Opinie o Credit Royal Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Credit Royal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Credit Royal Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Credit Royal Sp. z o.o. w Warszawa

Matsu

Firma (usunięte przez administratora)wierzycieli z dużych pieniędzy i ogłosiła upadłość. Ludzie potracili majątki. (usunięte przez administratora) i tyle!!!

Poszkodowana Nowy wpis
@Matsu

Czy jest jakaś grupa poszkodowanych?

Serio Nowy wpis

Kiedy pracownicy i byli pracownicy dostaną swoje dwa zaległe wynagrodzenia?

HeHeszki Nowy wpis
@Serio

Ja tam dostałem w piątek po 11 ????????

Nkks Nowy wpis

Firma żart. Najpierw wypłata spóźniała się jedną dwa tygodnie, teraz spóźniają się kolejne dwie. Ciekawa jestem jak i kiedy wypłacą wszystkim.

Aarch

Dno i wodorosty, przez rok było wszytko ok, ale nagle zaczęło się sypać, a teraz tuż przed świętami Wielkanocy dostaliśmy wypowiedzenia i zaczęły się jazdy, poprzednia wypłata za luty spóźniona o dwa tygodnie a księgowa potrafiła powiedzieć że "nie wie czemu", później z nie oficjalnego źródła dowiedzieliśmy się jako pracownicy o restrukturyzacjach i upadłości, wypłata za marzec na dzień 28.04 nie dotarła w ogóle, ale prezes jeden czy drugi ma na to żeby sobie jeździć na wyjazdy. Mam nadzieję że ktoś dobierze wam się do skóry za to. Nie podejmujcie żadnego rodzaju współpracy z tą firmą!

Demolka
@Aarch

Wypłaty najpierw opóźnione o 2 tygodnie, zwlekanie z przelewami, brak konkretnych informacji. Zagięcie strefy czasowej lub alternatywna rzeczywistość - tydzień trwa około miesiąca.

Trach
@Aarch

Update na dzień dzisiejszy jakaś (usunięte przez administratora) podająca się za dyrektorkę oznajmiła, że nie będzie mydlić oczu bo nie wie skąd wezmą pieniądze i kiedy. Jeżeli komuś zalegają z dwiema wypłatami, zapraszam (usunięte przez administratora) możemy się sądzić.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Credit Royal Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ala

Też szukałam dla siebie oferty pracy, ale nie mają żadnych rekrutacji obecnie. Ciekawi mnie to, że pisaliście, że na posadę w recepcji sa 2 etapy. Ale nie ma info o umowie. Czy zatrudnienie jest na umowie o prace, zlecenie czy inny jeszcze rodzaj oferują?

Antoni

O robocie windykatora już trochę napisano, a jak to jest w pracy recepcjonisty / pracownika administracyjnego? Szukają chętnych na zlecenie lub UoP, ale za jaką kwotę i czy jest to UoP na czas nieokreślony?

Zxcvbnm
@Antoni

2 etapy rekrutacji, na obu 3 osoby "przepytujące". Stanowisko przynieś-podaj-pozamiataj.

Grażyna
@Zxcvbnm

2 etapy rekrutacji na takie stanowisko? Te dwie rozmowy się czymś różnią albo są chociaż prowadzone przez inne osoby? Jaka jest tu stawka dla recepcjonisty?

@Antoni

Szanowni Państwo, rekrutacja na stanowisko Recepcjonisty / Recepcjonistki została już zakończona sukcesem. Odpowiadając na Państwa pytania dotyczące tego stanowiska - stawkę oferowaną na tym stanowisku podawaliśmy w widełkach zarobków w publikowanych ogłoszeniach o pracę. Zakres obowiązków związany jest głównie z organizacją recepcji i pracy Biura. Rekrutacja odbywa się w 2 etapach. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Credit Royal

Jak szefostwo w Credit Royal Sp. z o.o. traktuje ludzi?

michalina

to, że nie ma byłego pracownika, który by pozytywnie mówił o firmie o czymś świadczy ;)

Palla

Z tego co wiem, szefostwo jest tam naprawdę wyrozumiałe i dobrze traktuja swoich pracowników ;)

Mariusz
@Palla

Z tego co wiesz? Pracowałaś tam czy nadal jesteś zatrudniona? Czyli jak ktoś się zgłosi z problemami to nie popędzą tylko pomogą w rozwiązaniu?

olla
@Mariusz

Pomogą.

Małgorzata
@olla

Ale chodzi o problemy w pracy czy prywatne np., natury finansowej?

Żal.pl
@michalina

a ktoś tam w ogóle pracuje? szukają windykatorów terenowych na śmieciówce bądź B2B, bez żadnej podstawy, 9% brutto od zbiórki, jazda własnym samochodem na swój koszt. Dziwię się, że ktoś ma czelność w ogóle komuś takie warunki przez gardło przedstawiać.

Małgorzata
@Żal.pl

No jeśli ktoś pracuje to raczej nikt go nie zmusza? A jakich warunków Ty byś oczekiwał od nich żeby uznać je chociaż za przystępne?

Żal.pl
@Małgorzata

Serio pytasz ? chyba nigdy nie pracowałaś w windykacji i nie wiesz jakie koszty trzeba ponieść, żeby zebrać 10k i więcej od dłużników. W czasach kiedy benzyna jest po 7 zł, jest ZUS i podatki do zapłaty to jest istne szukanie frajerów na to stanowisko

terenowy
@Żal.pl

Takie sobie szacowanko. jeśli liczysz zarobić u nich 4000 zł ( przy prowizji 6% ) to: - musisz "ściągnąć" około 66 000 zł. Dużo to i mało. Ale jedziemy. 66 000 zł i szacujemy ratki po 800 zł ( tak, tak, wiem, że trafi się "strzał" za 600 000 000 i to co tydzień ). oznacza to, że trzeba nakłonić do spłat 80 osób. Przy docieralności i skuteczności razem wziętych 20 % ( tak, wiem, macie takie tematy, że docieralność przekrcza 120 % ) czyli....trzeba objechać około 400 osób. to po 15 spraw dziennie :D. koszty...objechania 400 spraw :). dobra, idziemy po bandzie : 4000 zł ( 6 %), ratki po 3 tysie czyli 20 osób będzie spłacać po te 3 tysie miesięcznie. to trzeba 100 osób objechać. dalej przyjmując 20% skuteczność. 5 spraw dziennie. Jakby to wam rojale powiedzieć - no szału nie ma :D to ten....

Czy w Credit Royal Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Czesc

Nie :)

Firma niegodna polecenia. To i tak delikatnie powiedziane. Do pracy napewno.

Colop
@Gość

O kurczę, właśnie chciałam tam kandydować do pracy. Powiesz coś więcej w tym temacie?

@Colop

Jeśli bardzo chcesz po prostu spróbuj i przekonaj się. Chwilòwki to nie moja bryka, że tak powiem -to jedno, natomiast ogólnie praca jw.

Colop
@Gość

Nie ukrywam, ze trochę mnie zaniepokoiła Twoja wypowiedź, patrząc pod kątem aplikacji na stanowisko do nich. Jeśli chciałbyś opowiedzieć coś więcej (oczywiście szanuję prywatność) będę wdzięczna :-p

Zostaw merytoryczną opinię o Credit Royal Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Credit Royal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Credit Royal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Credit Royal Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Królewska 18
    00-103 Warszawa