Opinie o P-Administracja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P-Administracja Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie P-Administracja Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P-Administracja Sp. z o.o. w Warszawa

Żaklina Nowy wpis

Hejka. ja tylko się chciałam dowiedzieć czy nie biorą tu do biura przypadkiem asystentek, bo szukam w swoim rejonie zatrudnienia a do Rzeczypospolitej daleko bym nie miała. Gdziekolwiek były dodawane oferty czy jednak się nie ogłaszają?

mieszkanka Gdańska Nowy wpis

po 3 latach zarządzania przez P-administracja nową nieruchomością ROBYGa (1 blok) w Gdańsku skończyliśmy z ponad 110 tys długu i groźbą odcięcia ogrzewania przez GPEC. Najcięższe zarzuty: brak niektórych dokumentów dokumentów, w tym umów z wykonawcami, zawyżone stawki podwykonawców, obarczanie za naprawy mieszkańców a nie dewelopera (spółka matka). Brak napraw gwarancyjnych, brak kontaktu (nieodbieranie telefonów, nie odpisywanie na maile). Np wymiana uszkodzonego ciepłomierza trwała 3 miesiące i po wielkiej awanturze udało się wymusić wymianę na gwarancji. W czasie budowy kolejnych etapów P-Administracja pozwalała deweloperowi dosłownie na wszystko, np. zamknięcie drogi dojazdowej do garażu. Zwlekali z organizacją spotkań z mieszkańcami. Nie są w stanie dostarczyć brakujących dokumentów. Dodatkowo nie podjęli żadnych działań przez 3 lata by ściągnąć dług z zadłużonych mieszkań. Po 3 latach nowy administrator poinformował nas, że zaliczki na części wspólne były za niskie. PARANOJA. Wszystkim odradzam współpracę z tą firmą i jak najszybszą zmianę administratora. A P-Administracja zasługuje na pozew zbiorowy za niegospodarność.

Czy jest tu ktoś kto mógłby odnieść się do tego komentarza o sądownym zamknięciu? Czy faktycznie powinno mieć ono miejsce? Skoro tak to jaka kadra do teraz pracuje? Jakie może mieć doświadczenie i jakie są tu możliwości na rozwój? pisali cos o tym, że słabo to od tej strony wygląda, ale chce być na bieżąco.

Prawda Nowy wpis

P-Administracja powinna zostać sądownie zamknięta jako działalność gospodarcza a Robygowi sąd powinien zakaz możliwości prowadzenia działaności zarządczej w jakiejkolwiek formie - pośrednio przez spółki celowe jak i inne pośrednictwa. Ta firma działa nieetycznie, jest niekompetentna jako spółka w swojej misji i zatrudnia ludzi, którzy nie nadają się do tego biznesu.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie P-Administracja Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Marika

Przecież R. jest udziałowcem tej spółki, pewnie sam ją utworzył do administrowania swoimi inwestycjami, więc czy musi robić przetargi?:D Ja z innej beczki: na stronie dewelopera są oferty pracy, ale żadna nie dotyczy administracji właśnie. Ktoś zorientowany wie, czy i kiedy może być nabór dla licencjonowanych adminów nieruchomości? Lokatorom podziękuję, pytam pracowników.

Mieszkaniec osiedla -warszawa

Nie polecam firmy. Firma wciskana "drogą konkursu" na wszystkie osiedla Robyga. Szereg zaniedbań, stawki za wszystkie podstawowe usługi zawyzone kilkukrotnie. Brak porządku, ciągła zmiana osób na stanowiskach zarządczych, bałagan w papierach, ciężko o cokolwiek się doprosić. Brak przejrzystości działań. Zachecam do szybciej zmiany administracji przez osiedla na których "zarządza". To jeśli chodzi o zarządzanie. Jeśli chodzi o pracę w tej firmie to na pewno nadmiar obowiązków z którymi zarządzający osiedlem nie dawali sobie rady, kilkanaście osiedli pod opieką. Chore. Rozliczenia rachunków księgowa również cały okres działania firmy rozliczała źle. Co może też spowodowane jest nadmiarem pracy i ogólnym bałaganem w fimie.

Mój Ursus
@Mieszkaniec osiedla -warszawa

Potwierdzam, osiedle na którym mieszkam jest zarządzane przez tą administrację. Ceny są mocno zawyżone, firma która "ochrania" kosztuje 100 zł za lokal czyli jakieś 40 000 zł miesięcznie a z ochroną i jakąkolwiek funkcją pomocniczą ma mało to wspólnego. Ciągłe podwyżki bez udostępniania pism o podwyżkach od dostawców. Ogólnie (usunięte przez administratora) i bajzel. Jak tylko będzie możliwość to od razu wywalamy ich z naszego osiedla i zatrudniamy kogoś bardziej ogarniętego.

Zostaw merytoryczną opinię o P-Administracja Sp. z o.o. - Warszawa

P-Administracja Sp. z o.o.
  • Aleja Rzeczypospolitej 1
    02-972 Warszawa

P-Administracja Sp. z o.o.