Opinie o Luisa Spagnoli Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Luisa Spagnoli Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Luisa Spagnoli Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luisa Spagnoli Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Marzena

Widziałam, że szukali niedawno Kierownika salonu. Szukam informacji o atrakcyjnym systemie premiowym wymienionym w tym ogłoszeniu w internecie. Ktoś wie, jak te premie są naliczane? Jest jakiś stały system, czy zależy od wyników?

@Marzena

Nie bylo zadnego .. To praca dla pracownika fizycznego pakowanie w kartonach biegasz na drabinie jest niebezpieczna praca zdalam sobie sprawe dopiero jak juz mnie tu nie bylo. Tam jest zapieprz i mala kasa

@Byly pracownik

Mówisz o kierowniku salonu naprawdę? Tak dopytuje, bo jeśli to taka sama praca, jak pracownika fizycznego, to skąd ten tytuł - to mnie zastanawia. Czymś się różni to stanowisko od stanowiska szeregowego pracownika?

Bylo sie
@Łucja

Wszyscy zapierniczaja trzeba kartony zapakowac ubran na dany termin bo zabieraja stara kolekcje potem ci przesylaja z 10 kartonow i non stop ciasno na zapleczu zapieprzasz na wysokiej drabinie ....powinni do inspekcji pracy zglosic bo chyba pracownik nienpowinien wchodzic tak wysoko na drabine

Beata
@Bylo sie

I nie płacą Wam żadnego szkodliwego za te prace na drabinie? A powiedz i jak pracujecie w salonie to macie jakieś określone ubrania, w których musicie chodzić, kiedyś widziałam że wszyscy sprzedawcy mieli białe koszule? Ktoś tu jeszcze napisał, że kasa jest mała, wiesz jak to wygląda dokładnie?

@Łucja

Kierownik moze drzec sie na ciebie i kazac ci robic fizyczna robote a ona bedzie obslugiwala klientow lub robila zadania biurowe. A Ty stoisz lub udajesz ze cos tobisz bo ile mozna tobic ...po 9m pracy piszczele zaczely mnie bolec i kregoslup Ale kazdy niech se sam sproboje powodzenia.

Tola
@Byly pracownik

A za co to darcie, nikt nigdy się nie postawił? Jak jeszcze pracowałaś to szłaś na L4 z tytuły kręgosłupa i nóg? Sama się zwolniłaś czy nie przedłużyli Ci umowy?

@Marzena

Niech szukaja do ustanej smierci nienszanuje sie pracowitych ludzi

Wiktoria
@1234

Żadnych form docenienia u nie ma dla osób, które najwięcej robią? Jakieś premie albo coś w tym stylu? Czy co masz na myśli z tym nieszanowaniem?

Bos
@Marzena

Zobaczysz stóg kartonów do zapakowania na czas wszędzie spokojnie normalnie tylko w liście ciągle (usunięte przez administratora) i roboty od zajechania

????
@Bos

A mówili na rozmowie jakie jest u nich tempo pracy i że te ciuchy trzeba będzie wtem i we wtem rozpakowywać i zapakowywać? No i jakiego pieniądza dali za to całą robotę, za tą drabinę?

było się Nowy wpis
@Łucja

wieksza trochę kasa , władza , i robi to co zwykły pracownik fizyczny bo tam nie ma pracy , smierdzisz bo napocisz sie gdy jest zmiana kolekcji... to jest najlepsze..... masz termin na zapakowanie starej kolekcji wg.listy spakowac jak należy w kartony np. 10 kartonów w ciagu tygodnia ...miedzy czasie dostajesz nowa dostawe ometokowanie sprawdzenie i zabawa na magazynie bo trzeba od nowa wszystko poprzekładać....prócz wygibasów na salonie z pakowaniem, latasz na drabinie...ja juz nauczyłam sie trzymac w reku 10szmat i skakac na drabinie....lub zawieszalam sobie czesc i dokładałam. to nie wszystko CODZIENNIE ZMYWASZ PODŁOGE I ODKURZASZ i 12 h obsługa klienta z magazynku do klienktami z ciuchami potem po takim kliencie masz cały salon w ciuchach i ukladanko i abarot..... praca dla osob ktore cwicza na silownię. Nawet widze ze kierownicy wypadli zaraz po mnie...bo nie da sie tam pracowac jak sie nie ma zespołu naucz sie gdzie ciuchy wisza i kartony i sprzatanie aaaaa i miedzy czasem zmiana ubran na salonie.Myslisz ze zarobisz takkkkk nie dojesz kawy łyk i jedziesz z tym. jak najdalej od tej firmy. Pamietaj nigdy nie uwierza tobie kierownik ma zawsze racje

Lenka Nowy wpis
@było się

No dobra, ale większa kasa to ile? 100zł, 200zł, to jest w ogóle jakaś kwota, która przyciąga oko? Wy wszyscy tu piszecie o pakowaniu kartonów. Zastanawiam się czy wtedy po takiej pracy fizycznej, w tych upoconych rzeczach trzeba sprzedawać i mieć kontakt z klientem.... Chyba, że do sprzedaży są osobne etaty.

Joanna Nowy wpis

Widzę, że spóźniłam się trochę ponieważ rekrutacja na stanowisko kierownika salonu zakończyła się 3 msc temu. Mimo to doślę swoje CV może będzie jakaś rekrutacja uzupełniająca. Chciałam zapytać co firma ma na myśli pisząc na temat rozwoju pracownika? Jest jakiś budżet zaplanowany na szkolenia pracownicze? Zdarzają się awanse? Podwyżki? Widziałam, że piszecie, że pracy jest sporo, a czy przekłada się to na finanse? Ile taki kierownik realnie może zarobić?

Bylo się Nowy wpis
@Joanna

Rozwoj szybciej (usunięte przez administratora)....na czas kartonow od groma otworzym ometkowac ukladanko miedzy czasie masz na czas zaoakowac multum haryonow na zwrot kolekcji 9bsluga klienta. Nauczysz sie skakac na drabinie prqca rozwojowa fizycznie (usunięte przez administratora)

Zastanawiam się nad zmianą pracy, firme mam w pobliżu a wpadłam na ogłoszenie dla sprzedawcy. Dawno już nie aktualne ale myślę, że warto spróbować. Zna ktoś zarobki tego stanowiska? Z ogłoszenia wynika, że umowa jest o pracę, sam okres próbny ile wynosi?

LS

Okres próbny 3 miesiące, umowa o prace. Wynagrodzenie na czas.

Natan
@LS

Tak, a jaki jest okres rozliczeniowy? Kiedy wypłata wpływa na konto i ile wynosi, zarówno pensja zasadnicza, jak i premia?

Firma Luisa Spagnoli Polska Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Warszawa. Ile płacą na stanowisku Kierownik Salonu?

Byly pracownik

Na pewno nientyle ile jest roboty. Po 9 miesiacach mialam juz bolace piszczele zapieprzasz po drabinie ciasno ubran bezliku tylko patrzec jak ktos zleci wtedy wina bedzie kierownika i zast.kierownika niewyplacicie sie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Luisa Spagnoli Polska Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik Salonu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Obserwator

Ta Klaudia pracuje jeszcze w klifie?

Jacek
@Obserwator

A skąd to pytanie? Coś było nie tak?

@Obserwator

Bo szukam pracy w tej branży i czytam opinie o sklepach ale po opiniach o tejże Pani Kierowniczce chyba Kaludi z Klifu nie chciałabym trafić na taki typ

Aga
@Jacek

poczytaj sobie o p. Klaudii i unikac jak ognia

nie :)

...

Co nie

Wyleciala???? Czy sama odeszla

@Byly pracownik

A czy to w sumie istotne w jaki sposób?

Aga
@Łucja

Ciekawi czy chleb zostal oddany czy sama

@Aga

A co to zmienia?

Byly pracownik

Nie pracuje? Zrezygnowala pewnie ? Bo nie wyrzucili jej. Cos wiadomo o tej babajadze

@Byly pracownik

A czemu ją od razu tak brzydko nazywasz? :( I czemu twierdzisz, że mieliby jej nie zwalniać?

Łucja

Jeśli to prawda to bardzo mi przykro ale niestety nie będę w stanie pomóc. :( Widzę, że inni niestety też już nie są zbytnio zainteresowani tematem?

...
@Łucja

Czytam opisy p.Łucji i nic z nich nie rozumiem... Ktos moze przetłumaczyć

Martyna
@Łucja

PANI Łucjo ja czytam opinie o firmach na bieżąco by wiedzieć co i gdzie w trawie piszczy i jestem wkręcona jak w serial niestety ktos zostal skrzywdzony a druga strona ? A Pani twoerdzi że nikt nie jest zainteresowany oj mylne opinie zreszta Pani opinie nie wnoszą żadnych konkretow

@Martyna

A dlaczego miałyby wnieść, skoro nie znam do końca sytuacji? I nie, nie twierdzę, że nikt nie jest może źle zostało to ujęte. Po prostu temat się urwał a ciekawa byłam. Pani wie coś więcej?

X

Nie pracuje.

Klient

Nie

Kar
@Obserwator

Pracuje teraz w bielizniarce tam meczy ludzi Pracuje z osoba ktora wyleciala z pracy. Wyrzucila wartosciowego pracownika i zmienila sama prace.

Obserwator

Jaki jest teraz skład w luisie w klifie?

Byly pracownik

Uwaga na kierowniczke tylko tyle w temacie Mozna sie po niej wiele spodziewac negatywenego....i wyrzuca ludzi jak chce

@Byly pracownik

Dotyczy kierowniczki z klifu p.Klaudia

Ktos

Tak jest niestety

@Ktos

Ale co jest niestety? W jakim sensie wyrzuca jak chce? Nie przesadzacie troszkę?

@Łucja

Idz przekonaj sie .Mam staz pracy 14lat nigdy niespotkalam zie z tak podlym zlym klamliwym czlowiekiem. Klamie w ztwe oczy wmawia rzeczy ktorych nie ma faworyzuje innych choc nie potrafia nawet wydac pieniedzy ....gdy klienci mnie chwala wysmiewa...malo moge wiecej

Marzena
@Byly pracownik

a czy zgłaszałaś te różne uwagi do działu kadr w centrali? sa jakieś procedury w firmie odgórne na wypadki właśnie konfliktów z przełożonym?

@Marzena

Powiedzialam ze ona mobing stosuje oskarza wmawia i ze niezasluzylam na takie potraktowanie. Ale kto wygra kierownik czy szary pracownik. Gdy pracowalam z poprzednimi pracownikami bylo super jak ta przylazla zaczela strofowac. W sumie kazdy jej sie boi nawet zastepca

@Byly pracownik

Żeby zastępca się aż bał to taka przeginka tu jest? No to jak nie w firmie to przecież są też inne instytucje, gdzie można coś takiego zgłosić o ile faktycznie jest tak źle jak opisujesz. Czemu więc tego nie zrobić jak już?

@Łucja

Przeginką to są te brednie wypisywane przez @Byly pracownik. Pracujemy tu i nikt nikogo się nie boi.

@Łucja

Ja Cie nie zatrzymuje idz pracuj jaki masz klopot. ale jeszcze sie nie jedna obije o tą kobiete ( p.Klaudie z Klifu) zycze z secra powodzenia. A potem popracuj w innych salonach zobaczysz kulture lub jej brak A (usunięte przez administratora) ci obrobi albo i nie..zasmakuj sama szczerze zycze ci .

Łucja

To tyle dobrze. Tylko skąd ona ma w takim razie taki uraz do pracy tutaj? Faktycznie coś mogło się zdarzyć?

Obserwator

Myslalam o.pracy w LS...ale slyszalam jakie reprymendy robi pracownicy o manekina... Innym razem poza salonem glosno i nieprzyzwoicie wypowiadala sie o pracownicy...

Zostaw merytoryczną opinię o Luisa Spagnoli Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Luisa Spagnoli Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Luisa Spagnoli Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Luisa Spagnoli Polska Sp. z o.o.
  • Połczyńska 104
    01-302 Warszawa

Luisa Spagnoli Polska Sp. z o.o.