Gea Invest Sp. z o.o.

Opinie o Gea Invest Sp. z o.o.

Mateusz

Polecam firmę Gea Invest Firma zajmuję się obsługą transportowa swoich kontrahentów Pracowałem w Gea i bardzo sobie chwalę - zarobki bardzo dobre ale trzeba na nie zapracować Polecam prace ludziom młodym chcącym obrać scieżke kariery w transporcie

Zainteresowany zatrudnieniem

Witam. Wysłałem właśnie aplikacje na stanowisko - specjalisty ds. sprzedaży i mam parę pytań Czym się zajmujecie i co sprzedajecie ? Czy praca w waszej firmie jest stabilna ? Czy można liczyć na jakieś benefity typu multisport ?

@Zainteresowany zatrudnieniem

Witaj. Nasza firma zajmuje się sprzedażą usługi transportowej, krótko mówiąc zajmujemy się obsługą transportową dla naszych klientów. Napewno praca w naszej firmie jest stabilna ponieważ współpraca z naszymi klientami opiera się na długofalowej współpracy i do tego potrzebujemy sumiennych pracowników których wynagradzamy dużymi prowizjami . Benefity? tak napewno, jesteśmy na etapie ofertowania takich kart jak multisport niestety sytuacja z covidem to utrudnia ponieważ wszelkie tego typu obiekty są zamknięte .

@Zainteresowany zatrudnieniem

Polecam prace w firmie chociaż nie jest czasem łatwo jak to w sprzedaży to warto

Obecny pracownik

Pracuję tu pół roku, jest bardzo miła i sympatyczna atmosfera, kierownik i dyrektor chętnie pomagają. Umowa o pracę na czas, Zarobki bardzo dobre, ale trzeba na nie zapracować, na początku ciężko jak wszędzie ale o swoje trzeba walczyć, każdy sobie pomaga jak może. Ogólnie bardzo polecam!

Klaudia

Polecam firmę Geainvest, pracowałam jakiś czas w firmie i nie mam nic do zarzucenia, można naprawdę dużo zarobić. Co do atmosfery wiadomo że są wymagania ale po coś pracujemy jeśli nie ma efektów nie ma premi itp. Ludzie ktoryz pracowali tam po trzecim miesiącu pracy potrafili z samej premii zarobić 4 tyś zł i wyżej. Co do kadry kierowniczej to prawda jest wymagająca ale pomaga osiągnąć narzucane przez siebie cele i to na pewno jest na plus. Atmosfera super biuro przytulne i takie domowe :) Polecam ( ja stety/niestety nie pracuje ponieważ po latach próby dostałam prace w zawodzie)

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rekrutacja konkretna - miła rozmowa, warunki pracy przedstawione w sposób klarowny

dużo pytań o przebieg poprzedniego zatrudnienia

Pracuje tutaj trzeci tydzień i jestem zadowolony. Wiadomo, ze trzeba się zaangażować, ale ogólnie atmosfera jest w porządku, ludzie są wyluzowani i chętni do pomocy. Kierownik tez zawsze coś poradzi. Poza tym warunki do pracy dobre. Generalnie na plus ;)

Łukasz,

Pracowałem w tej firmie dłuższy okres czasu. Atmosfera jak najbardziej na plus, zarobki też bardzo dobre. Ogólnie polecam firmę każdemu nowemu spedytorowi. Ja niestety zmieniłem branżę, dlatego mnie nie ma dalej w zespole. Gdyby nie ta decyzja na pewno bym pracował dalej.

Milek

Generalnie to pracuje od 3 tygodni i jest spoko. Ludzie normalni, kierownicy ogarnięci, a klienci chcą rozmawiać. Pieniądz na czas brakuje tylko owocowych czwartków ????

Obecny Pracownik

Pracuje już w Firmie 6 miesiąc i jedyne co mogę powiedzieć to to że każdy tu otrzymuje szansę, nikt nie jest skreślany. Atmosfera w firmie jest rodzinna, nie ma gorszych czy lepszych, spędzamy razem przerwy a nawet i czas po pracy. Zarabiam bardzo dobrze, początki były ciężkie, ale gdzie nie są? Wszystkiego trzeba się nauczyć. Na ten moment nie widzę swojej osoby już w innej firmie. Z czystym sumieniem Polecam :)

Proszę nie czytać bzdur kogoś kto porostu był za słaby na naszą firmę Pracuje już jakiś czas i po 3 miesiącu pracy, otrzymałam umowę o pracę i zarobiłem grubo ponad 5 tys zł Myślę że to warunki idealne dla młodych ludzi takich jak ja Polecam pracę w naszej firmie bo naprawdę warto. Pracujemy w przyjaznej atmosferze. Wiadomo obojętnie czy sprzedajesz usługę czy produkt jak chcesz zarobić musisz walczyć o swoje Co do opinii na zarząd bądź pracowników to bzdury Pozdrawiamy

BYŁY PRACOWNIK

Nie polecam pracy w firmie Gea Invest(usunięte przez administratora), a nawet odradzam pójście na rozmowę kwalifikacyjną. Zatrudniają jako "Handlowca", a tak naprawdę pracujesz jak w call center: handlowiec, spedytor, akwizytor, windykator należności. Tego oczywiście na rozmowie o pracę nie usłyszysz, ale za to usłyszysz jakie super są zarobki,(usunięte przez administratora) Oczywiście to bujda. Chociaż niektórzy tam naprawdę fajnie zarabiają, to żeby szybko wejść na takie zarobki(szybciej niż około 6 miesięcy) to jest jedna opcja: złapać Pana Boga za nogi, czyli szczęśliwie trafić na jakąś firmę, która ma masę zleceń(usunięte przez administratora) Inaczej trzeba liczyć, że przez 2-3 miesiące żyjesz na samej podstawie, (usunięte przez administratora) Niektórzy przychodząc do pracy, dostawali gotową bazę klientów opiewającą na 300-400 kontaktów, inni na 800-1000, a sporo osób nie dostało i nie dostanie nawet jednego. (usunięte przez administratora) Niby masz przerwę, ale krzywo patrzą jak z niej korzystasz. Oczywiście są równi i równiejsi (usunięte przez administratora) bo niektórzy wyjdą z biura, pójdą do knajpy obok czy do sklepu i wrócą na spokojnie, a inni pójdą do łazienki o jeden raz za dużo i usłyszą, że sie obijają. Jednym pozwala się na pracę zdalną kiedy tylko chcą, a innym się jej wręcz zabrania. Niektórym za choćby minutowe(dosłownie) spóźnienia potrafili odciągać kasę od wypłaty, ale odbieranie telefonów po pracy, pilnowanie zleceń wieczorami to oczywiście normalka. Chociaż po rozmowach z ludźmi z innych oddziałów zauważyłem, że są duże różnice w kwestii zarządzania zespołami, to jednak nie znaczy, że na plus. Kolesiostwo, korpo wymagania, cyferki muszą się zgadzać, bo inaczej traktują Cię jak wroga. Ja usłyszałem na rozmowie o pracę, że zlecenie na miesiąc, potem umowa o pracę. Realnie nikt po tym miesiącu jej nie zobaczył. Po minimum trzech miesiącach jest gadka o umowie o pracę, ale jeśli się nie upomnisz, to nie ma na co liczyć, tylko lubią sobie przedłużyć zlecenie ;) (usunięte przez administratora)

Zarząd
@BYŁY PRACOWNIK

Opinia nie prawdziwa i napisana przez pracownika który pół życia swojej kariery spędził na zwolnieniu lekarskim i niestety w sprzedaży jedyne co potrafi to kserować dokumenty. Nasza firma opiera się na doświadczeniu oraz zaufaniu. Każdy pracownik dostaje czas na wdrożenie i naukę nowej odnogi w branży sprzedaży Zarobki w naszej firmie są bardzo duże, oczywiście dla osób którzy chcą pracować i są ambitni Co do kar finansowych wyżej wymienionych nikt w naszej firmie takowej nie otrzymał. To na tyle do tej płytkiej opinii o naszej firmie . Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Gea Invest Sp. z o.o. - Ślęza

• Jak się pracuje w Gea Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gea Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gea Invest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 21 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gea Invest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gea Invest Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gea Invest Sp. z o.o.