Opinie o Eip Finanse Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eip Finanse Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eip Finanse Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eip Finanse Sp. z o.o. w Warszawa

Jeśli już zatrudniają pracowników to zwykle na długoterminową współpracę? Pytam, bo znalazłam stare ogłoszenie dla księgowej i może spróbuję aplikować, ale wolę wiedzieć jakie realnie mam szanse. Czy nadal można wybrać sobie współpracę na pół etatu, byłoby to dla mnie najwygodniejsze rozwiązanie? No i dajcie znać czy trzeba mieć cały czas 5 lat doświadczenia czy 4 z kawałkiem też będą okej.

Ren Nowy wpis

Przestrzegam przedsiębiorców,o ile nie chcesz płacić dużych pięniędzy ! Dzwonią,namawiają do 2 tyg darmowego dostępu,nie informując,że sam musisz złożyć odstąpienie od umowy,w terminie tylko kłamią,że zadzwonią,a ty zdecydujesz czy chcesz odpłatnie,nie będzie telefonu,po 3 tyg mija termin i ponad 1000żł co miesiąc. To jest oszustwo,nie fer zagranie,ktoś powinien się tym zainteresować!!!

Ren Nowy wpis
@Ren

Nie jest to moja krytyka samego serwisu bo nie korzystałam,ale opinia pozyskiwania klienta przez ten serwis.

Łukasz

Firma firmą, prezes prezesem, ale to pracownicy wprowadzają w błąd i naciągają, podsyłają umowę na odległość drogą elektroniczną zamiast oferty (warto zwrócić uwagę na to)A po rozmowie telefonicznej zero szacunku dla klienta. Jak dla mnie to legalne wyłudzanie pieniędzy od klienta

Paweł Nowy wpis
@Łukasz

Pracownicy nie przygotowują umów ani ofert, tylko zarząd. Jeżeli pracownik taki dokument przesyła drogą elektroniczną to wyłącznie na polecenie przełożonego i nie ma wpływu na to, co się w nim znajduje. Brak szacunku może być wywołany wieloma czynnikami, choć może to jedynie Pana błędna interpretacja.

Fune

O kondycji psychicznej prezeski wypowiedzieli się poprzednicy, więc zostawię ten temat, napomykając tylko, że ma ona do tego stopnia nerwicę natręctw na punkcie higieny osobistej pracowników, że w jednym z biur dostępny jest prysznic :). Do dziś nie mogę zapomnieć - a szczęśliwie nie pracuję tam od przeszło roku - zabranianych przez Kodeks Pracy pytań zadawanych przez w/w panią. Czy miałam chłopaka? Czy jestem wierząca? Czy rodzice żyją, czym się zajmują? Czy chcę mieć dzieci? Czy wcześniej miałam epizod bezrobocia, bo nie chciało mi się pracować? Mimo szoku, jakiego doznałam słysząc taką ankietę od osoby mającej się chyba za kogoś z klasą i na poziomie, odpowiadałam, bo nie chciałam stracić stanowiska w drastycznie redukowanym dziale (brakuje nam pieniędzy? Powyrzucajmy ludzi, po co oddawać do komornika sprawy klientów zalegających na dziesiątki tysięcy zł, to uczciwi ludzie, przyjaciele, w końcu zapłacą!). Miara przebrała się, gdy dostałam nakaz codziennych telefonów do pani prezes - rano, że już przyszłam, i przed wyjściem (tak jak wspomniał ktoś wyżej, miały też miejsce jej telefony w godzinach późnowieczornych). W końcu nie wytrzymałam i powiedziałam, że mnie to poniża, co poskutkowało brakiem przedłużenia umowy i szczęśliwym rozejściem się naszych dróg. Nie polecam absolutnie nikomu, więcej szacunku doznacie rozdając ulotki...

MK
@Fune

Prysznic fajna rzecz, zwłaszcza jak ktoś dojeżdża do pracy na rowerze. Też mamy w biurach prysznice. A jeśli dobrze pamiętam to biura EIP Finanse to najczęściej lokale mieszkalne zaadoptowane pod działalność. Więc tym bardziej mnie to nie dziwi.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Eip Finanse Sp. z o.o. na stanowisko Z doświadczeniem agentów, doradców finansowych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
EP 2

Czytam te opinie .Jestem obecnie pracownikiem i naprawdę dziwię się ile jest w ludziach nienawiści którzy już nie pracują lub odchodzą z firmy w której pracowali .Zastanawiam się również dlaczego nikt kto pracował w czasie pracy nie wnosił własnych uwag .Bo nie miał odwagi ? A szkoda bo przecież do odwagi i otwartości Pani prezes w tej firmie uczy i zachęca na okrągło sam wielokrotnie to słyszałem . Wiem ,że kilka osób zwolniło się z tej firmy i po jakim czasie podjęli decyzję powrotu . Kodeks pracy urlop zawsze jest przestrzegany .Była też kontrola z PIP .A źle jest tylko temu kto nie potrafił chyba wykonywać własnych obowiązków należycie lub nie nauczony jest szacunku.Nigdzie nie ma słodko w pracy .Nigdzie też nie ma człowiek młody takich warunków do nauczenia się zawodu oraz kontaktu z klientem.Jakość pracy jako biura księgowego też oceniam bardzo dobrze .To jest nieprawda ,że zespół księgowych w tej firmie jest nieprofesjonalny.Kto był nieprofesjonalny w tej firmie nie pracuje .To normalne tylko kiepscy odchodzą sami lub zostają zwolnieni .Tyle na temat tych szaleńców co to z nienawiści chcieli by podpalić wszystko skąd musieli odejść.

@EP 2

To dobrze, że ktoś w końcu zabrał głos przeciwny. Zatem można dyskutować. Odwagi nam z pewnością nie brakuje. Uwagi są wnoszone, czy to na spotkaniach czy indywidualnie. Pozostaje pytanie – czy są one w jakikolwiek sposób egzekwowane? Według mnie stanowczo nie. Kodeks pracy przestrzegany? Dyskutowałabym, ale to mało istotne. Wyręczyła mnie wypowiedź „Była też kontrola z PIP”. Owszem, była. Wymieniła wiele uwag, a na koniec wręczyła firmie karę pieniężną. Biuro nie potrafiło zachować nawet zasad BHP, co też od tamtego czasu się nie zmieniło. Co do zdania, że źle jest tylko temu, kto nie potrafił wykonać obowiązków należycie, to także nie potrzebuje komentarza. Brzmi jak reżim, a więc autor sam pod sobą dołki kopie. Czy pracownik nie może czuć się źle z powodu niskiej płacy, braku umowy, nieodpowiednich warunków? Dla autora, zapewne szefowej, jedynie człowiek źle się czuje wtedy, gdy nie ma szacunku lub nie wykonuje swoich obowiązków. Za kilof i do kopalni! „Nigdzie nie ma słodko w pracy”. Jak najbardziej są takie miejsca. „Nigdzie też nie ma człowiek młody takich warunków do nauczenia się zawodu oraz kontaktu z klientem.” Porównuję swoich rówieśników, którzy pracują w innych biurach w Warszawie lub w Otwocku. Wszędzie tam są warunki do nauczenia się zawodu i do nauki kontaktu z klientem. Nie wiem skąd taka bzdura się wzięła jakoby EIP Finanse jako jedyne uczyło zawodu. Co do jakości pracy, nie skomentuję. Nie ujmę sobie własnych zdolności, ani moim koleżankom czy kolegom. Na pewno nie jesteśmy nieprofesjonalni, ale czy jesteśmy profesjonalistami? Większość z nas ma na karku ledwie kilka, może do dziesięciu lat doświadczenia. „Tylko kiepscy odchodzą sami lub zostają zwolnieni”. Jeśli jesteś teraz pracownikiem, nie napisałbyś tego. Nie znam wśród nas nikogo, kto przyłożyłby rękę do takiego stwierdzenia. Odchodzili nasi znajomi, koledzy, rówieśnicy. Niektórych faktycznie się nie trawiło, w porządku, ale każdego szanuje i szanowało. Gadanie o kiepskich czy gorszych, to nie cecha pracowników EIP Finanse, na pewno nie pracowników. Czekam na reakcję autora komentarza.

BP
@EP 2

No nieźle, kropki na początku zdania... Pani szefowo, nie dało rady znaleźć nowego asystenta do przytakiwania w każdej kwestii, przynajmniej, z podstawowym? Chyba, że sama szefowa wytężyła i skrobnęła. Sam nie raz byłem świadkiem wielu ciekawych i nowatorskich rozwiązań językowych, wychodzących z pod jej pióra.

MK
@BP

Jak można czepiać się języka i kropek a samemu stawiać przecinki w niewłaściwych miejscach i pisać "z pod" zamiast "spod"? To jest opinia o miejscu pracy czy konkurs "z polszczyzną za pan brat"?

Sylwia
@MK

Nie jest, nie jest, nikt nie oczekuje od Was cudów polonistyki, tylko biegłości w zakresie księgowości :) A serio, skoro są tam osoby z niewielkim doświadczeniem, to na jakie pensje mogą one liczyć?

Marcelina

Można u was zatrudnić się tylko na sezon wakacyjny?

@Marcelina

Lepiej idź zbierać truskawki. Spotkasz się tam z większym szacunkiem do pracownika i lepszym wynagrodzeniem (a właściwie - po prostu z wynagrodzeniem).

Tzn., że w ogóle nie płacą? A może po prostu mają zaległości? Napisz coś więcej, bo to dość poważny temat, a atmosfery mega współczuję :(

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Eip Finanse Sp. z o.o.?

Edward

Różnych, ale niektórych raczej niezwiązanych z pracą. Dziwne pytania w EIP to zawód rodziców (byleby nie mieć w rodzinie policjanta lub urzędnika), czy jest się wierzącym i chodzi do kościoła, albo innego typu ideologiczne lub polityczne twory wyobraźni ;)

Gabriela
@Edward

A jak generalnie przebiega cały proces rekrutacyjny w EIP? Ile liczy etapów? Co decyduje przeważnie o tym, że dana osoba zostanie przyjęta i co jest szczególnie doceniane?

Nigdy jeszcze nie spotkałam sie z taką firmą. Pani prezes jest niezrównoważona psychicznie. przepracowałam tam jedynie miesiąc, umowę dostałam ostatniego dnia, większość osób miesiącami pracuję bez jakiejkolwiek formy zatrudnienia. Intymne pytania, obnoszenie się z religią, brak szacunku, marnowanie czasu na jakieś niepotrzebne zebrania. Nie polecam.

@były pracownik

Widzę ze nic w tej firmie się nie zmieniło przez tyle lat! Wieczne mydlenie oczu i wchodzenie na osobiste sprawy i te zebrania 2-3 godzine po pracy!!

Kinga

Czy szukają kogoś do pracy nie na zasadach stażu?

Katarzyna

Jest tu jedna zmiana dla osób z działu obsługi klienta?

COVID

Jak firma Eip Finanse Sp. z o.o. traktuje pracowników i zleceniobiorców w czasie epidemii?

Kaska

Najgorsze z najgorszych biur księgowych chyba w całym mazowieckim.POTENCJALNI KLIENCI UCIEKAJCIE I OMIJAJCIE TO BIURO SZEROKIM ŁUKIEM...ŻENADAAA I MILION RAZY ZENADA A OWEJ WIELCE WICEPREZES PROPONUJEMY SIE WRESZCIE BRAC ZA NAUKE BO WSTYD WSTYD

Firma
@Kaska

a czy można prosić jakieś szczegóły? bardzo nas zainteresowały te ostrzeżenia i chyba się zastosujemy

Ludzie po co wylewać jakieś żale i pretensje na forum. Jeśli komuś nie odpowiada praca w tej firmie to niech po prostu odejdzie i zmieni środowisko. Za dużo nienawiści w tych komentarzach. Strona ta jest miejscem do wyrażania obiektywnych opinii, a nie od wylewania pretensji nacechowanych samymi negatywnymi emocjami i obrażaniem innych.

opinia
@12345

gdyby pracownicy byli traktowani tak jak należy tj. z szacunkiem i były przestrzegane ich prawa, to nie byłoby tylu negatywnych opini... to forum jest właśnie do tego aby wyrazic opinie...

VERDZI

przepraszam za nikt 12345, miałam na myśli nikt "opinia"

Konrad

Szefowa to osoba niezrównoważona psychicznie. Będąc pracownikiem tej firmy będziesz codziennie wystawiony na paraliżujący stres, za co tym razem szefowa wydrze się na pracowników. Zarobki są rażąco niskie, ale najgorsze jest to, że po jakimś czasie wmawiania przez szefową, że nic nie potrafisz, zaczynasz wierzyć w to, że nie zasługujesz na wyższe. Niezależnie jaką decyzję podejmiesz, może i tak być ona uznana za beznadziejną, bo szefowa ma inną wizję - jeżeli okaże się, że złą, przy kliencie zwali winę na ciebie i przy obcym człowieku będzie cie określała najgorszymi epitetami. Prawa pracownicze po prostu nie istnieją - praca od 8 do 21, bo szefowa ma takie widzimisie (oczywiście nadgodziny nie są płatne). Pracownik w EIP Finanse ma się karmić "nauką szefowej", a w kolejnej firmie te "nauki" okazują się stekiem bzdur i wpajaniem błędów. Telefony po nocach i na weekendach to normalna sprawa. Przygotujcie się na smsy typu "masz k***a odebrać ten telefon", jeżeli jednak postanowisz, że weekend to czas dla ciebie. Jednak największa psychoza i schizofrenia to comiesięczne "zebrania", które polegają na obrażaniu wybranych pracowników wśród kolegów z pracy, histerycznych wrzaskach, przerywanych szlochem lub gromkim śmiechem szefowej. Następnie szefowa przechodzi do wyrażania peanów zachwytu na swój temat i opowiadania historii jak została oświecona i naznaczona Boską mocą. Kto w EIP Finanse pracował, ten się w cyrku nie śmieje. Wiem, że możliwość zdobycia doświadczenia jest kusząca, bo firma opiera się na samych młodych ludziach bez doświadczenia i stażystach pracujących za 990 zł netto miesięcznie, ale oszczędźcie sobie nerwicy, bo tam i tak się niczego nie nauczycie...

@Konrad

Wszystko w tej opini się zgadza w 100%. Samej mi wmawiano, że lepszej pracy nie dostane i lepiej płatnej. Niestety muszę zmartwić, że znalazłam odrazu pracę i mam mniej obowiązków i wynagrodzenie wyższe. Wieczne zebrania, zaczynające się po godzinach pracy o życiu prywatnym Szefowej trwających ok 2 godzin... MASAKRA ta firma.

JA

Powodzenia w nowej pracy :)

byla pracownica
@Konrad

wszystko co napisaleś to niestety prawda. Pani wlascicielka to osoba wygladajaca na osobe z problemami psychicznymi plus twierdzi, ze rozmawia z Matka Boska. Skrajne ataki raz szlochu raz gromkiego szalonego smiechu, wymachiwanie rozancem, odpedzanie diabla z firmy itp jak nawiedzona . Poziom obslugi klientow pozostawia oj wiele wiele do zyczenia, nowi pracownicy nie znaja podstaw a robia im ksiegowosc i deklaracje do US

@Konrad

napisaleś 100% prawdy, niestety tak tam jest raczej patrzac na charakter wlascicielki nie ma szans aby sie to zmienilo...

cyrk
@Konrad

,, kto w EIP Finanse pracował ten się w cyrku nie śmieje" opinia w punkt! nic dodać nic ująć...

@Konrad

Konrad co miesiac uporczywie i natretnie upominal sie o wyplate, razem z innymi pracownikami, a przeciez nie samymi pieniedzmi czlowiek zyje i slabo ksiegowal, nie tak jak szefowa chciala

on
@Konrad

wypłaty są już na czas? czy nadal tak samo?

Edyta
@ja

Dobrze rozumiem, że w Eip Finanse nie płacą pracownikom na czas? Zdecydowanie nie powinno tak być. A często się to zdarza, czy to pojedyncze incydenty?

VERDZI
@Edyta

PŁACA NA CZAS. POTWIERDZAM

Praca? Totalna katastrofa. Zatrudnili nową osobę do „zarządzania”, nie posiadającej wykształcenia w księgowości, czyli... nic się nie zmieniło, jest nawet gorzej. Dobrze, że wiceprezes jakoś to ciągnie do przodu. Mobbing, to porządek dzienny. Idąc samą definicją, mogłabym zaliczyć do niej prawie wszystkie zachowania: -> Nieuzasadniona krytyka -> Zniesławienia -> Nieodpowiednie żarty -> Sarkazm -> Używanie wulgaryzmów Od wyboru, do koloru. Pracuję tu jeszcze, choć szukam innej pracy. Sama prezes nie jest złą osobą, nie ma złych intencji, lecz traci łatwo panowanie nad własnymi emocjami i umiejętność jasnego myślenia. Stosowane przez nią sposoby podejścia do pracownika są często sprzeczne z etyką i kulturą. To smutne, bo wydawałoby się, że chce dla pracowników jak najlepiej. Nie wspomnę o wielu „kreatywnych” księgowych momentach, które zauważyłam (nawet nie są ukrywane) po kilku pierwszych miesiącach stażu. Choć tym, mam nadzieję, wkrótce zajmą się odpowiednie organy, tak samo jak PIP odpowiednim unormowaniem zasad, co do jawności wszelkich informacji w EIP.

xyz

jesli jest tak jak piszesz, to powinni jej zamknac ten biznes, licencje odebrać bo to nielegalne i karalne... nie boi sie?? juz dawno ta firma mi się wydawala podejrzana

opinia

hmm ponad 30 negatywnych opini, ciekawe komentarze, to mówi samo za siebie o tej firmie...

Daga

Porażka to całe EIP .żenada..księgowi?hehehehe to ludzie bez przygotowania zawodowego..cała prezeowa to kobieta ..hmmm bez komentarza..(usunięte przez administratora)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Eip Finanse Sp. z o.o.?

LK

Ustny, czyli żaden.

Otis

Jak jest w EIP? Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w EIP najbardziej, powiedziałbym, że pracowników. Ekhm… Pracowników, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe księgowania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję EP, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie księgowania, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład księguję klienta, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… znaczy… sprzątać dziewiątkę.

@Otis

,,zycie to spiew? zycie to taniec?" to forum do wyrażenia opini o pracodawcy i warunkach pracy/ płacy itp a nie jakiś kącik poezji. wpis nie na temat, w stylu wlaścicielki, a zwlaszcza te " umiłowania"

@Otis

O i szefowa się pojawiła!

AJ

Młodzi ludzie dają się mamić pustymi obietnicami bo i tak koniec końców nic tam się nie zmienia na lepsze. Zatrudniani tam są młodzi ludzie z uwagi na to, że im można wcisnąć "śmieciówke" i wmówić, że po co im umowa o pracę i oskładkowanie skoro emerytur i tak nie będzie. Współczuje tym ludziom jak na starość obudzą się z przysłowiową ręką w nocniku bez środków do życia. Normy czasu pracy przy komputerze również przekraczają ustawowy czas pracy, a zwrotów za okulary szefowa robić nie chce. Jakość usług księgowych również bardzo niska bo nie kładzie się nacisku na rzetelność i prawidłowość prowadzenia ksiąg tylko na ściąganie pieniędzy od klientów i naliczanie opłat za nawet prymitywną czynność wykonaną dla klienta.

@AJ

zgadzam sie z tą opinią w 100% jesli nie chcecie się dorobić klopotow i kontroli to nie powierzajcie swojej dokumentacji ksiegowej tej firmie. Prawie sami stażyści tam pracują, bez doświadczenia, szefowej ciągle nie ma bo (usunięte przez administratora). Nierzetelnie wrecz nieumiejetnie prowadzona ksiegowosc, ciagle sie cos nie zgadza, ciagle pomylki, korekty, brak informacji dla klienta jak o cos zapyta to nikt nie umie odpowiedziec. Pracujace tam osoby wygladaja na dosyc przygnebione i bez zapalu do pracy. Nie polecam

Trochę niepokojąca zrobiło się. Miałem zamiar aplikować.

byla PR
@Paweł

Paweł zdecydowanie nie polecam wspolpracy ani kandydatom do pracy ani firmom, ktore szukaja firmy księgowej- powierzacie kluczowe sprawy swojej działalności w ręce niedoświadczonych stażystów, a wlascicielka tez za bardzo pojecia w temacie nie ma. Nie wiem jakim cudem ta firma utrzymuje sie na rynku majac takie niegatywne opinie. Jednym slowem ta firma i wlascicielka to jakas tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o Eip Finanse Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eip Finanse Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eip Finanse Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eip Finanse Sp. z o.o.?

Eip Finanse Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Zeusa 45 lok. 29
    01-497 Warszawa