Opinie o TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o. w Raszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o. w Raszyn

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.?

W Techbau dadzą ci: 1. Laptopa 2. Jednego człowieka z wynajmu 3. 1 łopatę Za zadanie masz: wykopać Kanał Sueski w 2 tygodnie.

Ilona
@111

Ten człowiek poważnie mnie zainteresował. Zatrudniają tu może obecnie asystentów? Jeśli tak to na jakich warunkach? Widziałam tylko ogłoszenie dla zarządu. Inżynierowie nie potrzebują jakiegoś wsparcia podczas pracy? Jak aktualnie jest zorganizowana?

J@

Z rynku wiem (mamy tych samych dostawców), iż podają ceny dumpingowe żeby wygrać kontrakt a potem wymuszają na dostawcach gwarantowanie technologi wykonania (wykonania już firmy Techbau) które jest dalekie od zalecanego w aprobatach i dopuszczeniach, czyli okrojone z podstawowych komponentów.... A inwestor, jak nie ma właściwego nadzoru Inspektorów dostaje bubel...

Barbara
@J@

I w tej sytuacji ktoś ich jeszcze dopuszcza do przetargów? :O

Patryk

Prezes obstawiony babicem - dziewczynkami mojące tyle z budownictwem co usłyszą od średnio rozgarniętych inżynierów na budowie, który to z wykształcenia są po technikum stolarskim, naprawiali telefony komórkowe, lub naciągali wykonawców w innych firmach jako kierownicy projektu. Z zewnątrz próbują być dobrze zauważalni przez Inwestorów, ale bez przygotowania produkcji, jedna osoba bez wiedzy i pojęcia o kosztorysowaniu też psełdo pani inżynier, daleko nie pociągną.... Pani Dyrektor w leciwym wieku już nie znieczula czujność Inwestorów a prawniczka nie ma pojęcia o pisaniu umów ani z inwestorami oni z wykonawcami. Ostrzegam.....

Ilona
@Patryk

Normalnie czytając to poczułam się jak na jakimś filmie.xd No rozumiem Twoje emocje ale niestety pod inwestorów akurat tacy ludzie się przydają, bo przynajmniej da radę zrobić "dobre wrażenie". Ale faktycznie z tego co piszesz przydałby się tu ktoś kto będzie merytorycznie i z doświadczeniem pociągał za sznurki. Nikogo takiego tam nie ma?

Były pracownik - inżynier
@Patryk

Opinia idealnie odzwierciadlająca to co tam się dzieje. Co do kompetencji danych osób należy zapoznać się z LinkedIn, tam wszystko jest doskonale opisane.

mann50

Witam Nie polecam !!!! brak profesjonalizmu i partyzantka Robią najtańszą siłą roboczą a później same reklamacje i poprawki których w dodatku nie chcą robić. Inwostora naciągają na każdym kroku . Radze tą firmę omijać szerokim kołem.

Inwestor
@mann50

Witam A Ja stanowczo POLECAM !!!! Firma realizuje kontrakty u czołowych deweloperów Rynku Warszawskiego i kontynuuje z nimi współprace w kolejnych realizacjach co potwierdza odpowiedni poziom cenowy, wykonawstwa i współpracy w okresie gwarancji. Widzę również wzmożony hejt na Firme w ostatnim czasie pewno dlatego ze się rozwija - Firma GOWORK tez swoje w tym macza żeby podnieść swoje pkt

Osoba
@Inwestor

Pozyskiwanie i realizacja tematów nie ma nic wspólnego z zatrudnieniem i warunkami dla pracowników. Takie opinie należy wyrażać w formie referencji i raczej "czołowi deweloperzy Rynku Warszawskiego" powinni o tym wiedzieć ale skoro ktoś napisał taki komentarz świadczy to tylko o poziomie intelektualnym takiej osoby a raczej jego braku

Inżynier Budowy

Zaproponowana pensja przy wymaganiach niestety nie powala, na praktykach na studiach zarabiałem o wiele więcej. Nie mówiąc już o tym że nawet auto służbowe nie zostało przewidziane co na takim stanowisku w innych firmach jest normą. Jeśli obecne osoby pracują za takie zarobki to serdecznie im współczuję i radzę poszukać innego pracodawcy.

?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
NICK87

Nie rozumiem skąd ten hejt, pracuje tu od dłuższego czasu i nigdzie nie spotkałam tak przyjaznej atmosfery w pracy, każdy ma możliwość rozwoju zawodowego, a wystarczy tylko szczera rozmowa z Zarządem. Jeżeli ktoś jest nastawiony na "wyścigi", jak to bywa w korporacjach, to się rozczaruje, bo to Rodzinna, miła firma, która rządzi się zupełnie inną polityką niż wielkie korpo.

jano
@NICK87

Również pracowałem od jakiegoś czasu i potwierdzam że kiedyś atmosfera była przyjazna. Teraz robią typową korporację. Na szczęście już nie uczestniczę w tej pseudo korpo. Rada na przyszłość - mniej kombinowania a więcej doświadczenia z odpowiednimi ludźmi a nie tylko $$$$ Radze także zainwestować w rozwój pracowników i komfortu pracy a nie nowych obrazów i kwiatków na oknie bo nie ma nawet porządnych programów do obsługi budowy.

Pawel

nie wiem skad takie opinie ja pracowalem tam przez kilka lat i zawsze wszystko bylo wporzadku - firma sie rozwija az milo patrzec - ludzie ktorzy chcieli przesiedziec tylko w pracy nie odnajdywali sie

@Pawel

Bardzo ciekawe bo od kilku lat nie ma żadnego pracownika o tym imieniu, czyżby post sponsorowany ?

Pracownik2

Ciekawe, bo od kilku lat nie było też nikogo o imieniu Pracownik. Bardzo łatwo jest opluwać innych nie podpisując się pod wypowiedzią swoim imieniem i nazwiskiem

hahahha
@Pracownik2

a gdzie tu ktoś kogoś (usunięte przez administratora), stwierdzenie faktu chyba ktoś komuś na odcisk nadepnął

Dorota
@Pawel

Skoro firma się rozwija to czy również dba o rozwój swoich pracowników? :) Można liczyć na szkolenia? Czy możliwe jest uzyskanie awansu w Techbau? Jaka jest ścieżka kariery na stanowisku, na którym pracujesz?

Agnieszka

Hej, możecie mi napisać, ile jest etapów rekrutacji w procesie rekrutacyjnym w Techbau? Jak wyglądają te poszczególne etapy? Proszę o taką informację. Zwłaszcza osoby, które rekrutowały się niedawno.

Kadry
@Agnieszka

nie ma żadnych etapów, jak spodoba się twoje CV to zapraszają Cię na rozmowę i tyle Jest problem bo nikt tam nie chce pracować więc przyjmują wszystkich

Fame
@Kadry

Rozumiem, że Kadry jako kandydat jednak nie zostałeś przyjęty? Ale za to świetnie znasz firmę i jej sposób funkcjonowania? Zapewne z opinii na gowork...

A jest tu goła pensja czy też jakieś extra dodatki do niej?

Techbau
@Paweł

Są tez dodatki

@Techbau

To pracownicy chętnie by je zobaczyli na swoich kontach bo do tej pory jakoś się nie złożyło

Z doświadczenia wiem że są zawsze premie na koniec roku i po zakończeniu projektu...

Potencjalny nowy

@techbau Wypłata nadgodzin traktowane jest jako premia? Czy oddzielnie nadgodziny i premia? Skoro umowa na 8 a standard 10 h to jak wypłacane jest to 40-50h?

Z doświadczenia wiem że nie ma albo trzeba się naprosić i dostaje się jakieś ochłapy. Jedynie obietnice bez żadnego pokrycia.

Dziękuję za wypowiedź, każdy ma prawo do zabrania głosu w dyskusji, przyjmujemy krytykę , ale nie akceptujemy pomówień. To forum informacyjne, a nie plotkarskie siejące nieprawdę. Wpisy uderzające w dobre imię Spółki, będziemy zgłaszać do administratora, w celu archiwizowania treści niezgodnych z regulaminem

@techbau
@Potencjalny nowy

@techbau to jak jest z tymi godzinami? Płacicie za te dodatkowe których wymagacie od inżynierów żeby pracowali 9-10 codziennie? Dlaczego nie skomentujcie swojej praktyki?

Kara
@Paweł

nie ma

Kadry

Ciekawe co na to Urząd Skarbowy?

Helena

Sporo osób pisało tu o nadgodzinach, jak to wygląda teraz? A czy niektóre działy mają możliwość pracy zdalnej: Czy w takim przypadku TECHBAU zapewnia sprzęt?

Ola
@Helena

Zdalna na budowie? To nie ten typ pracy. Dłuży czas pracy jest związany z taktyką firmową. Tak jest przyjęte że biuro 8,5h a budowa 10h a umowa na etat. Musisz być cały czas pod telefonem nawet po godzinach pracy i w weekendy.

Dorota
@Ola

Czemu trzeba być cały czas pod telefonem pracując w Techbau? Zdarza się, że trzeba zjawić się w firmie poza grafikiem? Jak często i w jakich sytuacjach? :P I jak później jest to wynagradzane?

Agava

Nie, nie, nie. Praca codziennie w wymiarze min. 10h. Praca po godzinach w domu to też norma. Przy prośbie o wcześniejsze wyjście z pracy, informacja, że trzeba ten czas odrobić. Na umowie o pracę 8h, liczony jest czas "przy biurku" bez wliczania czasu na posiłek/przerwę. Praca bardzo nerwowa i pod dużym naciskiem ze strony "góry", co bardzo negatywnie wpływa na psychikę. Wynagrodzenie, w porównaniu z konkurencją, bardzo zaniżone i z bardzo nikłymi szansami na więcej. Atmosfera pracy bardzo w porządku, fachowa pomoc i doradztwo, ale to trochę za mało żeby wystawić dobrą opinię.

B
@Agava

Potwierdzam praca 9-10h jest wymagana jako umowa słowna ale pensja liczona jest jako 8h bez premii i dodatków za nadgodziny. (usunięte przez administratora) Stały nadzór kamer w biurze oraz na budowie, nawet w kuchni, brakuje tylko jeszcze w toaletach. Słabe zaplecze sprzętowe jak na firmę budowaną, brak nawet większych samochodów ale za to flotą kierownictwa którzy nawet nie jeżdżą na budowy i poruszają się dom-biuro bardzo „wypasiona”.

@Agava

Absolutnie nie prawda. Brzmi to jak praca w kołchozie, a tak tutaj nie jest. Zawsze można się dogadać jeśli jest potrzeba wcześniejszego wyjścia. Nikt nie liczy czasy przy biurku, ani też czasu poświęconego w kuchni na posiłek.

????

To dlaczego wymagana jest praca więcej niż 8h a umowa na 8?????

@????

Może od Ciebie bo nie wyrabiasz się ze swoimi obowiązkami? Mnie nikt nigdy nie kazał robić pracy po godzinach.

W takim razie zarząd chyba musi zwołać zebranie i wyjaśnić wiele kwestii dlaczego jedni pracownicy maja przymusowe 9-10 a inni sa faworyzowani

????

Bo pracujesz w biurze w administracji i nie jesteś inżynierem od których wymagane jest więcej Nie porównuj pracy przy biurku do budowy Wszytko byłoby pewnie ok gdyby za te dodatkowe godziny pracownik dostawał albo wolne albo miał za nie płacone tak jak to się robi w innych firmach Niestety Techbau nie inwestuje w pracownika i rozwój merytoryczny i z tego względu zawsze bedą w tyle za konkurencją

Savi

(usunięte przez administratora). Koszty nie doszacowane, nigdy nie obeszło się bez dopłaty do pierwotnego kosztorysu z dużo wyższymi stawkami. Dziwny zbieg okoliczności. W trakcie trwania niesamowity bród i bałagan. W trakcie odbiorców usterek nie było końca.

TOM
@Savi

Dzień dobry, czy mógłbym prosić o kontakt mailowy do Pana, chciałbym zaciągnąć szerszej opinii co do Pana wpisu.

Techbau
@Savi

Panie savi widzę ze sieje Pan hejt proszę o konstruktywne opinie i jakiej inwestycji dot wpis bo wszyscy klienci do tej pory kontynuują z nami działania i mamy sam pozytywny wydźwięk

@Savi

To chyba nie jest opinia o pracodawcy..Swoje żale firmy współpracujące powinny wylewać gdzie indziej..

Aktualność
Spółka TECHBAU Budownictwo istnieje na polskim rynku od niemal 20 lat. Swoją ugruntowaną wiedzę i doświadczenie zawdzięczamy udziałom w licznych projektach polskich koncernów budowlanych, takich jak: Budimex S.A., Strabag  Sp. z o.o., KARMAR S.A. czy Mostostal Warszawa S.A.

Świadczymy usługi dla inwestorów instytucjonalnych, a także klientów indywidualnych. Oferujemy kompleksowe usługi budowlane, począwszy od uzyskania pozwolenia na budowę, aż do oddania obiektu do użytkowania. Każdy projekt realizujemy indywidualnie z pasją i pełnym zaangażowaniem. TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o. realizuje projekty zarówno z zakresu budownictwa kubaturowego (budynki wielorodzinne, szeregowe, użyteczności publicznej) oraz aranżacje powierzchni komercyjnych fit-out.

Profesjonalizm, jakość, solidność i terminowość to cechy, którymi odznacza się nasza marka. Wyznajemy zasadę, iż wiarygodność i zaufanie to podstawa dobrze prowadzonego biznesu, zarówno w relacjach z klientami, jak i podwykonawcami.

Trzeba podkreślić, że TECHBAU Budownictwo Sp. o.o. posiada ugruntowaną pozycję w branży budowlanej, a nasze działania są dostrzegane przez największych deweloperów, takich jak MARVIPOL S.A., RED Development czy VOLUMETRIC. Zaangażowanie i stały rozwój  został doceniony przez Puls Biznesu i Magazyn Forbes, czego efektem było uzyskanie dwukrotnego wyróżnienia wśród Gazel Biznesu (w 2019 i 2020 roku) oraz Diamentów Forbes 2021. Od kilku lat jesteśmy również uczestnikiem programu Rzetelna Firma oraz posiadamy certyfikat Złotego Płatnika.

Daniel

@Savi Nie rozumiem jaki związek ma ten wpis do opinii o pracy w firmie bo przecież to forum pracownicze?

Ktoś

@xyz a jakichś innych pracowników nie poszukuje obecnie może?

Jarek

Czy firma potrzebuje może teraz pracowników fizycznych?

xyz
@Jarek

Firma korzysta z usług podwykonawców i nie zatrudnia pracowników fizycznych.

Zostaw merytoryczną opinię o TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o. - Raszyn

• Jak się pracuje w TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 21 ocen.

TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.