Madiff Sp. z o.o.

Opinie o Madiff Sp. z o.o.

Aktualność
Oto rozwiązanie, które przekształci Twój projekt #softwaredevelopment, aby był bardziej wydajny i opłacalny!
Uzyskaj dostęp do naszego nowego artykułu tutaj:

nicolas Nowy wpis

Ghosting najgorszej klasy - proponują spotkanie, ustawiają w kalendarzu, po czym nie pojawiają się i przestają odpisywać. Ktoś w HRze powinien chyba się tym zająć.

Agata Nowy wpis

Sales & Business Development Manager, też dopytam o ten etat. Jak często mniej więcej, pojawiają się wolne miejsca? Wiem, że szukali kilka miesięcy temu kilku pracowników, ale niestety nie zdążyłam. Dawali opcję hybrydy i ciekawa jestem czy od początku wchodzi się na pracę w domu czy dopiero po jakimś okresie przepracowanym na miejscu...

a Nowy wpis

Niepoważna firma, organizują spotkania rekrutacyjne, na które się nie stawiają. To świadczy tylko o tym jak można im ufać jako pracodawca.

.JS Nowy wpis

Bardzo polecam Madiff jako pracodawcę! Byłem kandydatem na stanowisko dewelopera Angulara i cały proces rekrutacyjny przebiegł bardzo klarownie i sprawnie. Każda faza procesu, począwszy od rozmowy z rekruterem HR, przez spotkanie z menedżerem, aż po techniczną rozmowę z ekspertem, odbywała się z różnymi osobami. Cały proces trwał zaledwie tydzień, a umowę podpisałem już w tym samym tygodniu. Jestem bardzo zadowolony z tego, że udało mi się tak szybko znaleźć nową pracę, zwłaszcza że byłem w sytuacji nagłej potrzeby zatrudnienia po zwolnieniu z poprzedniej firmy. Polecam :). Dodatkowo, miałem okazję wziąć udział w świetnym wydarzeniu networkingowym zorganizowanym przez zespół rekrutacyjny, co było dodatkowym plusem całego procesu rekrutacyjnego.

Net Developer

normalna rekrutacja, na koniec zaproponowali takie stawki że prawie im się w twarz roześmiałem. Jestem developerem a nie kasjerem w biedronce (!) żenada.....

pytania na temat , ale stawka - komediowa

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Sales & Business Development Manager, w ostatnim czasie, firma rekrutowała na to stanowisko. Wakatów było wolnych 4, udało się już obsadzić wszystkich pracowników? Poczekam na nowe ogłoszenia ale jestem ciekaw tego dwuskładnikowego wynagrodzenia dla pracowników. Podobno jest podstawa plus ewentualny premia. Czy takie premie pracownikowi udaje się wyrobić co miesiąc? Za taki średni miesiąc pracy ile rzeczywiście można zarobić?

A po jakim czasie się odzywają po wysłaniu cv? Może kilku się odzywa, nie wiem, np. w zastępstwie za kogoś innego? To jeszcze nie byłoby tak źle. Co jeszcze w rekrutacji było takiego co zniechęciło cię do dalszych rozmów? Ile etapów miało się odbyć? Zapowiadali jakieś zadania rekrutacyjne?

Klarysa

Na jakąś posadę to była rekrutacja? I czy firma mówiła, ile takie oczekiwanie na feedback może potrwać, mówili np. 2 tygodnie, miesiąc? I jak kandydat się przypomina, to dostaje odpowiedź, że jeszcze nie ma rozwiązania, czy jest po prostu totalna cisza?

Jak z przejrzystością w kwestii zarobków? Od początku, od ogłoszenia był Ci znany zakres wynagrodzenia? A może podano Ci go w trakcie procesu rekrutacji?

nie polecam

w trakcie rekrutacji zapytano mnie o moje oczekiwania finansowe, wcześniej nie było żadnych informacji z ich strony o widełkach

@nie polecam

Próbowałaś się dowiedzieć od rekrutera, z jakiego powodu najwyraźniej nie biorą już Twojej kandydatury pod uwagę? Dali Ci numer telefonu do kontaktu? I jaką kwotę podałaś na rozmowie?

Czym w Madiff Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Wyjaśnisz temat? padła jakaś deklaracja o tym, że oddzwonią? Ciekawi mnie ewentualna przyczyna za tym, że nie skoro jednak rozmowa była prowadzona. czegoś zabrakło? Nie można się skontaktować by dopytać tak w sumie?

Jak się sytuacja rozwija z odzyskaniem pieniędzy za niewykorzystany urlop oraz z otrzymaniem świadectwa pracy? I czy możesz napisać, jak to było, gdy jeszcze tam pracowałeś, czy sam z tej pracy zrezygnowałeś z jakichś względów, czy to może z Ciebie zrezygnowali?

Ktoś tu pisał o jakichś problemach z rozliczeniem urlopu. A takie pytanko, IT recruiter jaką ma aktualnie umowę? Widziałem ogłoszenie sprzed ponad miesiąca i tam to wszystkie wymienili prawie możliwe, więc nawet ono mi nic nie powiedziało konkretnego. I jak właśnie ten urlop wygląda, co przysługuje?

Jaki jest wkład kierownictwa Madiff Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Elizka

A czemu pracownicy nie chcą brać w nich udziału, chyba są dla nich organizowane? Jak często takie coś się odbywa?

AR

W Madiff nie ma żadnych eventów bo pracowników też nie ma. Jak się uda kogoś złowić to jak osoba zobaczy z kim ma do czynienia to ucieka. Jest 2 managerów plus zarządzający wszystkim szef we Francji. Pozostali to osoby na krótko, rotacja tam jest ogromna

@AR

Ale jak to ucieka? A co z umową? Jak jest umowa, to jest tam jakiś okres wypowiedzenia, czy nie ma wcale? Można tak z dnia na dzień się zwolnić, bez tego czasu? Rotacja wynika też z tego, że niw ma w umowie mechanizmów zatrzymujących ludzi?

Werka

A ja jestem tu bo szukam info o tej rekrutacji online na posadę IT Recruiter. Pytam, bo właśnie rekrutują. I dajcie mi znać, ile jest etapów w tym procesie? I z kim odbywają się rozmowy rekrutacyjne?

ER
@Werka

Nie polecam zatrudniania się na to stanowisko w @Pracodawca ani żadne inne. Strata czasu i nerwów. Nic się nie nauczysz, będziesz obwiniana o wszelkie niepowodzenia i pracowała po godzinach nawet nie za uśmiech szefa - za jego wieczne niezadowolenie i połajanki.

Iga

Tak się zastanawiam jakiego stanowiska to wszystko dotyczy? Skoro biura są wirtualne to czy cała praca zdalnie się tu odbywa? Zarobki tu w ogóle w porządku są?

OF
@Iga

Nie ma wirtualnych biur, tam trzeba chodzić do biura trzy razy w tygodniu.

Radek

Proces rekrutacji w Madiff, w której brałem udział w zeszłym miesiącu, był bardzo sprawny i przebiegł bezproblemowo. Rekruterzy i menedżerowie byli bardzo pomocni i zawsze służyli radą. Proces rekrutacyjny był wymagający, a w szczególności rozmowa techniczna, podczas której musiałem zrobić "live coding", jednak było to raczej sprawdzenie moich umiejętności rozwiązywania problemów niż próba uzyskania idealnej odpowiedzi. Obecnie czekam na rozpoczęcie projektu w lutym, ale już teraz mogę polecić wzięcie udziału w procesie rekrutacji w tej firmie.

Maja
@Radek

Jakie stanowisko dokładnie? Ciekawa jestem, czy już ci stawkę zaproponowali. Wiadomo coś o tym, ile tam dają teraz? I jaka umowa, B2B czy umowa o pracę?

kontraktownia - Java Senior
@Radek

To tylko u Ciebie tak było. Brałam udział w rekrutacji i zapomnieli zadzwonić, potem opowiadali jacy to oni są super, a w praktyce wyszedł totalny bałagan i chaos rekrutacyjny. Inna stawka było mówiona inna została zaproponowana. Masowa kontraktowania, do której nie wrócę

Wiola
@kontraktownia - Java Senior

Skoro stawki się różniły, to nie było opcji negocjować jakoś tego? Czy sztywno trzymają się jakichś określonych widełek? Długo w ogóle cały proces rekrutacyjny tu trwa?

Misza

Dlaczego oni dzwonią zadawać na nowo wszystkie te same pytania, na które odpowiedz jest już cv, po czym wysyłają link do ponownej aplikacji? Dziwny podejrzany proces.

Teresa
@Misza

Ale dzwonią i pytają co w CV? Czy jak? Do każdego tak? Próbowałeś wejść w ten link? Co tam w nim jest? Może zadanie rekrutacyjne?

Jaro
@Teresa

Wczesniej aplikowałem na stanowisko java developer w tej firmie i mogę się podzielić swoim doświadczeniem. Proces aplikacyjny był prosty, podobnie jak napisałeś, i również poproszono mnie o przesłanie CV za pośrednictwem linku na ich stronie internetowej (Link prowadzi do prostego formularza aplikacyjnego, gdzie należy dołączyć swoje CV). Co do wynagrodzenia, było ono faktycznie podane w ogłoszeniu o pracę, co było jednym z powodów, dla których zainteresowałem się aplikowaniem na to stanowisko. Ostatecznie (po rozmowie technicznej) otrzymałem ofertę na umowę o pracę. Powodzenia!

Madiff to jedna z najprzyjaźniejszych firm, w jakich pracowałam. Niedawno skończyłam tam projekt i z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Atmosfera jest luźna, a ludzie pełni energii i chętni do pomocy. Człowiek czuje się tam swobodnie, a każdy ma swoje miejsce i swoje zadania. No i oczywiście, nie sposób zapomnieć o nieodłącznych imprezach integracyjnych, które umacniają relacje między współpracownikami.

Agata
@Karolina

Fajnie że masz takie odczucia. To po skończonym projektem nie dają następnych? Czy po prostu odeszłaś z powodów prywatnych? Dobrze płacili tak w ogóle i czy jakieś szkolenia były dla pracowników?

@Agata

Dają projekty, cały czas dbają o pracownika, co chwile dostaje telefon z zapytaniem czy dany projekt by mi odpowiadał. Niestety musiałam odejść po skończonym projekcie z powodów prywatnych. Na wynagrodzenie nie można było narzekać. Plusem są też eventy na które jestem zapraszana nawet po skończeniu współpracy.

Gabriela
@Karolina

A możesz powiedzieć czy osobiście poznałaś ludzi z długim stażem w firmie? Ile wynosił ich staż? Pytam ponieważ ludzie tutaj piszą, że pracownicy odchodzą po kilku miesiącach. Są jakieś podwyżki wraz ze wzrostem stażu pracy?

@Gabriela

Jest wiele osób z dłuższym stażem - 2 lata, 7 lat różnie. Wydaje mi się, że w każdej firmie znajdą się osoby które odchodzą po krótkim czasie, ale w Madiff się z tym nie spotkałam.

Czy w Madiff Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jak najbardziej. Wielu naszych pracowników jest zatrudnionych na podstawie B2B.

Francesca

Jestem na tak. Madiff zaprosił mnie na event, gdzie dowiedziałam się sporo o firmie oraz mogłam poczuć klimat jaki tam panuje. Prezentacja firmy na 5+. Widać że to poważna firma z przecudowną atmosferą - aż chce się pracować.

Małgorzata

Jestem zachwycona procesem rekrutacji. Kobieta która przeprowadza moją rekrutacje (bez nazwisk) robi to bez zarzutu. Czuje się zadbana i doceniona. Wszystkie odpowiedzi na moje pytania zostały udzielone bezzwłocznie i były one konkretne, bez nawijania makaronu na uszy. POLECAM MADIFF!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Madiff Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Madiff Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Madiff Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Madiff Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 19 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Madiff Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Madiff Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Madiff Sp. z o.o.