Opinie o Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych
Sprzedaż artykułów ogrodniczych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o. w Warszawa

dużo innowacyjnych zmian na lepsze, firma stawia na pracownika

Zenon
@Michał

W punkt;) to jest Januszex jakich mało. Prywatny (usunięte przez administratora) Pana prezesa, który nikogo nie szanuje, jest obrzydliwym mobberem i tyranem. Ludzi ma za (usunięte przez administratora) a siebie za mega mądrego i wszystko wiedzącego.

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki w firmie Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Czy aplikował może ktoś z was tak ostatecznie na Sales Support’a? z tydzień temu ogłoszenie mi wygasło. W mile widzianych pojawiła się znajomość branży ogrodniczej, którą posiadam. zastanawiam się więc ile mniej więcej podstawy teraz oferują. co w zasadzie sprawdzane jest na rozmowie?

dużo innowacyjnych zmian na lepsze, firma stawia na pracownika

olaf

chyba wrecz przeciwnie. już nawet nikomu nie chce sie pisac. a o zmianach to mozesz pogadać ze wszystkim ludźmi z branży no ale ty pewnie jesteś ten pracownik spoza branży więc czego oczekiwać

Filip

Kto niby wprowadza te innowacje? Kat? Na czym one polegają? Że niedoswiadczone osoby? Jakby nie starzy doświadczeni pracownicy, to nic by firma nie zrobiła. Piękne panie z ...nie sprzedają tylko ludzie z terenu

Pracownik 2
@Filip

Kolego “Filipie”. Mam dla Ciebie porade: jak Ci sie cos nie podoba w firmie to sprobuj to zmienic. Jak czegos nie rozumiez to zapytaj. A w miedzyczasie- powstrzymaj sie od swoich seksistowkich i dyskryminujacych komentarzy. Pozdrawiam- kolega z pracy.

@Pracownik 2

Zmienić? Przecież z panem .... nie ma rozmowy. On też nie rozmawia tylko wydaje rozkazy albo krzyczy.

Zenon Nowy wpis

Agnieszka Nowy wpis

Jak aktualna rotacja się przedstawia? W ubiegłym roku ktos pisał, że podobno nie ma miesiąca bez jakiegoś odejścia. Ile osób wobec tego się zatrudnia i czy warunki zatrudnienia uległy jakiejkolwiek zmianie teraz od nowego roku? Jeśli tak to w jakich ewentualnych obszarach?

Aplikowałeś na stanowisko Regulatory Affairs Officer, Eastern Europe oferowane przez firmę Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Nie polecam tej firmy.Nie ma miesiąca by ktoś się nie zwolnił lub został zwolniony.Jeśli zależy Tobie na stabilizacji omijaj tą firmę szerokim łukiem.

W każdej firmie to szef wyznacza standardy. Jak ktoś ma kompleksy, bo np. z handlowca stał sie prezesem, ale nie idzie za tym wiedzą i doświadczeniem, zarzadza jedynie przez agresję, a z osobami niebędącymi pracownikami boi się spotykać (zwłaszcza tym z branży, bo oni się nie boją i mają w przeciwieństwie do niego wiedzę), to na co można liczyć? Jak ktoś bezrefleksyjnie bierze wszystkie produkty z centrali nie potrafić ocenić, czy one nadają się na rynek polski, a potem przy braku wyników pyta się "kto taką decyzję podjął", bo przecież nie on, to ile się da? Dajcie sobie spokój, naprawdę szkoda zdrowia ... 20 lat pracy stworzyło tę firmę i markę, teraz to sie powoli toczy w dół i tylko myślenie o pompowania cyfr by to sprzedać

@Michał

To słabo, ale może chociaż Twoje zarobki rekompensują Ci te niefajne warunki?

Rej
@Michał

Michał, jak ocenisz pracę handlowca? Ciężko, ciągła spowiedź, plany i inwigilacja? Warto sie interesować? jak ocenisz zarobki??

@Rej

Robiłeś już jako handlowiec gdzieś indziej? Bo ciekawa jestem skąd wniosek, że jakaś spowiedź czy inwigilacja miałaby być. :/ Serio mogłoby być tutaj tak źle?

Rej
@Agnieszka

Robię nadal i to co kiedyś spotkałem to tak wyglądało. Wolałbym unikać takich sytuacji. Teraz mam super atmosferę więc chciałbym poznać opinie jak to wygląda od wewnątrz

@Rej

Rozumiem, kurcze słabo z tymi odpowiedziami, bo też z ciekawości czekam. Bo z innego źródła to się nie orientowałeś jeszcze przypadkiem?

AW
@Agnieszka

Dużo zmian, bezsensowne decyzje, brak pomysłu, pracownicy z działu handlowego sami odchodzą lub są zwalniani w zamian za specjalistów zatrudnia się hmmmm bez komentarza.

@AW

Aha? Ale dlaczego tak niby się dzieje, bo chyba nie bardzo rozumiem?

@Michał

Nie polecam tej firmy.Nie ma miesiąca by ktoś się zwolnił lub został zwolniony.Jeśli szukasz stabilizacji omijaj szerkokim łukiem.

j.w.

dlaczego nie można się skontaktować telefonicznie w celu uzyskania informacji? Jest to lekceważenie klienta, by nie powiedzieć pogarda dla bydła. Mój problem polega na tym, iż nie wiem w jakiej proporcji rozcieńczyć koncentrat (280ml)?

@j.w.

A jakiś weterynarz nie byłby w stanie ewentualnie doradzić?

Czym Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Andy

Raczej zniechęcają...

Czy Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

odpowiedź

umowa o pracę

Sebastian
@odpowiedź

Pierwsza umowa jest na czas określony a kolejna już na nieokreślony? Każda firma ma nieco inne podejście w tej kwestii, dlatego też może Ty sprecyzujesz, jak to dokładnie miałoby wyglądać? Z góry serdeczne dzięki.

leon

jestem z branży, myslałam by wysłać cefałkę do działu obsługi klienta czy handlowego, bo kiedyś firma była spoko ale popytałam trochę i usłyszałam, ze duzo sie zmieniło, no i poczytałam opinie niżej (ok, z filtrem ale przyznac trzeba, ze pojawily sie dopiero ze zmianą szefa) dajcie znac jak jest dzis? nadal podzial na starych ze scotsa i nowych prezesa? mowiono mi o innym traktowaniu tych starych, nawet jak nizej napsano o roznych mocnych akcjach prezesa, czy mobingu.

Pablo
@leon

Dobra masz wiedzę. To nie są opinii wyssane z palca. Opuść sobie.

Dawid

A czy firma oczekuje ukończonej matury na rozmowie kwalifikacyjnej?

PP

Witam Wszystkich Proszę o kontakt do działu zakupów lub prezesa Pozdrawiam

Lorek

Mobbing

Sebastian
@Lorek

Na jakiej podstawie twierdzisz, że w firmie występuje mobbing? Byłeś traktowany przez szefa w sposób nieprawidłowy? Opowiedz proszę o swoich doświadczeniach.

mmea

Jest coraz gorzej! Nie ma kto pracować "na dole"! Zwalniają dobrych pracowników, nie zatrudniają nikogo w zamian. Coraz mniej ludzi, coraz więcej pracy! A kasa nadal mała.

Dorota
@mmea

Ale firma Evergreen Garden Care właśnie szuka nowych pracowników - oferty pracy są dostępne na jednym z wiodących portali z tego typu ogłoszeniami. Zatrudnią teraz Asystenta ds. Zakupów i Produkcji w dziale Logistyki oraz Customer Service Representative. Jak to zatem jest? W których działach firmy brakuje pracowników?

Mmae
@Dorota

Szukają, ale nie zatrudniają!

Koli
@Dorota

Ta firma robi dużo "na pokaz". A w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.

Jak wygląda podstawa w Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o.?

hahahaha

pytanie mało konkretne. prezes pewnie ma dużo, sprzątaczka pewnie ma mało, wątpię żeby było odwrotnie

Abc

"...3 razy tyle co zwykły pracownik." Masz jakieś konkrety czy tylko wylewasz swoje bolączki na lewo i prawo ? Biuro narzeka, że jest zla atmosfera, a takie wpisy to są kroki w stronę zgody i ocieplenia stosunków, co nie ?. Niezła strategia - "kija w mrowisko"

vbht
@Abc

I od razu widać kto pisze - prawda AW?

Zle opinie nie biorę się z niczego. Handlowcy może tego nie odczuwają, bo są daleko. Biuro za to odczuwa i to bardzo. Ogromna zmiana w porównaniu do tego co było jeszcze rok temu. Zmiana oczywiście na gorsze. W biurze nie ma już osoby które nie chciałaby jak najszybciej stąd odejść. Komu tylko trafi się okazja to ucieknie stąd natychmiast!

Źle

Bardzo,bardzo kiepsko!

Noo
@Źle

Krótko i na temat! Cała prawda!

def

a ja si zgodzę z "abc" bo taka jest prawda nas te zmiany nie dotyczą możne w biurze są zmiany ale handlowy jest po staremu. trzeba robic swoje i tyle. skupcie sie na robocie i bedzie dobrze. jak mozna tak (usunięte przez administratora) do wlasnego gniazda. pozdrawiam

Def1
@def

W całokształtcie... Przykład idzie z góry. Jak się robi na.. To robi się i do..... Lekceważenie widać jasno jak na dłoni i kto jest faworyzowany. Każdy wie co ma robić i robi to mimi wszystko najlepiej jak może wkładając swoje zaangażowanie w pracę. Ciekawe tylko jak długo?

Źle
@Def1

Dokładnie tak!

Abc

W dziale handlowym jest ok. Kasa na czas, wiemy co mamy do roboty i za ile. Kwestia "nowy" czy "stary" szef nie dotyka nas tak bardzo, gdyż mało z nim mamy do czynienia. To dyrektorzy (niezmienni od lat) a nie On, tworzą klimat jaki panuje w dziale handlowym. Wielu handlowców od lat rozważa zmianę pracy, lecz nadal tutaj pracuje. To coś znaczy. O ile nie będzie gorzej - będzie dobrze.

Abc2

Że ci ktoś uwierzy

Abc2
@Abc

poza tym piszesz że od lat rozważają a nie zmienia ja. no ale opinie te słabe nie ty za się tych byłych lat tylko ostatnich zmian a to ostatnie kilka miesięcy.więc cos nie halo jest z twoją logiko. Kimkolwiek jesteś . Ludzie swoje wiedza. Jest racja ze słabo, bardzo slabo

Gum
@Abc2

Co to za pisownia ....

Biuro

Jest źle- nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o.?

Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o.
  • Ostrobramska 101
    04-041 Warszawa

Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o.