Opinie o Norge Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Norge Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Norge Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norge Sp. z o.o. w Poznań

Pola

Witam , czy pensja jest cała czy zmniejszona bo chodzą już pogłoski że jest zmniejszona o połowę ??

@Pola Piotr
@Pola

Pensja przynajmniej w moim przypadku nie była w całości wypłacona

Dzieki poradzie prawnej zlozylam wypowiedzenie bez zachowania okresu wypowiedzenia z powodu naruszenia podstawowych obowiazkow przez pracodawce... W takim przypaku nalezy sie tez odszkodowanie.... Art 55 indeks 1 punkt 1 kodeksu pracy. Prawnik potwierdzil ze zadna blokada przez us nie powoduje wstrzymania wynagrodzen bo te srodki sa zwalniane po przedstawieniu listy wynagrodzen

wujek dobra rada

Kiepski ten Twój prawnik. Nie ufałbym mu. Poczytaj: art. 119zy § 1 Ordynacji podatkowej: „Na wniosek podmiotu kwalifikowanego Szef Krajowej Administracji Skarbowej może, w drodze postanowienia, wyrazić zgodę na wypłatę z zablokowanego rachunku podmiotu kwalifikowanego środków na: 1) wynagrodzenie za pracę wypłacane na podstawie umowy o pracę zawartej co najmniej 3 miesiące przed dniem dokonania blokady rachunku podmiotu kwalifikowanego wraz z zaliczką na podatek dochodowy od osób fizycznych oraz składkami na ubezpieczenie społeczne należnymi od wypłacanego wynagrodzenia – po przedłożeniu odpisu listy płac oraz dokumentu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych potwierdzającego zgłoszenie do ubezpieczeń społecznych z tytułu umowy o pracę; 2) alimenty lub rentę o charakterze alimentacyjnym – po przedłożeniu tytułu stwierdzającego obowiązek podmiotu kwalifikowanego do płacenia alimentów lub renty.”

Szczecin

A jak firma ma przedstawić listę płac pracowników jak Norge nie zatrudnia ludzi. Wszyscy jesteśmy zatrudnieni w Hetmanie. To co mają pokazać. Chyba tylko środkowy palec.

Pani Pani

Pracowałam również w tej firmie za maj br nie otrzymałam wynagrodzenia,dziś mam wizytę u radcy nie zostawię tak tego. Jak można tak traktować ludzi, co telefon do kadr z zapytaniem o wypłatę to kłamali że przelewy już idą a (usunięte przez administratora) z tego było. Uważajcie na tą firmę. Pozdrawiam

Zniesmaczony

Czytam wasze komentarze . Jeden wniosek jaki mi się nasuwa to taki ze część z was zamiast się rozwijać iść do przodu to macie pretensje do całego świata jaki zły los was spotkał. Ale z drugiej strony gdybyście KAMIENIAMI W SZKOŁE NIE ŻUCALI - To mogliście by być na miejscu tych urzędników którzy zablokowali konta . Oczywiście są i też mądre komentarze które miło czytać

szef firmy

Tak sobie patrzę co piszecie i co robicie. Wszystko to dość smutne. Narzekacie, że musicie pracować za darmo ale zamiast iść do innej roboty (trochę jej jest na rynku) to bierzecie l4. Nagle sie okazuje, że wszyscy są strasznie schorowani. No to nie dziwię się, że firma w słabej kondycji. Schorowany pracownik to żaden pracownik. Podobno coś podpisujecie in blanco. Chyba listy obecności. Czekacie na następną firmę ale czy następna zechce pracowników o tak wątłej kondycji? Wystarczy wizyta u lekarza i już jest l4 i tak możecie je ciągnąć do kiedy się Wam podoba. Może zatrudnijcie się w szpitalu? W czasie pracy położycie się do łóżek i będziecie czekać na wypłaty.

Wałbrzyszek
@szef firmy

Dobry wieczór tak w Wałbrzychu pan koordynator dał do podpisu bo się niby spieszył papiery i blanco i o proszę okazuje się że umowy o pracę z HR system i Hetman i tu kinderniespodzianka na stole leżą umowy z Norge Oj jakiś mały kancik.

Rafi

Tylko że już przejmują i dobrze co ty z zimowego snu się obudziłeś???pracownicy odchodzą kasy nie będzie ogarnij się

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Norge Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Swój

Pracuje w firmie od ponad roku . Kontakt z moim koordynatorem jest idealny . Pieniądze na czas . Czytam wasze komentarze i myślę że . Jesteście banda nieudaczników żyjących na socjalu , zasiłkach oraz dofinansowaniach od państwa. Przychodzicie do pracy żeby pójść na L cztery .

@Swój

Pieniądze na czas, ale czy to są fajne sumki? Podałbys jakieś kwoty tak mniej więcej, bo chcę się zorientować? Poza tym umowa tu jaka?

Hela
@Swój

Pieniędzy firma nie płaci na czas .O Panu Damianie i Wacławie pisali tu pokrzywdzeni komentarze były są usunięte.

Roksi
@Swój

Nie wiem kiedy i gdzie pracujesz w tej firmie, ale wszyscy od piątku nie mają do tej pory wypłat na koncie...... A nikt nie odbiera żadna kadrowa, żaden dyrektor jak dzwonią dziewczyny. To jakiś żart zero wyjaśnienia czemu jest taka sytuacja

@Roksi

Tak taka jest prawda sama czekam na wypłatę z tej firmy nikt nie odbiera zero wyjaśnień. Jak można traktować tak ludzi .Każdy ma rachunki .Wzięli kasę I wyjechali w zagranice .

Pracowniczka

Ja również czekam na wypłatę co dzwonie się dowiadywać jak wygląda sytuacja z wypłata to nikt nic nie wiem, czeski film. Trzeba czekać. Kpiny jakieś.. ponoć to jednorazowa akcja. Ale co mnie to obchodzi przecież ja mam rachunki z terminem do 10. dziecko na utrzymaniu.

Lol
@Swój

Pensje za miesiąc maj br niewypłacone.

Wałbrzyszek
@Swój

Nie wiem kim jesteś ale nie mierz wszystkich swoją miarą ludzie za wykonaną pracę powinni dostać wynagrodzenie a jakby chcieli robić charytatywnie to poszliby np. do schroniska. Może Tobie kanty się podobają ale nie każdemu. Halo gdzie się podziało 140 tys. kture firma wzięła za pracowników niepełnosprawnych pewno wyparowały. Sprawdzone w Pferonie. A na wypłaty wciąż brak.

@Pracodawca

Na jednym z obiektów nawet i inni pracownicy sa za nimi tak samo (usunięte przez administratora) jak i caly ten kierownik. Ale jedno moge potwierdzić ze wynosza towar z pracy sa bezczelni i zaklamabi P.S Malczewskiego

Kochani lada moment firma zostaję zamknięta nie dajcie się oszukać ze juz pieniadze beda wysylane. Będą was tak (usunięte przez administratora) ile będą mogli a wy będziecie za darmo pracować dziś powiedzą ze za trzy dni będą pieniądze... a za trzy dni powiedzą ze za dwa dni i tak to będzie wyglądać...

Z pierwszej ręki

Kochani a ja wiem że ten pseudo pracownik pracuje dla konkurencji. Firma jest w świetnej kondycji finansowej ale ktoś chce przejąć jej kontrakty. Nie umie wygrać w przetargach i blokuje wam wyplaty6.

Ola la
@Z pierwszej ręki

Firma może i w dobrej kondycji , zwłaszcza szef firmy albo szefowa, bo napewno zarabiali z obiektu od naszej pracy, tylko my gdzie? (usunięte przez administratora)hcę obudzić się jutro, żeby pieniądze byli na koncie, iść do nowej pracy, zapomnieć ten wariatków.

Ola la

Bo wszystko ma swój czas, i wszyscy jak i pójdą to każdej do niej, a co tobie do tego? Twoja sprawa? Co cię tak interesuje? Jesteś prezesem firmy? Tak zwanym zaufanym pracodawca? Wyszukujesz pseudo? To w sobie poszukaj tego pseudo.

Naprawdę chory

Podobno mogą sprawdzać, zawszy sprawdzają, ciekawe , czy sprawdzą za co człowiek ma leczyć się ? Żeby to ruszyło (czyli ,za co my mamy leczyć się),trzeba zgłosić do telewizji, albo komuś kto startuje w wyborach, tedy dużo jest chętnych poruszyć skandaliczne tematy. A ten temat, temat tego wielkiego chamstwa już przerósł sam siebie! Tak jak powiedziała prawnik, to wszyscy sposoby mogą(artykuł w gazecie, telewizja …) przynajmniej uświadomić ludzi, co jest za firma i czy warto w niej pracować i być zatrudnionym. A na temat, l4, to zgadzam się że ktoś napisał co klin klinem….i niech nie martwi się szef firmy, ludzi szukają pracy, i nie tracimy stanowisko dyrektora, szkoda tylko swoje pracy, swoich nerwów, swojego uczciwego zachowania wobec firmy!

Miałem ich dość już w lutym te ich biuro na Promienistej w Poznaniu mówiło samo za siebie jaka to firma. Mnie nic nie wiszą bo nie zdążyli mnie (usunięte przez administratora) z wypłaty. Wam w współczuję i Życzę mnie cierpliwości a wiecej działania w Sądzie Pracy w raz z odsetkami za zwłokę

ZIUTA

Po urzędach chodzą już przedstawiciele nowej firmy. Przejmą pracowników od lipca. Lipiec i sierpień będą zatrudniać na umowę zlecenie, a potem na umowę o pracę. SZCZECIN. POWODZENIA LUDZIE.

ZIUTA

Brak wypłaty za maj do dnia dzisiejszego. Ludzie nie liczcie na wypłatę, cały czas nam wciskają kłamstwa. Pozdrawiam Szczecin. Trzymajcie się ludzie

Niewiedza

Co tu robić zaraz powinna być druga wypłata a tu pierwszej brak.... dawać wypowiedzenie czy, pracować czy co.... Już mnie to zaczyna denerwować.... jakie Wy podjęliście decyzję? W moim mieście to jedyna firma która obstawia norge.... nie mam kogo zapytać....

Zła
@Niewiedza

Złożyć wypowiedzenie . I szukać inna pracę. A wyplaty i tak nie dostaniemy . Szkoda ale żyć trzeba niestety.

Zla mi

Nowa firma przejmie Hetmana a wypłaty nie będzie przetrzymują ludzi aby nikt nie złożył pism które składa się do 30 Czerwca.

Nadzieja

Chociaż żeby dali za maj to już by człowiek inaczej myślał a tu nikt nic nie wie , żadnych konkretów od koordynatorów !! Nie wiadomo co myśleć i robić ????

Jerry

Ktoś dostał przelew obiecany?

Syla

Na pytanie kiedy?usunięto wpis czyli nie będzie wypłat i tyle

@Obiecał

Tylko kiedy??? Proszę powiedzieć prawdę. W piątek miały być, wczoraj że napewno będą w poniedziałek. Dziś wtorek i nadal wypłaty nie ma!!!

Poznan.

Czy ktoś zrezygnował z pracy ? Co jeśli nawet zapłacę za maj i w lipcu będzie to samo ?

Szef firmy
@Poznan.

nikt nie rezygnuje, wolą uczciwie brać l4 "do wyjaśnienia sytuacji" później zaskoczeniu że ktoś ich też oszukuje

@Poznan.

Tak ja..Bo niema sensu darmo robić

Od kogoś te (usunięte przez administratora) się zaczęły prawda? Ja pracowałam cały czas sumiennie nie brałam zwolnien nawet kiedy powinnam je brac, ale za przeproszeniem w takiej sytuacji możecie pocałowałam mnie (usunięte przez administratora)! Klin, Klinem proszę Pana :)

Syla
@Szef firmy

Ale już tracą pracowników i kontrakty przejmują inne firmy i dobrze

Baśka

Witam czy ktoś dostał wypłatę za maj?

Poznan

Koordynator powiedział że środki zostały zwolnione, ale prawdopodobnie bank sprawdzę listę płac. Nie wie jak długo to potrwa . Napisalam tylko to co mi dziś powiedział przez telefon .

W momencie gdy środki zablokowała skarbówka bank przy wypłatach ma obowiązek sprawdzić do kogo te pieniądze maja wpłynąć i przez to musza sprawdzić listę płac. Więc jak najbardziej jest to możliwe.

Szczecin...
@Anonim

Blokada rachunku zajętego przez urząd skarbowy nie dotyczy wynagrodzeń Przedsiębiorca może pobrać z rachunku zajętego przez urząd skarbowy pieniądze na uregulowanie bieżących pensji pracowników. W tym celu musi złożyć w banku odpis listy płac lub inne wiarygodne dowody. właśnie gdy firmowe konta są zablokowane, ale jeśli już są odblokowane to bank tego nie wymaga.

@Szczecin...

Nie wiem mi koordynator mówił ze konta są dalej zablokowane ale odblokowali im tylko kwotę na wynagrodzenia za okazaniem listy płac wiec to taka pokręcona sytuacja ze ciężko się połapać

@Poznan

A od kiedy to bank ma takie uprawnienia żeby sprawdzać listę płac. Ciekawe co jeszcze wymyślą. A tak na marginesie to jak mogą im odblokować środki jak Norge nie zatrudnia nikogo z nas, to o jakich listach plac mówicie.

Szczecin

Dokładnie TAK. Wczoraj tj.24.06.- sobota została napisana również opinia przeze mnie. Skasowali bo prawda ich boli chyba nawet bardziej niż obelga. A napisane było o wiadomości, którą firma wysłała do ludzi z opisem sytuacji dlaczego nie wypłacili wypłat. Oraz podany był numer przesyłki polecanej ponoć z urzędu. Ktoś sprawdził ten numer przesyłki? Bo ja oczywiście że tak. Godzina nadania to 22:17 z Białego Stoku. Więc kochani,jaki urząd wysyła listy o tej porze? Również to sprawdzone i maksymalnie przesyłki są puszczane do godziny 15:00 a zazwyczaj to 13:00. Potwierdzone z Białego Stoku. Kłamali Kłamią Będą kłamać. Firma Norge została wykreślona z VATU-u to już wiecie. Mianowicie dowiecie się juz nie długo że z powodu braku możliwości wystawiania faktur vatowskich przez firmę najprawdopodobniej będą zerwane wszystkie istniejące kontrakty. Nie martwcie się ponieważ pracowników przejmą inne firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Norge Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Norge Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Norge Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norge Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 103, z czego 11 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Norge Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Promienista 121
    60-141 Poznań