VOX VERITAS Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o VOX VERITAS Sp. z o.o.

Milena

Jestem zadowolona z wyboru kancelarii Vox Veritas, która poprowadziła moją sprawę o zadośćuczynienie i odszkodowanie po wypadku samochodowym. Nie odniosłam wówczas bardzo poważnych obrażeń, ale pracownicy kancelarii i tak wywalczyli dla mnie całkiem wysokie środki. Polecam serdecznie, ponieważ jest to firma skuteczna, rzetelna i profesjonalna.

Maciej

Dziękuję kancelarii Vox Veritas za pomoc w odzyskaniu pieniędzy z OFE po zmarłym ojcu. Nie wiedziałem jak się do tego zabrać, więc całą sprawę powierzyłem kancelarii. Jestem szczerze zadowolony z usług, a środki finansowe bardzo mi się przydały. Polecam.

Po wypadku motocyklowym lekarze orzekli, że mój brat do końca życia będzie jeździł na wózku inwalidzkim. Byliśmy załamani. Wtedy znalazłem w internecie kancelarię prawno-medyczną Vox Veritas, która pomaga poszkodowanym zarówno w uzyskaniu zadośćuczynienia, odszkodowań i rent, ale również organizuje nowoczesną rehabilitację. Tak było i w przypadku mojego brata. Dzięki podjęciu zrobotyzowanej rehabilitacji, regularnym ćwiczeniom, po kilku miesiącach postawił swoje pierwsze kroki, a dzięki uzyskanym świadczeniom pieniężnym z OC sprawcy wypadku, nie ma problemu, aby opłacić tę rehabilitację. Dziękujemy i polecamy Vox Veritas.

Justyna

Kancelaria Vox Veritas pomogła mojej mamie w załatwieniu świadczenia pielęgnacyjnego dla opiekuna osoby niepełnosprawnej. Moja mama od kilku lat zajmuje się swoim mężem, który posiada znaczny stopień niepełnosprawności i nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować. Środki te bardzo jej się przydadzą, ponieważ z racji tego, że całe życie zajmowała się domem, nie pobiera emerytury. Polecam usługi kancelarii Vox Veritas.

Firma VOX VERITAS Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Regionalny przedstawiciel handlowy - branża medyczna. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Maria

Kancelaria Vox Veritas pomogła mi w uzyskaniu zadośćuczynienia za śmierć męża, który pół roku temu miał śmiertelny wypadek w pracy. Powierzyłam całą sprawę pracownikom kancelarii, ponieważ ja w tatym czasie zupełnie nie miałam do tego głowy, byłam w bardzo złym stanie psychicznym. Jestem bardzo zadowolona z usług Vox Veritas, jest to firma profesjonalna, rzetelna i skuteczna. Dziękuje i polecam.

Damian

Polecam wszystkim kancelarię Vox Veritas. Jej pracownicy pomogli mi w uzyskaniu zadośćuczynienia i odszkodowania po tym, jak upadłem zimą na oblodzonych schodach prowadzących do klatki mojego bloku. Złamałem wówczas poważnie rękę. Kancelaria Vox Veritas wywalczyła dla mnie środki pieniężne od ubezpieczyciela spółdzielni mieszkaniowej - 30 tyś zł. Dziękuję,

Sabina

Dziękuję bardzo prawnikom z Vox Veritas za pomoc w odzyskaniu pieniędzy z OFE po zmarłej mamie. Nie wiedziałam jakie kroki trzeba poczynić w takiej sprawie, ale wszystko zostało mi wyjaśnione. Uzyskane środki pieniężne bardzo mi się przydały. Serdecznie dziękuję i polecam!

Karol

Serdecznie polecam kancelarię Vox Veritas wszystkim poszkodowanym w wypadkach samochodowych. Półtora roku temu miałem taki wypadek, nie z mojej winy. Odniosłem tak poważne obrażenia, że lekarze praktycznie nie dawali mi szans na to, że jeszcze kiedykolwiek będę chodzić. W uzyskaniu wysokiego odszkodowania, zadośćuczynienia i renty na rehabilitację pomogli mi prawnicy z Vox Veritas. Oprócz tego kancelaria zorganizowała dla mnie nowoczesną, zrobotyzowaną rehabilitację, dzięki której mogłem postawić pierwsze kroki o własnych siłach. Dziękuję bardzo!

Aleksandra

Wysokie odszkodowanie dla rolnika z woj. lubelskiego! To miał być dzień jak każdy inny. Rolnik z woj. lubelskiego wyjechał ciągnikiem wykonać standardowe prace polowe. Niestety kilkaset metrów dalej zorganizowano nielegalne zawody strzeleckie. W ich wyniku jeden z chłopców postrzelił mężczyznę w plecy. Poszkodowany został przetransportowany śmigłowcem do szpitala, jednak lekarzom nie udało się przywrócić mu czucia w nogach, ponieważ został przerwany rdzeń kręgowy. Do końca życia będzie poruszał się na wózku inwalidzkim. Rodzina poszkodowanego domagała się odszkodowania i zadośćuczynienia. Walka przed sądem rozpoczęła się w 2017 roku, a w listopadzie 2021 miał miejsce jej szczęśliwy finał. Dzięki działaniom prawników z VOX VERITAS Sąd Okręgowy w Lublinie przyznał, że pełną odpowiedzialność za wypadek mężczyzny ponosi Liga obrony Kraju i przyznał mu 630 tys. zł odszkodowania, plus odsetki w wysokości ok. 230 tys. zł.

Robert

Piszę w imieniu mojej 70-letniej mamy, której pracownicy Vox Veritas pomogli zorganizować świadczenie pielęgnacyjne. Od 3 lat pełni ona opiekę nad moim niepełnosprawnym ojcem, który posiada znaczny stopień niepełnosprawności. Moja mama nigdy nie pracowała, w związku z czym nie pobiera emerytury. Tak więc, to świadczenie pielęgnacyjne jej przysługiwało. Dziękujemy pracownikom Vox Veritas za sporządzenie odpowiednich pism prawnych i poprowadzenie sprawy!

Martyna

Dziękuję pracownikom kancelarii Vox Veritas za pomoc w odzyskaniu środków pieniężnych z OFE po zmarłym ojcu. Sama nie wiedziałam jak się zabrać do tej sprawy i jakie dokumenty powinnam przygotować. Pracownicy Vox Veritas wszystko po kolei mi wyjaśnili i poprowadzili tę sprawę od początku do końca. Polecam.

Aleksandra

Życie z bioniczną protezą po wypadku! Klientką, której jakiś czas temu pomogła kancelaria Vox Veritas jest pani Ania, która w wypadku samochodowym straciła lewą rękę. Trudno było zaakceptować jej taki stan rzeczy i dostosować się do aktualnej sytuacji. Nasi pracownicy zorganizowali jej nowoczesną rehabilitację robotyczną w jednej z najlepszych klinik w kraju i co najważniejsze, doprowadzili do tego, by nasza klientka mogła zostać posiadaczką protezy bionicznej ręki o wartości 350 000 zł. Podjęli przy tym działania dzięki którym, aktywny samorząd pokrył koszt tej protezy w wysokości 146 000 zł. Jest to niewątpliwie największe tego typu przedsięwzięcie w dziedzinie protez na całym Śląsku i w Małopolsce.

Zofia

Bardzo dziękuję kancelarii Vox Veritas za pomoc w uzyskaniu świadczenia pielęgnacyjnego ze względu sprawowania opieki nad niepełnosprawnym mężem. Z racji tego, że nie pracuję zawodowo ani nie prowadzę działalności gospodarczej, ponieważ zdecydowałam się poświęcić opiece nad mężem ze znacznym stopniem niepełnosprawności, dowiedziałam się, że takie świadczenie mi przysługuje. Kancelaria Vox Veritas napisała odpowiedni wniosek i dopełniła wszelkich formalności w tym zakresie. Ja nie musiałam się o nic martwić. Dziękuję.

Mariusz

Polecam serdecznie kancelarię Vox Veritas. Pracują tam osoby profesjonalne, rzetelne i zaangażowane w sprawy klientów. Moją sprawę o zadośćuczynienie i odszkodowanie po wypadku samochodowym poprowadzili sprawnie i skutecznie. Uzyskałem wysokie środki pieniężne. Jestem bardzo zadowolony z wyboru Vox Veritas!

Ola

155 000 zł zadośćuczynienia za złamaną miednicę! Pani Viktoria w wyniku wypadku doznała poważnego złamania miednicy i odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Konsekwencją był również pourazowy niedowład nerwu zasłonowego prawego oraz uraz obwodowego nerwu brzucha. Kancelaria Vox Veritas wywalczyła dla niej 155 000 zł zadośćuczynienia. Należy podkreślić, że za tego typu urazy najczęściej wypłacane są kwoty oscylujące w granicach 60-80 tys. zł. Dzięki naszym zaangażowanym i wykwalifikowanym pracownikom poszkodowana nie musiała tracić czasu na rozprawy sądowe, a środki pieniężne otrzymała bardzo szybko. Pani Viktoria wybrała Vox Veritas i nie zawiodła się!

Stanisław

Rok temu moja żona miała poważny wypadek samochodowy, w skutek którego jej życie kompletnie się zmieniło. Nie mogła ruszać rękami, nogami, wstawać, chodzić, przez pierwsze miesiące była przykuta do łóżka. Skorzystaliśmy z pomocy kancelarii prawno-medycznej Vox Veritas, ponieważ słyszeliśmy o niej wiele pozytywnych opinii. Wywalczyli dla nas wysokie zadośćuczynienie i odszkodowanie, a także rentę na zrobotyzowaną rehabilitację. Dzięki tej rehabilitacji żona zaczęła czynić pierwsze postępy. Z dnia na dzień jej stan się poprawia, a lekarze twierdzą, że ma szansę odzyskać pełną sprawność. Dziękujemy.

Aleksandra

90 000 zł zadośćuczynienia i proteza nogi! W październiku 2021 r. Pan Roman został tragicznie potrącony przez kierowcę, który nie zauważył zakazu wjazdu. Sprawca wypadku wjechał w poszkodowanego z taką siłą, że zmiażdżył mu prawą nogę. Konieczna była jej amputacja na wysokości za kolanem. Jeden dzień zmienił całkowicie życie Pana Romana, który dotychczas był osobą aktywną, towarzyską, lubiąca przebywać na świeżym powietrzu. Od momentu wypadku poszkodowany całe dnie spędzał samotnie w domu. Nie był w stanie wykonywać samodzielnie podstawowych czynności dnia codziennego. Kancelaria Vox Veritas podeszła do sprawy Pana Romana z pełnym zaangażowaniem. Na ten moment udało się wynegocjować już 90 000 zł tytułem zadośćuczynienia, ale to nie koniec! Aktualnie walczymy o zadośćuczynienie w wysokości 250 000 zł. Kolejnym celem jest również organizacja nowoczesnej, bionicznej protezy o wartości 180 000 zł i wdrożenie rehabilitacji przez okres minimum 4 miesięcy, aby poszkodowany mógł nauczyć się chodzić z jej pomocą. Należy też podkreślić, że po 10 latach użytkowania, firma Vox Veritas zapewnia wymianę protez na nowe modele.

Zofia

Kancelaria Vox Veritas pomogła mi po śmierci męża w wypadku w pracy, kiedy chciałam uzyskać należne zadośćuczynienie. Firmę tą poleciła mi koleżanka, która korzystała z ich usług po wypadku samochodowym. Jestem zadowolona z działań podjętych przez pracowników Vox Veritas, ponieważ w tym trudnym czasie mojej żałoby zajęli się wszystkimi formalnościami, informowali mnie na bieżąco o kolejnych krokach w sprawie i wywalczyli wysokie zadośćuczynienie. Polecam!

Patryk

Kilka miesięcy temu zostałem potrącony na pasach przez nieuważnego kierowcę. Trafiłem do szpitala ze złamaną nogą i licznymi potłuczeniami. Kancelaria Vox Veritas pomogła mi w uzyskaniu zadośćuczynienia i odszkodowania. Jestem bardzo zadowolony z ich usług, ponieważ sprawa była poprowadzona sprawnie, szybko i skutecznie. Dziękuję.

Dziękuję pracownikom Vox Veritas za pomoc w uzyskaniu odszkodowania i zadośćuczynienia po wypadku motocyklowym. Dzięki Vox Veritas otrzymałem wysokie środki pieniężne, jak również rozpocząłem zrobotyzowaną rehabilitację, którą dla mnie zorganizowano. Firma na prawdę godna polecenia!

Zostaw merytoryczną opinię o VOX VERITAS Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w VOX VERITAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VOX VERITAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOX VERITAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VOX VERITAS Sp. z o.o.