Gea Invest Sp. z o.o.

Opinie o Gea Invest Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć nasza obecność na portalu GoWork.pl

Bardzo cenimy sobie każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołoży również starań, by zaspokoić zainteresowanie naszych potencjalnych kandydatów

Jesteśmy przekonani, że dzięki państwu spostrzeżeniom uda nam się zadbać o to by nasza przyszła współpraca była owocna i satysfakcjonująca

Komentarze naruszające dobro firmy czy osób w firmie zatrudnionych będą automatycznie usuwane

Serdecznie pozdrawiamy Geainvest
Kuba

W pracy przede wszystkim jest super atmosfera, doświadczeni pracownicy są zawsze chętni do pomocy! Pracując rzetelnie, są możliwości, aby się rozwijać i zarabiać więcej. Polecam!

Becia
@Kuba

o to chodzi ;-) atmosfera przede wszystkim ;-)

Daniel

Witam Chciałbym podzielić się opinią o firmie. Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w zeszłym tygodniu. Oczywiście przed poczytałem trochę ten portal i opinie o firmie i ewidentnie widać że jakiś rozżalony pracownik pisze te same opinie. Ale to nie ważne ponieważ według mnie firma ma dobre opinie. Co do rozmowy to była to ROZMOWA INNA niż na tych które byłem . Nie zostałem zapytany : gdzie widzę się za parę lat. Wszystko konkretnie przedstawione w sposób partnerski. Pan który rekrutował konkretnie objaśnij styl oraz warunki pracy. Jestem osobą z doświadczeniem w sprzedaży i mam nadzieje że dostane prace ( przepraszam za spóźnienie na rozmowę ) :)

@Daniel

Witaj, Dziękujemy za merytoryczną opinie Pozdrawiamy

Niedawno zacząłem pracę w Gea Invest i pierwszy raz nie odczuwałem dużego stresu przy rozpoczęciu nowej pracy. Każdy od początku jest skory do pomocy i podchodzi do pracy z uśmiechem. Liczę na owocną współpracę.

Montero

Spędziłem w tej firmie 2 lata. Niestety rozstalem sie z pracodawca. Po dwoch spedzonych latach w tej firmie moge polecic pracodawce jako rzetelnego płatnika. Praca jest dla osob ktore chca osiagnac wiele i godnie zarabiac. Sa mozliwosci rozwoju, aczkolwiek trzeba na nie sobie zapracowac. Polecam prace w Gea Invest.

@Zainteresowany

Hej zainteresowany Niestety nie możemy na tym portalu udzielać wszyskich informacji o firmie oraz tego co w niej się dzieje

aaa Nowy wpis

Mnie też właśnie przekierowało od razu na ogłoszenie pracy dla księgowej i tak jak koleżanka poniżej, też chcę zawalczyć o ten etat. Firma daję gwarancję stabilności zatrudnienia i nie wiem co to konkretnie znaczy. Mogę się spodziewać umowy na stałe?

Bbspeedtrans Nowy wpis

Jako przedsiębiorca posiadający wiedzę i ogromne doświadczenie w branży transportowej i nie tylko, byłem mile zaskoczony profesjonalizmem oraz fachowym podejściem do współpracy. Stały kontakt z Panią Patrycją pozwolił nam na osiągnięcie sukcesu w jakże ciężkim zleceniu przygotowanym przez Panią spedytor. ;) Doświadczenie oraz kultura osobista Pani Patrycji dała nam 100% pewności i pozwoliła zaufać firmie Gea Invest Sp.z o.o. Co nie zostało w żaden Sposób wykorzystane! Współpracę oceniam na 6+

Na stronie firmy w zakładce praca szukają księgowych i chyba się zdecyduję żeby dołączyć do zespołu. Firma wymaga co najmniej 2 lata doświadczenia, a potem pisze o wynagrodzeniu adekwatnym do doświadczenia. To ile można dostać jak mam 2 lata doświadczenia? Przez stabilne warunki zatrudnienia mogę spodziewać się stałej umowy?

Jarek

o jakim oddziale mowisz?

Pa Nowy wpis
@Jarek

O Toruniu

Specjalista Ds. Sprzedaży

Rekrutacja konkretna - miła rozmowa, warunki pracy przedstawione w sposób klarowny

dużo pytań o przebieg poprzedniego zatrudnienia

Abc

Można wiedzieć przez jaki czas byłeś na umowie zlecenie?

Hej, tak jest w każdym oddziale firmy ? o jakim mówisz ? Z tego co widze dużo osób w firmie pracuje na takiej umowie. Ja też taką mam ale otrzymałem informację że, po trzech miesiącach wchodzę na umowę o pracę. Ciekawe

Cba

Zawsze mówią o trzech miesiącach potem się dowiesz, ze jednak jest sto powodów dla których nie mogą ci jednak dać umowy o prace

Patryk

Witam, jestem studentem 3 roku logistyki i chciałbym aplikować na stanowisko ds obsługi klienta w Chojnicach. Czy firma mogła by podzielić się jakimiś dodatkowymi informacjami oraz czy jest szansa na dostanie się do waszego zespołu?

Abc

Czemu nie polecasz? Są jakieś powody, dla których nie warto kandydować?

Kuba

Beata

;-) zgadzam się z tym w 100%

Becia
@Kuba

o to chodzi ;-) atmosfera przede wszystkim ;-)

Czy w Chojnicach otwiera się nowy oddział? Widzę oferty pracy, ale nie mogę znaleźć informacji o siedzibie firmy w tym mieście.

Witam, czy jest możliwość pracy 100% zdalnie i aplikować z innego miejsca zamieszkania w Polsce?

kandydat

Jak wygląda praca nowego pracownika? Ma jakąś bazę klientów czy szuka z internetu? Co się stanie jak nie zdobędzie klientów, bo jednak dużo firm już ma takie usługi ?

Beata
@kandydat

Każdy nowy pracownik otrzymuje ogrom wsparcia od zespołu w pozyskiwaniu nowych klientów jak i bazę, na której można zarobić fajne pieniążki ;-) Praca w tej firmie to czysta przyjemność.

kuba
@kandydat

początkowo szukasz z internetu. po jakimś czasie dostajesz bazę klientów po innym pracowniku. jednak są to firmy, których pracownik z jakiegoś powodu nie chciał/zostały przez niego zapomniane/nie miał czasu na budowanie współpracy z nimi. jest określona marża, którą musisz zacząć wypracowywać w 3 miesiącu - dość wysoka.

Qbkuk25
@Beata

Nie dostaje zadnej bazy. Musi szukac sam w internecie. Proszę nie klamac.

Wojciech

Witam rozważałem uderzyć do was i wysłać CV ale nie podobają mi się kłótnie na forum publicznym. W moim odczuciu oczernianie innych osób poprzez ubliżanie im jest to nieprofesjonalne(obie strony) . Może przyszły pracownik jak wysle Cv. Pozdrawiam i proszę nie traktować tego osobiście nieznamy się ,poprostu jest to odpychające . Postanowiłem zamieścić tę opinię żeby każdy z państwa mógl się zreflektować i tyle. U poprzedniego pracodawcy przerabiałem toksycznych ludzi więc jestem wyczulony na takie rzeczy i tyle. Opinia neutralna moje odczucia po przeczytaniu całej tej dyskusji na GoWork.

Nieprzyjemna rozmowa rekrutacyjna. Do tego mocno niekonstruktywna.

Wera

Pomimo, ze juz nie pracuję, polecam pracę w firmie. Miła atmosfera, relacje koleżeńskie, bez złowrogiej atmosfery. Wynagrodzenie zawsze na czas. Pozdrawiam :)

Kwiatuszek bawi setki muszek

Szkoda trochę ze firma wprowadza zmiany oraz dokłada obowiązków i jakieś śmieszne zasady po podpisaniu umowy i bez rozmów z pracownikami . System raportowania pierwsza liga „ żart ” …. Ale co się dziwić jak firma rządzą ludzie bądź są awansowane osoby które same sobą nie potrafią dobrze zarządzać . Chyba ktoś tam wyżej nie wie co się dzieje w oddziałach . . . Proszę pamiętać ze jeżeli podpisuje się umowę na pewnych warunkach bez zgody obu stron, nie można zmieniać dokładać itp . Ogólnie nie polecam firmy . Pracuje tu bo po jakimś czasie ciężko coś zmienić ale chyba będę musiała zacząć o tym myśleć . O każda sprawę która przysługuje trzeba walczyć a jak się walczy to dostaje się z buta ze jak nie pasuje do wypad. Ubezpieczenia grupowego brak , ppk brak.

Jak wygląda typowy dzień pracy? Przychodzisz i od 8-16 dzwonisz do klienta z ofertami? Czy wysyła się też maile? Jak wygląda przerwa? Czy jest jakiś limit na dzień, którego trzeba pilnować, czy wszyscy razem mają określony czas na lunch? I jak wygląda wynagrodzenie czy jest jakaś podstawa + prowizja czy jest to uzależnione tylko od sprzedaży?

@Zainteresowany

Witaj, Nasz dzień pracy u każdego pracownika wygląda inaczej. Pracownicy z dłuższym stażem zajmują się obsługą klienta oraz organizacją transportów Pracownicy którzy zaczynają u nas prace, pozyskują klientów oraz także zajmują się bieżąco obsługa swoich klientów Przerwa u nas trwa 55 min zgodnie z prawem pracy, każdy pracownik może wykorzystać przerwę kiedy tylko tego potrzebuje. Nie mamy zasad korporacyjnych, ufamy sobie nawzajem Wynagrodzenie : podstawa oraz duża prowizja od uzyskanych wyników Nasza firma wprowadziła nagrody za największy wynik, progresy wynikowe itp.

@Pracodawca

Łał, 55 min przerwy? KP przewiduje 15 min plus 5 min przerwy od pracy po każdej godzinie pracy przy komputerze, która jest przerwą od pracy przy komputerze a nie przerwą w pracy. Miło więc, że firma dobrowolnie rezygnuje z możliwości zysków dając dziennie dodatkowo 40 min wolnego pracownikom, co w sumie daje prawie cztery godziny wolnego w tygodniu więc w miesiącu prawie dwa dni wolnego więcej niż standardowo przysługuje pracownikowi :) jeśli to nie brak wiedzy a dobra wola kadry zarządzającej to szok! :)

Czesław
@Kandydat

Ja też jestem zdziwiony tą długą przerwą. Może jest bezpłatna i dlatego tyle trwa? Będziesz aplikował do firmy bo z wpisów wynika że warunki są całkiem dobre.

@Czesław

Witaj, W odpowiedzi na wyżej wymieniony komentarz oczywiście dla pracownika pracującego powyżej 6 godzin, przysługuje 15 min przerwy oraz 5 minut za każdą godzinę pracy przy komputerze.

Zainteresowany zatrudnieniem

Czy planujecie państwo rekrutacje w Toruniu w najbliższym czasie ?

@Zainteresowany zatrudnieniem

Witaj. Rekrutacje na stanowisko specjalisty ds. transportu do oddziału w Toruniu planujemy na przełomie listopada i grudnia. Proszę obserwować portale OLX oraz Pracuj.pl

Kamaz

Łatwo Uderzać Kogoś Anonimowo Szajko Zazdrośników. To Okropne, Dramatyczne Elaboraty Bajkopisarzy I Leni. Pozdrawiam pracodawce.

Daniel

@Daniel

Witaj, Dziękujemy za merytoryczną opinie Pozdrawiamy

Zainteresowany zatrudnieniem

Witam Czy rekrutacja do firmy nadal trwa , jeśli tak to gdzie moge wysłac cv ?

@Zainteresowany zatrudnieniem

Witaj, Rekrutacja na ten moment jest zamknięta. Kolejną planujemy na środek września, proszę szukać nas na OLX oraz Pracuj.pl

Good to know
@Gea Invest Sp. z o.o.

Pracuj.pl? O, może tam będzie można dodać opinię, która magicznie nie zniknie ;)

@Good to know

Witaj. Tak jak wyżej wspominaliśmy, dobrze wiemy że złe opinie o firmie pisze jedna osoba. Zgodnie z regulaminem portalu GoWork oraz prawem kodeksu cywilnego, opinie oczerniające dobre imię firmy oraz pracowników, nie będą publikowane oraz automatycznie usuwane Życzymy miłego wieczoru

Panie M
@Gea Invest Sp. z o.o.

Szkoda tylko że ludzie pisząc komentarze myślą że są w 100% anonimowi

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie pozdrawiamy Geainvest

Zostaw merytoryczną opinię o Gea Invest Sp. z o.o. - Ślęza

• Jak się pracuje w Gea Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gea Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gea Invest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 21 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gea Invest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gea Invest Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gea Invest Sp. z o.o.