Opinie o United Cargo Shipping Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie United Cargo Shipping Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w United Cargo Shipping Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o United Cargo Shipping Sp. z o.o. w Warszawa

łukasz nie zar uchasz

na forum samochodowym jest konkretnie opisane jak w balona zrobili klienta sam tez chcialem kupic kiedys ale niejasne warunki takze takie firmy raczej sie omija szerokim lukiem no ale malpeczki nie wiedzace co do czego i tak kupia a raczej przeplaca a ktos sobie kielnie napcha

Władeczek Nowy wpis
@łukasz nie zar uchasz

Gość to jest totalna porażka! Ostrzegam wszystkich przed jakimikolwiek interesami z tym człowiekiem ! Nic się nie pokrywa z tym co obiecywał na wstępie... Jak już kupisz zmiana o 180' nagle staje się arogancki o bezczelny! Wykorzystuje fakt, że już cie złapał i ma Twoja kasę i auto! Łaske robi ze odpisze na wiadomosc czy jakies zapytanie zwiazane z twoim zakupem! Stanowczo nie polecam!

Władeczek Nowy wpis
@Władeczek

Oczywiście chodzi o Marka W. I jego allegro shiping... pozer i lanser!

Durango Nowy wpis

Sprawdzałem z nimi auto z 5 lat temu. Wtedy absolutnie wszystko było na 5z małym minusem ze względu na pomyłkę w adresie ale szybko i bez problemu naprawiona. Całość kosztów od a do z znana od samego początku, jak nie to podawane były widełki. Pomogli w transporcie na miejsce w kraju. Zdjęcia z placu copart, zaladunku, rozładunku i z placu w PL. Prowadzili jak za rękę co opłacić i gdzie opłacić. Kontakt z panem Markiem bardzo dobry jak nie odebrał to oddzwonił lub odpisał, brat w Polsce tak samo. Także pod tym względem to naprawdę szacun tyle tylko, że było to kilka lat temu jak jest teraz niewiem. Auto śmiga i ma już u nas dożywocie :).

Robercik

Poczytajcie sobie co ludzie piszą w komentarzach to sami oceńcie jakie kretactwo

Sylwester 2022 Nowy wpis
@Robercik

Zgadzam się z tobą jakaś tam kwota w bremenhawen np 5000dolarow czyli ponad 20tysiecy a potem się okazuje drugie tyle opłat czyli 40tysiecy razem moi oczywiście naprawa która również nie należy do najtańszych część 10kola naprawa 10kola i z auta wystawionego za 20tysiecy robi się 60tysiecy to już nie lepiej poszukać cos na miejscu albo w Niemczech. Sami musicie ocenić trzeźwo

Kupiec

Moze jakies konkrety co za ile bo jak narazie to nic nie rozumiem wystawiaja auto i nie wiadomo ile do konca kosztuje auto?

BonoWarszawa
@Kupiec

Witam. Chciałbym was ostrzec o firmie Allegro Cargo Shipping pana Marka W. i jego bracie Macieju W. "prawej ręce” który ma komis samochodowy w Łomży. Kilka miesięcy temu byłem zainteresowany ściągnięciem auta z USA trafiłem na wyżej wymienioną firmę. Po rozmowie telefonicznej wszystko wyglądało bardzo dobrze. Pan Marek opowiadał o biurach jakie ma w USA i Polsce, o swoich placach na których ładuje auta do kontenerów ilu ludzi zatrudnia do pracy. Wieloletnim doświadczeniu prowadzeniu firm w PL i USA. Zdecydowałem się na szybki zakup klasycznego Mustanga w dość okazyjnej cenie, słysząc te wszystkie zapewnienia i opis auta. Nie jest mi dziwne kupowanie samochodu przez telefon bo sam jestem a dealerem i w Europie czy w PL miałem dziesiątki tak przeprowadzonych transakcji. Po ustaleniu ceny i transportu (auto już podobno miało być jutro ładowane i do 8 tygodni w porcie), pieniądze przelałem, choć trochę mnie dziwiło że na konto innej firmy. Wysłałem potwierdzenie i czekałem na info. Zająłem się swoimi sprawami ale po 2 tygodniach wysłałem zapytanie jak z transportem… później drugie. W odpowiedzi zostało napisane że jeszcze nie zapakowane bo kontenerów brakuje. A podobno kontenery były przygotowany do wysyłki. Ok pomyślałem dużo na głowie duża firma kilka kontenerów wysyłanych w tygodniu na cały świat więc się nie dziwię. Ale po miesiącu zacząłem się zastanawiać. Zacząłem szukać info o tej firmie. Okazało się że poza ładną stroną w Internecie to zwykły handlarz, pośrednik!! A Komis jego firmy w Polsce to przydomowe podwórko u jego brata. Podejrzewam że nawet nie jest to zarejestrowane jako komis. Firma której przelałem konto jest prowadzona przez jakiegoś Ukraińca? Z bardzo niską oceną i opiniami w Google. Wszystkie adresy biur m.witkowskiego są zarejestrowane na inne firmy pewnie przez które wysyła auta do Europy. Większość samochodów które wystawia na swojej stronie fb nie należą do niego. To skopiowane ogłoszenia w USA lub auta innych dearów z dodaną prowizją . Nawet dziś jest wystawione przez jego brata w Łomży, auto którego nie był właścicielem, a samochód od kilkunastu dni jest sprzedany. Mija już 3 miesiące, zero kontaktu i info na temat transportu. Może jak to przeczytasz panie Marku to się zastanowisz i może wyślesz to auto lub oddasz pieniądze Z ODSETKAMI bo na pewno sobie nimi „obróciłeś” dobrze się bawisz obserwując Twój profil i twojego brata. Dlaczego napisałem post? O pieniądze się nie boję bo w Internecie nic nie ginie, ale ostrzegam Was przed tą firmą. Dużo mówią, dużo obiecują przelejesz kasę to nagle kontenery znikają i auta idą przez pół roku jak w ogóle dopłyną. Jeśli to zechcesz komentować bronić się lub wybielić udostępnię wszystkim screny i wyjaśnię w jaki sposób zarabiasz pieniądze. Nie dajcie się oszukać!! Czytaj więcej:(usunięte przez administratora)

musze się zgodzić z przedmówcą
@BonoWarszawa

musze sie zgodzic z przedmówcą faktycznie w łomży jest taki placyk tylko nie wiadomo czy to komis czy to co kiedys chcialem od nich kupic noi tez wlasnie napisalem wiadomosc bo wystawili auto za tyle i tyle w bremenhawen noto zapytalem sie ile bedzie kosztowalo na miejsce pod dom jak zaczal wyliczac ceny to tak defacto wyszlo drugie tyle tez uwazam ze to jakis zwykly handlarzyk w dodatku gburowate odpowiedzi wysyla jak widzi ze ktos zna sie na rzeczy i zadaje konkretne pytania mam nadzieje ze uda sie dla mojego przedmowcy odzyskac pieniadze ale prosze sie nie martwic bo w internecie nic nie ginie a pan powinien to zglosic do sluzb ale w usa wtedy moze zajma sie takim kims osobiscie nie polecam bo klienta sie szanuje i nie (usunięte przez administratora) auto za 30 nagle 60tysiecy ????? cos tu chyba nie tak

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie United Cargo Shipping Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ekonomista

Wystawiać auto a potem nagle 10tysiecy opłat 10tysiecy naprawa samochodu. Polecalbym jak widać cenę dodawać drugie tyle jak nie 3tyle :-)

Dragonek

Mozecie mi wyjasnic dlaczego nie ma konkretnych zasad sprowadzania co za ile ??? Dlaczego to jest ukrywane. Co do czego plus 20tysiecy ??? O co chodzi

Zaintetesowany

Tez sie zastanawiam czy kupic tam cos ale niejasno okreslone warunki.zakupu boje sie ze kupie a potem niewiadomo ile oplat i niewiadomo ile.za naprawe troche jasniejsze warunki powinny byc albo niecj naprawiaja rejestruja oplacaja a sprzedaja juz gotowe fury.

Anatol

@Bugson To jest forum pracownicze,więc nie rozumiem dlaczego klienci tu zamieszczają swoje uwagi?

Bugson

Tez uwazam ze niejasno.okreslone warunki i tez uwazam ze lepiej placic ze auto zarejestrowane niz nagle 15tysiecy wiecej

Jedna wielka niewiadoma

Powiem tak cena auta 30tysiecy do oplat 8 wg mnie jest to nieprecyzyjne okreslenie ile.konkretnie bedzie kosztowal samochod po oplatach naprawie serwisie olejowym itd wg mnie powinni sami rejestrowac ubezpieczac i wtedy sprzedawac ja napewno kota w worku bym nie kupil ale to juz moja opinia osoby trzezwo myslacej

Tommi

Nie polecam. Sprowadzaja auta z USA. Ukrywaja faktyczny stan pojazdu sprzed naprawy.

@Tommi

A coś więcej ? Oglądał pan auto już naprawione w PL od nich czy sprowadzał pan na podstawie zdjęć i opinii z US?

Zostaw merytoryczną opinię o United Cargo Shipping Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w United Cargo Shipping Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy United Cargo Shipping Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w United Cargo Shipping Sp. z o.o.?

United Cargo Shipping Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Plac Bankowy 2
    00-095 Warszawa

United Cargo Shipping Sp. z o.o.