanie jej na zwykłego pracownika, jakiś (usunięte przez administratora),i bezpodstawne zwolnienia dobrych ludzi.

Praca nie najgorsza,zarobki w miarę, ale kontakt między przełożeni a pracownicy- słaby,czasami za bardzo dojeżdżają ludzi,no i jak było na dworzu ciepło to włączali ogrzewanie,a jak zimno to wyłączają,a jak niektórzy zgłaszają że zimno żeby włączyli,to nie bo oszczędności.

Bożena

możesz przytoczyć jaśniej okoliczności włączana grzania gdy jest na dworze ciepło? w jakim celu o się dzieje? i te oszczędności to na czymś jeszcze w razie czego robią?

@Bożena

Czy jest coś nie zrozumiałego w tym? Tak ciepło było włączane gdy były plusowe temperatury. Kiedy było zimno. Nie było ciepła. Jaki był cel.?

@Obserwator

No właśnie nie załapałam czemu się włącza jak i tak jest ciepło... gdzieś jeszcze jakiś oszczędności szukają tutaj czy to raczej koniec? A odwrotnie to w coś konkretnego tutaj inwestują?

@Bożena

Temperatury zarówno w przestrzeni biurowej jak i magazynowej są ustalane wspólnie z administratorem budynku oraz Specjalistą ds. BHP i Ochrony Środowiska. Cyklicznie odbywa się pomiar temperatur i są one dostosowane do aktualnych warunków atmosferycznych oraz obowiązujących przepisów.

@Hopi PL Poland Sp. z o.o.

Tak zgadza się. Według przepisów na magazynie nie powinno być mniej niż 14 stopni. Ale biorąc pod uwagę rampy, które są otwierane temperatura zmniejsza się, gdyż nagrzewnice są tylko w jednym miejscu. Więc rozprowadzane ciepło jest nie równomierne, w porównaniu do całości powierzchni magazynowej . Może warto pomyśleć też o tym by na rampach były zabezpieczenie w formie czegoś co by powodowało, że mniej to ciepło ucieka.

Szanowni Państwo, Uprzejmie prosimy o odpowiedzialne publikowanie wpisów dotyczących działalności Firmy jako pracodawcy. Szanujemy wolność słowa i opinii – w tym wyrażanych anonimowo – jednakże każdy wpis powinien być rzetelny i merytoryczny. Osoby zamieszczające wpisy o charakterze nękającym, zniesławiającym Firmę oraz jej pracowników lub naruszające prawnie chronione dobra osobiste HOPI PL Sp. z o.o. powinny pamiętać o tym, że wpisy na forach internetowych nie pozostają anonimowe. Osoba winna może być (po ustaleniu i ujawnieniu jej danych osobowych w ramach przysługujących pokrzywdzonemu środków prawnych) pociągnięta do odpowiedzialności karnej i cywilnej. Polskie prawo gwarantuje ochronę honoru i dobrego imienia, zarówno osób fizycznych, jak i firm, dlatego komentarze zawierające niespójne i nieprawdziwe treści oraz inne naruszające zasady serwisu i regulamin będą archiwizowane przez Administratora. O ile posiadają Państwo informacje, które wymagają wyjaśnienia, zweryfikowania czy podjęcia określonych środków zaradczych – uprzejmie prosimy o ich przesyłanie na adres hr@hopipl.pl.

DBX
@Pracodawca

Po prostu boli was prawda.. Nikt w wulgarany sposób się nie wypowiada, po prostu ludzie stwierdzają czyste fakty na temat działalności waszej firmy, a wy próbujecie w inwazyjny sposób takim wpisem uciszyć/zastraszyć - oczywiście w sposób "stricte informujący" - żenada. Skoro skargi napływają z każdej strony to może najwyższy czas coś z tym zrobić, bądź zmienić kadrę - ale tę na górze, bo widocznie nie jest do końca kompetentna, ale prawdopodobnie tak wam jest wygodniej. Nie będę się wypowiadać jakie minusy posiada ta firma, bo czytając to forum każdy jest w stanie dojść do tego sam. Nie robicie nic w kierunku, żeby poprawić system pracy. Nie jestem juz jakiś czas pracownikiem tej firmy i Państwu również stanowczo odradzam..

@DBX

Szanowny Panie, Skoro nie jest Pan już jakiś czas naszym pracownikiem skąd to przekonanie, że nic nie robimy? Oczywiście każda opinia jest dla nas cenna i ważna, ale chcemy żeby była rzetelna i zgodna z prawdą. Zachęcamy oczywiście i zależy nam na tym, aby nasi Pracownicy zgłaszali nam problemy napotykane podczas pracy w naszej firmie. Tylko w taki sposób będziemy w stanie je rozwiązać.

Xxx
@Hopi PL Poland Sp. z o.o.

Tak tylko, że ludzie boją się coś zgłaszać wyżej. Nie wiadomo dlaczego?I jaki jest tego powód. Może wario zrobić ankiety dla każdego pracownika. By mógł wypowiedzieć się na temat problemów jakie widzi w pracy.

@Xxx

Dział HR jest otwarty codziennie (od poniedziałku do piątku) w godzinach 8-16 i dostępny dla wszystkich Pracowników. Raz w roku przeprowadzana jest cykliczna ankieta satysfakcji Pracowników. Dodatkowo każdy Pracownik ma możliwość zgłoszenia swoich pomysłów, uwag i komentarzy do swojego bezpośredniego przełożonego.

@Hopi PL Poland Sp. z o.o.

Wszytko pięknie ładnie. Tylko problem w tym, że ludzie boją się, że jak do was, pójdą i zgłoszą problem. To zostaną zwolnieni. Dlatego że problem jest złożony. Czy jesteście wstanie zapewnić anonimowość? Ludzie nie są ufni. Chcą pracować , ale nie w takiej atmosferze, stresu, wiecznej niepełności, że jak na chwilę oddala się od stanowiska i pójdą zapytać coś koleżanki, czy kolegi, to będą się oglądać za siebie. Tak się nie da pracować. Każdy wie co ma robić. No chyba że przegina ostro to rozumiem. Ale to nie jest przedszkole by stać nad kimś i ciągle go obserwować. To nie polepsza pracy, a tym bardziej jeśli ma to wpływać na jego Winniki. Warto pomyśleć o ankietach częściej niż raz na rok i nie tylko dla waszych pracowników ale też agencyjnych, gdyż oni stanowią większość. I szacunkiem do firmy nie ma tu nikt na celu zniesławienia dobrego imienia firmy. Bo według tego co oferuję firma nie są to złe warunki. Jedyne co potrzeba to stworzenia dobrej atmosfery pomiędzy przełożonym, a pracownikiem, jak i zarówno liderem, a pracownikiem. To jest waszym problemem. Ze pracownik ma jeszcze prawo głosu wyrażenia swojego zdania czy jest ono pozytywne, czy negatywne w stosunku co do całokształtu. W końcu póki co jest wolność słowa i coś takiego jak konstytucja z poszanowaniem dla każdego człowieka zgodnie z etyka jego praw nie tylko obywatelskich, ale też jako pracownika czy to agencyjnego, czy na etacie.

Szok

Toaleta damska jedyna na całym ogromnym magazynie nie działa od kilku dobrych dni. Żeby kobieta mogła skorzystać całkowicie wyjść z magazynu, co za tym idzie spadek wydajności i zabranie przerwy. Nie mówię już o tym gdy ma się miesiączkę. Od nowego roku brak dostępu do wody pitnej na magazynie. Wózki widłowe zepsute. Gdy zgłasza się problem z wózkami jest zero reakcji. Albo czeka się na naprawę tygodniami/miesiącami. Jeździ się zepsutymi co jest bardzo niebezpieczne.

@Szok

Jak zabranie przerwy? Przecież przerwa się należy. Co to za rządy? Kto to wymyśla. Wydajność spada? Bo jak się czeka w kolejce 15 minut do wc. Tak jedna toaleta na cały magazyn, który jest ogromny. Dwa dalej są, ale trzeba dojść.

@Szok

Szanowni Państwo, faktycznie taka sytuacja miała miejsce. Z naszych pomieszczeń socjalnych i sanitarnych codziennie korzysta kilkuset Pracowników, takie awarie niestety mogą się zdarzyć. Wyznaczyliśmy pomieszczenie zastępcze a usterka została usunięta w trybie pilnym. Wszystkie nasze narzędzia służbowe w tym wózki są regularnie serwisowane. Spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa. A nasi Pracownicy na każdym z obszarów mają dostęp do dystrybutorów z wodą.

Obserwator

Widzę, że coraz to bardziej zaczyna źle się dziać w firmie na jednym z działów. Żeby stworzyć zespół, który chce pracować i współpracować, to należy być człowiekiem. Nie poganiaczem. Trzeba umieć stworzyć dobry team. Bo jeśli tego nie będzie. Ludzie sami zaczną odchodzić. Czytajac komentarze. To coś we wnętrz jest nie tak. Nie chodzi o firmę samą, w sobie. Nie można, traktować ludzi, jak (usunięte przez administratora) że nic im nie wolno. Każdy ma prawo do własnego zdania, do tego, że może być nie zadowolony. Jednak widać, nie wszyscy przejmują do wiadomości, prawdę, która boli. Łatwiej jest zrzucić odpowiedzialność na innych. Może warto by HR zainteresował się tym, co dzieje się przez ostatni czas na dole. Jaki jest powód, tego, że ludzie wyrażają swoje niezadowolenie. Ściany mają uszy. Trzeba być człowiekiem dla człowieka.I tak już mało, kto chce przechodzić do pracy. Warto postarać się o dobra atmosferę z pracownikami. Liderzy przede wszystkim. Nie wszyscy, bo niektórzy są ok. Kierownictwo również. Bo jeśli słyszy się że takich jak wy zwalnia się, to jaki jest to szacunek do człowieka. Kto wam będzie pracować. Jakoś na miejsca tych zwolnionych nie ma 1000 chętnych.. Warto przejąć krytykę bo nikt nie jest idealny. Dobry zespół i atmosfera w pracy to podstawa sukcesu. Dla tych co są wyżej niż zwykły pracownik. Który tak naprawdę jest siłą napędową. Albo coś się zmieni w myśleniu ludzi. Albo nie będziecie mieli dobrego zespołu. I nikt nie chce dobrego imienia firmy urazić. Lecz raczej chodzi o zespół kadrę na dole. Mieliście super człowieka, to komuś nie odpowiadało, to że był dla ludzi. To moje zdanie.

P

Nie nie i jeszcze raz nie . Praca stabilna ? Tylko na chwilę jak więcej pracy.. obiecywanie gruszek na wierzbie . Zero porozumienia i rozsądnych osób do rządzenia. Z tego co widać jest coraz więcej negatywnych opinii na temat pracy tam ,których ludzie z palca sobie raczej nie wysysają

Rozczarowana

Firma sama w sobie nie jest najgorsza, ale do dobrej oceny dużo jej brakuje. Ludzie i atmosfera to porażka, każdy plotkuje i robi dobrą minę. Są tu święte krowy, które dobrze sobie żyją z szefostwem i mogą robić co chcą (przychodzi ostatni a wychodzi pierwszy, ciągle przed ekranem telefonu, na fajce albo siedzą na kawie kilka razy po godzinie). Masz dużo pracy? Nikt ci tu nie pomoże bo "to nie jego obowiązki". Ogólnie lepiej pracować tam niż nigdzie, ale firma jest dobra na czas poszukiwania czegoś poważnego, bo tutaj z pewnością długotrwałej kariery nie zbudujemy.

Liderzy nie są w porządku wobec pracowników,prezes jest słabym zarządcą,no i jest zimno na magazynie!!!

Bożena

:( mimo to temp jest legalna skoro nikt nie zgłasza? i na podstawie czego ta uwaga o byciu słabym zarządcą? co zrobił a co mógł według Ciebie?

Ona

Bo to jest prawda. Do rządzenia bez wiedzy co tak naprawdę dzieje się na dole jest dużo. Ake pracowników stałych brak. Firma postawiła tylko na agencje. Która jest dziś, a jutro jej nie ma. Tak naprawdę dzięki pracownikom na niższych szczeblach wyżej postawieni kierownicy są zależni od nas

@Bożena

Co mógłby zrobić. Najpierw to należy rozmawiać z ludźmi, którzy wykonują pracę dla nich. Bo jak jest produktywność to bo prezes ms kasę w kieszeni. Dwa słuchanie i branie pod uwagę wszelkich rozwiązań. Nie v tylko własnych wizji. Bo v rządzić to każdy chce nie mając wiedzy. Trzy zatrudnić więcej pracowników na stały etat oczywiście nie za tą stawkę, gdyż w obecnym czasie życie stało się drogie inflacja. System motywacji. Którego nie ma. Słaba organizacja brak przypływ informacji.

Nikoś

Praca idealna, jeżeli dla kogoś nie jest ważne zdrowie psychiczne. Zarobki nie są najgorsze aczkolwiek atmosfera i cały system tej firmy znajduje się w kompletnym niżu. Atmosfera w zespole nie istnieje. Zero przyjacielskiego nastawienia, wręcz wrogie podejście. Jeżeli ktoś rozważa rozpoczęcie pracy w wyżej wspomnianej firmie to z mojej strony stanowczo odradzam. Takich firm jest bardzo dużo, a zdrowie ma się jedno pozdrawiam :)

@Nikoś

Próbowałeś ewentualnie w delikatny sposób zgłosić ten problem "komuś z góry"? Może tego rodzaju sugestia poprawiłaby warunki dla Ciebie i pozostałych współpracowników? Dana sytuacja występuje od dłuższego czasu czy istnieje może jakiś powód takiego stanu rzeczy?

Nikoś
@Bożena

Proszę przeczytać sobie to forum i najnowsze wpisy aczkolwiek i stare są bardzo aktualne. Skoro ludzie wytykają takie problemy to nie jest to temat widmo i jestem przekonany, że nie jedna osoba o tym informowała ;) a czy owa sytuacja występuje od dawna? To już wy sobie zadajcie to pytanie od jak dawna spływają do was kolejno skargi i wypowiedzenia :)

@Bożena

Przykro stwierdzać, ale góra słucha tylko swoich pupili.

Zostaw merytoryczną opinię o Hopi PL Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hopi PL Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hopi PL Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hopi PL Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hopi PL Poland Sp. z o.o.