BookingHost Sp. z o. o.

Opinie o BookingHost Sp. z o. o.

michal

Świetna firma, profesjonalny zespół. Polecam!!

@michal

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszej firmy! :) Jest nam bardzo miło, że nasza ciężka praca przekłada się na zadowolenie klientów. Pozdrawiamy :)

Kate

Jako właścicielka kilku mieszkań na terenie Polski z czystym sercem mogę polecić firmę Bookinghost. Współpracuje z nimi od kilku miesięcy i naprawdę wszystko jest jak być powinno. Robiłam to sama przez 2 lata i wiem, że naprawdę nie jest to łatwe Oby tak dalej!!

@Kate

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszej firmy! :) Jest nam bardzo miło, że nasza ciężka praca przekłada się na zadowolenie klientów oraz świadczenie usług najwyższej jakości! Jeszcze raz dziękujemy za wybór BookingHost i liczymy na dalszą długoletnią współpracę!

DK

Pracuję w firmie od kilku miesięcy - bardzo fajne możliwości rozwoju, przyjazna atmosfera i wsparcie. Pensja zawsze na czas :)

Bartek

Firma działa bardzo prężnie i cały czas się rozwija. Miła atmosfera pozwala na to aby każdy dzień pracy upływał szybko. Etapowo rozbudowywane są wszystkie działy firmy, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Jest możliwość awansu, czego sam doświadczyłem. Zarząd oraz współpracownicy, wszyscy są bardzo uprzejmi. Prezes Andrzej to osoba najbardziej lubiana w firmie. Dyrektor Beata jest wymagająca ale zawsze służy radą i pomocą. Dział informatyczny potrafi szybko rozwiązać każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem. Okresowo organizowane są imprezy firmowe w których wszyscy uczestniczymy. Wynagrodzenie oraz prowizja na dobrym poziomie. Jeżeli ktoś myśli o pracy w nieruchomościach, to na pewno, jest to miejsce które mogę polecić.

Ania Nowy wpis

Hej, widziałam, że specjalista ds. umawiania spotkań w Dziale Wsparcia Sprzedaży po wdrożeniu może liczyć na pracę hybrydową. A przynajmniej tak było w jednym ogłoszeniu napisane. w jaki sposób wtedy praca jest zorganizowana i czy ludzie na to stawiają czy jednak wolą być razem w biurze?

Bartek Nowy wpis

Bardzo miła obsługa wszystko załatwione bardzo szybko i czytelnie polecam 100%

Agatka Nowy wpis

Mam przed sobą ofertę dla specjalisty ds. sprzedaży z tym, że jest ona z zeszłego roku. piszą w niej jednak, że zarabiało się od 10 do 15 tysięcy. Do teraz tak jest czy może nieco więcej udaje się wyciągnąć na tym kontrakcie? Na Woli czegoś dla siebie szukam, choć zastanawiam się czy dalej jest tak, że 20 % (usunięte przez administratora) to biuro?

Gość Nowy wpis

Nie polecam ,firma zamiast 20% za obsuge zabiera 80% i jeszcze probują wmówić ze taka była umowa .Nikomu nie polecam tej firmy .

Są tu może aktualni pracownicy? Pojawiła się dosłownie niedawno taka fraza, że pracownicy nie są szanowani, czy można w ogóle się z tym zgodzić? Interesowała mnie oferta dla specjalisty ds. wsparcia sprzedaży. zastanawiam się po jakim czasie jest szansa na przejście na umowę o pracę?

K

Cześć, pracuję od kilku lat w Bookinghost i nigdy nie było problemu z szacunkiem, kompletnie odwrotnie.. każdy jest równo traktowany niezależnie od stanowiska. Co do formy zatrudnienia to pracodawca preferowany jest Kontrakt b2b, po odliczeniu wszystkiego zarabiam więcej więc naprawdę polecam

Michaśka
@K

Hej, są może osoby, które specjalnie firmę zakładały, żeby moc wejść we współpracę? Piszesz o odliczeniu wszystkiego i tym, że na plus można dzięki temu wyjść. Ile w miesiąc na rękę w takim razie więcej wychodzi?

michal

Świetna firma, profesjonalny zespół. Polecam!!

@michal

anie

Bardzo polecam Bookinghost każdemu właścicielowi apartamentu, który chce być spokojnym o swoje mieszkanie!

Zostaliśmy zaproszeni do brudnego mieszkania. Posciel, ręczniki i mydełko w kostce zaproponowano nam po poprzednich gościach, w koszu smieci, w zlewie budy, brudne sanitariaty, dywan, podłoga. Kurz wszechobecny, szyby okien ubrudzone przez ptaki.

@Gość

Przepraszamy, że taki nieprzyjemny incydent miał miejsce podczas Państwa pobytu. Jako firma zawsze dążymy do utrzymania najwyższego standardu usług. Niestety, posiadając powyższe informacje, nie jesteśmy w stanie w pełni zweryfikować i odnieść się do potencjalnej sytuacji. W celu wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta pod adresem mailowym reservations@bookinghost.com

@Gość

Niestety to prawda. Ekipa sprzątająca to ekipa (usunięte przez administratora) Niestety też (usunięte przez administratora) z pieniędzy dodając koszta dodatkowe, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Szybko skończyłam z nimi współpracę . Niesmak pozostał.

@BookingHost Sp. z o. o.

Nie działa wam system. Bo tak wam jest wygodnie. Doliczacie do faktur koszta dodatkowe, nie mają się nijak do rzeczywistości? Można śmiało stwierdzić, ze (usunięte przez administratora). Nie szanujecie właścicieli i mieszkań. (usunięte przez administratora)

A jak z oddawaniem firmie mieszkania do zarzadzania? Czy sa kompetentni?

Małgorzata
@Anna

Nie, nie są. Sugeruję trzymać się z dala. Usłyszy Pani stek kłamstw na spotkaniu sprzedażowym a potem nic z tego nie zostanie zrealizowane:(usunięte przez administratora) . Pani mieszkanie nie będzie wystawiane na 5 innych innych (czy ilu tam reklamują) portalach oprócz booking.com i airbnb, chociaż w trakcie spotkanie z handlowcem i na stronie www zobaczy Pani właśnie kilka dodatkowych portali, ba! nawet pokazują statystyki z których kanałów jaki procent klientów pochodzi! Kłamstwo. (usunięte przez administratora) A jak się Pani już po paru miesiącach zdecyduje zrezygnować ze współpracy to zwrócą Pani brudne, nieposprzątane mieszkanie, z brakującym wyposażeniem i uszkodzonym sprzętem AGD, i nie mówię o jednym sprzęcie ale o 3, na dodatek zgubią klucze do mieszkania. Na wszystko o czym tu piszę mam dowody na piśmie, z resztą nie ja jedna o tym piszę - proszę przejrzeć komentarz Big Mike tutaj i na googlu, zapraszam do kontaktu jeśli chce Pani dowiedzieć się więcej.

Mary
@Małgorzata

Bardzo zmartwiłam się Pani opinią. Właśnie podpisałam umowę z BH. Poszłam wczoraj do mieszkania po sprzątaniu i widzę że okna nie umyte. Zaczęłam mieć wątpliwości. Niestety umowa jest na 3 miesiące i już zastanawiam się. jak się z tego wycofać. Jeszcze nie ma mieszkania w ofercie.

@Mary

Wiem, że dopiero minęły dwie doby od publikacji tej wątpliwości, ale co pani do teraz z tym zrobiła? Jaki jest kontakt z pracownikami ? i czy to właśnie im można przedstawić ten problem? Ciekawa jestem reakcji oraz dalszej obsługi

Adriann
@Mary

@Mary Jeśli występują jakiekolwiek zastrzeżenia to zapraszam do kontaktu z Pani opiekunem. Podejmiemy wszelkie niezbędne działania aby sprostać Pani oczekiwaniom, tak szybko jak to możliwe!

Małgorzata
@Adriann

Panie Adrianie, ja zgłosiłam. Panu osobiście - coś z tego wniknęło? Od 31.10 czekam na dosłanie zagubionego klucza i zniszczonego elementu, które mieliście odkupić i dostarczyć finalnie do 7.11. Cisza w eterze, zero wiadomości o statusie sprawy.

@Małgorzata

Czy do dziś udało się już może rozwiązać te sprawę? Widzę kilka ofert od Pracodawcy w internecie, jedna z nich jest właśnie na obsługę klienta i zastanawiam się czy to tylko i wyłącznie na tym stanowisku spoczywa odpowiedzialność w takich sytuacjach? Traci się wtedy na wynagrodzeniu? Ktoś miał już podobnie?

@Anna

Niestety nie są kompetentni. Nie szanują mieszkań właścicieli bo nie szanują ani właścicieli ani pracowników. Robią (usunięte przez administratora) Mieszkanie zostało zaniedbane, wprowadzali gości ( dzieci) gdzie jest zakaz w mieszkaniu wynajmowania dzieciom i zwierzętom. Do mieszkania wchodza obcy ludzie z kluczami i spia na łóżku. Mimo, że już byliśmy po zakończeniu umowy. Cieszę się że udało mi się szybko zakończyć z nimi współpracę. (usunięte przez administratora)

Pracując jako Brygadzista średnie płace kształtują się na poziomie 7000 PLN. A jak płacą w firmie BookingHost Sp. z o. o.?

Dobre wiedzieć ze widełki na sprzedaży jednak są bardziej uniwersalne po prostu tak jak ktoś zauważył kiedyś we wpisach, widzę ze podział pracy dalej jest niezmienny 20 / 80 w zestawieniu z tymi dawniejszymi ofertami. Czy są jakieś prognozy sprzedażowe na kolejny rok by można było się z nimi zapoznać? I jakie są średnie wyniki z tego który się kończy?

Czy na tym stanowisku asystentki ds. administracyjnych potrzeba tylko jednej osoby? widzę już jakieś bieżące zainteresowanie we wpisach i teraz nie wiem, czy mam szanse. : ( czy dużo osób zazwyczaj się zgłasza? Zauważyłam ze to praca w terenie w 80 % jak przy tym wygląda poziom integracji z zespołem? i co z późniejszymi awansami?

Cieszymy się, że zainteresowałaś się naszą firmą i chcesz aplikować na stanowisko Asystentki ds. Administracji. Aktualnie na to stanowisko szukamy jednej osoby i tak, zgłoszeń mamy dość sporo, co świadczy o dużym zainteresowaniu rekrutacją. Chętnie udzielimy szczegółowej odpowiedzi na pozostałe pytania podczas rozmowy. Zapraszamy do bezpośredniego aplikowania :)

Lolka
@BookingHost Sp. z o. o.

Czyli jak na razie już teraz to nie ma się co nawet zgłaszać skoro tyle osób już jest na liście? To ile teraz cały ten proces zajmie? Czy jest wybrana potencjalna data, w której firma chce podpisać docelowo umowę?

SH

Bardzo porządna firma. Wspaniałe apartamenty, chętnie korzystam! Polecam wszystkim!

@SH

Dzień dobry, wyrażamy wdzięczność za przesłaną opinię oraz poświęcenie czasu na podzielenie się komentarzem :D Z przyjemnością odbieramy pozytywne opinie od naszych Gości i stale dążymy do podnoszenia standardów obsługi. Pozdrawiamy :)

Dan

Firma ta wykazuje profesjonalizm.Obsługa klienta zawsze pomocna i przyjazna. Polecam BookingHost każdemu właścicielowi nieruchomości, szukającemu solidnego partnera do zarządzania swoimi obiektami.

@Dan

Dziękujemy za Twoją opinię! :) To dla nas wielka przyjemność widzieć, że nasza praca przekłada się na zadowolenie naszych Klientów oraz na dostarczanie usług na najwyższym poziomie jakości! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wybór Bookinghost i liczymy na dalszą długoletnią współpracę!

Kate

@Kate

DK

patrzę sobie właśnie po ofertach od firmy, zauważyłam ze obecnie dostępne są dwa stanowiska asystenckie do administracji oraz działu technicznego. Z tego co widać podane są w obydwu przypadkach widełki liczone od 4 tys natomiast w dziale technicznym kwota max jest mniejsza o 1 tys. możecie omówić te różnice? Czy zarobki mimo wszystko są adekwatne co do zakresu przydzielonych obowiązków?

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Chętnie udzielimy szczegółowej odpowiedzi podczas rozmowy. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu przez naszą stronę internetową.

George

Kilka razy wynajmowałem już apartament od tej firmy i za każdym razem wszystko było super.

@George

Witamy, bardzo dziękujemy za przesłaną opinię oraz poświęcenie chwili na zostawienie komentarza. Niezmiernie miło jest czytać takie opinie od naszych Gości, ze swojej strony możemy dodać, iż nieustannie chcemy podnosić standardy zarówno obsługi naszych klientów jak i standardy zatrudnienia dla naszych pracowników.

Karola

Możliwe ze zarobki specjalisty ds. sprzedaży nieco się „zmniejszyły”? chodzi mi o udostępniane oferty z takiego portalu. kiedyś jak je oglądałam widełki wynosiły od 10 do 15 tys netto na kontrakcie, była taka oferta na Wolę. A teraz jak patrzę znowu szukają do stolicy z tym, że podane zostały widełki od 8 do 15 tys netto. Z czego to wynika?

@Karola

Karolino, dziękujemy za pytanie, to trafne spostrzeżenie, mimo to wynagrodzenia w Warszawie nie uległy zmniejszeniu. Rozszerzenie widełek w ogłoszeniu wynika z dostosowania oferty do różnych lokalizacji w Polsce. Aktualne ogłoszenie dotyczy 10 lokalizacji, w tym także mniejszych miast, staramy się stworzyć uniwersalne ogłoszenie, które będzie dostosowane do różnych rynków pracy. Widełki wynagrodzenia zostały rozszerzone, tak aby oddawać rzeczywisty stan i jednocześnie uwzględnić różnice w rynkach nieruchomości między różnymi regionami Polski.  Zachęcamy do aplikowania, rozmowa rekrutacyjna to świetna okazja do omówienia pełnego zakresu oferty i warunków zatrudnienia.

Math

Od 8 miesięcy współpracuję z Bookinghost i nie mam większych zastrzeżeń. Dochody są dla mnie satysfakcjonujące, opinie na portalach również powyżej 9.0 a ostatnio zrobiłem rewizję i wszystko jest w porządku. Wiadomo, że wszystko nie będzie idealnie ale sam na pewno nie zrobiłbym tego lepiej a mam też doświadczenie bo współpracowałem z dwoma innymi firmami i było tragicznie. Więc jeśli ktoś szuka firmy, której może oddać swoje mieszkanie i się nie martwić to jak najbardziej polecam!!

@Math

Dziękujemy za Twoją opinię! :) To dla nas wielka radość widzieć, że nasza intensywna praca przekłada się na zadowolenie naszych Klientów oraz na dostarczanie usług na najwyższym poziomie jakości! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wybór Bookinghost i liczymy na dalszą długoletnią współpracę!

Zostaw merytoryczną opinię o BookingHost Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w BookingHost Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy BookingHost Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BookingHost Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BookingHost Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w BookingHost Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BookingHost Sp. z o. o.