Opinie o EGS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie EGS Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie EGS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EGS Sp. z o.o. w Warszawa

wawa

Zamowilam kurs jezykowy angielski i dodatkowy hiszpanski,Przyslano paczke z z plytka tylko na hiszpanski ,Za przesylke zaplacilam.Nastepnego dnia zapytano sms czy paczka przyszla ,Po kilku dniach pnownie dostalam zawiadomienie ze przesylka o tym samym numerze!!! przyjdzie i nalezy zaplacic!!!!!.PPRZESYLKA O NR 523000012595035087974694 -PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY. CHCE ZWROCIC KURS JEZYKOWY.

gosia
@wawa

otrzymałam kurs, który był właściwie mini prezentacją z obrazkami, porażka totalna. Zadzwoniłam z zapytaniem o możliwość zwrotu, dostałam adres e-mail, na który mam wysłać info z danymi do zwrotu. Informowano, że "kurs" mam odesłać na adres w Zamościu a pieniądze dostanę na konto po 14 dniach roboczych od daty otrzymania zwrotu. Wczoraj ten termin minął, pieniędzy nie dostałam, napisałam mail i czekam. Nie odpuszczę, pójdę do rzecznika praw konsumenta. Czy ktoś miał też problem z odzyskaniem kasy?

@kasia
@wawa

Dzień dobry czy wiadomo na jakiej stronie prowadzone są zajęcia z języka angielskiego czy to tylko prezentacja ?

Bożena Nowy wpis
@gosia

Jestem w podobnej sytuacji. Link nie działa,powiadomiłam firme,że odsyłam voucher z moimi danymi,czekam już ponad miesiac i cisza... w miedzyczasie wysłałam kilka meili,na jeden otrzymałam odpowiedż,że dziękują mi za cierpliwość.

Witam ja również czekam na pieniądze od grudnia. W formularzu zwrotu istnieje nazwa firmy do kontaktu z adresem w Warszawie https://240shop.eu/contact/ . Będę próbować tak się kontaktować jeśli nie będę pisać do rzecznika praw konsumenta.

Aneta Nowy wpis
@+

hej gdzie znalazłaś formularz zwrotu.? Gdzie należy to zgłosić? Mam taką sytuację że paczkę odebrałam zapłaciłam i materiał który mi przesłano nie działa. Wydaje mi się że to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Brak jakiego kolwiek kontaktu z nimi

Jak obecnie sytuacja wygląda z przyjęciami? Kiedyś byyły wakaty dla konsultantów do telefonicznej obsługi Klienta. Ponoć nawet osoby bez doświadczenia miały szansę. Zaczynał ktoś jako świeżak? Było ciężko wdrożyć się w obowiązki? Co kryje się pod wynagrodzeniem podstawowym + premią? Mogę was prosić o konkretne kwoty? ;) Co do tej możliwości awansu, to jak przedstawia się ściezka kariery dla konsultantów? Awansował ktoś z was ostatnio? Jesli tak, to po jakim czasie i z czym to się wiąże?:D Głównie z dodatkowymi obowiązkami, czy przeskok w wynagrodzeniu też jest ładny?:)

Nowy wpis

Jako były pracownik nie polecam pracy w egs… przychodzisz do pracy niewiadomo na ile bo możesz wyjść nawet po 2h pracy, system premiowy o którym piszą w ogłoszeniu od dawna nie ma racji bytu z wypłatami również jest problem i też niewiadomo kiedy się ją dostanie …

No dramat, wychodzi na to, że ostatnia opinia jest sprzed półtora roku, oczywiście pracownika, nie klienta :3 Kto startował na konsultanta telefonicznego do Zamościa (oferta że stycznia 2024) i napisze, co zaoferowali. Jakie stawki, możliwości home office, sprzęt do rozmów z klientami?

Pracownik Administracyjny

Po wysłaniu CV dostałem zaproszenie na rozmowę. Co rzadko się spotyka mogłem dostosować godzine, ostatecznie spotkanie o 18, bo jeszcze pracuje.Szefowa widac ze przeczytała moj życiorys, bo pytania były szczegółowe.Cyba dobrze mi poszło. Zaczynam od początku miesiąca. Nie mogę się doczekac, bo na rozmowie wyglądało to imponująco.Firma chce sie rozwijac a ja raqzem z nia. Mam tyle pozytywnej energii

Wykształcenie, rozwoj kariery, dodatkowe umiejętności,praca w grupie czy samodzielność w działaniu? Kilka zadań praktycznych

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

A próbował ktoś się dostać na doradztwo i konsulting w ostatnim czasie? Pracowalam w call center wiec mam doswiadczenie na podobnym stanowisku i zainteresowały mnie benefity. Jak wygląda to szkolenie do pracy i czy one jest bezpłatne? czy jesli jest podpisanie umowy to juz szkoleie od pierwszej godziny jest placone?

Cześć, poza wspomnianą przez kogoś pracą na słuchawce można się tam zatrudnić w jakimś innym charakterze, bez dzwonienia? Taka praca biurowa typowa np by mi bardziej pasowała, więc pomyślałam, że dopytam. I najlepiej, jakby potrzebowali na część etatu, jest taka możliwość?

Lidka

Cześć, nadal pracujecie w cc zdalnie? Czy coś się zmieniło? Szukam stanowiska w 100% zdalnego, dlatego dopytuje. Jak tam w ogóle pracuje wam się na słuchawce? Ile trwa to szkolenie, o którym piszecie? Faktycznie jest merytoryczne i przygotowujące do pracy? czy to taka typowa prezka? Zarobki są na jakim poziomie? :) Szkoda, że nie widzę ofert pracy, ale może ktoś z was rekrutował bez oferty i go przyjęli?

BS

NIE POLECAM wlasciciela firmy Fabio S. Jest skazanym prawomocnym wyrokiem sadu w Polsce (usunięte przez administratora)pieniadze. Zajelo mi 7 lat aby odzyskac swoje fundusze. Udalo mi sie sprzedac jego samochod i jedno mieszkanie w Namyslowie. ODRADZAM serdecznie wszystkim wspolprace z nim. Pozdrawiam

@BS

O jakich funduszach piszesz? Mnie interesuje czy nie ma zaległości wobec pracowników i nie ma problemów z wypłatami. Wiesz coś na ten temat?

Jak się pracuje z ludźmi z EGS Sp. z o.o.?

Jaro

Widziałem w sieci w archiwalną ofertę na konsultanta telefonicznego. Szukam podobnej pracy. Tu pisali że wszystkiego nauczą i są szkolenia wdrażające do pracy. Zanim zacznie się robotę czy podczas i od razu się już zarabia?

gość

Kochani. To jest firma logistyczno spedycyjna, czyli już na wstępie wiadomo, że produkty, które oferuje nie są jej własnością. System Call Center pozwala na zbieranie zamówień na różne produkty, które są reklamowane na stronach internetowych, reklamach, ulotkach i na wszelkich możliwych nośnikach elektronicznych. Deklarując zakup wybranego produktu z podaniem adresu dostawy, wyrażacie Państwo zgodę na procedury zwrotu (jeśli produkt nie spełnia warunków). A skąd te produkty pochodzą, trzeba zapytać Konsultantki/Konsultanta

Wiecie, czy EGS Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kuba

Udostępnia, ale praca zdalna możliwo nie szybciej niż po 3 miesiącach, no i wyniki trzeba mieć, bo jak słabo idzie, to w biurze menadżerka pomaga i więcej szkoleń na miejscu mamy. Kilka osób jest stale na zdalnym, ale większość i ja także siedzimy w biurze.

Izabela
@Kuba

A jakie zadania / obowiązki masz na myśli, że aż tak musi jednak pomagać? Szkolenia jak wyglądają i czego dotyczą?

wojtek

Na jaki adres odesłać przesyłkę z kursem ?

Teresa
@wojtek

Ja odeslalam na adres magazynu w Zamościu. Firma poinformowała mnie ze zwrócą pieniądze 14 po otrzymaniu przesyłki. Podali właśnie ten adres. Na razie czekam do końca miesiąca.

Xyz
@Teresa

Czy zwrócili? Też mam zamiar, bo miałam otrzymać 3 opakowanie gratis, a przysłali 2.

Xyz
@Teresa

Dzień dobry, zwracają pieniądze, bo miałam otrzymać 3 opakowanie gratis, a przysłali 2.

Manuela
@Xyz

Firma informuje, ze zwrotów dokonujemy na magazyn w Zamościu, paczki wysłane na inny adres przedłuża zwrot i wysłanie pieniędzy.

Renata

Zamówiłam przez internet Proveiner Forte 2 opakowania na kwotę 323,- zł .Wszystko przebiegło sprawnie opłatę dokonałam przelewem.Przesyłka dotarła Kurierem ale w paczce było tylko 1 opakowanie. Jesteście mi winni i opakowanie lub zwrot nadpłaconej kwoty za nie dostarczony towar.

To chyba jakieś żarty

Kończę przygodę z tą firmą. Kombinują jak koń pod górę. Wiadomość o tym, że na umowie jest błąd przekazują po miesiącu. Dwa razy coś im nie pasowało i teraz nagle znowu muszę podpisywać od nowa i odsyłać, tylko żeby ominąć ten problem to zmienią datę, od której zaczyna ona obowiązywać. Czyli formalnie nie jest ona wiążąca, ale i tak wypłata będzie, bo zostałem wszędzie zgłoszony, więc jakbym pracował na czarno. Z drugiej strony chcą, żeby wysłać im jak najszybciej i człowiek w te pędy robi to z jęzorem na wierzchu bez czasu na spokojne zapoznanie się i przekartkowanie.

Zuzanna
@To chyba jakieś żarty

Ale finalnie jak wyszło? Dostałeś pieniądze tak jak było to ustalane?

Natalia

Dzień dobry, otrzymałam od Państwa towar, z którego jest absolutnie niezadowlona. Chcę odstąpić od umowy. Nigdzie nie ma podane maila ani innego kontaktu do Państwa firmy. Informacja udzielona mi przez telefon nt. jakości towaru była nierzetelna, a wręcz nieprawdziwa. Jako konsumentka czuje się (usunięte przez administratora) i celowo wprowadzona w błąd. Dodatkowo kontakt z Państwem jest utrudniony. Oczekuję zwrtou wpłaonej kwoty oraz kontaktu w celu wyjaśnienia sprawy. Pozdrawiam

oliwia

Pracowałam w tej firmie ponad pół roku, bardzo polecam. Wypłata zawsze na czas, luźna atmosfera. NIestety z powodu przeprowadzki musiałam zrezygnować z te pracy. Jednakże bardzo polecam!

Buba
@oliwia

Proponuję sprawdzić czy składki zostały odprowadzone do zusu jeśli byly one odciągane z wypłat

@Buba

Moje nie były odprowadzone do ZUS:)

@były pracownik

Serio? To na jakiej umowie pracowałeś że nie zapłacili ci ZUS-u. Bo jak zlecenie to nie wszystkie składki wtedy odprowadzają.

Józek
@Andrzej

Penie na zleceniu pracował.

Edyta
@Józek

Jest na to jakieś potwierdzenie? Bo jeśli miał normalną umowę o pracę to trochę lipa.

Mariusz

Zamowilem 3 opakowania strongbol,a dostałem .mój numer zamówienia to 324353506287.Prosze o pomoc

@Mariusz

Dostałem 1 tylko

@Mariusz

Proszę o kontakt 665795115

WITAM

Wczoraj odebrałam Paczkę od Państwa miało być w niej 6 szt 3+3gratis suplementu STRONGBOL okazało się że w środku były 2 opakowania za które w cenie promocyjnej zapłaciłam 507 zł czy przyjdzie druga paczka ? Jeśli nie proszę o kontakt nr tel do nadawcy przesyłki um 324353/506287

WITAM

OKAZAŁO SIĘ ŻE FIRMA EGS WSZYSTKO SPRAWNIE ZAŁATWIŁA I SPROSTOWAŁA ...POLECAM

Witam
@WITAM

Okazało się że firma szybko wszystko załatwiła i sprostowała...polecam

@WITAM

Jak to udało Ci się wyprostować.masz może jakiś kontakt bo jestem w podobnej sytuacji

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w EGS Sp. z o.o.?

XD

Oczywiście że smieciówka????

Izabela
@XD

Preferowany rodzaj ale nie konieczny? Są ludzie na uop?

Zostaw merytoryczną opinię o EGS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EGS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EGS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EGS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EGS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EGS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EGS Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • ul.Marszałkowska 115/338
    00-102 Warszawa