Opinie o Tarasola Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tarasola Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tarasola Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tarasola Sp. z o.o. w Warszawa

Marta Woźniak

Nie polecam. Ludzie nie korzystajcie z tej firmy jak chcecie mieć działajace zadaszenie i możliwość rozmowy z kimś z firmy w razie potrzeby. Po sprzedaniu produktu firma cie nie zna i nikt Ci nie pomoże. Firma od roku nie potrafi dokończyć atrensoli. (usunięte przez administratora) byłam że wszystko zapłaciłam. 100 telefonów, próśb zero odzewu. Zdesperiwana od 4 tygodniu prosze o telefon dyrektora i do tej pory nie potrafił zadzwonić. Powiem wam jak działa tarasola. Przyjmuje zamówienie, przyjezdza na montaż, zawsze stoi im cos na przeszkodzie i nie kończą po czym czekasz lata aby zadaszenie za które zapłaciłeś duze pieniądze działało. W tej firmie jak już kupisz to mają cie gdzieś. Nie ma z kim rozmawiać. Tak więc płacąc za zadaszenie 80 000, zostałam z niczym. Nie mogę z zadaszenie korzystać od roku bo system nie działa. Panowie z serwisu przyjeżdżają co tydzień od roku i jeszcze do mnie nie dotarli. Dyrektor od 4 tygodni nie skontaktował się z nami. Masakra!!!!!

@Marta Woźniak

W pełni się zgadzam. Ja czekam 13 tygodni za zamówiony towar który miał być w 10. Nikt nie dzwoni, w BOK nic nie wiedzą, nic nie mogą, po wielu telefonach nawet już nie odbierają. Tarasola za 64 000 wygląda ładnie i solidnie ale co z tego skoro szklane ściany leżą odłogiem. Jakiś kretyn czytać nie umie i gdy już po 13 tygodniach łaskawie do mnie wysłali zamówienie to złe, no cha że jakiś geniusz z tarasoli umie wsadzić szyby 10 mam w 8 mam profile. Klient zły na mnie, ja na tarasolę a tam wszyscy (usunięte przez administratora) i świat się kręci. Świecisz za nich oczami, tracisz renomę i klientów a firma szczyci się imprezkami.

Ewelina

Widzę że firma nie cieszy się dobrymi opiniami wśród klientów ale może to wynik pracy pracowników albo podejścia firmy do montażystów??? Czy ktoś kto pracuje w tej firmie mógłby zarysować obraz jak wygląda praca tutaj? Mąż szuka:)

Jola

Tak, pierwsza umowa jest czasowa (z tego co pamiętam chyba rok), potem już na nieokreślony.

Ile trwa przyuczenie na pracownika produkcji tak generalnie? Widzę, że w ogłoszeniu jest, że dopiero po nim jest praca przy maszynach, ale generalnie to ja nigdy nie pracowałem tak i nie wiem, czy ogarnę to w ogóle w czasie, w którym chcą. Tam dali, że mile widziane doświadczenie jest. No a ile potrzeba?

Janusz
@Hanna

Tak, są różne działy i nie ma na nich rotacji. Mamy kilka koleżanek na produkcji i magazynie, pracują na różnych stanowiskach :)

Administrator Nowy wpis

Firma Tarasola Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Pracownik Produkcji. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 295900 .

Dominika Nowy wpis

dzień dobry. zastanawiam się nad pracą jako Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim. W moim dawniejszym biurze podczas zatrudnienia był możliwy chociaż jeden dzień home office. W ofercie widzę natomiast przypis o samej pracy stacjonarnej. Czy kiedyś hybryda była wdrażana albo może jest w planach?

Krystian Nowy wpis
@Dominika

Cześć. Tak, zdarzają się u nas dni, w których jesteśmy na home office. Wszystko jest do ustalenia z przełożonym.

Graźka

Specjalista ds. zakupów jak tak mniej więcej zarobkowo może wyjść na rękę jeśli prócz podstawy przyznawane są premie? piszą chociażby o kwartalnych. Czy są one głównie oparte o wyniki własne?

Tarasola Nowy wpis
@Graźka

Dzień dobry. W odpowiedzi na Pani pytanie dotyczące wynagrodzenia specjalisty ds. zakupów, chcielibyśmy podkreślić, że ostateczna kwota, którą specjalista może otrzymać, zależy od wielu czynników, w tym od doświadczenia oraz umiejętności kandydata. Dlatego nie jesteśmy w stanie podać konkretnego zakresu wynagrodzenia bez znajomości tych szczegółów. Co do struktury wynagrodzenia, to oprócz podstawowej pensji, nasza firma oferuje system premii, które są bezpośrednio związane z wynikami indywidualnymi pracownika. Oznacza to, że premie te są przyznawane na podstawie osiągnięć konkretnego pracownika w zakresie realizacji celów zakupowych i innych zadań powierzonych na danym stanowisku. Dzięki takiemu podejściu, każdy pracownik ma bezpośredni wpływ na swoje zarobki poprzez swoją efektywność i zaangażowanie w pracy. Pozdrawiamy!

Zuźka

Hej, opiszecie mi jak wygląda w praktyce dzień pracy specjalisty ds. administracyjnych? jak teraz jest widoczna oferta to podkreślają w niej przede wszystkim wielozadaniowość i odporność na stres. Gdzie sprawdzić czy to praca dla mnie

@Zuźka

Dzień dobry. Praca obejmuje wsparcie zarządu, zarządzanie biurem, współpracę z zewnętrznymi dostawcami usług, nadzór nad dokumentacją, kontrolę kosztów i organizację wydarzeń firmowych. Wymagane jest minimum 2-letnie doświadczenie i umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy. Pozdrawiamy!

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Tarasola Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Monter konstrukcji aluminiowych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zosia

Teraz w ogłoszeniu dla Area Sales Managera jest napisane, że obsługiwać trzeba nowych klientów na powierzonym obszarze Niemiec przynajmniej raz w miesiącu. Jakie są normy?

@Zosia

Dzień dobry. Nie narzucamy ścisłych norm co do liczby dni spędzonych w terenie: elastyczność i skuteczność są dla nas kluczowe. Wyjazdy służbowe mogą trwać 1-2 tygodnie podczas jednego miesiąca, w zależności od potrzeb. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi, jednocześnie umożliwiając naszym menedżerom elastyczne planowanie ich aktywności, aby efektywnie zaspokajać potrzeby klientów i przyczyniać się do sukcesu firmy. Pozdrawiamy!

Blanka

hej, ocenicie warunki pracy na obsłudze klienta? w wymaganiach nie znalazł się żaden język obcy, wiem raczej podołam. Zastanawiam się jednak czy jakieś kursy z tego zakresu mogą być oferowane? Nie ma o nich wzmianki w benefitach a zastanawiam się czy nie można potem awansować na specjalistę ds. sprzedaży z językiem

@Blanka

Dzień dobry. Obecnie nie oferujemy kursów językowych jako część naszego pakietu benefitów. Nasze wsparcie dla pracowników koncentruje się na innych korzyściach, takich jak karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz możliwość korzystania ze spa. Chociaż nie zapewniamy bezpośredniego wsparcia w nauce języków obcych, ceniąc zainteresowanie rozwojem osobistym, zachęcamy do samodzielnej nauki. Zrozumienie wartości dodatkowych umiejętności, w tym językowych, doceniamy przy ewentualnych awansach i rozwoju kariery w naszej firmie. Mamy nadzieję, że pozostałe benefity, które oferujemy, będą dla Ciebie atrakcyjne i zachęcą do aplikowania na stanowisko w naszym zespole. Pozdrawiamy!

Ile trwa teraz sama rekrutacja? Jeśli teraz wyśle CV to po jakim czasie mogę liczyć na telefon i dalszą rozmowę? potem już zaczyna się okres próbny? widziałam, że chyba 3 miesiące trwa, ale czy można liczyć na jego skrócenie jeśli ktoś będzie osiągał dobre wyniki?

Tarasola

Czas rekrutacji zależy od stanowiska. Na stanowiska produkcyjne proces może zająć około tygodnia lub dwóch. Jeśli chodzi o okres próbny, faktycznie trwa on standardowo 3 miesiące, ale istnieje możliwość jego skrócenia, jeśli nowy pracownik szybko się wdroży i osiągnie dobre wyniki. Pozdrawiamy!

Hej Dziewczyny :) pojawiła się tu opinia, że jesteście na produkcji i na magazynie. możecie mi konkretnie napisać czym się zajmujecie i czy byłoby jeszcze miejsce? Jeśli praca nie jest najcięższa to może bym się zdecydowała

Tarasola

Dzień dobry. Tak, nadal zatrudniamy na produkcji i w magazynie. Praca kobiet polega głównie na manualnych czynnościach, jak delikatne opiłowywanie brzegów, sprawdzanie małych elementów, prace na ślusarni lub wprowadzanie uszczelek. Jest to praca skrupulatna, ale nie należy do najcięższych. Jeśli jest Pani zainteresowana, zapraszamy do wysłania CV na adres hr@tarasola.com

Do teraz nikt nie odniósł się do tego zapytania o warunki dla specjalisty ds. sprzedaży z językiem niemieckim. pewna Pani zasugerowała sobie jeszcze przed nowym rokiem kwotę w wysokości 6 tysięcy. To za dużo czy za mało, że zostało przemilczanie? Oferta jak widać teraz także jest dostępna, myślę czy by się nie zgłosić ale poniżej szóstki to nawet nie zejdę. Jakim doświadczeniem trzeba się wykazać by tyle wynegocjować na początku?

Tarasola

Na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży z kompetencjami w języku niemieckim, idealny kandydat powinien charakteryzować się płynnością w posługiwaniu się tym językiem, a także mieć wykształcenie techniczne i doświadczenie w sektorze budowlanym. Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji kandydata, konkurencyjne na rynku pracy i zgodne z obecnymi standardami rynkowymi. Pozdrawiamy, Tarasola.

Tarasola

Podczas okresu próbnego trwającego 3 miesiące pracownik jest wdrażany do pracy na produkcji na poszczególnych sekcjach. Poszukujemy osób, które lubią majsterkować, swobodnie posługują się wkrętarką, lubią zajęcia manualne. Niekoniecznie muszą mieć doświadczenie zawodowe w ww. zakresie, lecz predyspozycje do tego rodzaju prac. Dla takiej osoby 3 miesięczny okres próbny jest wystarczający do przyuczenia. Pozdrawiamy!

Zatrudnią cię na wiosnę a na zimę zwolnią bo nie będzie roboty tak co roku robią a później pretensje że nie ma pracować.

Hanna
@Tarasola

To są różne działy? Ciekawe, czy pracuje się na wszystkich po trochu czy można sobie wybrać w takim razie, jak to działa? I kobiety na którym najczęściej pracują, o ile są zatrudniane w ogóle? Mam nadzieję...

Janusz
@Hanna

Paulina

Jaka jest wasza opinia z pracy jako Area Sales Manager? Właśnie w internecie widnieje taka oferta i wstępnie ja reflektuję. W tym przypadku także występuje okres próbny, o którym wcześniej pisano w komentarzach? Możecie opisać w takim razie wdrożenie? I przede wszystkim jak od strony zarobkowej może praca wyglądać? wszystko do dogadania na rozmowie? kojarzycie widełki?

Arkadiusz
@Paulina

Praca jest wymagająca, ale jeśli jesteś samodzielna i dopinasz tematy do końca to aplikuj. Jest okres próbny, jak na każdym stanowisku, wdraża Cię zazwyczaj kolega/kolażanka z firmy, która/y obecnie pracuje na tym obszarze. Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia.

Jak rozmowa wygląda na kierownika działu obsługi klienta? Wiem, że 9 dni temu było ogłoszenie, może jeszcze spróbuję, ciekawe czy przyjęli kogoś. Teraz nadal ich interesuje tak ta kwestia doświadczenia, wypytują bardzo o to? Bo mam mało w sumie, ale potrzebuje pracy

Tarasola

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i chęć udziału w rekrutacji na stanowisko kierownika działu obsługi klienta. Chociaż obecna rekrutacja została zakończona, serdecznie zachęcamy Cię do śledzenia naszych aktualnych ofert pracy i rekrutacji, które mogą pojawić się w przyszłości. Nasza firma stale się rozwija, więc istnieje szansa na kolejne atrakcyjne możliwości zawodowe. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję rozważyć Twoją kandydaturę. Życzymy powodzenia w dalszych poszukiwaniach zawodowych. Pozdrawiamy, Tarasola

Ewcia

Zainteresowała mnie aktualna rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. marketingu. Tam napisali, że organizuję firmowe imprezy integracyjne. To są małe spotkania, obiady, wieczorne wyjścia czy też jakieś wyjazdy na kilka dni? Jak to wygląda?

@klient Tarasola
@Ewcia

Zdecydowanie odradzam zatrudnienie w tej firmie ponieważ jest nierzetelna wobec klientów w szczególności w obsłudze posprzedażnej. Sprzedawca nie odbiera telefonów i nie reaguje na jakiekolwiek reklamacje. Tarasola wynajmuje do montażu firmy zewnętrzne i właściwie nie bierze odpowiedzialności za instalację i reklamacje.

Karma
@Ewcia

Imprezy integracyjne są na wypasie kilka razy w roku, ale co się nawstydzisz odbierając na co dzień telefony od niezadowolonych klientów i kontrahentów to żadna impreza Ci tych nerwów nie wróci. Najgorsze jest to, że każą kłamać i wychwalać, z pełną świadomością, że produkty są wadliwe.

Mariusz
@Ewcia

Hej, pracowałem na tym stanowisku. Imprezy firmowe to integracje, spotkania z partnerami biznesowymi i targi, kilka razy w roku. Jeśli chodzi o wyjazdy to głównie targi (zdarzają się za granice). Raczej się nie znudzisz.

Ewelina

@Ewelina

Odradzam,szkoda czasu i nerwów

Danuta
@Lala

Możesz podać jakieś konkrety, co dokładnie jest nie tak? Wiadomo, nigdzie nie jest idealnie więc chciałabym wiedzieć dlaczego odradzasz.

@Ewelina

Nie radził bym tam iść, pracowałem tam. Niech szuka gdzie indziej

@Ewelina

Nawet jeśli to kwestia pracy pracowników to nie wierzę że w całej biurokracji nie znajduje się ktoś kto zechce rozwiązać problem. Niestety BOK nic nie może, nic nie wie, rzuca słuchawką, nie udzielają żadnych informacji. Jeśli innymi kanałami zdobędziesz jakiś "ważniejszy" telefon to też nie licz na pomoc. Byle skończyć rozmowę, byle zbyć klienta i niech się buja. Reklamację tylko e-mailem a tam już system bezduszny - może dojadą, a może nie, może za tydzień, może za 3. Tak działa całą firma, nie pojedynczy pracownicy

Grzegorz
@Danuta

Od ponad miesiąca prowadzę korespondencję mailową z firmą Tarasola na temat montażu dwóch dużych pergoli. Od trzech tygodni to tylko jednostronne maile bez odpowiedzi. Naprawdę jak ktoś wcześniej napisał "szkoda czasu" W dzisiejszych czasach tak butnie traktować klienta to może tylko firma która ma ogrom klientów i się nie wyrabia czasowo lub upadająca firma w której już nikt nie chce pracować. Sami oceńcie.

@Ewelina

Pracuje w biurze, ale montażyści to stały zespół bez rotacji. Atmosfera jest bardzo koleżeńska i wszystko jest do dogadania. Kierownicy traktują każdego "po ludzku" z indywidualnym podejściem. Pracuje kilka lat i chwalę sobie pracę tu :)

@Jola

Ooo. Skoro parę lat już tu robisz, to czy masz umowę o pracę na czas nieokreślony? Stabilność zatrudnienia jest dla mnie bardzo ważna, więc koniecznie chcę wiedzieć, kiedy na taką umowę mógłbym liczyć?

Jola

Dzień dobry, kiedy ostatnio na BOK był ktoś potrzebny? Widzę w niektórych opiniach od klientów odniesienie do tego działu, będąc na stronie firmowej w sekcji z karierą nie udało mi się jednak wypatrzyć oferty są tylko dla monterów i handlowców. To przyjęcia ze względu na rozwój? BOK w najbliższym czasie tez będzie mieć go w planach? Jakie są zarobki?

Tarasola

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą oraz za zauważenie istotności działu Obsługi Klienta (BOK) w opinii naszych klientów. Warto śledzić nasz profil pracuj.pl, ponieważ wszelkie oferty są tam regularnie publikowane. Chociaż aktualnie skupiamy się głównie na rekrutacji monterów, to w przyszłości jednak nie wykluczamy możliwości poszukiwania nowych talentów do innych działów, w tym także do BOK. Co do kwestii zarobków, zazwyczaj ustalamy wynagrodzenie zgodnie z doświadczeniem kandydatów. Pozdrawiamy.

Marta Woźniak

Agnes
@Marta Woźniak

Nie jesteś sama. To samo stało się mnie. Najgorsza firma jaka znam. W dalszym ciągu mam gwarancje ale ignorują poważne problemy z tym zadaszeniem. W czasie deszczu woda leci pomiędzy ścianą budynku a zadaszeniem Tarasoli. Nie odpowiadają na niezliczone maile, telefony, SMSy. Jedynym wyjściem byłoby nie zapłacenie całości tylko 3/4 aż się ma możliwość sprawdzenia wszystkiego a niestety nie zawsze pada deszcz Jest tyle solidnych Firm dlatego nikt nie powinien wiązać się z ta Firma !!!! Jeśli ktoś może mi pomoc jak mogę ta Firmę zmusić do usunięcia tych ważnych usterek to proszę o rade .....jest powaznie nieszczelna...woda się leje....eksperci powiedzieli ze tylko by pomogło opierzenie!!!! AM

@Agnes

Tak maja racje

@klient Tarasola
@Marta Woźniak

Pani Marto U mnie instalacja trwa już rok i woda z dachu Tarasoli CUBIC rozlewa się podczas otwierania dachu z nieprawidłowo zamontowanych brytów lub wadliwego systemu napinania. U mnie spędzili już prawie 20 dni serwisowych, 4 reklamacje. Demontowali i montowali ponownie dach i jest tylko gorzej. Składam sprawę do sądu. W razie czego mam pełną dokumentację wszystkich wad i historię kontaktów. Będę informował o postępie sprawy.

@Marta Woźniak

Może ktoś wypowie się o zarobkach? Jest rekrutacja na specjalistę ds. sprzedaży z j. niemieckim i w sumie ciekawe czy moje oczekiwania byłyby za wysokie dla nich. 6 tys. bez premii jest osiągalne czy nie ma opcji? Biorę pod uwagę, że w obowiazkach jest również tłumaczenie dokumentów, a więc dodatkowa praca. Jakie są targety i ile wynoszą premie za realizację?

Siwek

A jak wygląda atmosfera w magazynie w Lublinie? Jaka kadra zarządzająca i (jeżeli to nie tajemnica) jakie mniej więcej zarobki?

Ja - ona

Witam, jestem po rozmowie - wszystko oklej, już miała pracować (zachwyceni moja osobą) dzisiaj a wczoraj dostałam telefon ze jednak przesuwają rekrutację o miesiąc, dwa... czuje się mega rozczarowana i zawiedziona podejściem. zamrozili mi dwa tygodnie - bo tak jak pisałam, miałam zielone światlo. Pani z HR przemiła i naprawdę czułam ze mogę tam poczuć się jak u siebie w domu, jednak niestety okazało się bardzo niefajnie. Nic w rozmowach nie wskazywało, że ciągle na Tak, będzie za chwilę wszystko na NIE.

Natalia
@Ja - ona

A wytlumaczyli dlaczego przesuwają rekrutację? Będą brać Cię pod uwagę za ten miesiąc czy dwa czy wszystko rusza całkiem od nowa? Na jakie stanowisko aplikowałaś?

Ja - ona
@Natalia

Nie wiem czy chce kontynuować z taka firmą - to baredzo źle o nich świadczy, ponieważ nie uwierze, że z dnia na dzien zadecydowali ze przesuwają otwarcie, gdzie wczesniej pełni euforii opowiadali o tym jak fajnie ze bede mogła tam być :/ aplikowałaś tam? że pytasz?

donald

firma bardzo rzetelna, dotrzymują terminów, bardzo dobry serwis, jedynym mankamentem jest że nie montują podczas ulewnych deszczów a poza tym super współpraca

Zostaw merytoryczną opinię o Tarasola Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tarasola Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarasola Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tarasola Sp. z o.o.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21