Opinie o Mea Clinic Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mea Clinic Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mea Clinic Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mea Clinic Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownik Nowy wpis

Pracuje ale juz mam dość, te Jadczaki znaja kogoś w milicji i umarza im sprawy w prokuraturze. Agniecha z lysolem robią w bambuko naiwnych klientów głównie na operacje plastyczne. Łysol to z siedem etatów ma po "państwowych szpitalach" bo taki z niego "fachowiec" od operacji plastycznych, tak to głównie woskowinę z ucha może dziecku wypłukać a i do tego nie powinien być dopuszczony, zwykły (usunięte przez administratora). Mam dość tej grubej od "internetowej promocji". Gruba wszędzie zamieszcza fałszywe naciągane opinie w internecie aby łysol mógł naiwniakow operować plastycznie ????. Gruba wykupiła wszędzie te abonamenty na tych pseudoserwisach gdzie sie nie da negatywa zamieścić i Gruba zadowolona ze (usunięte przez administratora) ludzi Mam dość tej tarusinskiej czy jak to bydlę się wola. Jej ciepły fałszywy głosik jak udaje dobra dla oszukanego klienta rozwala mnie całkowicie. Jak można być taką (usunięte przez administratora) lepiej już uczciwie zamiatac ulice. To zwykle (usunięte przez administratora) Chce sie zwolnić bo mam dość tych prymitywnych ludzi , to insekty a nie ludzie

Hahaa Nowy wpis

Jadczak to otolaryngolog który od 2014 roku wykonuje a raczej pozoruje operacje plastyczne, bazuje na naiwności klientów, wszystko pozytywne opinie jego usług i mea clinic to portale z abonamentem gdzie nie da sie dać negatywnego komentarza, trochę prawdy jest na Google posrod fake'owych pozytywnych komentarzy. Zatrudnia tam "Panią" która dba o internetowy piar.... te telefonistki czy jak to nazwać z obsługi, recepcji wmawiają kit jak to fachowiec a to żadna tajemnica że on nie potrafi wykonać operacji, połamie, powycina i złożyć nie potrafi, każdy jest oszpecony...A te fałszywe paniusie zachwalają tego znachora.... każdy kto przyjdzie zostanie (usunięte przez administratora) okradziony na 20 tys pln. Terminy są od ręki a nie jak te kłamczuszki w sieci piszą że warto czekać bo to fachowiec.... On a raczej oni wypisują bzdury, reklamują się w każdy możliwy sposób przed media społecznościowe aby przyciągnąć naiwniak Tak wygląda praca w tym miejscu, ludzie fałszywi i (usunięte przez administratora) zwarta ekipa

Tele

Na stanowisku telefonistki vel naganiaczki z wszelką cenę każą nawijać makaron na uszy niedoinformowanym klientom że tutaj jest super hiper , wszyscy zadowoleni i sami fachowcy. Właścicielem są Jadczakowie i Marcin Jadczak udaje chirurga plastycznego, a jest co najwyżej znachorem z tej dziedziny. Zwykły laryngolog. Nie potrafi operować plastycznie a interes sie kręci na naiwniakach.... Masa poszkodowanych Pracy nie polecam, chyba że chcesz kłamać i (usunięte przez administratora) za pare groszy

Pracownca Nowy wpis
@Tele

Osoby które pracowały lub pracują w MEA Clinic wiedzą, że nie ma tam takiego stanowiska jak "telefonistka". Nikt nikogo nie okłamuje i nie wyzyskuje, zespół pracowników jest stały od lat o czym doskonale klienci kliniki, a dr Jadczak jest otorynolaryngologiem i wszędzie posługuje się tym tytułem. Za to Pan na pewno nie pracował nigdy w MEA Clinic Panie Rafale. Pozdrawiam serdecznie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mea Clinic Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mea Clinic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mea Clinic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mea Clinic Sp. z o.o.?

Mea Clinic Sp. z o.o.
  • Piaskowa 6 lok. LU2