Opinie o BTTP Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie BTTP Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BTTP Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BTTP Sp. z o.o. w Warszawa

non-an Nowy wpis

Bardzo fajna firma do rozwijania swoich pasji i umiejętności podatkowych. Polecam zarówno dla młodych adeptów sztuki podatkowej jak również tych, którzy zjedli zęby na podatkach i szukają dalszych wyzwać. Można się wiele nauczyć i popracować w świetnej atmosferze.

Emma Nowy wpis

Jakie możliwości rozwoju są w firmie? Asystent ds. cen transferowych nie musi mieć doświadczenia, ja akurat jestem absolwentką i mam nadzieję, że to by wystarczyło. Zaciekawił mnie punkt o dofinansowaniu do zdobywania uprawnień i szkoleń. Można samemu zgłaszać zapotrzebowanie i chęć i firma przyznaje budżet? A może wszystko jest z góry ustalone i przeważają wewnętrzne szkolenia?

zimmerman Nowy wpis

Z całego serca polecam.

Witold Nowy wpis

Swietni ludzie, duze mozliwosci rozwoju, ludzkie podejscie. Generalnie wszystko na +

Czy kandydat na stanowisko Aplikant / Aplikantka w firmie BTTP Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Firma BTTP Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Warszawa. Ile płacą na stanowisku Konsultant Podatkowy?

Wystarczająco.

Bożena
@Paweł Balkon

Wystarczająco to dla Ciebie znaczy ile?

vikigab

Polecam firmę i pozdrawiam boty.

gogol

Pracowałam. Fajna atmosfera, młody zespół. Myślę że można pracować do emerytury.

Julka

Bardzo mi się to wszystko tutaj nie podoba na tym gooworku, ale ja tu nic nie pisałam. Co złego to nie ja.

Miłosz

Nie wiem o co tutaj wszyscy macie spinę. Moim zdaniem po tych komentarzach kancelaria wypadła na plus, bo są duże możliwości rozwoju (z tego co ktoś wcześniej tutaj pił), a jednak to jest jeden z najważniejszych elementów składających się na dobrą pracę. A ta strona jest właśnie od tego by wyrażać swoje zdanie. Nikt nikogo tutaj nie obraził. Na nikogo nie padły negatywne słowa. Trochę więcej dystansu dla wszystkich.

@Miłosz

Ale jaka spina, jakie picie, nikt przecież nic takiego tu nie prezentuje. Jedyna niefortunna rzecz jaka wyniknela z tej całej dyskusji, to WGX - potencjalny kandydat - twierdził, że pisanie z błędami świadczy o niekompetencji, a następnie prof. Mozaleski - prawdopodobnie pracownik - też zrobił błąd. No ale to chyba normalne, każdy robi czasem błędy i tak się zazwyczaj kończy wypominanie takich głupot innym, zdecydowanie lepiej skupić się na merytorycznej części czyjejś opinii.

Trochę faktów

Niestety, ale zgadzam się z poprzednim komentarzem. Sama rekrutacja przebiega w świetnej atmosferze. Partnerzy wydają się być mega wyrozumiali. Ustala się warunki pracy, które potem ulegają zmianie. Nie raz, nie dwa musiałam stać pod drzwiami bo nikt kancelarii nie otworzył. Dość często pracownicy się zmieniają (patrząc na wielkość kancelarii). Wystarczy, że podpadniesz jednemu szefowi( pod którego "opiekę" lepiej nie trafiać) i współpraca się kończy. Z czasem kończy się również wyrozumiałość i ciężko jest cokolwiek załatwić a to co się uzgodniło przy rekrutacji staje się nie aktualne. Oczywiście ta praca może być też świetna, pod warunkiem, że nie trafisz do takiej jednej osoby. W przeciwnym razie jedyne co będziesz chciała w pracy to iść po prostu jak najwcześniej do domu.

@Trochę faktów

Choć oczywiście są i tacy, którym praca się tam podoba w mniejszym lub większym stopniu, jak wszędzie.

@Trochę faktów

Podsumowując... Najlepiej zawsze samemu sprawdzić czy dana praca komuś odpowiada. Bo ile ludzi tyle opinii.

@Trochę faktów

To tez proszę usunąć, same oszustwa i oszczerstwa. BTTP jest zawsze, ale to zawsze blisko. Również blisko pracownika i tylko czeka żeby go wesprzeć w trudnych momentach. Nie ma jednych i innych szefów, wszyscy są blisko. Niektórym może się wydawać, że daleko tej firmie do doskonałości, ale z pewnością na nią patrzy i do niej dąży.

WGX
@Trochę faktów

Wyrzucili cie, ze masz takie wrazenia? Z doswiadczenia wiem, że wyrozumiałość kończy się tam gdzie zaczyna sie brak kompetencji albo beznadziejne bledy...a widać, pisanie bez błędów nie jest twoją mocną stroną. może ktoś w końcu napisac jak tam jest bo jestem po rozmowie i warunki wydaja sie byc bardzo dobre a musze podjac decyzje w miarę szybko?

@WGX

Nikt Ci tu nie powie prawdy, musisz sam sprawdzić. Ja próbowałem pisać to co myślę, ale zarzuca mi się kłamstwa. Jeśli masz blisko do biura to warto spróbować, a na BTTP się świat przecież nie kończy.

prof. Mozaleski
@Trochę faktów

Prosimy o dokładniejsze dane odnośnie trudniej skonstruowanego wspólnika.

@prof. Mozaleski

O! Dzień dobry Panie Profesorze, co jak co, ale tutaj to się Pana nie spodziewałem. Moje uszanowanko. Chociaż nie jestem pewien czy to Pan, chciał Pan zabłysnąć skomplikowanym zdaniem, a popełnił Pan podstawowy błąd. Mówimy odnośnie do czegoś, a nie po prostu odnośnie. Zdrowia i słownika życzę.

bott

To wygląda jak rozmowa botów a nie kogoś kto tam kiedykolwiek pracował ani tam pracuje... jestem pewna, że nikt z kancelarii nie pisze tu tekstów typu: proszę to usunąć, to są oszczerstwa:) ogólnie to niezła beka, ale na miejscu kancelarii to bym wystosowała ciekawe pismo do gowork:)

Renata Loggia
@bott

Zatem czeka nas sprawa sondowa, do widzenia.

Trochę faktów

Aaa.. I zapomniałam dodać dość ważną rzecz dla osób młodych. Jeśli ktoś chce się nauczyć dobrze podaktów i robić na prawdę merytoryczne rzeczy to tam będzie miał okazje. W podstawowym zespole jest dwóch prawników - bardzo doświadczonych, którzy z dużą chęcią przekazują swoją wiedzę oraz tłumaczą bardziej skomplikowane rzeczy, myślę, że to jest dużym plusem tego wszystkiego.

Jaś Kapelan

Nie polecam, niby są blisko a jednak trochę musiałem dojeżdżać. No i może patrzą daleko, ale ja w piateczek patrzyłem tylko na tyle daleko, żeby móc dojść do drzwi i tu nie wracać.

Halina
@Jaś Kapelan

Tak naprawdę to niewiele można wywnioskować z Twojego komentarza. BTTP zajmuje się doradztwem podatkowym. Wypowiadałeś się z perspektywy klienta tej firmy, czy może przez krótki czas byłeś tam zatrudniony? Daj mi koniecznie znać - wówczas będziemy mogli przedyskutować pewne kwestie.

@Halina

No jak z perspektywy klienta, jak to nie jest portal na którym klienci oceniają usługi firm zajmujących się doradztwem podatkowym, Halina no weź się trochę zastanów zanim coś napiszesz. Można przecież wywnioskować, że lokalizacja nie była dla mnie zbyt dogodna i nie pracowało mi się tam zbyt świetnie.

@Jaś Kapelan

To wygląda jak zwykle oszczerstwa osoby, która nigdy nie pracowała w BTTP, proszę to usunąć natychmiast.

Zostaw merytoryczną opinię o BTTP Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BTTP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BTTP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BTTP Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BTTP Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BTTP Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BTTP Sp. z o.o.
  • Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1