Opinie o Zofia Moda Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zofia Moda Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zofia Moda Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zofia Moda Sp. z o.o. w Warszawa

Pewnie jestem następna na liście (usunięte przez administratora) Towar zamówiłam 27/02/2024 i do tej pory ani widu ani słychu. Nigdy więcej od tej pseudo firmy.

Klientka

Zamówiłam sukienkę przecenioną że 159zl na 99 plus koszt wysyłki 37zl... sukienka została mi dostarczona po miesiącu.... zupełnie inaczej wygląda niż na zdjęciach... szmatką z jakiegoś nylonu!! Nie polecam. Nie odsyłam tego bo szkoda mi czasu. Wylądowała w PCK. Ostrzegam przed tą firmą!!!

Natalia

Absolutnie nie zamawiajcie od nich! Zamówiona suknia ma się nijak do tej ze strony. Jakość materiału fatalna, krój zupełnie inny. Miała być uszyta z koła , zwiewna tymczasem jest prosta. I oczywiście małym druczkiem napisane , że towar przy zwrocie należy odesłać do Chin. (usunięte przez administratora)

rozy3

Jestem kolejną osobą, która dała się nabrać niestety, towar jeszcze do mnie nie dotarł....aż się boję co otrzymam kiedy dojdzie. Pieniądze wyrzucone w błoto. Ktoś powinien się zająć tą firmą, zgłosiłam już gdzie trzeba....

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Zofia Moda Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Wiola

Też zostałam (usunięte przez administratora) I nawet nie można odstąpić od umowy. To jest (usunięte przez administratora) Porażka trzeba coś z tym zrobić . Bo tak dalej nie może być.

Krystyna

Jestem kolejną osobą, która została (usunięte przez administratora) Towar przyszedł ale jest fatalnej jakości. To chińszczyzna elastyczna aż iskry się sypią. Kiedy chciałam oddać to okazało się, że trzeba wysyłać do Chin. To (usunięte przez administratora) którzy robią kasę. Nie polecam!!! Uważajcie i nie kupujcie u nich nigdy!!!!!

Porażka, zero kontaktu ze sklepem. Towar przychodzi z Chin. Nie polecam nikomu

Jak jest z pakietem medycznym w Zofia Moda Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

@ Malwina

TRAGEDIA! Nigdy więcej nie zamówię żadnego produktu z tej firmy. To co jest na zdjęciach, a co jest w rzeczywistości to dwa różne produkty. Żałosne! Powinno Wam być wstyd! (usunięte przez administratora)

Jedno wielkie oszustwo!!!!sukienka którą zamówiłam nie nadaję się nawet do wycierania kurzy. Totalna porażka

Mariusz

(usunięte przez administratora) Towar który przychodzi to słaba jakość o złym rozmiarze. Nie mozna nic udowodnić ponieważ na ubraniu nie ma nawet metki z rozmiarem. Przestrzegam nic nie zamawiajcie bo stracicie kasę

Robert

Chcę poinformować o niebezpieczeństwie ze strony sprzedawcy zofiamoda.pl Kupiłem u nich płaszcz, który nie mogę zwrócić ponieważ zwrot adresowy jest w Chinach. Koszt zwrotu jest większy niż koszt zakupu towaru. Zauważyłem opinie w Internecie o sprzedawcy, które potwierdzają niewiarygodność sprzedawcy-pośrednika. Jestem Waszym użytkownikiem-klientem od wielu lat, dlatego piszę do Was o nieuczciwym sprzedawcy zofiamoda.pl Moim błędem było kupienie towaru bez sprawdzenia tego sklepu internetowego. Robert Milner

Alina

Oszuści,co innego się zamawia,a co innego przychodzi. Zero kontaktu.

Klient

Masakra, nie kupujcie,bardzo zła jakość a kwota za zwrot przewyższa zakupiony towar. (usunięte przez administratora) w ten sposób dorabią się. Jestem zawiedzona tą firmą .

Csilla

(usunięte przez administratora) .Produkty niezgodne ze zdjeciem i opisem zupelnie . Odpowiadaja na maile tak beszczelnie wmawiajac , ze produkt jest zgodny ze zdjeciami widzac moje zdjecia produktu ktory dostalam . Produkt z przesyłka 130 zl a w paczce (usunięte przez administratora) chińska doslownie , (usunięte przez administratora)

TRAGEDIA!!! Zarówno towar jak i cała polityka firmy. Zwykli (usunięte przez administratora) Po wysłaniu maila z pytaniem w jaki sposób mogę zwrócić przesyłkę dostałam odp, że mogę sobie ją zostawić + dostanę kartę prezentową na kwotę mojego zamówienia. Jak zaczęłam się domagać zwrotu pieniędzy w ten sam sposób, co zamówienie zostało opłacone - kontakt się urwał. Obrzydliwi wyłudzacze! Karty prezentowej patrząc po tym, jakiej jakości są te rzeczy nawet nie rozważałam

Nie otrzymałam przesyłki

Towar zamówiony nie dotarł, a wysłali e-maila, że kilka dni temu towar został dostarczony, brak możliwości wystawienia negatywnego komentarza, zero kontaktu telefonicznego tylko e-mail.

TZM

Nie polecam. Jakość nie taka jak na zdjęciu. Koszt dostawy jak z Chin, co okazuje się prawdą. Dostawa też bardzo długa. Jednym słowem (usunięte przez administratora) Za długo nie pociągną na tym kłamstwie. Złej opinii też nie można dodać, bo nie przechodzi weryfikacji.

Janina

Zakupiłam 2 pary spodni płacąc blikiem do dzisiaj nie dotarły 250 zł poszło się (usunięte przez administratora)

Barbara

Zdecydowanie odradzam zakupy w tym sklepie towar beznadziejnej jakości nie przypomina tego ze zdjęcia a do tego nie można go zwrócić bo każą odsyłać paczkę do Chin co wiąże się z dużymi kosztami. Nigdy więcej niczego u nich nie kupię!(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Zofia Moda Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zofia Moda Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zofia Moda Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zofia Moda Sp. z o.o.?

Zofia Moda Sp. z o.o.
  • Kazimierzowska 45