Opinie o PRIVATE SAFETY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PRIVATE SAFETY Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PRIVATE SAFETY Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRIVATE SAFETY Sp. z o.o. w Warszawa

Venn

Ogólnie firma w porządku, wywiązują się ze swoich zadań w 100%.

Leesu

Jak dla mnie firma jak najbardziej warta polecenia. Dobre warunki współpracy

Porek

Jak najbardziej dobra firma do współpracy

lookito

pracowałem może i krótko ale dobrze wspominam prace w RR Security

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PRIVATE SAFETY Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik Ochrony Fizycznej?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Luki

Płacą w terminie i nigdy jakiejś obsuwy nie zauważyłem.

zadowolony

jest ok, narzekać to można jak się ma tragiczne warunki, a tutaj te warunki są ok

Zimek

Porządna praca z dobrymi zarobkami. Nie narzekam bo w poprzedniej robocie było słabo. Tutaj jest tak, jak być powinno.

Millo

Praca która można polecić. Dobre pieniądze, pewna umowa.

Wirtez

Jako pracownik jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Warunki zarówno jeśli chodzi o zatrudnienie jak i płacę są naprawdę ok, jak na tą branże.

Pakol

Wywiązują się z umów a to wg mnie najważniejsze.

Quertis

Warunki jak najbardziej ok, wszystko potrzebne do pracy jest.

Lisu

Wszystko jak najbardziej ok polecam

Ciko

Robota jak robota, dobrze płacą, jak człowiek robi swoje to nie ma żadnych problemów. Mija mi tutaj już drugi rok i jestem zadowolony.

Seba
@Ciko

Potwierdzam

Grześ

Do którego dnia jest płacone wynagrodzenie z umowy zlecenia za miesiąc listopad ?

Ben

Witam jakie są fatyczne stawki netto we Wrocławiu i Poznaniu a chodzi o konwoje wykonywane po sklepach Dino i czy firma odprowadza składki ZUS za pracownika oraz czy są umowy o pracę.....

Waldek
@Ben

W Poznaniu na umowę o pracę płacą 17 zł na rękę a na zleceniu 19 zł na rękę.

Smok
@Ben

Stawki na początku były b.dobre . Na dzień dobry umowa o pracę i stawka około 20/h bez żadnego doświadczenia czy kwwlifikacji po trzech miesiącach się pokapowali że to za dużo i kwalifikowanych zatrudniali za 17/h

Jogi

Polecam. Pracowałem na Wrocławiu - Pani koordynator spoko , da się z nią wszystko załatwić. Wypłata zazwyczaj na czas , może raz po terminie 3 dni. Mają duży zakres szkoleń dla pracowników z których można skorzystać i dogadać się na dobrych warunkach.

Arni
@Jogi

We Wrocławiu gdzie pracowałeś????

Smok
@Arni

We Wrocławiu recepcje tylko mają. Co chcesz wiedzieć. Pisz

Witam,czy wypowie się ktoś odnośnie tego jak wygląda praca we Wrocławiu,chodzi mi o inkaso na Dinach,ile godzin, ewentualnie punktów,czy jeżdżą pojedyńcze czy dwójki itd.

Helena

Jakiej atmosfery pracy można spodziewać się w RR Security Safety? Napiszcie proszę jak wyglądają początki pracownika w firmie. Czy nowa osoba bez problemu wpasuje się w zespół? Podpowiedzcie.

Janusz

Czy można liczyć od stycznia 2021 roku na około 14,50 do ręki bez licencji, czy raczej sztywna stawka 13,80? Czy mają rozbudowany i popularny system kar, czy raczej zazwyczaj bierze się tyle, ile wypracuje?

Maciek

A jak dlugo tam pracujesz? To pierwszy raz czy zawsze tak robia?

Zostaw merytoryczną opinię o PRIVATE SAFETY Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PRIVATE SAFETY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRIVATE SAFETY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 155.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRIVATE SAFETY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 120 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRIVATE SAFETY Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 159 ocen.
  • Warecka 9 lok. 55
    00-034 Warszawa

PRIVATE SAFETY Sp. z o.o.