Opinie o Acqua Di Rosa Health & Spa Resort Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Acqua Di Rosa Health & Spa Resort Management Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Acqua Di Rosa Health & Spa Resort Management Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Acqua Di Rosa Health & Spa Resort Management Sp. z o.o. w Warszawa

Jolka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Nie wypłacanie przeciwnikom pensji na czas przedewszystkim ... Wypłacone pieniądze za mniejszą stawkę niż ustalono za każdym razem . Pytanie które mnie nurtuje , co robią kamery w pokojach gości ?

Andrzej oddaj ludziom pensje Nowy wpis

Merytorycznie o łagrze di rosa. Obietnice właściciela ( (usunięte przez administratora) aktywne sprawy w sądzie o nie wypłacanie pensji pracownikom oraz należności dostawcom) ze wszystko ładnie i ze wystarczy żeby wszystko grało, szybko zmieniają się w wyrzucanie ludzi w środku nocy z kwater (pod byle jakim pretekstem), wkraczanie w strefę prywatna pracowników ( podglądanie i podsłuchiwanie kwater po za godzinami pracy). Następnie wcześniej wspomniane pomówienia, eksmisja z kwatery oraz nie wypłacenie pensji. Tak to wyglada. Andrzej, mam nadzieje ze w końcu dostawcy odzyskają swoje i pracownicy rowniez. (usunięte przez administratora)

RosA

Zacznijmy od tych najgorszych rzeczy , czyli właściciel to osoba która nie powinna brać się za jakikolwiek dział HORECA . Niech sprzedaje (usunięte przez administratora) w galeriach . Przy obecnym stażu 11 lat w gastronomi nie spotkałem się z takim człowiekiem , (usunięte przez administratora) i bucem . Miejsce bardzo ładne i z wielkim potencjałem Ostrzegam przed współpracą z tym obiektem i nie polecam pobytu , żeby dorabiać takiego człowieka . Pozdrawiam Andrzejka

Małgorzata Nowy wpis
@RosA

W sumie to nie podałeś żadnych argumentów na to że własciciel nie powinien zajmować się tym biznesem, to jak w to uwierzyć? Powiesz coś o warunkach pracy? Jaka umowa i przy jakich zarobkach? Dobrze płacili chociaż skoro masz 11 lat stażu w branży?

Zostaw merytoryczną opinię o Acqua Di Rosa Health & Spa Resort Management Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Acqua Di Rosa Health & Spa Resort Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Acqua Di Rosa Health & Spa Resort Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Acqua Di Rosa Health & Spa Resort Management Sp. z o.o.
  • Poleczki 23 lok. BUD.H
    02-822 Warszawa

Acqua Di Rosa Health & Spa Resort Management Sp. z o.o.