Opinie o Liqui Moly Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Liqui Moly Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Liqui Moly Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Liqui Moly Polska Sp. z o.o. w Warszawa

graf

Firma Liqui Moly Polska nie płaci od 2 miesięcy. Czy jest na granicy upadłości?

0 bullshit
@graf

Nie wiem kto wypisuje takie głupoty. Wystarczy sobie do KRS zerknąć. Firma nigdy nie miała problemów z płatnością pracownikom.

Jaka jest stawka początkowa w Liqui Moly Polska Sp. z o.o.? 13 marca na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

graf Nowy wpis

Firma Liqui Moly Polska nie płaci od 2 miesięcy. Czy jest na granicy upadłości?

0 bullshit Nowy wpis
@graf

O co chodzi z ta wspomniana upadłością? Generalnie to ktoś pisał o jakimś nie płaceniu od 2 miesięcy. było to pisane w maju, czy do dziś doszło do rozliczenia o ile faktycznie cos było nie tak? kiedyś po prostu widziałem, że handlowców do siebie szukali, wstępnie przyszedłem popatrzeć na warunki, ale nikt niczego aktualnego nie pisał. Praca w ogóle jest teraz dostępna?

Praca

Witam. Mam pytanie gdzie znajduje się siedziba firmy w woj świętokrzyskim ponieważ widzę ofertę pracy Asystent / Asystentka w Dziale E-Commerce (świętokrzyskie) ale prawdę mówiąc nie wiem czy aplikować, czy nie. Nie mogę znaleźć żadnych informacji w jakim mieście w świętokrzyskiem ta firma ma siedzibę. Jeśli ktoś może napisać to z góry dziękuję. Jesli też wiecie coś jak wygląda praca w tej firmie, na tym stanowisku i jakie jest wynagrodzenie to też było by super.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Liqui Moly Polska Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel Handlowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Sebastian

Ktoś napisał że nie poleca tu pracy. To co jest nie tak, że aż taki negatyw? Chciałem dowiedzieć się jakie dają warunki bo może jest już ok i warto aplikować...

prac1
@Sebastian

Moim zdaniem warto. Sam się przekonasz czy ci pasuje.

Sylwia
@prac1

Ale warto pod względem finansowym czy rozwojowym ? A może jedno i drugie?

Seweryn

Hej, jak oceniacie jakość olejów silnikowych z liquimoly.pl? ;) Zastanawiam się nad zakupem, ale najpierw z chęcią poczytałbym opinie. Stosunek jakości do ceny - jak ocenicie? Dzięki.

Sebastian

Czy kupując na liquimoly.pl długo trzeba czekać na realizacje zamówienia? Po ilu dniach jest wysyłana przesyłka? Żeby przyspieszyć transakcje można umówić się na bezpłatny odbiór osobisty? Ktoś z Was korzystał z takiej opcji?

Witold

Zaciekawiła mnie jedna opinia w komentarzach, ktoś napisał "wybitnie nie polecam", ale nie wyjaśnił co ma dokładnie na myśli, co takiego dzieje się w Liqui, że wg. niektórych opinii nie opłaca się podjąć tutaj pracy?

Tymon

Czyżby konkurencja zainspirowała do wpisu i dlatego zabrakło uzasadnienia? Mam zupełnie inne zdanie

Aaas

Nie polecam pracy, wybitnie nie polecam

Gregor

Podpowiedzcie coś o pracy w firmie, atmosferze i zarobkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Liqui Moly Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Liqui Moly Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Liqui Moly Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Liqui Moly Polska Sp. z o.o.
  • Janka Muzykanta 60
    02-188 Warszawa

Liqui Moly Polska Sp. z o.o.