Opinie o Kube Trans Team Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kube Trans Team Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kube Trans Team Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kube Trans Team Sp. z o.o. w Warszawa

Emila Nowy wpis

Hej, chłopak szuka pracy za kółkiem i tak nawinęła mi się okoliczna firmowa wizytówka google. Piszecie o zmianie nazwy a coś jeszcze się pozmieniało? chłopak w razie czego na kat C czegoś szuka, tutaj w ogóle można było tylko na takiej jeździć?

Odzyskanie należności Nowy wpis

W sprawach płatności za należne faktury proszę o kontakt pod numer 511 266 325

Płatności Nowy wpis

W sprawach płatności za należne faktury proszę o kontakt pod numer 511 266 325

Czy w Kube Trans Team Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

kierowca

tak

Kierowca

Tak, dają zlecenie a później po próbnym dali umowę o pracę

Dariusz
@Kierowca

Ile czasu dokładnie trwa ten okres próbny? W ogóle ciekawi mnie też, czy pracodawca ten daje duży kredyt zaufania nowo zatrudnionemu pracownikowi, czy raczej w trasę wysyła z nim doświadczonego pracownika, aby wszystko nadzorował?

Adam Nowy wpis
@Dariusz

Świeży pracownik nawet bez doświadczenia jedzie w trasę sam, krótkie szkolenie masz przed wyjazdem, czegoś nie będziesz wiedział możesz dzwonić i się pytać nikt tobie nie będzie robił pod górkę ,a po pierwszym wyjeździe na 2tyg sam stwierdzisz czy odpowiada ci taką praca i tyle,bez nerwów na spokojnie a będzie dobrze, pozdrawiam i szerokości ????

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kube Trans Team Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Przedstawiciel handlowy - branża poligraficzna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Operations Coordinator - East
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
Jarosława

poszukujecie kierowcuw bo szuakm praca na kategoria b

Kamil

Witam nie mogę znaleść numeru do was dlatego zapytam tutaj czy otrzymam pieniadze za te 3 "trasy" u was bo dostałem tylko podstawę i nie ma gadania ze dopłaciliście do tego bo ja tez zakupów w trasę za darmo nie zrobiłem,a to kilka stówek było

Rafał

Uwaga powstała nowa spółka w/w Państwa Pełna nazwa firmy: DOT INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ TransId: 1080801 Status: Abonent Kraj: Polska Miejscowość: Zielona Góra Kod pocztowy: 65-301 Ulica i numer: Bartosza Głowackiego 7a

Daniel
@Rafał

Znow uciekają przed długami..(usunięte przez administratora)

Daniel

Uwaga dla wszystkich osób zainteresowanych współpracą z tymi krętaczami.. nie współpracujcie z tymi ludzmi.. kolejny raz otworzyli nową spółkę z.o.o.. właściciele to banda krętaczy oszukali mase ludzi na grubą kase.. jeszcze rok temu nazywali sie kube trans Team po tym jak oszukali inne firmy zmienili nazwe na kris Logistik aktualnie znów zmienili nazwe na Dot Invest.. Tragedia radzę omijac szerokim łukiem

Wioleta Wątor

Uwaga firma do niedawna nazywala sie Kube Tran Team. Teraz nazywają się KRIS LOGISTIK. Mieli wszedzie zla opinie dlatego zmienili nazwe i zarzad. Sa winni duzo pieniedzy. Teraz podaja sie za calkowicie nowa spolke. Spedytorzy sa Ci sami np P. Kaja Kulaga i P. Daniel Kulaga. Pani Ewa Kube byla wlascicielka Kub Trans i jest tez prawdziwym wlascicielem Kris Ligistik. Nawet odpowiada na pytania ze swojego konta ze to inna spolka tylko miejsce to samo. Moj chlopak jezdzil dla Kube Trans ma wszystkie faktury i dokumenty. Sa mu winni sporo pieniedzy. Nie pomogla nawet firma windykacyjna bo caly czas P. Ewa Kube mowila ze bedzie zaplacone. Sprawa jest skierowana do sadu. Porażka... Stanowczo odradzam współpracę z tą spedycją.

Gargamel ZłapieCię

Ewcia jak tam wasze sprawy w sądzie? Widzę że jesteś ob.sr.ana jak widzisz komentarze na Googlach o Kris Logistik :)

Zarząd firmy

Wszystkie osoby które są zainteresowane naszą firmą informujemy że kasa zatrzymana została z powodu toczących się reklamacji a obsmarować każdy każdego widać tu może. My też mamy kilka ciekawostek na temat nieogarniętych przewoźników co, co dwa trzy dni są w trasie a potem tydzień w domku .Puki co żadnego pozwu nie dostaliśmy.Nie zamykamy się. Tylko tchórze piszą na forach bo nie mają odwagi przyjechać i pogadać twarzą w twarz.

Kopacz
@Zarząd firmy

Po 1; Na podstawie jakich reklamacji nie wypłaca Pani kasy? Po 2 ; Podobno Us " zablokował" Pani konto A nie wstrzymane z powodu reklamacji o których nikt nie wiem Po 3; nawet jeśli przewoźnik zjezdzal co 2 dni do domu to nie jest żaden powód do nie wypłacania pieniędzy Po 4; rozmowa Twarzą w Twarz z wami nie wnośi nic do tej sprawy tylko przeciąga Pani to i liczy że ktoś jest aż tak głupi i wierzy w te Pani bajeczki (usunięte przez administratora) Po 6; Jakby była Pani uczciwa to by nie bylo tego tematu

Ww
@Zarząd firmy

Pozwy już macie i z tego co wiem to sporo :)

Kris logistik

Jak zrobili Cię na kasę to dodawaj komentarze na google Kris Logistik. Ewcia cały czas sprawdza i jest obsrana jak widzi jakiś negatywny, bo od razu dodaje parę pozytywnych. Nie odpuszczajcie im. Chyba myśleli, że im to przejdzie.

Dan

Zrobili numer że zmianą spółki... aktualnie nazywają Się Kris Logistik Zielona Góra ul Bartosza Głowackiego.. odradzam wszelki rodzaj współpracy...

BrychcyLogistik

Ewcia i Krzys oddajcie mi moja kase!!!!!!

Robert

Nie po to zrobili numer z przepisaniem zadłużonej spółki i zakładaniem nowej , żeby cokolwiek komukolwiek oddawać.Inna sprawa , że jest to ucieczka prawnie nieskuteczna, a na dodatek karalna (art.300.par 1 i 3) więc długi i tak muszą oddać.

Dixel

Nie bierzcie tej opinii pod uwagę. Ktoś podszywa się pod moje nazwisko. Ta opinia to to talna bzdura!!!

Haha
@Dixel

Nie osmieszaj sie

Wojtek K.

Uwaga! Nazywaja sie teraz Kris Logistik

W.W

Ile juz macie spraw w sadzie? :) Ludzie wam nie popuszcza.

Dixel

Nie bierzcie opinii Brychcy pod uwagę. Ktoś podszywa się pod moje nazwisko i próbuje zrobić mi na złość.

Wielki

Pisze się logistik przez k jak nie wiesz to nie pisz glupot widzę że zarządu i KRS nie umiesz sprawdzić . Zapraszam twarzą w twarz nikomu nic firma nie jest winna a z zazdrości każdy obsmarować potrafi.

d
@Wielki

ale mi to wielka sztuka zmienić nazwe spółki i dac inny zarząd.. Naprawde podziw za spryt. Czego wam zazdrościc? tego ze pełno ludzi na kase zrobiliscie??

Zostaw merytoryczną opinię o Kube Trans Team Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kube Trans Team Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kube Trans Team Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kube Trans Team Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kube Trans Team Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Kożuchowska 20A
    65-001 Warszawa

Kube Trans Team Sp. z o.o.