Opinie o Zargood International Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zargood International Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zargood International Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zargood International Sp. z o.o. w Kraków

plot

mozna chociaz zarobic 6k netto?

Iks
@plot

Kwartalnie

Agata Nowy wpis
@Iks

Serio kwartalnie? A na ilu trasach niby? To trochę nie za mało jak dla kierowcy? To jakie stawki dla porównania proponują teraz tutaj spedytorom?

Szymon Nowy wpis
@Agata

Głodowe

JakisKoerowca

Spedytorka jest w stanie śledzić mnie na GPS całą noc i gdy zatrzymuje się na stacji. Wydzwania i wypisuje SMS cyt"czy pan robi pauzę? Przypominam o której mamy rozładunek". No nawet się wyszczac nie można!!! Paranoicy. Po poinformowaniu pani że tak, robię przerwę aby zjeść odpocząć itd. itp. po podaniu dokładnych informacji na temat długości tejże (nie na miejscu!) przerwy. O czasie przyjazdu na rozładunek i czasie zapasu który powinien jeszcze zostać. Po kilkudziesięciu minutach znów dzwoni cyt" nie widzę ruchu na GPS, czy pan dalej stoi?!". Nosz (usunięte przez administratora) mówisz człowiekowi na czym stoi, a ta nawet nie raczy słuchać. Oni nie przyjmują informacji do wiadomości to jak mają być profesjonalistami? To nie jest współpraca to jest nękanie ludzi swoimi paranojami. Nie chcę się do nich wracać.

Czesław
@JakisKoerowca

Nie wiem czemu się tak dziwisz? Przecież sprawdzanie kierowcy to jej praca. Nie chodzi mi o ciebie, ale kierowcy często robią postoje i towar nie dojeżdża na czas a odbiorca się piekli i to spedytorka musi tego wysłuchiwać. Powinieneś też ją zrozumieć.

Inny kierowca Nowy wpis
@JakisKoerowca

Myślę że nie chciałbyś się z nią zamienić i wykonywać jej pracy.

Agata Nowy wpis
@Inny kierowca

No może i by nie chciał.xd No bo faktycznie to jej praca ale też wygląda to jak taka chora inwigilacja, ja na Twoim miejscu bym nie dała rady tak pracować. Tak w sumie było u nich od zawsze czy od jakiegoś czasu tak ostro zaczęli się przyglądać kierowcom? Ktoś jeszcze ma jakieś śmieszne historyjki z tym związane?;)

Pracowałem.nie polecam. Płaca spedytora niska, norma do zrobienia wysoka. Ciągle za mało. Pracownicy na działalności gospodarczej. Na dodatek musiałeś w weekendy na dyżurach pracować dodatkowe 40 godzin za 150 zł. Ludzie w pracy byli w porządku

Grażyna

Czyli ile wynosi płaca w Zargood? :P Podasz jakieś konkrety? Jak wyglądają wspomniane normy do wyrobienia? Czy za ich wypracowanie przyznawane są premie?

@MamLepszaFirme A czy zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak to czy to częste? Informują odpowiednio wcześniej?

Kamo
@Paweł

Płatne to nie

Grażyna
@Kamo

To w takim razie w jaki sposób pracownik jest rozliczany z takich nadgodzin? Odbiera się je po prostu w inne dni pracujące czy jak? Byłabym wdzięczna za informacje :) Wolałabym już wcześniej się zorientować na jakiej zasadzie się to odbywa.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Zargood International Sp. z o.o. na stanowisko Dyspozytor - Spedytor? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

@kamo to co nadgodziny są za darmo?

MamLepszaFirme

Pracowałem tam, kasa słaba jak na tyle godzin. Zdarzało sie nawet ponad 200 w miesiącu. Możliwość podwyżki? Zapomnijcie. Jezeli cos zrobiłeś dobrze to można było w spokoju pracować, jak tylko jakies problemy sie pojawiły to nawet byli zdolni uciąć premie a do tego od razu atmosfera dno.

iks
@MamLepszaFirme

dyspozytor pracuje 6 dni w tygodzniu po 8 godzin / na 3 zmiany

Kik
@iks

Podobno z oszczędności zlikwidowali cały dział dyspozytorow. Tornado przeszło też przez administrację. I jakoś o połowę spedytorów teraz jest tam mniej. Tak o połowę

tik

Praca w tej firmie to jakaś totalna porażka.

Radzę przewoźnikom trzymać się od nich jak najdalej, prędzej czy później odbije się wam to czkawką, a właśnie teraz jest okazja. Wiem co pisze.

hghg

kierowca odradza jazdy pod ta firma rafalek jak trzeba fajny chlopak a potem (usunięte przez administratora) obrobi kazdemu kto mu uwierzy....nie polecam dulicowy Pan wszystkich spedytorow ktory pracowal jako listonosz w in post... Dysporzytorzy ktorzy pracowali jako listonsze... gdzie tu k... profesionalizm??????

iks
@hghg

to czy ktos pracowal jako listononosz czy ciec jest bez nzaczenia .... ale reszta to prawda

Czy w Zargood International Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Z

Tak. Atmosfera jest przyjazna. Zgrany zespół.

Sylwia
@Z

To bzdura

Julia

A za co odbierają premie?

Patrycja
@Julia

Jak kierowca nie ma kilometrów. Jak target niezrobiony a jest wysoki. Jak klient ci nie zapłaci

Patrycj a

@hghg chyba jesteś pracownikiem w tej firmie ? Napisz coś proszę o zarobkach i premiach w tej firmie bo nie mogę znaleźć informacji

lol
@Patrycj a

Jakich premiach??!!

Xxl
@lol

Premie to się zabiera a nie daje

Przewoźnik

Przede wszystkim płacić ludziom na czas!!

Przewoźnik

Widzę że się usuwa nie pochlebne opinie Zmieńcie podejście do przewoźników...

byly pracownik

Idealne warunki na wolontariat, tzn pracujesz od rana do nocy a dostajesz ochlapy, o ile w ogole dostaniesz

Ktoś

Porażka same gamonie tam pracują

Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Nadal nie widać zbyt wielu info o firmie Zargood International Sp. z o.o. w miejscowości Kraków.

Kierowca

Współpracuje z ta spedycja (niestety jeszcze) choć nazywaniem tej firmy spedycja jest obelga dla reszty firm działających profesjonalnie w tej branży. Brak kultury, niekompetencja i chciwa polityka powinny być mottem tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zargood International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Zargood International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zargood International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zargood International Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Aleja Pokoju 78
    31-564 Kraków

Zargood International Sp. z o.o.