VOX VERITAS Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o VOX VERITAS Sp. z o.o.

Ola

Rekordowa renta na polskim rynku – 25 000 zł Pan Jacek został poszkodowany w wypadku komunikacyjnym. W jego wyniku odniósł bardzo poważny uraz czaszkowo-mózgowy, a dodatkowo doszło również do złamania obu kości przedramienia lewego. Obrażenia te spowodowały, że poszkodowany w jeden dzień stracił całkowicie możliwość poruszania się. Od czasu wypadku nie był w stanie przemieszczać się nawet w obrębie własnego łóżka. Wymagał całodobowej opieki i pomocy bliskich. Pan Jacek jak najszybciej potrzebował podjęcia zrobotyzowanej rehabilitacji, która w przypadku osób z takimi urazami, jakie posiadał, odnosi bardzo dobre rezultaty. Zespół prawników z Vox Veritas podjął więc odpowiednie negocjacje z Ubezpieczycielem, by uzyskać dla poszkodowanego jak najwyższą kwotę na pokrycie specjalistycznej terapii. Udało się! PZU wypłaciło łącznie naszemu klientowi 341 056 zł na bieżącą rehabilitację. Oprócz tego Panu Jackowi przyznano również 230 000 zł tytułem zadośćuczynienia za doznane krzywdy i cierpienie. W momencie gdy PZU zakończyło wypłatę środków na bieżącą rehabilitację Pana Jacka, oczywistym było, że następnym krokiem będzie walka o wysoką rentę. Po podjęciu odpowiednich działań prawnych, wydarzyła się rzecz, o jakiej na polskim rynku jeszcze nikt nie słyszał! Prawnicy Vox Veritas wywalczyli dla poszkodowanego rentę na zrobotyzowaną rehabilitację w wysokości 25 000 zł miesięcznie. Jest to rekordowa kwota, której nie udało się nigdy uzyskać żadnej innej firmie odszkodowawczej. Sprawa Pana Jacka nadal jest w toku. Następnym celem jest uzyskanie na drodze sądowej odszkodowania lub skapitalizowanej renty oscylujących w granicach 4 mln zł.

Martyna

Dziękuję kancelarii Vox Veritas za pomoc w uzyskaniu zadośćuczynienia po śmierci brata, który miał śmiertelny wypadek w pracy. W wyborze tej kancelarii pomogła mi koleżanka, która korzystała z ich usług rok temu i była zadowolona z efektów. Ja również jestem. Pracownicy Vox Veritas zajęli się wszelkimi formalnościami, poinformowali mnie jakie zostaną wykonane kroki w sprawie i koniec końców przyznano mi wysokie środki pieniężne. Dziękuję!

Vox Veritas

2119 zł dla opiekuna osoby niepełnosprawnej Kancelaria Vox Veritas pomaga swoim klientom w uzyskaniu świadczeń pielęgnacyjnych w sytuacji sprawowania przez nich opieki nad osobami niepełnosprawnymi. Takie świadczenie przyznano m.in. mamie Mateusza, który w wieku 17 lat uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu, w skutek którego doznał paraliżu kończyn dolnych i na dzień dzisiejszy porusza się na wózku inwalidzkim. Świadczenie przysługuje osobom, które zrezygnowały z zatrudnienia lub innej pracy zarobkowej na rzecz sprawowania opieki nad osobą legitymującą się orzeczeniem o niepełnosprawności łącznie ze wskazaniami: konieczności stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji oraz konieczności stałego współudziału na co dzień opiekuna dziecka w procesie jego leczenia, rehabilitacji i edukacji, albo osobą legitymującą się orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności. Należy zaznaczyć, że świadczenie pielęgnacyjne przysługuje, jeżeli niepełnosprawność osoby wymagającej opieki powstała nie później niż do ukończenia 18. roku życia lub w trakcie nauki w szkole lub w szkole wyższej, jednak nie później niż do ukończenia 25. roku życia.

Jacek

Kancelaria Vox Veritas pomogła mi w zakresie prawnym i medycznym po wypadku motocyklowym, jaki odniosłem półtora roku temu. Pomoc prawna polegała na sporządzeniu profesjonalnych pism, negocjacjach z ubezpieczycielem i wywalczeniu wysokich świadczeń pieniężnych, tj. zadośćuczynienie, odszkodowanie oraz renta na rehabilitację. W zakresie pomocy medycznej, pracownicy Vox Veritas zorganizowali mi nowoczesną rehabilitację robotyczną z wykorzystaniem egzoszkieletu, dzięki której na nowo mogłem zacząć chodzić i z dnia na dzień czynić postępy. Bardzo dziękuję i polecam.

Firma VOX VERITAS Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Regionalny przedstawiciel handlowy - branża medyczna. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Aleksandra

Walczymy o 3 mln zł zadośćuczynienia i 25 000 zł miesięcznej renty na rehabilitację! W ostatnim czasie do kancelarii Vox Veritas zgłosiła się klientka, która opiekuję się mężem po wypadku samochodowym. Mężczyzna odniósł bardzo poważne obrażenia, a jego wypadek zmienił życie całej rodziny. Ich dotychczasowy pełnomocnik chciał zamknąć sprawę na uzyskaniu 1,5 mln zł. Jest to jednak kwota zupełnie nieadekwatna w stosunku do krzywdy odniesionej przez poszkodowanego, powagi jego urazów, długości leczenia i kosztownej rehabilitacji, którą musi podjąć. Po zapoznaniu się ze sprawą uznaliśmy, że w tych okolicznościach odpowiednia byłaby kwota 3 mln zł tytułem zadośćuczynienia i renta na zrobotyzowaną rehabilitację w wysokości przynajmniej 25 000 zł miesięcznie. O takie świadczenia aktualnie walczymy i mamy nadzieję, że w pewien sposób zrekompensuje to naszemu klientowi ból i cierpienie, jakie wywołał wypadek, a także że zwiększą się jego możliwości związane z dalszą rehabilitacją i leczeniem.

Vox Veritas

12 mln za dożywotnią rehabilitację? W listopadzie 2018 r. 17-letni wówczas Mateusz uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. W skutego tego zdarzenia doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego, które spowodowało paraliż kończyn dolnych. W toku postępowania likwidacyjnego przyznano poszkodowanemu 249 000 zł tytułem zadośćuczynienia i 2200 zł renty z tytułu niezdolności do pracy oraz zwiększonych potrzeb. Ubezpieczyciel odmówił finansowania zrobotyzowanej rehabilitacji Mateusza, uznając ją za bezzasadną. Poszkodowany natomiast potrzebuje rehabilitacji do końca życia, co wynika z opinii biegłych z zakresu rehabilitacji i neurologii. Na drodze sądowej kancelaria Vox Veritas wywalczyła dla Mateusza 16 500 zł comiesięcznej renty na zrobotyzowaną rehabilitację. Jest to wysoka kwota, która z pewnością przyda się poszkodowanemu w walce o polepszenie stanu zdrowia. Należy podkreślić, że biorąc pod uwagę średnią długość życia człowieka, koszty rehabilitacji i fakt, że Mateusz potrzebuje jej do końca życia, cała terapia kosztowałaby 12 milionów zł. Sprawa naszego klienta nadal jest w toku. Obecnie walczymy na drodze sądowej o 4 mln zł, zliczając wszystkie należne Mateuszowi świadczenia pieniężne.

Kamil

Serdecznie dziękuję za pomoc firmie Vox Veritas, dzięki której uzyskałem wysokie zadośćuczynienie po wypadku samochodowym. Rok temu, wracając z pracy przydarzył mi się wypadek, nie z mojej winy. Odniosłem dosyć poważne obrażenia - złamana ręka i noga. Przeszedłem operację, a później kilkutygodniową rehabilitację. Pracownicy Vox Veritas zajęli się napisaniem profesjonalnego pisma, kontaktem z ubezpieczycielem i wywalczyli dla mnie wysoką kwotę. Polecam.

Ola

250 tyś zł zadośćuczynienia dla rodzica po śmierci dziecka! Kancelaria Vox Veritas zajmuje się obecnie sprawą rodziców, którzy w wypadku stracili dziecko. Walczymy o 250 tyś. zł zadośćuczynienia dla każdego z nich za krzywdę psychiczną jakiej doznali po śmierci tak bliskiej osoby. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, by rodzina w spokoju mogła przeżyć żałobę.

Aleksandra

Walczymy o 1 mln zł i 3 tyś. renty dla poszkodowanego! W niedalekiej przeszłości otrzymaliśmy nową sprawę, prowadzoną wcześniej przez inną firmę odszkodowawczą. Jej pracownicy ocenili wartość świadczeń należnych poszkodowanemu na 120 tyś. zł i o taką kwotę chcieli ubiegać się w sądzie. Kancelaria Vox Veritas przeanalizowała całą sprawę na nowo, nie sugerując się wcześniejszymi ustaleniami i okazało się, że w tej sprawie walczyć można o 1 mln zł z uwagi na powagę zdarzenia i obrażeń klienta. Ponad to negocjujemy również comiesięczną rentę w wysokości 3 tyś zł. Sprawa jest w toku.

Vox Veritas

Negocjujemy 4 mln zł i rentę dla poszkodowanego! Ostatnimi czasy przejęliśmy sprawę prowadzoną przez inną kancelarię, w której prawnik proponował klientowi napisanie pozwu, wyznaczając wartość przedmiotu sporu na 600 tyś. zł. Kancelaria Vox Veritas po przeanalizowaniu dokumentacji, przeprowadzeniu niezależnych opinii medycznych i ustaleniu procentowego uszczerbku na zdrowiu ubiega się aktualnie o kwotę 4 mln zł. Wywalczyliśmy już 16 500 zł renty na zrobotyzowaną rehabilitację, a to jeszcze nie koniec działań w tej sprawie.

Marianna

Kancelaria Vox Veritas pomogła mi i mojemu młodszemu synowi w uzyskaniu zadośćuczynienia po śmierci starszego syna, który rok temu miał śmiertelny wypadek w pracy. Byliśmy załamani tą sytuacją, przez wiele miesięcy korzystaliśmy z pomocy psychologa, ponieważ nie mogłam pogodzić się ze śmiercią syna, a mój młodszy syn ze śmiercią brata. Wraz z jego śmiercią nasze życie też legło w gruzach. Pracownicy Vox Veritas bardzo nam pomogli, ponieważ zajęli się wszelkimi formalnościami, kontaktem z ubezpieczycielem, na bieżąco informowali nas o kolejnych krokach w sprawie. Choć nic nie przywróci życia syna, dostaliśmy wysokie zadośćuczynienie. Dziękujemy za pomoc.

Dominika

Serdecznie polecam Vox Veritas. Pomogli mi w wypłacie pieniędzy z OFE po zmarłym ojcu. Dokładnie wytłumaczyli na czym będzie polegać cała procedura i jakie dokumenty muszę przygotować. Dzięki temu wszystko było dla mnie jasne.

Jakub

Po wypadku motocyklowym mój stan był bardzo ciężki - złamane obie nogi, uraz kręgosłupa. Lekarze praktycznie nie dawali mi szans na to, że jeszcze kiedykolwiek będę samodzielnie chodził. Moi rodzice skorzystali wówczas z kancelarii prawno-medycznej Vox Veritas. Nie dość, że wywalczyli dla mnie bardzo wysokie zadośćuczynienie, odszkodowanie i rentę rehabilitacyjną, to jeszcze zorganizowali mi specjalistyczną, zrobotyzowaną rehabilitację. Dzięki niej z tygodnia na tydzień czyniłem postępy w odzyskiwaniu sprawności, aż w końcu pewnego dnia samodzielnie mogłem przejść kilka kroków. Obecnie jest coraz lepiej, wracam do dawnego życia. Polecam Vox Veritas.

Ewelina

W Vox Veritas pracują osoby rzetelne, pomocne i zaangażowane w swoją pracę. Byłam bardzo zadowolona z usług kancelarii, kiedy rok temu pomagali mi uzyskać zadośćuczynienie i odszkodowanie po wypadku samochodowym. Polecam wszystkim poszkodowanym!

Jarosław

Pół roku temu zostałem potrącony na pasach. Miałem bardzo poważnie złamaną nogę, która wymagała kilku operacji. Do tego uraz kręgosłupa, liczne stłuczenia. W jeden dzień moje życie zmieniło się diametralnie. Uznałem, że nie mogę tej sprawy tak zostawić, zwłaszcza, że środki finansowe były mi niezbędne na kontynuację leczenia i rehabilitację. Zgłosiłem się do kancelarii Vox Veritas, ponieważ słyszałem, że specjalizują się w odszkodowaniach. Nie zawiodłem się. Wywalczyli dla mnie wysokie zadośćuczynienie i odszkodowanie, jak również zorganizowali mi nowoczesną, zrobotyzowaną rehabilitację z wykorzystaniem egzoszkieletu. Dziś mogę powiedzieć, że powoli odzyskuje sprawność i swoje dawne życie. Dziękuję!

Barbara

1,5 roku temu mój 30-letni syn zginął w wypadku samochodowym. Nie mogłam pogodzić się z jego śmiercią i zaistniałą sytuacją. Przez długi czas byłam pod opieką psychiatry i psychologa. Moje życie straciło sens. Siostra doradziła mi jednak, że powinnam walczyć o zadośćuczynienie, które należało mi się jako matce. Zachęcona pozytywnymi opiniami, zdecydowałam się na skorzystanie z usług kancelarii Vox Veritas. Był to dobry wybór. Pracownicy Vox Veritas okazali się pomocni, rzetelni, profesjonalni. Wszystko szczegółowo mi wyjaśnili i informowali na bieżąco o postępach. Choć nic nie przywróci mi życia syna, uzyskałam należne mi wysokie zadośćuczynienie. Polecam tą kancelarię.

Pracownicy Vox Veritas pomogli mi w uzyskaniu zadośćuczynienia po śmierci ojca. Były to dla mnie bardzo trudne chwile i zupełnie nie miałam głowy do zajmowania się kwestiami prawnymi. Oni zrobili to za mnie. Wszystko wyjaśniali mi na bieżąco i informowali o postępach. Choć nic nie zrekompensuje mi śmierci tak bliskiej osoby, to uzyskałam wysokie zadośćuczynienie. Polecam tą kancelarię!

Dariusz

Z Vox Veritas skontaktowałem się po wypadku w pracy, który skończył się amputacją kciuka. Pracownicy kancelarii profesjonalnie zajęli się moją sprawą. Uzyskałem dzięki nim adekwatne zadośćuczynienie i odszkodowanie. O wszystkich postępach w sprawie informowali mnie na bieżąco. Polecam tę firmę.

Swój komentarz piszę w imieniu mojego ojca, który półtora roku temu został potrącony przez samochód. Wypadek był poważny do tego stopnia, że konieczna była amputacja nogi. Byliśmy załamani. Zachęceni pozytywnymi komentarzami w sieci zasięgnęliśmy pomocy kancelarii prawno-medycznej Vox Veritas. Do sprawy mojego ojca podeszli bardzo poważnie. Wywalczyli dla niego bardzo wysokie zadośćuczynienie, odszkodowanie, jak również rentę rehabilitacyjną. Do tego zorganizowali mu nowoczesną, bioniczną protezę oraz zrobotyzowaną rehabilitację, by nauczył się chodzić z pomocą tej protezy. Dziś mogę powiedzieć, że pomimo przeciwności losu ojciec na nowo jest w stanie samodzielnie się poruszać i w miarę możliwości odzyskał swoje dawne życie. Dziękujemy za pomoc.

Kinga

Z pomocy kancelarii Vox Veritas skorzystałam po wypadku na oblodzonych płytkach przy wejściu do mojego bloku. Złamałam wówczas lewą nogę, przeszłam operację, a następnie musiałam podjąć rehabilitację. Pracownicy Vox Veritas wywalczyli dla mnie 40 000 zł zadośćuczynienia od ubezpieczyciela spółdzielni mieszkaniowej. Środki te mogłam przeznaczyć na dalszą fizjoterapię. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o VOX VERITAS Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w VOX VERITAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VOX VERITAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOX VERITAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VOX VERITAS Sp. z o.o.