Opinie o Eurohit Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eurohit Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Eurohit Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurohit Sp. z o.o. w Warszawa

Lara Nowy wpis

Nie wiecie czasem czy graficy komputerowi nie będą jeszcze przyjmowani? mam ofertę sprzed paru miesięcy, w której wpisano zarobki do 6000 zł . czy możliwe, że do dziś wystąpiły podwyżki? mam doświadczenie i ciekawi mnie czy byłby sens aplikować

Mcz Nowy wpis

Odradzam zakupy u tej firmy. Nie cały rok temu zakupiony został zestaw mebli ogrodowych. W tym roku pękły 4 krzesła. Reklamacja nie uznana bo szkody powstały z naszej winy. Meble zostały zrobione zrobione z najgorszej jakości plastiku. SZAJS!!!! Odradzam w 100%!!!

Aleksandra Nowy wpis

kiedy miały miejsce ostatecznie przyjęcia do obsługi? widziałam pozytywną opinię z tego roku ze stycznia a jak chciałam rozejrzeć się za ogłoszeniem o pracę to znalazłam, tyle że było dość dawno publikowane. Jakie warunki zatrudnienia przysługują obecnie przy obsłudze sprzedaży internetowej? Jedna osoba jest do tego potrzebna? Ile ich jeszcze zatrudnia się w biurze spółki i na jakich stanowiskach?

Ryszard Nowy wpis

Zakupiłem w tej firmie węgiel ekogroszek. Dostawa była szybka, natomiast węgiel w workach foliowych zalany wodą. Po rozcięciu worka woda leje się strumieniem, węgiel bardzo słabo się pali, a po spaleniu jest sama zgorzel. Na fakturę musiałem czekać ponad miesiąc od zakupu.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Grafik komputerowy w firmie Eurohit Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
MirekP

Sprzedają towar uszkodzony. Aby dochodzić swoich praw trzeba korzystać z pomocy Rzecznika Praw Konsumenta.

Barbara Bartecka

Zakupiłam nie dawno blaszany garaż , był dokladnie zapakowany , toteż , kupiłam kota w worku . Zamiast garażu , otrzymałam budę dla psa / na 150 wys. muszę sie schylic aby tam wejśc ........przy pierwszym wietrze , będę go szukała po całej wsi ........szkoda pieniędzy ......tragedia .....powinnam sobie wybudować , byłoby taniej ......a tak 3 tys. poszło w błoto.........tragedia....

nela

Polecam i z całą pewnością jeszcze niejednokrotnie wrócę

@nela

Co sprawiło że jesteś skłonny wrócić tu drugi raz? :D

Izabela

Jakiś czas temu @Miły napisał, że wydłużają czas zapłaty dla przewoźników. Trochę martwi mnie ta informacja, chciałabym dowiedzieć się, jak to wygląda z perspektywy pracowników, otrzymujecie pieniądze na czas? Zawsze dostajecie całą wypłatę, czy w częściach? Nie wiem, czy warto interesować się pracą w tej firmie.

Asiulka

Eurohit czyli kit.nabijaja klientów w butelkę..nie uznają reklamacji.nie kupujcie nic ponieważ wszystko się psuje ,firma nie starą sie pomoc klientowi,wręcz przeciwnie uwazam że chce odzyskać swoje pieniadze. Naprawę chcą robić w ramach gwarancji na koszt klienta.

Jarek

Jakiś czas temu zamawiałem z waszego sklepu meble ogrodowe oraz grill i musze powiedzieć, że był to trafiony wybór, bo przez ostatnie dwa miesiące służyły nam bez zarzutów.

@Jarek

Cześć @Jarek, forum Gowork to forum pracownicze:) Cieszę się, że jesteś zadowolony, ale muszę zapytać czy znasz kogoś tam zatrudnionego? Kto posiada informacje z pierwszej ręki na temat pracy w Eurohit?

xxxx

Najgorszy kierownik dzialu obslugi klienta z jakim mozna miec do czynienia poziom kultury zerowy

@xxxx

Mam nadzieję, że uda mi się Ciebie "złapać" z racji tego, że napisałeś post wczoraj. Dlaczego "najgorszy kierownik"? Rozwiń wypowiedź, bo ciężko się do niej odnieść. Liczę na Twoją odpowiedź.

Julia

Szukam informacji na temat działu logistyki w Eurohit. Jaka panuje w nim atmosfera i jacy są przełożeni? Nie wiem, czy planują szukać nowych pracowników, ale takie informację poznam chętnie:)

Miły

Nie placa przewoźnikom za wykonane usługi. Caly czas wydluzaja termin płatności. 30 dni po terminie płatności !! Dłużnicy i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Eurohit Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eurohit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurohit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurohit Sp. z o.o.?

Eurohit Sp. z o.o.
  • Kłobucka 23D lok. 118