Opinie o TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o. w Raszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o. w Raszyn

Podwykonawca

Miałem okazję pracować dla firmy Techbau jako podwykonawca. Niestety są problemy z płatnościami faktury przeterminowane po kilka miesięcy nikt nic nie wie. Z biura odsyłają na budowę na budowie twierdzą że faktury ugrzęzły w biurze. Na budowach coraz więcej podwykonawców ma niepopłacone faktury. Kadra kierownicz ostatnio została kocno zasilona inżynierami z upadającego FBI Tasbud i teraz zaczyna tonąć kolejna firma. Jeżeli jesteś podwykonawcą i masz dużo kasy z którą nie wiesz co zrobić to polecam współpracę z Techbau. Kupisz materiał zbudujesz dla nich i będziesz czekał na kasę kilka miesięcy.

Tomala
@Podwykonawca

To są zwykli kanciarze .Podpiszą umowę a póżniej cię kroją na czym się da ; smieci , wciskanie dodatkowej pracy palenie głupa i stary nr zmiana kierownika i to pan z kierownikiem poprzednim uzgadniał nie zemną i kasy brak .A ile trzeba siś wyprosić naczekać na ostatnią fv ., Dziady i nic wiecej skończą jak FBI TASBUD

Kamil

Szczerze, nigdy nie czytałem bardziej DZIWNYCH WPSIÓW niż te zawarte tutaj. Stan na 10.2022. Praca w biurze 8,5h jest prawdą ale nikt nie patrzy ile się jest na przerwie itp a wiele osób wychodzi po 8h wszystko zależy od dział i jak w każdej pracy od Terminów. Są nagrody świąteczne i uznaniowe od Kierownika Działu. Także tutaj też się poprawiło. Jeżeli chodzi o atmosferę. Różnie jest w różnych działach. Ale Prezes i Dyrektorzy są super gorzej jest już na stanowiskach kierowniczych. Ale jest rodzinna atmosfera chociaż jest coraz trudniej bo firma rozrosła się i ciężko znać wszystkich. Szczerze polecam prace w tej firmę. A jeszcze zarobki w Fit-Out w którym ja pracuje to są sporo powyżej średniej

O jakich spadach teraz piszesz czy możesz wyjaśnić? Jest właśnie wystawiona oferta dla inżyniera budowy właśnie w poruszanym wyżej zakresie Fit-Out, interesują mnie więc bieżące szczegóły

W TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Inżynier. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

polonista
@Ilona

radziłbym korepetycje z budowania zdania i dokształcenie się w budowaniu wypowiedzi

Mario

Bardzo przyjazna atmosfera, krótka ścieżka decyzyjna, ludzie bardzo życzliwi, na budowach atmosfera Ok. Pracy jest wystarczająco-)

Zuźka Nowy wpis

Hej. Zastanawiam się nad zarobkami Kosztorysanta ds. Fit-Out. Teraz w ogłoszeniu nie są niestety wskazane ale w opisie podkreślają atrakcyjny system premiowy. To po prostu jakiś %? Ile mniej więcej wpada?

MARIO Nowy wpis

Dobra atmosfera, karta multi sport, opieka medyczna. Na start zapowiada się dobrze :)

@Kamil

Pracujesz w fit-out i siedzisz w biurze? Czy te dodatkowe godziny są płatne jako nadgodziny czy może "ta premia" to ekwiwalent za pracę ponad normę. Jeśli tak to wychodzi na to że to nie premia tylko wypłata nadgodzin. Dobrze rozumiem?

Halina
@Kamil

To w jakich dzialach kończy się pracę po 8 godzinach? ;) Jesteś w stanie wymienić, gdzie warto uderzać według Ciebie?

@Kandydat

W zasadzie możesz tak to odbierać. Jednak dla mnie jest to bardziej wliczone w pensje bo są wyże niż średnia pewnie dlatego że godzin jest więcej

@Halina

Halina. W zasadzie każdy dział poza działami związanymi z budową. - Oferty plus budowa. Finanse, umowy itp to normalnie 8h

Inż
@Kamil

pensja nie jest powyżej średniej, proponuję popracować w różnych firmach. Premia jako wypłata nadgodzin bardzo słabo, to nie premia tylko należące Ci się pieniądze. Ludzie kiedy przeżycie na oczy. Jesteś zatrudniony na umowę na 8h to pracujesz 8h. Albo zwiększasz etat albo masz za to płacone/oddawane jako dzień wolny, kodeks pracy. Jeśli dla zatrudnionych na swojej działalności mogą mieć urlopy to dlaczego Ci na umowie mają pracować ponad siły. Jeśli nie wyrabiasz się z pracą bo jest jej za dużo to zatrudnia się dodatkowe osoby a nie robi łaskę, że łaskawie Cię zatrudniają.

Ksenia Nowy wpis

Ktoś wspomniał o dobrych warunkach finansowych, jeśli tak to jakie są oferowane specjaliście ds. przygotowania produkcji? jest teraz dostępna oferta na którą zamierzam aplikować. czego można spodziewać się na rozmowie w tym przypadku?

Inżynier Budowy

Zaproponowana pensja przy wymaganiach niestety nie powala, na praktykach na studiach zarabiałem o wiele więcej. Nie mówiąc już o tym że nawet auto służbowe nie zostało przewidziane co na takim stanowisku w innych firmach jest normą. Jeśli obecne osoby pracują za takie zarobki to serdecznie im współczuję i radzę poszukać innego pracodawcy.

?

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podwykonawca II
@Podwykonawca

Zgadzam się z opinia poprzednika. Poważne problemy z płatnościami. Wieczne czekanie i odsyłanie z biura budowy do księgowości i z powrotem. Jeżeli chcecie czekać na pieniądze za wykonaną pracą to współpraca będzie wyśmienita. Nie polecam!

Długoletni podwykonawca
@Podwykonawca

Nie mogę się zgodzić z ta opinia. Ja współpracuje z firma 7 lat i zawsze było wszystko Ok. Nawet jak nie można było załatwić na budowie w biurze można wszystko wyjaśnić. Pewno coś narozrabiałeś i cię ukarali

@Długoletni podwykonawca

@długoletni podwykonawca. Ja też dla nich robiłem kila budow i zawsze były drobne problemy z przelewami nigdy nie było przelewu na czas. Ale teraz niestety faktury mam nie poplacone kilka miesięcy. Jeżeli coś zrobiłbym nie tak to nie dostałbym protokołu albo wezwanie do poprawek. A tak protokół jest wszystko zrobione zgodnie ze zleceniem i kasy brak. Wieczne ich tłumaczenia że muszą potwierdzić na budowie później w biurze później znowu na budowie już się gubię co kto musi tam potwierdzć. I to niestety nie jestem odosobniony bo wielu podwykonawców na tej samej budowie ma podobne problemy. Tak więc jeżeli jesteś naprawdę ich podwykonawca no to tylko czekaj kiedy to Ciebie też spotka. Pozdrawiam

Sprawiedliwy
@Podwykonawca

No nic dodać nic ująć, jak zwykle zapewne podwykonawca który prawdopodobnie nie wykonał swoich prac na czas i oczekiwanej jakości i ubolewa nad swoim losem. No niestety ale na takie firmy nie ma sposobu. Jeśli ktoś twierdzi, że ma przeterminowane płatności po kilka miesięcy to jest to delikatnie mówiąc mijanie się z prawdą.

@Sprawiedliwy

Długoletnia współpraca z tą firmą opłaciła mi się rozwojem mojej firmy. Serdecznie polecam współpracę firmom które tak jak ja wykonują rzetelnie swoją pracę. Współpracują i płacą na czas

Tomala
@Podwykonawca

„pasiaki”? a w biurze jak się zazwyczaj ubierają? Czy jest w miarę luźno? Niby w ofercie dla asystentki działu gwarancji nie piszą niczego o dresscodzie. Jest tu może ktoś z tego działu? Jak oceniacie warunki pracy? czy warto ze względu na rozwój się zgłosić? I czy potrzebna jest tylko jedna osoba? Widzę, że o ofertę już ktoś pytał

Bardzo interesuje mnie rozwój podczas pracy. widzę przy tym, że nawet niedawno ktoś podkreślił, że możliwości co do niego występują. możecie o nim opowiedzieć nieco więcej z perspektywy pracy jako asystentka działu gwarancji? Jest teraz dostępna taka oferta a widzę ze z parę miesięcy wcześniej tez ktoś o nią pytał. Jak szybko można awansować?

Jaki dress code obowiązuje w TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.?

PW

Przyjazna atmosfera pracy, dobre warunki finansowe, możliwości rozwoju Zachęcam do aplikowania i współpracy

Jak rozumiecie te niewypłacalność firmy o której ktoś teraz niedawno napisał? faktycznie tak jest? zastanawiam się na jakiej zasadzie miałoby to działać skoro szukają ludzi do siebie? Skąd by brali na wypłaty? I ile tak na marginesie zarabia specjalista ds. wycen branży sanitarnej? Ta oferta to już od pierwszej polowy stycznia widnieje

Doma

Cześć. :) widzę ze znalazły się tu także opinie od podwykonawców ale tez kandydaci pytali już o warunki. mnie także wpadła w oko ta oferta dla asystentki działu gwarancji. Możecie go opisać? w ofercie wskazywano tez na system premiowy. Jakie są jego zasady i ile można na nim zarobić?

Dystrybutor

Nie polecam wręcz przestrzegam podwykonawców. W przeciągu 16 lat nie było tyle Windykacji z ramienia tej firmy. Kadra najstarsza to może rok pracuje. Znam tą firmę wiele lat. Kiedyś hulała i teraz na pijar jadą.

Sprawiedliwy
@Dystrybutor

Kolego, mijasz się z prawdą w kilku aspektach i tak: ja osobiście jestem związany z TECHBAU już prawie trzy lata i zamierzam nadal tu zostać, firma niedawno świętowała swoje 10- lecie wiec nie za bardzo wiem kto był windykowany w przeciągu 16 lat???? Ty po prostu musiałeś pomylić firmy ale to się może każdemu przytrafić.

Widziałam, że o stanowisko asystenta ktoś pytał z pól roku temu, nikt niby się nie odniósł, ale może do teraz nie szukali? Chodzi o to, że teraz oferta już wisi do działu gwarancji i właśnie nad ina wstępnie myślę. Nie wiem tylko na ile warto? potem jaka jest ścieżka jakiejś kariery i tak dalej? poza dział gdzie można jeszcze przejść?

Widząc te opinie na forum, zwłaszcza tę ostatnią, w której pewien pan odradzał współpracę chciałem porównać warunki w ofertach dla inż budowy. Mam jedna z ubiegłego roku i jak widać dodano chociażby pakiet medyczny. Wiecie co ewentualnie jeszcze zmieniono w warunkach? I czy docelowo coś jeszcze ma się polepszyć? Nabory będą mnie interesowały lecz od kolejnego sezonu jeśli już

Roxi

Widziałam te opinie dotyczące odradzania współpracy podwykonawcom, ktoś sugerował przy tym jakieś windykacje. Ja akurat widziałam na stronie ofertę dla kosztorysanta i chciałam się rozeznać w finansach, bo został podkreślony atrakcyjny system premiowy, możecie wiec go określić? I czy te opinie dotyczą tez osób zatrudnionych bezpośrednio? Jaka atmosfera w biurze?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.?

Kolokos

Pracuje od pewnego czasu w firmie i jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Dobry kontakt z ludźmi, fajne wynagrodzenie i przede wszystkim na takich budowach można się wiele nauczyć. Mimo doświadczenia człowiek uczy się nowych rzeczy i to jest naprawdę dobre. Serdecznie polecam pracę w Techbau. Ja osobiście jestem naprawdę zadowolony.

osoba
@Kolokos

Skoro jest tak super to może przedstawisz się z imienia i nazwiska? Czy może wpis to zlecenie?

Ilona
@osoba

A skąd u Ciebie od razu taka uszczypliwość i dlaczego od razu sądzisz, że wpis miałby być na zlecenie? Może więcej wiary w drugiego człowieka? ;)

polonista
@Ilona

Nie wiem jak atmosfera w firmie, ale współpraca z nimi na zasadzie podwykonawcy jest nie do zaakceptowania. Bałagan brak decyzyjności s wiśenką ba torcie brak płatności mimo protokołów zakończenia. Faktury nie popłacone kilka miesięcy.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 13 marca kilka ogłoszeń.

Mario

Zostaw merytoryczną opinię o TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o. - Raszyn

• Jak się pracuje w TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 21 ocen.

TECHBAU Budownictwo Sp. z o.o.