Opinie o Norge Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Norge Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Norge Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norge Sp. z o.o. w Poznań

Brak wypłat

I co z waszą wypłatą pewniakiem? Dziś już poniedziałek przypominam :) A zapomniałam dajecie jeszcze szansę do jutra.

Janosik

Czy ktoś dostał wypłatę? Na poważnie, odpowiecie może?

Dolny Śląsk

Czy wie ktoś kiedy ma być w końcu ta wypłata? Bardzo zawiodłam się na tej firmie!

Sami swoi

Ludzi, nie czekamy, prawdopodobnie, że trzeba iść do pip i do sądu pracy, docierała taka informacja, niedobra informacja….Tyle powiem . Ja idę, dziś .

@Sami swoi

Czyli jaka informacja? Jedyna jaka uzyskałam, że że wiadomo kiedy będą wyplaty.

Dawid
@Sami swoi

Ludzie ta firma kręci was jak chce jak nie ma kasy albo w ratach to tragedia masakra najgorsza jaka spotkałem

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Norge Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Wsciekly

Szefostwo to powinno wytłumaczyć dlaczego tak się stało a nie olewać ludzi i zbywać! Po drugie ludziom może nie zależeć na pracy w tej firmie a w danym obiekcie który przejęli a teraz nie potrafią zapłacić wyplat.

Oj tam oj tam
@Wsciekly

To prawda, że nie zależy na firmie, a na OBIEKCIE, bo za tyle lat wszystko doprowadzisz do porządku, a tutaj taki buty, za twoje sumienne podejście do pracy nawet nie płacą.I kiedy sam swoimi rękami to zrobił, przykładowo dziś więcej zrobił, a jutro mniej, praca zrobiona!!! Bo rozumiem że płacą za prace, za posprzątany obiekt, a nie za to że 8 godzin łazisz i udajesz że jest ty w prace!

xxxx
@Oj tam oj tam

No kolego ! Poczytaj : "Jednym z podstawowych obowiązków pracownika jest przestrzeganie ustalonego przez pracodawcę czasu pracy. W ramach jego wypełniania pracownik powinien stawić się do pracy o wyznaczonej porze, pozostawać do faktycznej dyspozycji pracodawcy w określonym miejscu i czasie, przestrzegać wyznaczonych przerw w pracy oraz jeśli zajdzie potrzeba pracy w godzinach nadliczbowych – wykonywać pracę w wymiarze przekraczającym ustalone normy (zob. wyrok SN z 16.12.1987 r., I PRN 68/87, OSNC Nr 10/1989, poz. 164)." "Konieczność przestrzegania czasu pracy wynika również z pracowniczego obowiązku świadczenia pracy, nie świadczy zaś pracy pracownik, który w ogóle nie podjął pracy lub część dnia opuścił, jak również pracownik obecny w zakładzie pracy, jeżeli z przyczyn zawinionych przestaje realizować swoje obowiązki (zob. wyrok SN z 22.2.1990 r., I PRN 7/90, niepubl.)."

Szczecin
@xxxx

Wszystko co piszesz to prawda z tym że o jakich nadgodzinach mówisz jak nie płacicie nadgodzin. A po za tym jak się przyjmowalismy do pracy to (usunięte przez administratora) PSEŁDO KOORDYNATOR ze Szczecina mówi wszystkim : - zrobisz swoje to idziesz do domu - jak sobie wszystko ogarniesz to idź do domu nie musisz siedzieć Czyli na to wychodzi ze przełożony okłamują ludzi i to z premedytacją.

Śmieszne

Macie umiejętności do oszukiwania ludzi tutaj się zgodzę:) Nie usuwajcie moich komentarzy przecież nie macie nic na sumieniu prawda?

Pgnig Kalisz

Proszę nie wypowiadać się w moim imieniu.nie życzę sobie aby ktoś wypowiadał się za mnie o P.Michale jak również czy w poniedziałek będę w pracy wykonywać swoją pracę.jestem jedyną osobą na tym obiekcie I nikt nie będzie za mnie decydować. NIE JESTEM PRACOWNIKIEM FIRMY NORGE i nie załatwiam spraw na forum!!!!

sędzina

I co teraz nasi (usunięte przez administratora) że Świdnicy powiedzą. Dalej mamy pracować i dać się poniżać przez tego (usunięte przez administratora) Obiecywali wypłatę w piątek a teraz w poniedziałek. Niestety inspekcja pracy i urząd pracy każe pracować bo inaczej sytua ja nam nie pomoże jak pozuvimy pracę. Ale mam gdzieś te pieniądze za ostatni miesiąc idę do PIP zgłosić (usunięte przez administratora)wyzysk poniżanie . Teraz nie chodzi o pieniądze tylko o to żeby im się dostało za brak szacunku dla pracowników.

Żaklin

Cześć wam . U mnie spokojnie Kierownik przywiózł wypłatę w kopercie . I nie mogę powiedzieć że firma źle się zachowała. Reszta pracowników z mojego obiektu ma dostać pieniądze w poniedzialek wtorek . Po co ta nagonka .

nieznany

Jestem byłym pracownikiem tej firmy i i dalej czekam na wypłatę i świadectwo pracy.Odradzam pracować w tej firmie są nie uczciwi i nie wypłacają wypłaty na czas

@ w szoku

Ludzie nie możecie poczekać do Piątku? Mają problem zdarza się i nawet najlepszym niektórzy z was pracują po 2 lata w tej firmie i wiedza że co msc mieli wypłaty. Nie uważacie,że należy w nich uwierzyć i dac im szansę do Piątku ? Rozumiem, opłaty, kredyty mamy do zapłaty, ale napewno tego celowo nie zrobili. Także naprawdę Trochę Wiary w nich

@@ w szoku

Oczywiście można zrozumieć, ale czy w takiej sytuacji nie powinno się informować pracownika, albo odbierać telefonu? Jakąkolwiek informacje ludzie wiedzieliby na czym stoją.

Dramat

Inna rozmowa kiedy ktoś zadzwoniłby i przeprosił za zaistniałą sytuację, a nie zostawić ludzi z taką niewiadomą no ludzie bądźmy poważni! Jeśli chcecie się tak dawać, to proszę bardzo droga wolna ja nie zamierzam odpuścić.

@@ w szoku

I jak tam wiara w nich !!! nikt nie odbiera wypłaty dalej nie ma nikt za darmo nie będzie pracował!!!

Nowa

Odebrali i powiedzieli ,że nie wiedzą kiedy będą wyplaty i nic mi nie powiedzą i zostaje nam czekać. Jak zapytałam czy dalej mamy robić za darmo i czekać nie wiadomo na co to stwierdziła,że nic mi więcej nie powie oprócz tego co powiedziała. Przecież to jest (usunięte przez administratora) chore co się wyprawia ,ksieowa w firmie nie wie dlaczego nie ma wyplat i kiedy będą?

Obserwator
@@ w szoku

Przecież piatek juz minął. Naiwni a tam na górze sie z Was śmieją.

taki jeden

Mnie zastanawia, że nikt z tu piszących nie przedstawi się. Niekoniecznie z imienia i nazwiska ale choćby z obiektu, na którym pracuje. Niby wszyscy chcą rzucać pracę... Chcą ale nie rzucają. Jednocześnie chowacie się w internetowej anonimowości. Co macie do stracenia? Że was zwolnią? Przecież, jak piszecie, w tej firmie nie warto pracować.

Czekałam cierpliwie do piątku nie pisałam nic! Więc swoje teorie zostaw dla siebie. To działa w dwie strony, bo jeśli my mamy być cierpliwi i zrozumieć, to dlaczego oni nie mogą zrozumieć nas? Zadzwonić, przeprosić, wytłumaczyć! To my już nie jesteśmy ludźmi? Nie wiesz jakie kroki w tej sprawie poczyniłam więc nie wypowiadaj się na tematy tobie nieznane. Po, to ktoś wymyślił taką stronę by ludzie mogli ostrzec innych i podzielić się swoją opinią.

Ona

Ludzie Opamietajcie się przecież to nic strasznego nie dostać wypłaty na czas czy pierwszy raz jesteście w tej sytuacji . Poczekajmy do tego poniedziałku wtorku . Trochę wyrozumiałości. Wiem że żyjemy od 10 do 10 ale każdemu może się zdążyć. Więcej empatii i wyrozumiałości. Szczecin czekamy jeszcze dwa dni

Wsciekly
@Ona

Może się zdarzyć? Widzisz co piszesz? Oni jako firma nawet nie udzielają nam informacji tylko nas zbywają! Na co mamy czekać? Rachunki same się opłaca? Raczej należy nam się jakiekolwiek wyjasnienie

Dziś o 9:30 było otwarcie ofert przetargowych , a 11:41 była podana informacja jakie firmy brały udział. Krążyły formacje, że wypłaty mają być koło godz. 12ej Połączcie fakty Wszystkie iformacje o przetargach. kwotach, firmach startujących w przetargach są dostępne na internecie.

Jeżeli nic nie ruszy z wypłatami i dalej nic nie będzie wiadomo to co robicie? Inspekcja pracy twierdzi,że do pracy trzeba chodzic chociaż nam nie płacą i jedynie można złożyć zawiadomienie do Pip.

Rozum

Chyba jasna sprawa że jak nie wypłacają wynagrodzenia to jest problem czy się mylę? Nie ważne czy pracujesz 4 godz czy 5 godz wypłata się należy każdemu kto pracuje sumiennie! A skoro umowa jest na pełen etat i pracodawca się na to zgadza to jasna sprawa że liczy się z tym że wypłata musi być na czas jeśli jednak nie, ma obowiązek wyjaśnić zaistniałą sytuację pracownikowi.

Rumpi

Dziś udało mi się w koncu dodzwonić do biura, jutro wypłat raczej nie będzie przynajmniej Poznań. Chcą zyskać na czasie byśmy na nich pracowali. Ważne ze żeby oni mieli.

Dorota
@Rumpi

Wałbrzych brak wypłaty. Pomimo problemów firmy pani Iwoną po rozmowie telefonicznej natychmiast wysłała świadectwo pracy. Bardzo miła osoba jak również koordynatorka pani Małgorzatą zawsze szła na rękę. Reszta?

Nerwowa

Czy ktoś dowiedział się na dzień dzisiejszy czegoś więcej? Jutro mają być rzekomo wypłaty ale czy ktoś w to wierzy? Staram się jakoś pocieszyć i mieć nadzieję bo moja sytuacja nie jest ciekawa a rachunki same się nie opłaca.

@Nerwowa

Też czekam i jestem ciekawa co dalej,po którymś telefonie do Pani księgowej pytając czy na pewno będą w piątek wyplaty powiedziała,że nie daje mi gwarancji a sama nie wie co się wydarzyło i dlaczego tych wyplat nie ma.

Tamagotchi

(usunięte przez administratora) krętacze... Brak wypłat, lewe papiery, fikcyjne umowy, zakłamane obietnice. Mafijna spółka od której trzeba trzymać się się daleko

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Norge Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnie dodali 17 lipca.

UWAGA

Nie polecam firma nie opłaca ZUS-u w całości. Była opinia wczoraj wpisana. Została usunięta,

Nika

W tej firmie same przekrety,firma w Szczecinie kordynstor mlody szczun tylko dba o siebie i jeszcze pracownikow zastrasza szok

Ja5

Jestem za! Nie można tak tego zostawić. Z tego co się orientuję a wykonałam kilka telefonów nikt od piątku nie dostał wynagrodzenia i również nikt się w tej sprawie z nami nie kontaktował. Ktoś się jednak dodzwonił i rzekomo prawdopodobnie mają być w piątek ale też nikt gwarancji na to nie daje więc mamy pracować teraz za darmo?

Dorota

Ja złożyłam zażalenia do Pip moja umowa się skończyła 31 maja i brak wypłaty. Dziś rozmawiałam z panią z Poznania niby w piątek ma być. Ale urlop źle przeliczony nie ma za niepełnosprawność. Wałbrzych.

Rumpi
@Dorota

Oni nigdy nie chcieli płacić za urlop, zawsze z nimi był ten problem. Od początku istnienia.

Wyplaty

Dostał już ktoś? Doszły do mnie informacje ze pierwsze osoby podostawały przelewy podobno.

Zostaw merytoryczną opinię o Norge Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Norge Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Norge Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norge Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 11 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Norge Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Promienista 121
    60-141 Poznań