Opinie o Fast Pro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fast Pro Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fast Pro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Pro Sp. z o.o. w Warszawa

Hej, już pracowałam na słuchawce w jednej firmie wysyłkowej. Czy ja po tych tutaj dawniejszych komentarzach dobrze widzę, że może na obsługę by się ktoś w razie czego przydał? Musiałabym tylko wiedzieć jak zapłacą i czy można zdalnie, bo do Mazowieckiej mam daleko

klient Nowy wpis

W dniu dzisiejszym o koło godziny 12 00 kurier nie dostarczył karty pod adres w Inowrocławiu, porzucił otwartą kopertę z kartą banku Revolt i uciekł.

Mazur Nowy wpis

Owszem dzisiaj otrzymałem list z Fauet Pro Sp.z.o.o. z Warszawy a w niej karta płatnicza VISA Revolut z opisea One card. ALL things money. Nigdy nie zamawiałem i nie utrzymywałam z daną firmą kontaktu.

Gośka

Złożyłam rezygnację pomimo to przesyłki przychodziły. Nie można było ich odesłać. Produkty tych marek są dużo tańsze

Bożena Nowy wpis
@Gośka

Ale jak przesyłki przychodziły? Za darmo czy pobierało pieniądze czy jak?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fast Pro Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Dlaczego pismo wysłane przez Citibank 6 01 2022r. dotarło do mnie dopiero 25 04 2022r.? Bank podał mi terminy do kontaktu, które zostały przekroczone. Wyjaśnienia proszę przesłać na adres osanna@o2.pl

Zofia Potapiuk

Dzisiaj otrzymałam przesyłkę z FASTPRO ŁÓDŹ. Zamawiałam kwiaty a dostałam pejzaże gdzie jeden nadaje się do wyżucenia.. Czy jest możliwość wymiany. Jak nie to więcej nie zamówię

Pani Ładica
@Zofia Potapiuk

* wyrzucenia Trzeba było zamówić słownik ortograficzny.

Zoltar

Banda złodzei do kupy z tzw. pocztą polską. 4 ukradzione przesyłki, które nie dotarły z Chin. Jakoś Chińczyki mogą śledzić co do minuty, co się dzieje z nadaną przez nich przesyłką, a w PL banda złodzei okrada bezkarnie przesyłki, tłumacząc się "Prosimy o podanie międzynarodowego numeru przesyłki, który składa się z 13 znaków - 2 liter na początku oznaczających rodzaj przesyłki, 9 cyfr i 2 liter na końcu oznaczających kraj nadania. Informujemy, że bez numeru międzynarodowego nie ustalimy statusu przesyłki". SKANDAL w biały dzień, tylko w tym kraju!

AliExpress

Firma pośrednicząca w dostarczaniu przesyłek z Chin która bezkarnie okrada paczki. Wysyłki za pośrednictwem Cainiao bądź inne super ekonomiczne nigdy do właściciela nie dotrą. Widzisz plusuj komentarz.

Sus
@AliExpress

Zgadzam się w 100% przesyłki docierają jak chcą kilku już nie mam czekam ponad 2 mc i cisza porazka !!!! Z tego co zauwazylam najpierw przesyłki otrzymuje Świat Przesyłek a później oni

Aliexpress
@Sus

To jest po prostu (usunięte przez administratora) i powinno byc to zgloszone

ali
@AliExpress

do mnie dotarła przesyłka po prawie 3 miesiacach od pojawienia się w Polsce... z chin leciała przez 2 tyg

Waldek z Dzikowa
@AliExpress

No właśnie do mnie też przesyłki nie docierają lub są w stanie zdewastowanym . Z wish zamawiam. Moje dzieci kupują na Aliexpresie i to samo . Kilka naklejek adresowych ponaklejane i "firma" FastPro ma umowę z P.P. (usunięte przez administratora) Ciekawe jest jeszcze to że od pewnego czasu , czego wcześniej nie zauważyłem , podrożały koszty wysyłki . Obecnie są to koszty rzędu 50 -80 lub nawet 100 % ceny towaru ! Dla przykładu pudełko wierteł kosztuje 10 zł a przesyłka 8 zł . Lamka do roweru 15 zł a przesyłka też 15 zł . Ciekawi mnie czy te koszty wysyłki z wish mają jakiś związek z przeklejanymi naklejkami od "firmy" FastPro ?

Coldziuu
@AliExpress

Dziś też dostałem paczkę od FastPro. Paczkę? Hah, dobry żart. Pustą kopertę bąbelkową. Czekałem na paczkę wartą 200 zł z Chin i się nie doczekałem

@AliExpress

Zgadzam się. W moim przypadku 95% przesyłek które trafiają do FastPro niestety dziwnym trafem znika. Okradają bezkarnie ludzi. Pisałam e-maila do tej firmy, ale niestety nic nie odpisali. Spróbuję napisać jeszcze do poczty polskiej w końcu z nimi współpracują.

Bol
@Monika

Zamówiłem piłę z akumulatorem ale po akumulatorze zostało tylko miejsce i mam zabawkę

Mdb
@AliExpress

FASTPRO i ŚWIAT PRZESYŁEK -mają podpisane umowy z CAINIAO. Nie z pocztą polską. Obie te firmy kradną na potęgę. To one współpracują ze sobą. Mnie zaginęło już ok 40 przesyłek przez dwa lata. Myślę że to by bylo dobre dla uwagi tvn...

Prawda
@AliExpress

Ostatnio praktycznie nic do mnie nie dochodzi! A jak juz coś dojdzie to paczka jest rozerwana i nie ma w niej wiekszosci zawartosci CO TO WGL MA BYC?!?!

M1
@AliExpress

Właśnie dostałem coś czego nie zamawialem

wzam

Przesyłka nie dotarła, firma FastPro ukradła. Tyle w temacie. A Chińczycy to wiedzą, sądzą po tylu zwrotach pieniędzy.

Grzegorz

Nigdy więcej zamówień zamówiłem walizkę kluczy dziś dostałem 1klucz rozmiar 10 za całe 50 zł Omijajcie ich dużym łukiem

Nigdy wiesej wish

Zamówiłem skrzynkę z narzędziami 205 elementów. Przysłali mi 1 klucz dwustronny 8mmx10mm w kopercie firma fastpro? (usunięte przez administratora) Gdzie są moje klucze?

Nigdy więcej wish
@Nigdy wiesej wish

Co mam zrobić jeżeli nie dostałem tego co zamówiłem? Czy ta pseudo firma fastpro jest bez karna? Kto mi odda pieniądze?

Marco
@Nigdy wiesej wish

Dostałem podobnie miały być 2 zestawy kluczy od 4do 24 grzechotki itp do tego skrzynka a dziś dostałem 2 klucze z tego wszystkiego ???? ns szczęście dostałem całkowity zwrot kasy za wszystko co za muwilem dobrze ze nie domuwilem radia z LCD za 2000zl bo był się wkurzył na nich nie polecam

wilmi
@Nigdy wiesej wish

To samo mnie spotkało. Otrzymałem taki sam klucz który w Polsce kosztuje 6-8 zł. To skandal ! Nigdy więcej WISH !!!!!!!!!!

werty

tez zamawiałem kpl kluczy dostałem dzisiaj klucz płaski 8/10 skur,,,

Hej
@Nigdy wiesej wish

Hej właśnie mamy taką samą sytuację

Basteq

Dokładnie to samo miałem

Naiwny
@Nigdy wiesej wish

Zamiast zamówionego drona otrzymałem po wielu miesiącach same śmigiełka, zamiast więcej przesyłek nie otrzymałem a zamówiłem wkrętarkę, narzędzia i wiele innych.

@Nigdy więcej wish

A pamiętałeś o terminie zgłoszenia ? Wish , po zakupie towaru , podaje Ci datę planowanej dostawy . Po tej dacie możesz zgłosić sprawę do obsługi ale najpewniej zaproponują żeby jeszcze poczekać . Ale nie wolno przekroczyć terminu 30 dni od daty planowanego doręczenia bo po pieniądzach . W tym ostatnim dniu zgłaszasz że towar nie dotarł i chcesz zwrot kasy . Ja tak kilka razy zrobiłem i pieniądz wrócił . A po miesiącu czy dwóch niektóre paczki jednak doszły . Ale trudno . Ich strata , mój zysk !

Mark
@Marco

Jeżeli tak samo czytasz jak piszesz, to mogłeś nie doczytać i zamówić 2 klucze....

Robert
@Nigdy wiesej wish

Miałem to samo 1klucz lub inne kremy nasze klucze trafiły na rynek za200zl przynajmniej tyle dobrego że wish oddał kase

Diana

Zastanwia mnie jedno na jakiej podstawie poczta polska udostępnia dane adresowe firmie fast Pro Sp. z o.o. przecież mamy ochronę danych osobowych. Zamawiałem 3 przesyłki z ze sklepu Wish jedna dotarła z oryginalną naklejką druga po wielkich bojach z przeklejoną etykietą juz jakomo że dostawcą jest polska firma Fast Pro Sp z o.o. trzeciej ogóle nie otrzymałem. i teraz mnie zastanawia na jakiej podstawie firma Fast Pro Sp z o.o. pan na infolinii poczty polskiej był bardzo wulgarny jak sie zapytalem na jakiej podstawie ta firma dostała moje dane adresowe może niech naprawdę to wyjaśni prokuratura jeśli jest więcej osób pokrzywdzonych przez firmę Fast Pro Sp. z o.o. i Pocztę Polską oddajcie sprawę do prokuratury niech się tym zajmie.

Waldi

Od stycznia na 18 zamówionych z WISH i ALIEXPRESS przesyłek nie doszło 6 ( zwrot pieniędzy ), 3 są jeszcze w oczekiwaniu ( nie minął termin reklamacji ). Doszło 9 w tym 3 przez INPOST i 6 przez PP KURIER 48. Nie dochoddzą przesyłki z prefiksem numeru nadania PL000............. Te są właśnie kierowane na FASTPRO. Dziwi mnie że można śledzić przesyłkę krok po kroku aż do LIEGE lub Polski a następnie wpada w czarną dziurę jako nierejestrowana. Skoro jest rejestrowana w drodze to czemu nie jest rejestroana w drodze po Polsce czt też przejęciu z LIEGE.

Przestaje kupować z alieexpres

To hańba! Paczki z alieexpress w ostatnim czasie albo nie dochodz ALBO są okradzione! Trzeba coś z tym zrobić!

Waldeczek

Szybkie pytanie : czy ktoś może wyjaśnić jak zarabia "FastPro" na przesyłkach z Chin ? Na nalepkach jest info że mają umowę z Pocztą Polską więc rozumieć należy że płacą Poczcie za doręczenia . Ale kto płaci tej dziwnej "firmie" ? Czy możliwe jest że kręcą jakieś lody z Chińczykami ? Bo od jakiegoś czasu ceny przesyłek wzrosły . Tak więc jeśli ja płacę za przesyłkę Wish-owi to kto płaci pośrednikowi i z jakiej racji ? Poza tym , od czasu gdy pojawił się ten zabawkowy "pośrednik" , wiele przesyłek nie dociera do odbiorców lub są zdekompletowane , o czym można też tu poczytać . Moich kilka przesyłek również nie dotarło . Tyle dobrze że Wish zwraca kasę jeśli dopilnuje się terminu zgłoszenia czyli 30 dni po dacie planowanej dostawy . Dodam na koniec że rezygnuję z wszelkich zakupów w Chinach . Na naszym "aledrogo" jest taniej .

Aneczka
@Waldeczek

Niestety Fast Pro kradnie przesyłki po których ostatnio ślad to odprawa albo lotnisko, Dziwnym sposobem TE towary są sprzedawane na allegro za wyższa kasę. Jestem w trakcie rozmowy z Wishem i Chińskimi sprzedawcami- poinformowałam każdego sprzedawcę o tym fakcie i odesłałam do wyników w internecie, bo Nas poszkodowanych jest dużo. Chińczycy przepraszają z rabatami, (usunięte przez administratora) Za kilka dni będę robić grupę na FB dla poszkodowanych i grupowe zażalenie. Tylko w ilość Nas siła. A ta firma okrada wiele sklepów internetowych, bo dostarcza przesyłki nie tylko z Wish.

Witek
@Aneczka

daj znać na morwi164@wp.pl Zastanowimy się co z tym zrobić. Nie wiem jak Ciebie szukać na FB.

Mdb

Mają podpisane umowy z CAINIAO

Bob
@Waldeczek

Jest odwrotnie. Jedna firma płaci spółce, żeby gubiła paczki. Bo ponosiła przez te paczki duże straty (dotowała je). Nie rozumiesz jak to działa.

ewa
@Aneczka

Witaj, zgadzam się że w grupie siła. Podaj adres grupy na FB. Ja sama rozpętałam wojnę w Poczcie Polskiej, Piszę gdzie się da , to oni podpisali umowę ze złodziejami .a najgorszym pośrednikiem - (usunięte przez administratora) jest fast pro....firma krzak, brak możliwości kontaktu więc niech poczta polska ( która o dziwo reaguje ) niech oni zaczną działać . Ze złodziejami nie współpracuje się , ze złodziejami zrywa się umowy. Napisałam i nadal piszę podając również wykaz zaginionych paczek do rzecznika PP i wielu innych, piszę wszędzie . Nie mogę tylko znaleźć adresu mail do zarządu PP ( wiem od listonosza że zrobiła się burza w Poczcie Polskiej ) Polska Grupa Pocztowa , która również jest pośrednikiem bardzo szybko zareagowała. Musimy wszyscy działać , trzeba ukrócić ten trwający od lat proceder na naprawdę ogromną skale. Dość okradania nas a i w dalszej kolejności Chińczyków. Ta złodziejska szajka bazuje na tym że dostaniemy zwrot kasy od sprzedawców i sprawa zamknięta a im nic nie grozi. Dalej tak być nie może , bardzo proszę zacznijmy działać . Mogę podać adresy mail do kogo pisać , mogę dać do skopiowania pisma ( wiem że nie każdy lubi pisać ) . Mam adres mail do celów związanych z kradzieżami paczek. Piszcie ewa.silna.grupa@wp.pl

@Bob

Rozumiem że nie rozumiem . Ale to działanie na szkodę handlowców bo jak już napisałem wcześniej skończyłem z zakupami w chinowni ....

EWA

W grupie siła. Ja sama rozpętałam wojnę w Poczcie Polskiej, Piszę gdzie się da , to oni podpisali umowę ze złodziejami .a najgorszym pośrednikiem - (usunięte przez administratora) jest fast pro....firma krzak, brak możliwości kontaktu więc niech poczta polska ( która o dziwo reaguje ) niech oni zaczną działać . Ze (usunięte przez administratora)nie współpracuje się , ze złodziejami zrywa się umowy. Napisałam i nadal piszę podając również wykaz zaginionych paczek do rzecznika PP i wielu innych, piszę wszędzie . Nie mogę tylko znaleźć adresu mail do zarządu PP ( wiem od listonosza że zrobiła się burza w Poczcie Polskiej ) Polska Grupa Pocztowa , która również jest pośrednikiem bardzo szybko zareagowała. Musimy wszyscy działać , trzeba ukrócić ten trwający od lat proceder na naprawdę ogromną skale. Dość okradania nas a i w dalszej kolejności Chińczyków. Ta złodziejska szajka bazuje na tym że dostaniemy zwrot kasy od sprzedawców i sprawa zamknięta a im nic nie grozi. Dalej tak być nie może , bardzo proszę zacznijmy działać . Mogę podać adresy mail do kogo pisać , mogę dać do skopiowania pisma ( wiem że nie każdy lubi pisać ) . Mam adres mail do celów związanych z kradzieżami paczek. Piszcie ewa.silna.grupa@wp.pl

roza
@EWA

Szanowna Pani Ewo; W całości popieram Pani wzmagania z tymi złodziejami; jestem jedną z ofiar ich aktywności. Otrzymuję ( a raczej nie otrzymuję od kilku miesięcy) prenumeratę miesięcznika ze Stanów Zjednoczonych. Moje interwencje do światowego dystrybutora który zlecił FastPro dystrybucję w Polsce, nie przyniosły żadnego rezultatu. Redakcja wspomnianego miesięcznika przysłała mi bezpośrednio 3 zaginione numery XII/20, I,III/21; numery za IV i V/2021 nie dotarły, czyli przypuszczalnie dalej współpracują z Fast Pro. Życzę Pani wytrwałości i wsparcia od poszkodowanych w tej sprawie. Roza

iza
@EWA

Proponuję każdy brak paczki lub brak jej zawartości zgłosić na policję, dzięki zgłoszeniu 4 zaginione paczki do mnie doszły jakimś cudem sie odnalazły , oczywiście to trwało ale doszły. Pozdrawiam

iza
@EWA

przed zgłoszeniem możesz do tej firmy fast pro napisać meila , znajdziesz go w necie coś w rodzaju : mam info ,że paczka od państwa wyszła uszkodzona i jeśli nie trafi do mnie powiadomię odpowiednie służby zgodnie z art 278 kk , też podziałało do mojej koleżanki doszły zaginione paczki . Pozdrawiam

EWA

Firma FAST PRO (usunięte przez administratora) Przeczytajcie i zobaczcie jakie są nazwiska zarządu.oraz powiązania , które doprowadzają do kolejnej firmy. A teraz powiązana firma z tymi samymi nazwiskami. (usunięte przez administratora) To jest pajęczyna. Firma CUSTOMERITUM SP Z O O powiązana z FAST PRO zajmuje się dalszym rozprowadzaniem towaru. Warto uważnie poczytać, pomyśleć.

Tom

Też już mi (usunięte przez administratora)10 przesyłek.Jeżeli to są (usunięte przez administratora) to Poczta Polska też, bo z nim współpracuje i nic z tym nie robi.Pozbyła się problemu paczek z Chin i niech się teraz klient buja z firmą krzak.I ta nazwa Fast Pro.Szybko i profesjonalnie kradną.Brak słów.Trzeba napisać do Poczty Polskiej.Ciekawe jak się zachowają.Czy mają choć trochę honoru,czy też nie.

@Tom

GdzieSaMojeOkularyZaliexpress

Z tego co widzę to do nich trafia kilka moich paczek pod różnymi numerami a po kilku dniach wychodzą od niech w jednej paczce i dostarcza je PP, nie wiem czy na tym można zarobić ale jak widać funkcjonują. Minusem jest fakt ze nie wszystkie paczki docierają z niejasnych powodów.

EWA

Ktoś napisał że to wszystko co wyprawia z paczkami FASTPRO i ŚWIAT PRZESYŁEK było by dobre dla uwagi tvn...Postanowiłam napisać na adres superwizjer@tvn.pl . Uważam że powinniśmy wszyscy zgłaszać tam nasze problemy. Gdyby było nas więcej , gdybyśmy pisali może zajeli by się sprawą a (usunięte przez administratora) przestali by obławiać się naszym kosztem. Ja napisałam dziś 19.03.21

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Pro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fast Pro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Pro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Pro Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fast Pro Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Aleja Solidarności 115 lok. 2
    00-140 Warszawa