Opinie o ticketmaster.pl - Ticketmaster Poland sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ticketmaster Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ticketmaster Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ticketmaster Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Doris Nowy wpis

Nie wiecie przypadkiem czy jako Event Creation Specialist nie będzie można się jeszcze zatrudnić? dawniejsza oferta na to stanowisko mi się wyświetliła. Część wymogów z opisu spełniam i o ile można się jeszcze przyjąć to może bym aplikowała. Jakie w tym roku wychodzą zarobki?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Cezary

19.04.2023 11:04

Cezaryikona wywiad

Zacząłem swoją pracę w maju zeszłego roku. Na początku wydawało mi się, że to praca marzeń - bez wiecznych nadgodzin, stabilna, przyjazna pracownikowi. Niestety obraz ten zmienił się bardzo szybko, gdy zostałem na stanowisku sam (po miesiącu odeszła jedyna doświadczona pracowniczka z mojego działu) i byłem pracownikiem z największym stażem. Skutkowało to 33 dniami z rzędu w pracy, pracą do późnych godzin (okazało się, że mamy obowiązek obsługi 24/7 jednego z organizatorów - nie było o tym mowy na rozmowie, mieliśmy mieć typowo biurowe godziny pracy). Po trzech miesiącach pracy w takim wymiarze skończyłem z załamaniem nerwowym i w sumie 4 miesiącach pod opieką psychiatry. W trakcie mojej nieobecności została zwolniona jedna z moich koleżanek z działu, która jako matka nie zgadzała się na wieczne nadgodziny. Oczywiście zrobili to w momencie, gdy wypełniła swój dyżur w święta Bożego Narodzenia. Po moim powrocie dochodziło do sytuacji stykowych między mną, kierowniczką (wróciła w sierpniu z urlopu macierzyńskiego) i ostatnią koleżanką z działu. Zawsze w takich sytuacjach faworyzowana była ta "koleżanka". Miesiąc po moim powrocie ze zwolnienia lekarskiego zostałem zwolniony bez podania powodu. Dodatkowego "smaczku" dają różnice w płacach: ja dostawałem 7200 brutto złotych miesięcznie, a reszta działu (dwie dziewczyny dołączyły do nas w czerwcu) z takim samym, zerowym doświadczeniem zarabiały więcej.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Cezaryikona wywiad

Sprzedaż i obsługa koncertów.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Tak.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Cezaryikona wywiad

Zostałem zwolniony bez podania przyczyny.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

7000-9000 brutto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

11 miesięcy.

Cezaryikona wywiad

Nie, ze względu na brak kultury pracy, dużą liczbę obowiązkowych nadgodzin oraz złą atmosferę.

Cezaryikona wywiad

Nie było możliwości przejścia z działu do działu. Awans był możliwy tylko na stanowisko kierownicze.

Cezaryikona wywiad

Szkolenia odbywały się dość rzadko - zwykle tylko w przypadku wprowadzania nowych elementów w programach własnych. Szkolenie wstępne też nie było usystematyzowane.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Cezaryikona wywiad

Atmosfera jest bardzo słaba. Od grudnia 2022 do dzisiaj firmę opuściło lub zostało zwolnionych łącznie ze mną 5 osób. Firma liczy około 30 pracowników.

Cezaryikona wywiad

Przede wszystkim - nie oszukujcie pracowników na rozmowach kwalifikacyjnych i zwolnijcie osób, które odpowiedzialne są za tworzenie złej atmosfery w firmie.

Roman Nowy wpis

Wierzę, że praca w Ticketmaster musi być koszmarem. Koncery się nie odbywają, pieniądze nie są oddawane w całości lub częściowo, tudzież przetrzymywane LATAMI od zakupu biletów. Praktycznie brak kontaktu. Proponuję wszystkim chcącym zaryzykować utratę pieniędzy bez wyjaśnienia przeczytanie opinii w sieci. Ktokolwiek spróbuje u nich pracować zetknie się z dyskusyjnymi praktykami firmy które mogą być zgodne z prawem, natomiast z etyką i uczciwościa nie mają nic wspólnego. Dodatkowo kontakt z nieszczęsnymi klientami firmy będzie z cała pewności nieprzyjemny bo inny być nie może. Firma która nie organizuje koncertów, ale pobiera ołaty manipulacyjne po przetrzymaniu pieniędzy przez 2.5 roku nie może spotkać się z inną reakcją niż wściekłość. Gratuluję Ticketmaster dobrego samopoczucia i życzę szczęśliwego upadku z długami.

Magdalena

Hej, od początku istnienia Ticketmaster nie napisaliście jeszcze nawet jednego komentarza. To strasznie zadziwiające, że pracownicy nie mają ochoty się wypowiedzieć. Ja właśnie jestem zainteresowana jedną informacją. Czy ktoś proszę mógłby napisać, czy godziny pracy są stałe?

Damian Nowy wpis
@Magdalena

Tam nikt nie pracuje.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Ticketmaster Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Ticketmaster Poland Sp. z o.o.
  • Bukowińska 22B
    02-703 Warszawa

Ticketmaster Poland Sp. z o.o.